Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Юність с.Верхня Білка1:2Верховина Зимна Вода
       ФК Щирець -4:2Сокіл с.Сокільники
       Арсенал с.Старе Село4:4Гетьман Щирець
       Дністер с.Розвадів3:0Карпати с.Старе Село
     Тур 2 
      04-05-2014 
       Гетьман Щирець3:0Дністер с.Розвадів
       Сокіл с.Сокільники0:4Арсенал с.Старе Село
       ФК Щирець -1:2Верховина Зимна Вода
       Будівельник Пустомити5:1Юність с.Верхня Білка
       Кохавинка Гніздичів2:1ФК Черляни -
     Тур 3 
      11-05-2014 
       Юність с.Верхня Білка3:2Кохавинка Гніздичів
       Будівельник Пустомити0:1ФК Щирець -
       Арсенал с.Старе Село4:0Верховина Зимна Вода
       Дністер с.Розвадів1:1Сокіл с.Сокільники
       Гетьман Щирець0:2Карпати с.Старе Село
     Тур 4 
      18-05-2014 
       Карпати с.Старе Село3:2Сокіл с.Сокільники
       Дністер с.Розвадів1:3Верховина Зимна Вода
       Кохавинка Гніздичів3:2ФК Щирець -
      21-05-2014 
       Будівельник Пустомити0:2Арсенал с.Старе Село
      22-05-2014 
       ФК Черляни -1:0Юність с.Верхня Білка
     Тур 5 
      25-05-2014 
       ФК Щирець -1:1ФК Черляни -
       Кохавинка Гніздичів0:6Арсенал с.Старе Село
       Карпати с.Старе Село2:0Верховина Зимна Вода
       Сокіл с.Сокільники0:0Гетьман Щирець
     Тур 6 
      31-05-2014 
       ФК Черляни -0:6Арсенал с.Старе Село
      01-06-2014 
       Гетьман Щирець2:1Верховина Зимна Вода
       Будівельник Пустомити3:2Карпати с.Старе Село
       Дністер с.Розвадів1:0Кохавинка Гніздичів
       Юність с.Верхня Білка3:2ФК Щирець -
     Тур 7 
      06-06-2014 
       Юність с.Верхня Білка3:2Арсенал с.Старе Село
      08-06-2014 
       Дністер с.Розвадів2:4ФК Черляни -
       Карпати с.Старе Село0:3Кохавинка Гніздичів
       Гетьман Щирець1:0Будівельник Пустомити
       Сокіл с.Сокільники4:1Верховина Зимна Вода
     Тур 8 
      14-06-2014 
       ФК Черляни -3:1Карпати с.Старе Село
      15-06-2014 
       Будівельник Пустомити1:0Сокіл с.Сокільники
       Кохавинка Гніздичів2:0Гетьман Щирець
       ФК Щирець -1:1Арсенал с.Старе Село
     Тур 1 
      21-06-2014 
       ФК Черляни -2:1Будівельник Пустомити
     Тур 8 
      22-06-2014 
       Дністер с.Розвадів4:3Юність с.Верхня Білка
     Тур 9 
      29-06-2014 
       Дністер с.Розвадів1:4ФК Щирець -
       Карпати с.Старе Село5:2Юність с.Верхня Білка
       Гетьман Щирець1:3ФК Черляни -
       Кохавинка Гніздичів0:0Сокіл с.Сокільники
       Будівельник Пустомити3:0Верховина Зимна Вода
     Тур 10 
      06-07-2014 
       Кохавинка Гніздичів4:0Верховина Зимна Вода
       ФК Черляни -1:1Сокіл с.Сокільники
       Юність с.Верхня Білка1:3Гетьман Щирець
       ФК Щирець -1:2Карпати с.Старе Село
       Арсенал с.Старе Село3:0Дністер с.Розвадів
     Тур 11 
      12-07-2014 
       ФК Черляни -7:2Верховина Зимна Вода
       Будівельник Пустомити2:1Кохавинка Гніздичів
       Гетьман Щирець2:0ФК Щирець -
      13-07-2014 
       Карпати с.Старе Село1:3Арсенал с.Старе Село
       Сокіл с.Сокільники5:0Юність с.Верхня Білка
     Тур 5 
      20-07-2014 
       Дністер с.Розвадів1:1Будівельник Пустомити
    Коло 2 
     Тур 12 
      10-08-2014 
       Будівельник Пустомити1:5ФК Черляни -
       Юність с.Верхня Білка3:2Верховина Зимна Вода
       Сокіл с.Сокільники6:2ФК Щирець -
       Гетьман Щирець1:4Арсенал с.Старе Село
       Карпати с.Старе Село3:0Дністер с.Розвадів
     Тур 13 
      16-08-2014 
       ФК Черляни -0:0Кохавинка Гніздичів
      17-08-2014 
       Дністер с.Розвадів0:3Гетьман Щирець
       Арсенал с.Старе Село7:0Сокіл с.Сокільники
       Верховина Зимна Вода2:1ФК Щирець -
       Юність с.Верхня Білка1:1Будівельник Пустомити
     Тур 14 
      31-08-2014 
       Кохавинка Гніздичів2:1Юність с.Верхня Білка
       ФК Щирець -1:4Будівельник Пустомити
       Верховина Зимна Вода2:3Арсенал с.Старе Село
       Сокіл с.Сокільники3:0Дністер с.Розвадів
       Карпати с.Старе Село2:1Гетьман Щирець
     Тур 15 
      07-09-2014 
       Юність с.Верхня Білка2:4ФК Черляни -
       Сокіл с.Сокільники1:3Карпати с.Старе Село
       Верховина Зимна Вода3:0Дністер с.Розвадів
       Арсенал с.Старе Село7:3Будівельник Пустомити
       ФК Щирець -4:2Кохавинка Гніздичів
     Тур 16 
      13-09-2014 
       ФК Черляни -1:2ФК Щирець -
      14-09-2014 
       Арсенал с.Старе Село8:0Кохавинка Гніздичів
       Будівельник Пустомити3:0Дністер с.Розвадів
       Гетьман Щирець1:0Сокіл с.Сокільники
      21-09-2014 
       Верховина Зимна Вода0:1Карпати с.Старе Село
     Тур 17 
      27-09-2014 
       Арсенал с.Старе Село6:1ФК Черляни -
      28-09-2014 
       Верховина Зимна Вода2:2Гетьман Щирець
       Карпати с.Старе Село3:1Будівельник Пустомити
       Кохавинка Гніздичів3:0Дністер с.Розвадів
       ФК Щирець -4:2Юність с.Верхня Білка
     Тур 20 
       Сокіл с.Сокільники1:3Кохавинка Гніздичів
     Тур 18 
      04-10-2014 
       ФК Черляни -3:0Дністер с.Розвадів
       Кохавинка Гніздичів1:0Карпати с.Старе Село
      05-10-2014 
       Арсенал с.Старе Село7:0Юність с.Верхня Білка
       Будівельник Пустомити5:1Гетьман Щирець
       Верховина Зимна Вода2:5Сокіл с.Сокільники
     Тур 19 
      11-10-2014 
       Карпати с.Старе Село1:3ФК Черляни -
      12-10-2014 
       Сокіл с.Сокільники1:4Будівельник Пустомити
       Гетьман Щирець0:1Кохавинка Гніздичів
       Дністер с.Розвадів0:3Юність с.Верхня Білка
       Арсенал с.Старе Село3:0ФК Щирець -
     Тур 20 
      18-10-2014 
       ФК Черляни -4:2Гетьман Щирець
       Юність с.Верхня Білка1:4Карпати с.Старе Село
      19-10-2014 
       ФК Щирець -3:0Дністер с.Розвадів
       Верховина Зимна Вода1:2Будівельник Пустомити
     Тур 21 
      25-10-2014 
       Карпати с.Старе Село4:1ФК Щирець -
       Верховина Зимна Вода1:5Кохавинка Гніздичів
      26-10-2014 
       Сокіл с.Сокільники0:5ФК Черляни -
       Гетьман Щирець5:0Юність с.Верхня Білка
       Арсенал с.Старе Село3:0Дністер с.Розвадів
     Тур 22 
      02-11-2014 
       Верховина Зимна Вода0:3ФК Черляни -
       Арсенал с.Старе Село3:0Карпати с.Старе Село
       ФК Щирець -1:1Гетьман Щирець
       Юність с.Верхня Білка3:3Сокіл с.Сокільники
       Кохавинка Гніздичів3:0Будівельник Пустомити
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Скрильов Василь Олександрович Арсенал с.Старе Село30117
    Сірак Андрій Євгенійович ФК Щирець -14318
    Сало Микола Іванович ФК Черляни -13116
    Гриник Володимир Михайлович Арсенал с.Старе Село12017
    Сирватка Віталій Богданович ФК Черляни -12018
    Паращин Назар Вікторович Сокіл с.Сокільники10019
    Пегитяк Ігор Ігорович Гетьман Щирець10116
    Слобода Степан Романович Карпати с.Старе Село10118
    Лейбюк Даниіл Володимирович Будівельник Пустомити9017
    Шеремета Андрій Ярославович Будівельник Пустомити9013
    Шведа Олег Костянтинович ФК Щирець -9017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook