Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      04-05-2014 
       Золота Липа с. Чемеринці1:0Легенда Сілець
       ФК Красне -3:1ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
     Тур 2 
      11-05-2014 
       Легенда Сілець5:1Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Лео-Кераміка Неділиська1:4ФК Красне -
       Золота Липа с. Чемеринці2:0ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
     Тур 1 
      18-05-2014 
       Лео-Кераміка Неділиська5:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 7 
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі6:1ФК Зубра -
     Тур 3 
      25-05-2014 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир2:0Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Красне -8:1ФК Зубра -
     Тур 4 
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі2:1Легенда Сілець
     Тур 3 
      01-06-2014 
       Лео-Кераміка Неділиська4:4Легенда Сілець
     Тур 4 
       ФК Красне -3:0Фенікс-Стефано с.Підмонастир
      08-06-2014 
       Лео-Кераміка Неділиська3:2ФК Зубра -
     Тур 5 
      15-06-2014 
       Легенда Сілець3:0ФК Зубра -
       Золота Липа с. Чемеринці1:2Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі0:0Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 6 
      22-06-2014 
       ФК Красне -0:0Легенда Сілець
       Лео-Кераміка Неділиська0:1ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Золота Липа с. Чемеринці6:0ФК Зубра -
     Тур 7 
      29-06-2014 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир3:0ФК Зубра -
       ФК Красне -3:1Золота Липа с. Чемеринці
    Коло 2 
     Тур 8 
      10-08-2014 
       Легенда Сілець6:2Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Зубра -0:3ФК Красне -
     Тур 9 
      17-08-2014 
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі4:3Золота Липа с. Чемеринці
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир1:1Легенда Сілець
       ФК Красне -3:2Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Зубра -0:3Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 10 
      31-08-2014 
       Лео-Кераміка Неділиська6:1Золота Липа с. Чемеринці
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир5:1ФК Красне -
       ФК Зубра -0:3Легенда Сілець
     Тур 8 
      07-09-2014 
       ФК Зубра -0:3ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
      14-09-2014 
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі3:4ФК Красне -
      21-09-2014 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир4:0Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 11 
      28-09-2014 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир3:0ФК Зубра -
     Тур 12 
      05-10-2014 
       ФК Зубра -0:3Золота Липа с. Чемеринці
     Тур 10 
      12-10-2014 
       Легенда Сілець3:0ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
     Тур 11 
       Золота Липа с. Чемеринці2:1ФК Красне -
       Легенда Сілець8:1Лео-Кераміка Неділиська
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир3:0ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
     Тур 12 
      19-10-2014 
       Золота Липа с. Чемеринці1:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі3:0Лео-Кераміка Неділиська
       Легенда Сілець4:3ФК Красне -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Єпіфанов Олександр Ігорович Легенда Сілець20311
    Яровий Руслан Сергійович ФК Красне -1108
    Бакус Володимир Євгенович Лео-Кераміка Неділиська10110
    Кутник Павло Ярославович ФК Красне -909
    Осірак Андрій Володимирович Лео-Кераміка Неділиська708
    Колісник Руслан Андрійович ФК Красне -609
    Патуляк Віталій Степанович Золота Липа с. Чемеринці6011
    Литвин Тарас Володимирович ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі405
    Ульяницький Іван Вікторович Легенда Сілець4011
    Пастух Максим Ігорович ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі419
    Чунис Олег Романович Легенда Сілець306

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook