Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Галичина-юн Великий Дорошів18:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Стандарт-юн Артасів14:0Рата-юн Великі Мости
       СФК Муроване-юн -2:2ФК Рудно-юн -
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:3Старт-юн Батятичі
       Нива-юн. м.Дубляни0:1Сокіл-юн. Рясне Руське
     Тур 2 
      04-05-2014 
       Старт-юн Батятичі1:2Нива-юн. м.Дубляни
       ФК Рудно-юн -2:0Сокіл-юн. с.Ямпіль
       СФК Муроване-юн -5:1Рата-юн Великі Мости
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі1:11Стандарт-юн Артасів
       Нива-юн с. Жовтанці0:3Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 3 
      11-05-2014 
       Стандарт-юн Артасів7:1Нива-юн с. Жовтанці
       СФК Муроване-юн -4:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Сокіл-юн. с.Ямпіль3:1Рата-юн Великі Мости
       Нива-юн. м.Дубляни2:0ФК Рудно-юн -
       Сокіл-юн. Рясне Руське2:3Старт-юн Батятичі
     Тур 4 
      18-05-2014 
       ФК Рудно-юн -0:0Сокіл-юн. Рясне Руське
       Рата-юн Великі Мости0:0Нива-юн. м.Дубляни
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі3:4Сокіл-юн. с.Ямпіль
       Нива-юн с. Жовтанці0:1СФК Муроване-юн -
       Галичина-юн Великий Дорошів4:1Стандарт-юн Артасів
     Тур 5 
      25-05-2014 
       СФК Муроване-юн -2:6Галичина-юн Великий Дорошів
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:2Нива-юн с. Жовтанці
       Нива-юн. м.Дубляни7:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Сокіл-юн. Рясне Руське6:1Рата-юн Великі Мости
       Старт-юн Батятичі4:1ФК Рудно-юн -
     Тур 6 
      01-06-2014 
       Рата-юн Великі Мости1:8Старт-юн Батятичі
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі1:5Сокіл-юн. Рясне Руське
       Нива-юн с. Жовтанці3:1Нива-юн. м.Дубляни
       Галичина-юн Великий Дорошів6:0Сокіл-юн. с.Ямпіль
     Тур 7 
      08-06-2014 
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:3Стандарт-юн Артасів
       Нива-юн. м.Дубляни0:4Галичина-юн Великий Дорошів
       Старт-юн Батятичі7:1Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       ФК Рудно-юн -3:2Рата-юн Великі Мости
      15-06-2014 
       Сокіл-юн. Рясне Руське3:4Нива-юн с. Жовтанці
     Тур 10 
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:0Нива-юн. м.Дубляни
     Тур 11 
       ФК Рудно-юн -0:5Стандарт-юн Артасів
     Тур 8 
      22-06-2014 
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі2:3ФК Рудно-юн -
       Нива-юн с. Жовтанці2:0Старт-юн Батятичі
       Галичина-юн Великий Дорошів7:1Сокіл-юн. Рясне Руське
       Стандарт-юн Артасів5:0Нива-юн. м.Дубляни
       СФК Муроване-юн -2:1Сокіл-юн. с.Ямпіль
     Тур 9 
      28-06-2014 
       Нива-юн. м.Дубляни1:0СФК Муроване-юн -
       Сокіл-юн. Рясне Руське7:4Стандарт-юн Артасів
       ФК Рудно-юн -0:4Нива-юн с. Жовтанці
       Рата-юн Великі Мости3:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
     Тур 10 
      06-07-2014 
       Нива-юн с. Жовтанці1:5Рата-юн Великі Мости
       Галичина-юн Великий Дорошів5:0ФК Рудно-юн -
       Стандарт-юн Артасів3:1Старт-юн Батятичі
       СФК Муроване-юн -1:1Сокіл-юн. Рясне Руське
     Тур 11 
      13-07-2014 
       Сокіл-юн. Рясне Руське2:1Сокіл-юн. с.Ямпіль
       Старт-юн Батятичі2:0СФК Муроване-юн -
       Рата-юн Великі Мости1:3Галичина-юн Великий Дорошів
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі1:5Нива-юн с. Жовтанці
     Тур 6 
      20-07-2014 
       Стандарт-юн Артасів3:0СФК Муроване-юн -
     Тур 9 
       Старт-юн Батятичі1:4Галичина-юн Великий Дорошів
    Коло 2 
     Тур 12 
      10-08-2014 
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі0:3Галичина-юн Великий Дорошів
       Рата-юн Великі Мости0:3Стандарт-юн Артасів
       ФК Рудно-юн -2:0СФК Муроване-юн -
       Старт-юн Батятичі0:0Сокіл-юн. с.Ямпіль
       Сокіл-юн. Рясне Руське1:0Нива-юн. м.Дубляни
     Тур 13 
      17-08-2014 
       Нива-юн. м.Дубляни2:1Старт-юн Батятичі
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:3ФК Рудно-юн -
       Рата-юн Великі Мости0:3СФК Муроване-юн -
       Стандарт-юн Артасів3:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Галичина-юн Великий Дорошів4:0Нива-юн с. Жовтанці
     Тур 14 
      31-08-2014 
       Нива-юн с. Жовтанці1:2Стандарт-юн Артасів
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі0:8СФК Муроване-юн -
       Рата-юн Великі Мости1:4Сокіл-юн. с.Ямпіль
       ФК Рудно-юн -1:0Нива-юн. м.Дубляни
       Старт-юн Батятичі0:5Сокіл-юн. Рясне Руське
     Тур 15 
      07-09-2014 
       Сокіл-юн. Рясне Руське3:0ФК Рудно-юн -
       Нива-юн. м.Дубляни6:0Рата-юн Великі Мости
       Сокіл-юн. с.Ямпіль4:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       СФК Муроване-юн -2:1Нива-юн с. Жовтанці
       Стандарт-юн Артасів1:6Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 16 
      14-09-2014 
       Галичина-юн Великий Дорошів2:0СФК Муроване-юн -
       Нива-юн с. Жовтанці1:2Сокіл-юн. с.Ямпіль
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі0:9Нива-юн. м.Дубляни
       Рата-юн Великі Мости2:3Сокіл-юн. Рясне Руське
       ФК Рудно-юн -7:0Старт-юн Батятичі
     Тур 17 
      27-09-2014 
       Старт-юн Батятичі3:2Рата-юн Великі Мости
      28-09-2014 
       Сокіл-юн. Рясне Руське3:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Нива-юн. м.Дубляни2:1Нива-юн с. Жовтанці
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:4Галичина-юн Великий Дорошів
       СФК Муроване-юн -1:3Стандарт-юн Артасів
     Тур 18 
      05-10-2014 
       Стандарт-юн Артасів3:1Сокіл-юн. с.Ямпіль
       Галичина-юн Великий Дорошів7:0Нива-юн. м.Дубляни
       Нива-юн с. Жовтанці0:4Сокіл-юн. Рясне Руське
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі0:4Старт-юн Батятичі
       Рата-юн Великі Мости1:4ФК Рудно-юн -
     Тур 19 
      12-10-2014 
       ФК Рудно-юн -12:1Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Старт-юн Батятичі1:2Нива-юн с. Жовтанці
       Сокіл-юн. Рясне Руське2:0Галичина-юн Великий Дорошів
       Нива-юн. м.Дубляни3:1Стандарт-юн Артасів
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:0СФК Муроване-юн -
     Тур 20 
      19-10-2014 
       СФК Муроване-юн -4:4Нива-юн. м.Дубляни
       Стандарт-юн Артасів1:2Сокіл-юн. Рясне Руське
       Галичина-юн Великий Дорошів3:1Старт-юн Батятичі
       Нива-юн с. Жовтанці1:0ФК Рудно-юн -
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі2:2Рата-юн Великі Мости
     Тур 21 
      25-10-2014 
       Старт-юн Батятичі1:2Стандарт-юн Артасів
      26-10-2014 
       Рата-юн Великі Мости1:3Нива-юн с. Жовтанці
       ФК Рудно-юн -2:9Галичина-юн Великий Дорошів
       Сокіл-юн. Рясне Руське3:0СФК Муроване-юн -
       Нива-юн. м.Дубляни6:1Сокіл-юн. с.Ямпіль
     Тур 22 
      02-11-2014 
       Сокіл-юн. с.Ямпіль1:6Сокіл-юн. Рясне Руське
       СФК Муроване-юн -1:0Старт-юн Батятичі
       Стандарт-юн Артасів4:1ФК Рудно-юн -
       Галичина-юн Великий Дорошів12:0Рата-юн Великі Мости
       Нива-юн с. Жовтанці3:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Роль Андрій Богданович Галичина-юн Великий Дорошів22015
    Вовкун Микола Андрійович Стандарт-юн Артасів20017
    Труш Юрій Михайлович Галичина-юн Великий Дорошів17116
    Кузик Святослав Романович Сокіл-юн. Рясне Руське16016
    П'ятов Олександр Володимирович Галичина-юн Великий Дорошів16014
    Шляхетка Олег Богданович Галичина-юн Великий Дорошів14016
    Яріш Дмитро Мирославович Сокіл-юн. Рясне Руське13214
    Максимів Арсен Тарасович Нива-юн с. Жовтанці11111
    Талапчук Олександр Сергійович Стандарт-юн Артасів10213
    Деревецький Дмитро Романович ФК Рудно-юн -1029
    Дмитрів Олексій Павлович Нива-юн. м.Дубляни10015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook