Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Юність-юн. с. Верхня Білка3:2Верховина-юн Зимна Вода
       ФК Щирець-юн -0:3Сокіл-юн. с.Сокільники
       Арсенал-юн Старе Село11:2Гетьман-юн Щирець
       Дністер-юн с.Розвадів2:1Карпати-юн. с.Старе Село
     Тур 2 
      04-05-2014 
       Гетьман-юн Щирець1:12Дністер-юн с.Розвадів
       Сокіл-юн. с.Сокільники0:0Арсенал-юн Старе Село
       ФК Щирець-юн -2:3Верховина-юн Зимна Вода
       Будівельник-юн Пустомити3:1Юність-юн. с. Верхня Білка
       Кохавинка-юн Гніздичів0:3ФК Черляни-юн -
     Тур 3 
      11-05-2014 
       Юність-юн. с. Верхня Білка3:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Будівельник-юн Пустомити0:0ФК Щирець-юн -
       Арсенал-юн Старе Село0:0Верховина-юн Зимна Вода
       Дністер-юн с.Розвадів2:3Сокіл-юн. с.Сокільники
       Гетьман-юн Щирець2:6Карпати-юн. с.Старе Село
     Тур 4 
      18-05-2014 
       Карпати-юн. с.Старе Село5:0Сокіл-юн. с.Сокільники
       Дністер-юн с.Розвадів0:1Верховина-юн Зимна Вода
       Кохавинка-юн Гніздичів1:2ФК Щирець-юн -
      21-05-2014 
       Будівельник-юн Пустомити0:4Арсенал-юн Старе Село
      22-05-2014 
       ФК Черляни-юн -2:0Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 5 
      25-05-2014 
       ФК Щирець-юн -0:2ФК Черляни-юн -
       Кохавинка-юн Гніздичів0:2Арсенал-юн Старе Село
       Карпати-юн. с.Старе Село1:3Верховина-юн Зимна Вода
       Сокіл-юн. с.Сокільники4:0Гетьман-юн Щирець
     Тур 6 
      31-05-2014 
       ФК Черляни-юн -5:3Арсенал-юн Старе Село
      01-06-2014 
       Гетьман-юн Щирець1:8Верховина-юн Зимна Вода
       Будівельник-юн Пустомити1:4Карпати-юн. с.Старе Село
       Дністер-юн с.Розвадів6:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:2ФК Щирець-юн -
     Тур 7 
      06-06-2014 
       Юність-юн. с. Верхня Білка4:2Арсенал-юн Старе Село
      08-06-2014 
       Дністер-юн с.Розвадів1:3ФК Черляни-юн -
       Карпати-юн. с.Старе Село3:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Гетьман-юн Щирець1:7Будівельник-юн Пустомити
       Сокіл-юн. с.Сокільники0:3Верховина-юн Зимна Вода
     Тур 8 
      14-06-2014 
       ФК Черляни-юн -2:1Карпати-юн. с.Старе Село
      15-06-2014 
       Будівельник-юн Пустомити3:9Сокіл-юн. с.Сокільники
       Кохавинка-юн Гніздичів3:1Гетьман-юн Щирець
       ФК Щирець-юн -4:1Арсенал-юн Старе Село
     Тур 1 
      21-06-2014 
       ФК Черляни-юн -4:1Будівельник-юн Пустомити
     Тур 8 
      22-06-2014 
       Дністер-юн с.Розвадів2:1Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 9 
      29-06-2014 
       Дністер-юн с.Розвадів1:2ФК Щирець-юн -
       Карпати-юн. с.Старе Село2:3Юність-юн. с. Верхня Білка
       Гетьман-юн Щирець1:10ФК Черляни-юн -
       Кохавинка-юн Гніздичів0:1Сокіл-юн. с.Сокільники
       Будівельник-юн Пустомити1:6Верховина-юн Зимна Вода
     Тур 10 
      06-07-2014 
       Кохавинка-юн Гніздичів2:2Верховина-юн Зимна Вода
       ФК Черляни-юн -2:1Сокіл-юн. с.Сокільники
       Юність-юн. с. Верхня Білка11:0Гетьман-юн Щирець
       ФК Щирець-юн -5:3Карпати-юн. с.Старе Село
       Арсенал-юн Старе Село3:0Дністер-юн с.Розвадів
     Тур 11 
      12-07-2014 
       ФК Черляни-юн -3:2Верховина-юн Зимна Вода
       Будівельник-юн Пустомити7:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Гетьман-юн Щирець1:6ФК Щирець-юн -
      13-07-2014 
       Карпати-юн. с.Старе Село1:4Арсенал-юн Старе Село
       Сокіл-юн. с.Сокільники10:0Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 5 
      20-07-2014 
       Дністер-юн с.Розвадів0:0Будівельник-юн Пустомити
    Коло 2 
     Тур 12 
      10-08-2014 
       Будівельник-юн Пустомити1:1ФК Черляни-юн -
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:3Верховина-юн Зимна Вода
       Сокіл-юн. с.Сокільники2:1ФК Щирець-юн -
       Гетьман-юн Щирець3:0Арсенал-юн Старе Село
       Карпати-юн. с.Старе Село3:0Дністер-юн с.Розвадів
     Тур 13 
      16-08-2014 
       ФК Черляни-юн -1:0Кохавинка-юн Гніздичів
      17-08-2014 
       Дністер-юн с.Розвадів0:3Гетьман-юн Щирець
       Арсенал-юн Старе Село1:2Сокіл-юн. с.Сокільники
       Верховина-юн Зимна Вода4:1ФК Щирець-юн -
       Юність-юн. с. Верхня Білка0:2Будівельник-юн Пустомити
     Тур 14 
      31-08-2014 
       Кохавинка-юн Гніздичів3:0Юність-юн. с. Верхня Білка
       ФК Щирець-юн -2:4Будівельник-юн Пустомити
       Верховина-юн Зимна Вода3:4Арсенал-юн Старе Село
       Сокіл-юн. с.Сокільники3:0Дністер-юн с.Розвадів
       Карпати-юн. с.Старе Село5:0Гетьман-юн Щирець
     Тур 15 
      07-09-2014 
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:5ФК Черляни-юн -
       Сокіл-юн. с.Сокільники2:0Карпати-юн. с.Старе Село
       Верховина-юн Зимна Вода3:0Дністер-юн с.Розвадів
       Арсенал-юн Старе Село2:1Будівельник-юн Пустомити
       ФК Щирець-юн -2:0Кохавинка-юн Гніздичів
     Тур 16 
      13-09-2014 
       ФК Черляни-юн -4:0ФК Щирець-юн -
      14-09-2014 
       Арсенал-юн Старе Село3:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Будівельник-юн Пустомити3:0Дністер-юн с.Розвадів
       Гетьман-юн Щирець2:2Сокіл-юн. с.Сокільники
      21-09-2014 
       Верховина-юн Зимна Вода8:1Карпати-юн. с.Старе Село
     Тур 17 
      27-09-2014 
       Арсенал-юн Старе Село0:1ФК Черляни-юн -
      28-09-2014 
       Верховина-юн Зимна Вода12:2Гетьман-юн Щирець
       Карпати-юн. с.Старе Село1:2Будівельник-юн Пустомити
       Кохавинка-юн Гніздичів3:0Дністер-юн с.Розвадів
       ФК Щирець-юн -0:2Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 20 
       Сокіл-юн. с.Сокільники4:2Кохавинка-юн Гніздичів
     Тур 18 
      04-10-2014 
       ФК Черляни-юн -3:0Дністер-юн с.Розвадів
      05-10-2014 
       Кохавинка-юн Гніздичів1:4Карпати-юн. с.Старе Село
       Арсенал-юн Старе Село2:1Юність-юн. с. Верхня Білка
       Будівельник-юн Пустомити5:1Гетьман-юн Щирець
       Верховина-юн Зимна Вода7:1Сокіл-юн. с.Сокільники
     Тур 19 
      11-10-2014 
       Карпати-юн. с.Старе Село2:2ФК Черляни-юн -
      12-10-2014 
       Сокіл-юн. с.Сокільники0:0Будівельник-юн Пустомити
       Гетьман-юн Щирець5:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Юність-юн. с. Верхня Білка3:0Дністер-юн с.Розвадів
       Арсенал-юн Старе Село5:3ФК Щирець-юн -
     Тур 20 
      18-10-2014 
       ФК Черляни-юн -5:0Гетьман-юн Щирець
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:2Карпати-юн. с.Старе Село
      19-10-2014 
       ФК Щирець-юн -3:0Дністер-юн с.Розвадів
       Верховина-юн Зимна Вода6:1Будівельник-юн Пустомити
     Тур 21 
      25-10-2014 
       Карпати-юн. с.Старе Село3:0ФК Щирець-юн -
       Верховина-юн Зимна Вода3:0Кохавинка-юн Гніздичів
      26-10-2014 
       Сокіл-юн. с.Сокільники2:2ФК Черляни-юн -
       Гетьман-юн Щирець2:1Юність-юн. с. Верхня Білка
       Арсенал-юн Старе Село3:0Дністер-юн с.Розвадів
     Тур 22 
      02-11-2014 
       Верховина-юн Зимна Вода0:3ФК Черляни-юн -
       Арсенал-юн Старе Село3:0Карпати-юн. с.Старе Село
       ФК Щирець-юн -6:0Гетьман-юн Щирець
       Юність-юн. с. Верхня Білка0:0Сокіл-юн. с.Сокільники
       Кохавинка-юн Гніздичів3:0Будівельник-юн Пустомити
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Вовк Юрій Юрійович ФК Щирець-юн -26118
    Гончарук Володимир Миколайович Сокіл-юн. с.Сокільники18017
    Севера Микола Володимирович ФК Черляни-юн -14217
    Вовк Олег Ігорович Карпати-юн. с.Старе Село11017
    Кость Андрій Андрійович Карпати-юн. с.Старе Село10014
    Дуда Андрій Андрійович Будівельник-юн Пустомити10217
    Франтик Роман Андрійович Сокіл-юн. с.Сокільники9017
    Іванець Олег Павлович Юність-юн. с. Верхня Білка909
    Черниш Євген Олександрович Верховина-юн Зимна Вода949
    Горошко Дмитро Остапович Верховина-юн Зимна Вода815
    Карабен Назар Ігорович Сокіл-юн. с.Сокільники7018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook