Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Тисменицького району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      04-05-2014 
       Колос Пшеничники2:2Прикарпаття Підлужжя
       Цегельник Нові Кривотули1:2ФК Тязів -
       ФК Одаї -5:0ФК Вільшаниця -
       Бистриця Стебник4:2Скала Стриганці-Довге
     Тур 2 
      11-05-2014 
       Прикарпаття Підлужжя2:0Скала Стриганці-Довге
       Фортуна Березівка1:1Бистриця Стебник
       ФК Вільшаниця -0:1Сокіл с.Павлівка
       ФК Тязів -1:2ФК Одаї -
       Колос Пшеничники3:2Дністер Довге
     Тур 1 
      13-05-2014 
       Сокіл с.Павлівка-:+Фортуна Березівка
     Тур 3 
      18-05-2014 
       Дністер Довге4:1Прикарпаття Підлужжя
       Цегельник Нові Кривотули0:2Колос Пшеничники
       Сокіл с.Павлівка3:2ФК Тязів -
       Бистриця Стебник3:1ФК Вільшаниця -
       Скала Стриганці-Довге1:5Фортуна Березівка
     Тур 4 
      25-05-2014 
       Прикарпаття Підлужжя2:0Фортуна Березівка
       ФК Вільшаниця -1:0Скала Стриганці-Довге
       ФК Тязів -4:1Бистриця Стебник
       Оболонь Милування3:1Сокіл с.Павлівка
       Колос Пшеничники2:1ФК Одаї -
       Дністер Довге5:0Цегельник Нові Кривотули
     Тур 1 
      27-05-2014 
       Дністер Довге2:3Оболонь Милування
     Тур 2 
      29-05-2014 
       Оболонь Милування2:4Цегельник Нові Кривотули
     Тур 3 
      31-05-2014 
       ФК Одаї -+:-Оболонь Милування
     Тур 5 
      01-06-2014 
       Цегельник Нові Кривотули4:2Прикарпаття Підлужжя
       ФК Одаї -1:2Дністер Довге
       Сокіл с.Павлівка0:2Колос Пшеничники
       Бистриця Стебник0:3Оболонь Милування
       Скала Стриганці-Довге2:4ФК Тязів -
       Фортуна Березівка2:1ФК Вільшаниця -
     Тур 6 
      08-06-2014 
       Прикарпаття Підлужжя1:0ФК Вільшаниця -
       ФК Тязів -0:0Фортуна Березівка
       Оболонь Милування6:1Скала Стриганці-Довге
       Колос Пшеничники3:1Бистриця Стебник
       Дністер Довге5:0Сокіл с.Павлівка
       Цегельник Нові Кривотули3:2ФК Одаї -
     Тур 7 
      15-06-2014 
       ФК Одаї -3:3Прикарпаття Підлужжя
       Сокіл с.Павлівка1:4Цегельник Нові Кривотули
       Бистриця Стебник4:2Дністер Довге
       Скала Стриганці-Довге2:4Колос Пшеничники
       Фортуна Березівка5:0Оболонь Милування
       ФК Вільшаниця -3:2ФК Тязів -
     Тур 8 
      22-06-2014 
       Прикарпаття Підлужжя3:0ФК Тязів -
       Оболонь Милування4:1ФК Вільшаниця -
       Колос Пшеничники2:2Фортуна Березівка
       Дністер Довге6:1Скала Стриганці-Довге
       Цегельник Нові Кривотули3:2Бистриця Стебник
       ФК Одаї -1:3Сокіл с.Павлівка
     Тур 9 
      29-06-2014 
       Сокіл с.Павлівка1:1Прикарпаття Підлужжя
       Бистриця Стебник4:1ФК Одаї -
       Скала Стриганці-Довге0:0Цегельник Нові Кривотули
       Фортуна Березівка1:1Дністер Довге
       ФК Вільшаниця -2:0Колос Пшеничники
       ФК Тязів -2:1Оболонь Милування
     Тур 10 
      06-07-2014 
       Прикарпаття Підлужжя2:1Оболонь Милування
       Колос Пшеничники2:0ФК Тязів -
       Дністер Довге1:0ФК Вільшаниця -
       Цегельник Нові Кривотули0:2Фортуна Березівка
       ФК Одаї -+:-Скала Стриганці-Довге
       Сокіл с.Павлівка6:2Бистриця Стебник
     Тур 11 
      13-07-2014 
       Бистриця Стебник2:1Прикарпаття Підлужжя
       Скала Стриганці-Довге1:3Сокіл с.Павлівка
       Фортуна Березівка6:1ФК Одаї -
       ФК Вільшаниця -2:1Цегельник Нові Кривотули
       ФК Тязів -1:4Дністер Довге
       Оболонь Милування1:3Колос Пшеничники
    Коло 2 
     Тур 12 
      10-08-2014 
       Прикарпаття Підлужжя3:2Колос Пшеничники
       Оболонь Милування3:3Дністер Довге
       ФК Тязів -6:0Цегельник Нові Кривотули
       ФК Вільшаниця -1:1ФК Одаї -
       Фортуна Березівка3:0Сокіл с.Павлівка
       Скала Стриганці-Довге3:4Бистриця Стебник
     Тур 13 
      17-08-2014 
       Скала Стриганці-Довге2:3Прикарпаття Підлужжя
       Бистриця Стебник2:1Фортуна Березівка
       Сокіл с.Павлівка2:2ФК Вільшаниця -
       ФК Одаї -2:1ФК Тязів -
       Цегельник Нові Кривотули3:3Оболонь Милування
       Дністер Довге-:+Колос Пшеничники
     Тур 14 
      31-08-2014 
       Прикарпаття Підлужжя2:3Дністер Довге
       Колос Пшеничники1:1Цегельник Нові Кривотули
       Оболонь Милування3:0ФК Одаї -
       ФК Тязів -1:2Сокіл с.Павлівка
       ФК Вільшаниця --:+Бистриця Стебник
       Фортуна Березівка5:0Скала Стриганці-Довге
     Тур 15 
      07-09-2014 
       Фортуна Березівка0:0Прикарпаття Підлужжя
       Скала Стриганці-Довге1:2ФК Вільшаниця -
       Бистриця Стебник5:3ФК Тязів -
       Сокіл с.Павлівка1:2Оболонь Милування
       ФК Одаї -0:6Колос Пшеничники
       Цегельник Нові Кривотули1:3Дністер Довге
     Тур 16 
      14-09-2014 
       Прикарпаття Підлужжя4:0Цегельник Нові Кривотули
       Дністер Довге4:0ФК Одаї -
       Колос Пшеничники5:1Сокіл с.Павлівка
       Оболонь Милування3:2Бистриця Стебник
       ФК Тязів -+:-Скала Стриганці-Довге
       ФК Вільшаниця -1:2Фортуна Березівка
     Тур 17 
      21-09-2014 
       ФК Вільшаниця -2:3Прикарпаття Підлужжя
       Фортуна Березівка3:1ФК Тязів -
       Скала Стриганці-Довге2:9Оболонь Милування
       Бистриця Стебник1:2Колос Пшеничники
       Сокіл с.Павлівка1:2Дністер Довге
       ФК Одаї -7:1Цегельник Нові Кривотули
     Тур 18 
      28-09-2014 
       Прикарпаття Підлужжя1:0ФК Одаї -
       Цегельник Нові Кривотули2:1Сокіл с.Павлівка
       Дністер Довге4:0Бистриця Стебник
       Колос Пшеничники+:-Скала Стриганці-Довге
       Оболонь Милування0:0Фортуна Березівка
       ФК Тязів -+:-ФК Вільшаниця -
     Тур 19 
      05-10-2014 
       ФК Тязів -4:0Прикарпаття Підлужжя
       ФК Вільшаниця -1:3Оболонь Милування
       Фортуна Березівка2:3Колос Пшеничники
       Скала Стриганці-Довге-:+Дністер Довге
       Бистриця Стебник1:0Цегельник Нові Кривотули
       Сокіл с.Павлівка0:1ФК Одаї -
     Тур 20 
      12-10-2014 
       Прикарпаття Підлужжя+:-Сокіл с.Павлівка
       ФК Одаї -4:3Бистриця Стебник
       Цегельник Нові Кривотули+:-Скала Стриганці-Довге
       Дністер Довге4:1Фортуна Березівка
       Колос Пшеничники+:-ФК Вільшаниця -
       Оболонь Милування2:1ФК Тязів -
     Тур 21 
      19-10-2014 
       Оболонь Милування4:0Прикарпаття Підлужжя
       ФК Тязів -3:1Колос Пшеничники
       ФК Вільшаниця --:+Дністер Довге
       Фортуна Березівка4:3Цегельник Нові Кривотули
       Скала Стриганці-Довге-:+ФК Одаї -
       Бистриця Стебник1:3Сокіл с.Павлівка
     Тур 22 
      26-10-2014 
       Прикарпаття Підлужжя+:-Бистриця Стебник
       Сокіл с.Павлівка+:-Скала Стриганці-Довге
       ФК Одаї -2:5Фортуна Березівка
       Цегельник Нові Кривотули+:-ФК Вільшаниця -
       Дністер Довге+:-ФК Тязів -
       Колос Пшеничники1:2Оболонь Милування
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Легун Назарій Васильович Оболонь Милування29019
    Можджак Орест Васильович Дністер Довге25017
    Пилипів Михайло Євгенійович Бистриця Стебник12017
    Капраленко Віталій Анатолійович Фортуна Березівка11021
    Адамчук Сергій Михайлович ФК Одаї -10016
    Мокляк Тарас Вікторович Прикарпаття Підлужжя10119
    Федоронько Микола Миколайович Фортуна Березівка9021
    Савка Андрій Васильович Фортуна Березівка8018
    Юрчак Любомир Богданович Сокіл с.Павлівка8010
    Волосянко Дмитро Васильович Бистриця Стебник8111
    Левицький Михайло Володимирович Дністер Довге8018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook