Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Тисменицького району з футболу юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      04-05-2014 
       Колос-юн Пшеничники2:2Прикарпаття-юн Підлужжя
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:0ФК Тязів-юн -
       ФК Одаї-юн -5:1ФК Вільшаниця-юн -
       Бистриця-юн Стебник4:0Скала-юн Стриганці-Довге
     Тур 2 
      11-05-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя0:3Скала-юн Стриганці-Довге
       Фортуна-юн Березівка0:0Бистриця-юн Стебник
       ФК Вільшаниця-юн -3:2Сокіл-юн Павлівка
       ФК Тязів-юн -2:2ФК Одаї-юн -
       Колос-юн Пшеничники4:0Дністер-юн Довге
     Тур 1 
      13-05-2014 
       Сокіл-юн Павлівка-:+Фортуна-юн Березівка
     Тур 3 
      18-05-2014 
       Дністер-юн Довге0:6Прикарпаття-юн Підлужжя
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:0Колос-юн Пшеничники
       Сокіл-юн Павлівка3:2ФК Тязів-юн -
       Бистриця-юн Стебник2:3ФК Вільшаниця-юн -
       Скала-юн Стриганці-Довге8:1Фортуна-юн Березівка
     Тур 4 
      25-05-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя6:0Фортуна-юн Березівка
       ФК Вільшаниця-юн -4:0Скала-юн Стриганці-Довге
       ФК Тязів-юн -5:0Бистриця-юн Стебник
       Оболонь-юн Милування6:2Сокіл-юн Павлівка
       Колос-юн Пшеничники1:2ФК Одаї-юн -
       Дністер-юн Довге1:1Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 1 
      27-05-2014 
       Дністер-юн Довге+:-Оболонь-юн Милування
     Тур 2 
      29-05-2014 
       Оболонь-юн Милування1:0Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 3 
      31-05-2014 
       ФК Одаї-юн -+:-Оболонь-юн Милування
     Тур 5 
      01-06-2014 
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:1Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Одаї-юн -7:4Дністер-юн Довге
       Сокіл-юн Павлівка3:2Колос-юн Пшеничники
       Бистриця-юн Стебник7:1Оболонь-юн Милування
       Скала-юн Стриганці-Довге1:4ФК Тязів-юн -
       Фортуна-юн Березівка1:1ФК Вільшаниця-юн -
     Тур 6 
      08-06-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя+:-ФК Вільшаниця-юн -
       ФК Тязів-юн -2:0Фортуна-юн Березівка
       Оболонь-юн Милування4:1Скала-юн Стриганці-Довге
       Колос-юн Пшеничники1:3Бистриця-юн Стебник
       Дністер-юн Довге1:0Сокіл-юн Павлівка
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:1ФК Одаї-юн -
     Тур 7 
      15-06-2014 
       ФК Одаї-юн -2:1Прикарпаття-юн Підлужжя
       Сокіл-юн Павлівка0:3Цегельник-юн Нові Кривотули
       Бистриця-юн Стебник3:1Дністер-юн Довге
       Скала-юн Стриганці-Довге2:4Колос-юн Пшеничники
       Фортуна-юн Березівка2:9Оболонь-юн Милування
       ФК Вільшаниця-юн -2:1ФК Тязів-юн -
     Тур 8 
      22-06-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя3:2ФК Тязів-юн -
       Оболонь-юн Милування2:3ФК Вільшаниця-юн -
       Колос-юн Пшеничники3:1Фортуна-юн Березівка
       Дністер-юн Довге2:2Скала-юн Стриганці-Довге
       Цегельник-юн Нові Кривотули5:1Бистриця-юн Стебник
       ФК Одаї-юн -5:1Сокіл-юн Павлівка
     Тур 9 
      29-06-2014 
       Сокіл-юн Павлівка0:2Прикарпаття-юн Підлужжя
       Бистриця-юн Стебник5:3ФК Одаї-юн -
       Скала-юн Стриганці-Довге4:2Цегельник-юн Нові Кривотули
       Фортуна-юн Березівка0:1Дністер-юн Довге
       ФК Вільшаниця-юн -2:1Колос-юн Пшеничники
       ФК Тязів-юн -4:0Оболонь-юн Милування
     Тур 10 
      06-07-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя2:7Оболонь-юн Милування
       Колос-юн Пшеничники1:1ФК Тязів-юн -
       Дністер-юн Довге0:4ФК Вільшаниця-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули3:1Фортуна-юн Березівка
       ФК Одаї-юн -+:-Скала-юн Стриганці-Довге
       Сокіл-юн Павлівка7:0Бистриця-юн Стебник
     Тур 11 
      13-07-2014 
       Бистриця-юн Стебник5:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       Скала-юн Стриганці-Довге0:1Сокіл-юн Павлівка
       Фортуна-юн Березівка2:2ФК Одаї-юн -
       ФК Вільшаниця-юн -2:0Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Тязів-юн -4:1Дністер-юн Довге
       Оболонь-юн Милування6:3Колос-юн Пшеничники
    Коло 2 
     Тур 12 
      10-08-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя9:1Колос-юн Пшеничники
       Оболонь-юн Милування4:2Дністер-юн Довге
       ФК Тязів-юн -3:1Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Вільшаниця-юн -1:0ФК Одаї-юн -
       Фортуна-юн Березівка2:3Сокіл-юн Павлівка
       Скала-юн Стриганці-Довге3:5Бистриця-юн Стебник
     Тур 13 
      17-08-2014 
       Скала-юн Стриганці-Довге2:10Прикарпаття-юн Підлужжя
       Бистриця-юн Стебник2:2Фортуна-юн Березівка
       Сокіл-юн Павлівка2:1ФК Вільшаниця-юн -
       ФК Одаї-юн -1:5ФК Тязів-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:1Оболонь-юн Милування
       Дністер-юн Довге1:2Колос-юн Пшеничники
     Тур 14 
      31-08-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя4:1Дністер-юн Довге
       Колос-юн Пшеничники3:1Цегельник-юн Нові Кривотули
       Оболонь-юн Милування5:1ФК Одаї-юн -
       ФК Тязів-юн -5:2Сокіл-юн Павлівка
       ФК Вільшаниця-юн -3:4Бистриця-юн Стебник
       Фортуна-юн Березівка4:0Скала-юн Стриганці-Довге
     Тур 15 
      07-09-2014 
       Фортуна-юн Березівка0:3Прикарпаття-юн Підлужжя
       Скала-юн Стриганці-Довге2:6ФК Вільшаниця-юн -
       Бистриця-юн Стебник1:2ФК Тязів-юн -
       Сокіл-юн Павлівка2:4Оболонь-юн Милування
       ФК Одаї-юн -0:0Колос-юн Пшеничники
       Цегельник-юн Нові Кривотули3:1Дністер-юн Довге
     Тур 16 
      14-09-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя4:0Цегельник-юн Нові Кривотули
       Дністер-юн Довге2:4ФК Одаї-юн -
       Колос-юн Пшеничники2:1Сокіл-юн Павлівка
       Оболонь-юн Милування5:2Бистриця-юн Стебник
       ФК Тязів-юн -+:-Скала-юн Стриганці-Довге
       ФК Вільшаниця-юн --:+Фортуна-юн Березівка
     Тур 17 
      21-09-2014 
       ФК Вільшаниця-юн --:+Прикарпаття-юн Підлужжя
       Фортуна-юн Березівка1:0ФК Тязів-юн -
       Скала-юн Стриганці-Довге2:8Оболонь-юн Милування
       Бистриця-юн Стебник4:2Колос-юн Пшеничники
       Сокіл-юн Павлівка4:0Дністер-юн Довге
       ФК Одаї-юн -2:1Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 18 
      28-09-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:3ФК Одаї-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули2:1Сокіл-юн Павлівка
       Дністер-юн Довге4:1Бистриця-юн Стебник
       Колос-юн Пшеничники+:-Скала-юн Стриганці-Довге
       Оболонь-юн Милування9:0Фортуна-юн Березівка
       ФК Тязів-юн -+:-ФК Вільшаниця-юн -
     Тур 19 
      05-10-2014 
       ФК Тязів-юн -2:3Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Вільшаниця-юн -1:2Оболонь-юн Милування
       Фортуна-юн Березівка1:2Колос-юн Пшеничники
       Скала-юн Стриганці-Довге-:+Дністер-юн Довге
       Бистриця-юн Стебник2:2Цегельник-юн Нові Кривотули
       Сокіл-юн Павлівка4:4ФК Одаї-юн -
     Тур 20 
      12-10-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:1Сокіл-юн Павлівка
       ФК Одаї-юн -6:3Бистриця-юн Стебник
       Цегельник-юн Нові Кривотули+:-Скала-юн Стриганці-Довге
       Дністер-юн Довге4:2Фортуна-юн Березівка
       Колос-юн Пшеничники+:-ФК Вільшаниця-юн -
       Оболонь-юн Милування4:2ФК Тязів-юн -
     Тур 21 
      19-10-2014 
       Оболонь-юн Милування1:2Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Тязів-юн -9:1Колос-юн Пшеничники
       ФК Вільшаниця-юн --:+Дністер-юн Довге
       Фортуна-юн Березівка3:0Цегельник-юн Нові Кривотули
       Скала-юн Стриганці-Довге-:+ФК Одаї-юн -
       Бистриця-юн Стебник2:2Сокіл-юн Павлівка
     Тур 22 
      26-10-2014 
       Прикарпаття-юн Підлужжя+:-Бистриця-юн Стебник
       Сокіл-юн Павлівка+:-Скала-юн Стриганці-Довге
       ФК Одаї-юн -6:0Фортуна-юн Березівка
       Цегельник-юн Нові Кривотули+:-ФК Вільшаниця-юн -
       Дністер-юн Довге+:-ФК Тязів-юн -
       Колос-юн Пшеничники2:7Оболонь-юн Милування
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Баранецький Богдан Богданович Оболонь-юн Милування41020
    Федорак Роман Геннадійович Прикарпаття-юн Підлужжя20020
    Солом'яний Ігор Олександрович ФК Одаї-юн -1708
    Фицик Василь Ярославович ФК Одаї-юн -15020
    Кочет Василь Петрович ФК Тязів-юн -13218
    Герман Владислав Володимирович ФК Вільшаниця-юн -13016
    Думісь Михайло Васильович Оболонь-юн Милування12018
    Кузенко Назар Іванович Скала-юн Стриганці-Довге12012
    Малишев Едвард Васильович Прикарпаття-юн Підлужжя11120
    Вдов'як Микола Васильович ФК Одаї-юн -11020
    Легун Олег Васильович Оболонь-юн Милування10019

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook