Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Кубок Рівненської області з футболу 2014 року

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-04-2014 
       ФК Демидівка Демидівка0:6ОДЕК Оржів
       ФК Клевань-1 -0:2ФК Гоща-РІТТЕР
       ФК Підлужжя -1:2Ізотоп-РАЕС Вараш
       ФК Забороль -2:2Маяк Сарни
       АМАКО-Симонів -3:0Случ Березне
       Фортуна -1:7Сокіл Крупець
       ХФК Надія U-17 Рівне0:9ФК Садове -
       Колос Козин1:2ФК Вельбівно Вельбівне
       ФК Зоря -3:3Полісся Рокитне
       Славія В.Омеляна5:1Верес-Водник Рівне
       ФЦ Дубно 1:3Спартак Дубно
       ФК Костопіль Костопіль0:3Калина Бугрин
       Моноліт Вараш3:0Горинь Дубровиця
      15-04-2014 
       ДЮСШ Верес Рівне0:7Локомотив Здолбунів
     Тур 2 
       ДЮСШ Верес Рівне0:7Локомотив Здолбунів
      17-04-2014 
       ОДЕК Оржів1:1ФК Гоща-РІТТЕР
       ФК Малинськ -3:0Полісся Рокитне
      18-04-2014 
       Калина Бугрин0:2Славія В.Омеляна
       Сокіл Крупець0:1Ізотоп-РАЕС Вараш
       Прогрес -1:3ФК Вельбівно Вельбівне
       ФК Садове -4:1Моноліт Вараш
       Спартак Дубно2:0АМАКО-Симонів -
       Локомотив Здолбунів1:2Маяк Сарни
     Тур 3 
      24-04-2014 
       ОДЕК Оржів3:0Ізотоп-РАЕС Вараш
       Славія В.Омеляна0:1Маяк Сарни
      25-04-2014 
       ФК Малинськ -3:1Спартак Дубно
       ФК Садове -0:0ФК Вельбівно Вельбівне
     Тур 4 
      29-04-2014 
       Спартак Дубно0:4ФК Малинськ -
      14-05-2014 
       ФК Вельбівно Вельбівне0:2ФК Садове -
      18-05-2014 
       Маяк Сарни4:0Славія В.Омеляна
      01-06-2014 
       Ізотоп-РАЕС Вараш0:1ОДЕК Оржів
     Тур 5 
      04-06-2014 
       ФК Малинськ -0:0Маяк Сарни
      11-06-2014 
       Маяк Сарни3:1ФК Малинськ -
      18-06-2014 
       ФК Садове -1:2ОДЕК Оржів
      06-07-2014 
       ОДЕК ОржівФК Садове -
     Тур 6 
      22-01-2020 
       Моноліт ВарашФК Костопіль Костопіль
       ФК Демидівка ДемидівкаДЮСШ Верес Рівне
       Радон КорецьЛокомотив Здолбунів
       ФК Клевань-1 -Горинь Дубровиця
       ФК Підлужжя -Калина Бугрин
       ФК Забороль -Спартак Дубно
       АМАКО-Симонів -Верес-Водник Рівне
       Фортуна -Полісся Рокитне
       Прогрес -ФК Вельбівно Вельбівне
       Колос КозинЕнергія Володимирець
       ФК Зоря -Сокіл Крупець
       Славія В.ОмелянаСлуч Березне
       ФЦ Дубно Маяк Сарни
       ХФК Надія U-17 РівнеІзотоп-РАЕС Вараш
       ФК Садове -ФК Гоща-РІТТЕР
       ОДЕК ОржівФК Малинськ -
     Тур 7 
       ФК Малинськ -Моноліт Вараш
       ФК Гоща-РІТТЕР ОДЕК Оржів
       Ізотоп-РАЕС ВарашФК Садове -
       Маяк СарниХФК Надія U-17 Рівне
       Случ БерезнеФЦ Дубно
       Сокіл КрупецьСлавія В.Омеляна
       Енергія ВолодимирецьФК Зоря -
       ФК Вельбівно ВельбівнеКолос Козин
       Полісся РокитнеПрогрес -
       Верес-Водник РівнеФортуна -
       Спартак ДубноАМАКО-Симонів -
       Калина БугринФК Забороль -
       Горинь ДубровицяФК Підлужжя -
       Локомотив ЗдолбунівФК Клевань-1 -
       ДЮСШ Верес РівнеРадон Корець
       ФК Костопіль КостопільФК Демидівка Демидівка
     Тур 8 
       Моноліт ВарашФК Демидівка Демидівка
       Радон КорецьФК Костопіль Костопіль
       ФК Клевань-1 -ДЮСШ Верес Рівне
       ФК Підлужжя -Локомотив Здолбунів
       ФК Забороль -Горинь Дубровиця
       АМАКО-Симонів -Калина Бугрин
       Фортуна -Спартак Дубно
       Прогрес -Верес-Водник Рівне
       Колос КозинПолісся Рокитне
       ФК Зоря -ФК Вельбівно Вельбівне
       Славія В.ОмелянаЕнергія Володимирець
       ФЦ Дубно Сокіл Крупець
       ХФК Надія U-17 РівнеСлуч Березне
       ФК Садове -Маяк Сарни
       ОДЕК ОржівІзотоп-РАЕС Вараш
       ФК Малинськ -ФК Гоща-РІТТЕР
     Тур 9 
       ФК Гоща-РІТТЕР Моноліт Вараш
       Ізотоп-РАЕС ВарашФК Малинськ -
       Маяк СарниОДЕК Оржів
       Случ БерезнеФК Садове -
       Сокіл КрупецьХФК Надія U-17 Рівне
       Енергія ВолодимирецьФЦ Дубно
       ФК Вельбівно ВельбівнеСлавія В.Омеляна
       Полісся РокитнеФК Зоря -
       Верес-Водник РівнеКолос Козин
       Спартак ДубноПрогрес -
       Калина БугринФортуна -
       Горинь ДубровицяАМАКО-Симонів -
       Локомотив ЗдолбунівФК Забороль -
       ДЮСШ Верес РівнеФК Підлужжя -
       ФК Костопіль КостопільФК Клевань-1 -
       ФК Демидівка ДемидівкаРадон Корець
     Тур 10 
       Моноліт ВарашРадон Корець
       ФК Клевань-1 -ФК Демидівка Демидівка
       ФК Підлужжя -ФК Костопіль Костопіль
       ФК Забороль -ДЮСШ Верес Рівне
       АМАКО-Симонів -Локомотив Здолбунів
       Фортуна -Горинь Дубровиця
       Прогрес -Калина Бугрин
       Колос КозинСпартак Дубно
       ФК Зоря -Верес-Водник Рівне
       Славія В.ОмелянаПолісся Рокитне
       ФЦ Дубно ФК Вельбівно Вельбівне
       ХФК Надія U-17 РівнеЕнергія Володимирець
       ФК Садове -Сокіл Крупець
       ОДЕК ОржівСлуч Березне
       ФК Малинськ -Маяк Сарни
       ФК Гоща-РІТТЕР Ізотоп-РАЕС Вараш

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook