Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Хмельницької області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      24-05-2014 
       Случ Старокостянинів4:1Атланта Кам’янець-Подільський
       Агробізнес Волочиськ2:2Поділля Хмельницький
       ФК Полонне -2:0Горинь Ізяслав
     Тур 2 
      31-05-2014 
       Горинь Ізяслав2:1Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький
       Поділля Хмельницький2:2ФК Полонне -
       Атланта Кам’янець-Подільський1:2Агробізнес Волочиськ
     Тур 3 
      07-06-2014 
       ФК Полонне -1:2Случ Старокостянинів
       Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький3:0ОТГ Стара Синява
       Енергетик-Миклуш Нетішин0:3Атланта Кам’янець-Подільський
       ФК Дунаївці -0:2Поділля Хмельницький
       Горинь Ізяслав3:0МФК Славута -
     Тур 4 
      14-06-2014 
       Горинь Ізяслав0:3ФК Дунаївці -
       Поділля Хмельницький2:1Енергетик-Миклуш Нетішин
       Атланта Кам’янець-Подільський0:0Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький
       ОТГ Стара Синява0:1ФК Полонне -
       Случ Старокостянинів0:2Агробізнес Волочиськ
     Тур 5 
      21-06-2014 
       Агробізнес Волочиськ3:0ОТГ Стара Синява
       ФК Полонне -1:2Атланта Кам’янець-Подільський
       Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький0:1Поділля Хмельницький
       Енергетик-Миклуш Нетішин0:0Горинь Ізяслав
       ФК Дунаївці -2:1МФК Славута -
     Тур 6 
      28-06-2014 
       Поділля Хмельницький2:0МФК Славута -
       Атланта Кам’янець-Подільський4:0ФК Дунаївці -
       ОТГ Стара СиняваЕнергетик-Миклуш Нетішин
       Случ Старокостянинів5:1Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький
       Агробізнес Волочиськ3:0ФК Полонне -
     Тур 2 
      30-06-2014 
       ОТГ Стара СиняваСлуч Старокостянинів
     Тур 7 
      05-07-2014 
       Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький3:1Агробізнес Волочиськ
       Енергетик-Миклуш Нетішин3:1Случ Старокостянинів
       ФК Дунаївці -ОТГ Стара Синява
       МФК Славута -1:1Атланта Кам’янець-Подільський
       Горинь Ізяслав1:2Поділля Хмельницький
     Тур 8 
      12-07-2014 
       ОТГ Стара СиняваМФК Славута -
       Агробізнес Волочиськ3:0Енергетик-Миклуш Нетішин
       ФК Полонне -3:0Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький
      13-07-2014 
       Случ Старокостянинів3:0ФК Дунаївці -
      14-07-2014 
       Атланта Кам’янець-Подільський3:0Горинь Ізяслав
     Тур 9 
      19-07-2014 
       Енергетик-Миклуш Нетішин0:0ФК Полонне -
       ФК Дунаївці -1:2Агробізнес Волочиськ
       МФК Славута -2:1Случ Старокостянинів
       Горинь ІзяславОТГ Стара Синява
       Поділля Хмельницький1:1Атланта Кам’янець-Подільський
     Тур 10 
      26-07-2014 
       ОТГ Стара СиняваПоділля Хмельницький
       Случ Старокостянинів6:1Горинь Ізяслав
       ФК Полонне -2:2ФК Дунаївці -
       Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький1:6Енергетик-Миклуш Нетішин
     Тур 11 
      02-08-2014 
       ФК Дунаївці -5:1Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький
       МФК Славута -5:1ФК Полонне -
       Горинь Ізяслав1:2Агробізнес Волочиськ
       Поділля Хмельницький0:2Случ Старокостянинів
       Атланта Кам’янець-ПодільськийОТГ Стара Синява
     Тур 2 
      22-08-2014 
       МФК Славута -1:4Енергетик-Миклуш Нетішин
     Тур 1 
      30-08-2014 
       Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький2:0МФК Славута -
       Енергетик-Миклуш Нетішин0:0ФК Дунаївці -
    Коло 2 
     Тур 12 
       Горинь ІзяславФК Полонне -
      06-09-2014 
       Атланта Кам’янець-Подільський0:3Случ Старокостянинів
       Поділля Хмельницький0:0Агробізнес Волочиськ
       МФК Славута -0:0Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький
       ФК Дунаївці -2:1Енергетик-Миклуш Нетішин
     Тур 14 
      13-09-2014 
       ФК Дунаївці -4:0Атланта Кам’янець-Подільський
       Енергетик-Миклуш Нетішин2:1МФК Славута -
       Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький1:1Горинь Ізяслав
       ФК Полонне -Поділля Хмельницький
       Агробізнес Волочиськ4:1Случ Старокостянинів
     Тур 15 
      20-09-2014 
       Агробізнес ВолочиськАтланта Кам’янець-Подільський
       Случ СтарокостянинівФК Полонне -
       Поділля Хмельницький1:0Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький
       Горинь Ізяслав0:2Енергетик-Миклуш Нетішин
       МФК Славута -0:1ФК Дунаївці -
     Тур 16 
      27-09-2014 
       Атланта Кам’янець-Подільський0:0МФК Славута -
       ФК Дунаївці -6:0Горинь Ізяслав
       Енергетик-Миклуш Нетішин0:2Поділля Хмельницький
       ФК Полонне -Агробізнес Волочиськ
     Тур 17 
      04-10-2014 
       Атланта Кам’янець-ПодільськийФК Полонне -
       Агробізнес Волочиськ2:0Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький
       Случ Старокостянинів5:2Енергетик-Миклуш Нетішин
       Поділля Хмельницький0:1ФК Дунаївці -
       МФК Славута -1:2Горинь Ізяслав
     Тур 16 
      11-10-2014 
       Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький0:3Случ Старокостянинів
     Тур 18 
       Горинь Ізяслав2:0Атланта Кам’янець-Подільський
       МФК Славута -0:1Поділля Хмельницький
       Енергетик-Миклуш Нетішин0:1Агробізнес Волочиськ
       Полонія-ДЮСШ-1 ХмельницькийФК Полонне -
     Тур 19 
      18-10-2014 
       Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький0:0Атланта Кам’янець-Подільський
       ФК Полонне -Енергетик-Миклуш Нетішин
       Агробізнес Волочиськ3:0ФК Дунаївці -
       Случ Старокостянинів2:0МФК Славута -
       Поділля Хмельницький3:0Горинь Ізяслав
     Тур 18 
      22-10-2014 
       ФК Дунаївці -1:0Случ Старокостянинів
    Коло 1 
     Тур 10 
      23-10-2014 
       Агробізнес Волочиськ0:0МФК Славута -
    Коло 2 
     Тур 20 
      25-10-2014 
       Атланта Кам’янець-Подільський1:2Поділля Хмельницький
       Горинь Ізяслав2:0Случ Старокостянинів
       МФК Славута -2:0Агробізнес Волочиськ
       ФК Дунаївці -ФК Полонне -
       Енергетик-Миклуш Нетішин2:0Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 21 
      01-11-2014 
       Атланта Кам’янець-Подільський3:0Енергетик-Миклуш Нетішин
       Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький1:4ФК Дунаївці -
       ФК Полонне -МФК Славута -
       Агробізнес Волочиськ3:0Горинь Ізяслав
       Случ Старокостянинів0:0Поділля Хмельницький
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ребекевша Максим Миколайович Случ Старокостянинів15116
    Юрчак Олександр Сергійович Агробізнес Волочиськ11013
    Чутченко Олександр Юрійович Енергетик-Миклуш Нетішин9214
    Бортнік Богдан Віталійович Случ Старокостянинів9217
    Темнюк Микола Васильович Случ Старокостянинів5015
    Морозов Ростислав Валерійович ФК Дунаївці -5017
    Боднар Костянтин Олександрович ФК Дунаївці -5015
    Нємий Артур Васильович Полонія-ДЮСШ-1 Хмельницький4015
    Якубов Алішер Русланович Атланта Кам’янець-Подільський408
    Поплавський Дмитро Анатолійович Горинь Ізяслав4012
    Бондаренко Олександр Олександрович ФК Дунаївці -4017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook