Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Житомирської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      31-05-2014 
       Пулини Червоноармійськ3:2ФК Миропіль -
       Керамік Баранівка3:0Полісся Олевськ
       Авангард Довбиш2:1Європак Малин
      01-06-2014 
       Титан Іршанськ1:2ФК Бердичів-2 -
     Тур 2 
      07-06-2014 
       Автомобіліст Стрибіж3:3Пулини Червоноармійськ
       ФК Миропіль -0:1Керамік Баранівка
       Полісся Олевськ2:3Авангард Довбиш
       Європак Малин2:0Титан Іршанськ
      08-06-2014 
       ФК Бердичів-2 -1:3Зоря-Енергія Романів
     Тур 3 
      14-06-2014 
       Пулини Червоноармійськ0:4ФК Черняхів -
       Керамік Баранівка1:2Автомобіліст Стрибіж
       Авангард Довбиш0:1ФК Миропіль -
       Титан Іршанськ1:0Полісся Олевськ
       Зоря-Енергія Романів1:2Європак Малин
     Тур 4 
      21-06-2014 
       ФК Черняхів -5:0Керамік Баранівка
       Автомобіліст Стрибіж2:0Авангард Довбиш
       ФК Миропіль -1:0Титан Іршанськ
       Полісся Олевськ1:2Зоря-Енергія Романів
      22-06-2014 
       Європак Малин0:0ФК Бердичів-2 -
     Тур 5 
      28-06-2014 
       Керамік Баранівка3:3Пулини Червоноармійськ
       Авангард Довбиш1:0ФК Черняхів -
       Титан Іршанськ2:2Автомобіліст Стрибіж
       Зоря-Енергія Романів3:1ФК Миропіль -
      29-06-2014 
       ФК Бердичів-2 -4:2Полісся Олевськ
     Тур 6 
      05-07-2014 
       Пулини Червоноармійськ2:1Авангард Довбиш
       ФК Черняхів -2:0Титан Іршанськ
       Автомобіліст Стрибіж3:2Зоря-Енергія Романів
       Полісся Олевськ2:4Європак Малин
      06-07-2014 
       ФК Миропіль -0:2ФК Бердичів-2 -
     Тур 7 
      12-07-2014 
       Авангард Довбиш3:1Керамік Баранівка
       Титан Іршанськ1:1Пулини Червоноармійськ
       Зоря-Енергія Романів0:0ФК Черняхів -
      13-07-2014 
       ФК Бердичів-2 -0:0Автомобіліст Стрибіж
     Тур 8 
      19-07-2014 
       Пулини Червоноармійськ1:0Зоря-Енергія Романів
       Автомобіліст Стрибіж2:5Європак Малин
       ФК Миропіль -3:1Полісся Олевськ
       Керамік Баранівка1:1Титан Іршанськ
      20-07-2014 
       ФК Черняхів -0:1ФК Бердичів-2 -
     Тур 9 
      26-07-2014 
       Титан Іршанськ0:0Авангард Довбиш
       Зоря-Енергія Романів5:0Керамік Баранівка
       Європак Малин5:0ФК Черняхів -
       Полісся Олевськ4:4Автомобіліст Стрибіж
       ФК Бердичів-2 -2:0Пулини Червоноармійськ
     Тур 10 
      02-08-2014 
       Авангард Довбиш1:2Зоря-Енергія Романів
       Пулини Червоноармійськ2:3Європак Малин
       ФК Черняхів -3:0Полісся Олевськ
       Автомобіліст Стрибіж1:1ФК Миропіль -
      03-08-2014 
       Керамік Баранівка2:2ФК Бердичів-2 -
     Тур 7 
      09-08-2014 
       Європак Малин2:0ФК Миропіль -
     Тур 1 
       ФК Черняхів -5:0Автомобіліст Стрибіж
     Тур 11 
       Зоря-Енергія Романів3:0Титан Іршанськ
      16-08-2014 
       Європак Малин4:0Керамік Баранівка
       Полісся Олевськ1:3Пулини Червоноармійськ
       ФК Миропіль -1:1ФК Черняхів -
      17-08-2014 
       Авангард Довбиш2:1ФК Бердичів-2 -
    Коло 2 
     Тур 12 
      30-08-2014 
       ФК Миропіль -2:0Пулини Червоноармійськ
       Полісся Олевськ0:0Керамік Баранівка
       Європак Малин0:0Авангард Довбиш
       Автомобіліст Стрибіж1:0ФК Черняхів -
      31-08-2014 
       ФК Бердичів-2 -1:0Титан Іршанськ
     Тур 13 
      06-09-2014 
       Керамік Баранівка1:6ФК Миропіль -
       Авангард Довбиш4:1Полісся Олевськ
      07-09-2014 
       Зоря-Енергія Романів1:1ФК Бердичів-2 -
     Тур 14 
      13-09-2014 
       ФК Черняхів -Пулини Червоноармійськ
       Автомобіліст Стрибіж3:1Керамік Баранівка
       ФК Миропіль -1:1Авангард Довбиш
       Полісся Олевськ1:4Титан Іршанськ
       Європак Малин3:1Зоря-Енергія Романів
     Тур 20 
      14-09-2014 
       Пулини Червоноармійськ2:0ФК Бердичів-2 -
     Тур 15 
      20-09-2014 
       Керамік БаранівкаФК Черняхів -
       Авангард Довбиш3:0Автомобіліст Стрибіж
       Титан Іршанськ1:1ФК Миропіль -
       Зоря-Енергія Романів8:1Полісся Олевськ
      21-09-2014 
       ФК Бердичів-2 -1:2Європак Малин
     Тур 16 
      27-09-2014 
       Пулини Червоноармійськ0:0Керамік Баранівка
       ФК Черняхів -Авангард Довбиш
       Автомобіліст Стрибіж2:0Титан Іршанськ
       ФК Миропіль -2:0Зоря-Енергія Романів
      28-09-2014 
       Полісся Олевськ2:3ФК Бердичів-2 -
     Тур 17 
      04-10-2014 
       Авангард Довбиш3:2Пулини Червоноармійськ
       Титан ІршанськФК Черняхів -
       Зоря-Енергія Романів2:2Автомобіліст Стрибіж
       Європак Малин0:0Полісся Олевськ
      05-10-2014 
       ФК Бердичів-2 -1:0ФК Миропіль -
     Тур 18 
      11-10-2014 
       Керамік Баранівка1:2Авангард Довбиш
       Пулини Червоноармійськ1:1Титан Іршанськ
       ФК Черняхів -Зоря-Енергія Романів
       ФК Миропіль -1:5Європак Малин
      12-10-2014 
       Автомобіліст Стрибіж0:3ФК Бердичів-2 -
     Тур 19 
      18-10-2014 
       Зоря-Енергія Романів5:1Пулини Червоноармійськ
       Європак Малин2:3Автомобіліст Стрибіж
       Полісся Олевськ0:5ФК Миропіль -
       Титан Іршанськ2:2Керамік Баранівка
      19-10-2014 
       ФК Бердичів-2 -ФК Черняхів -
     Тур 20 
      25-10-2014 
       Авангард Довбиш1:1Титан Іршанськ
       Керамік Баранівка3:3Зоря-Енергія Романів
       ФК Черняхів -Європак Малин
       Автомобіліст Стрибіж+:-Полісся Олевськ
     Тур 21 
      01-11-2014 
       Зоря-Енергія Романів3:1Авангард Довбиш
       Європак Малин+:-Пулини Червоноармійськ
       Полісся ОлевськФК Черняхів -
       ФК Миропіль -0:2Автомобіліст Стрибіж
       ФК Бердичів-2 -7:0Керамік Баранівка
     Тур 13 
       Титан Іршанськ2:3Європак Малин
      08-11-2014 
       Пулини Червоноармійськ0:2Автомобіліст Стрибіж
     Тур 22 
       Титан Іршанськ1:0Зоря-Енергія Романів
       Керамік Баранівка3:1Європак Малин
       ФК Бердичів-2 -1:3Авангард Довбиш
       Пулини Червоноармійськ+:-Полісся Олевськ
       ФК Черняхів -ФК Миропіль -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Грибенюк Михайло Миколайович Автомобіліст Стрибіж20219
    Чаплінський Сергій Миколайович Європак Малин11013
    Іщук Максим Сергійович Зоря-Енергія Романів11013
    Іванов Ігор Олександрович Зоря-Енергія Романів10118
    Попович Віталій Володимирович Полісся Олевськ10415
    Ковтун Михайло Володимирович Пулини Червоноармійськ9215
    Рибальченко Юрій Васильович ФК Миропіль -8018
    Короткий Тарас Сергійович Зоря-Енергія Романів8119
    Гаєвий Вадим Юрійович Європак Малин8011
    Ревуцький Олег Олександрович Авангард Довбиш7116
    Корнійчук Анатолій Вадимович Авангард Довбиш607

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook