Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Львівської області

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    Рух Винники1813324249-14
    СКК Демня -1812514136-11
    Бори Бориничі1812424045-13
    Рочин Соснівка1811433742-17
    Кар`єр Торчиновичі188372730-19
    ФК Миколаїв -184681831-23
    ФК Острів Чорний Острів1852111718-55
    ФК Самбір Самбір18369158-31
    Погонь Львів18231398-60
    Опір Львів181215512-36
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-04-2015 
       СКК Демня -6:0ФК Острів Чорний Острів
       ФК Миколаїв -0:1Рух Винники
      15-04-2015 
       Рочин Соснівка1:1Опір Львів
     Тур 2 
      19-04-2015 
       Бори Бориничі4:0ФК Самбір Самбір
       Рух Винники8:0Погонь Львів
       ФК Острів Чорний Острів3:2ФК Миколаїв -
       Опір Львів0:2СКК Демня -
       Кар`єр Торчиновичі0:2Рочин Соснівка
     Тур 3 
      26-04-2015 
       Рочин Соснівка3:0Бори Бориничі
       СКК Демня -3:2Кар`єр Торчиновичі
       ФК Миколаїв -3:0Опір Львів
       Погонь Львів0:1ФК Острів Чорний Острів
       ФК Самбір Самбір0:3Рух Винники
     Тур 4 
      03-05-2015 
       Бори Бориничі0:1Рух Винники
       ФК Острів Чорний Острів1:0ФК Самбір Самбір
       Опір Львів1:1Погонь Львів
       Кар`єр Торчиновичі1:1ФК Миколаїв -
       Рочин Соснівка1:1СКК Демня -
     Тур 1 
      06-05-2015 
       Погонь Львів0:0ФК Самбір Самбір
     Тур 5 
      17-05-2015 
       СКК Демня -0:0Бори Бориничі
       ФК Миколаїв -0:1Рочин Соснівка
       Погонь Львів0:3Кар`єр Торчиновичі
       ФК Самбір Самбір2:1Опір Львів
       Рух Винники3:0ФК Острів Чорний Острів
     Тур 6 
      24-05-2015 
       Бори Бориничі2:2ФК Острів Чорний Острів
       Опір Львів0:2Рух Винники
       Кар`єр Торчиновичі2:0ФК Самбір Самбір
       Рочин Соснівка5:0Погонь Львів
       СКК Демня -1:1ФК Миколаїв -
     Тур 7 
      31-05-2015 
       Погонь Львів0:3СКК Демня -
       Рух Винники1:0Кар`єр Торчиновичі
       ФК Острів Чорний Острів1:0Опір Львів
      01-06-2015 
       ФК Самбір Самбір1:1Рочин Соснівка
     Тур 8 
      10-06-2015 
       ФК Миколаїв -8:0Погонь Львів
      14-06-2015 
       Бори Бориничі1:0Опір Львів
       Кар`єр Торчиновичі6:2ФК Острів Чорний Острів
       Рочин Соснівка2:0Рух Винники
       СКК Демня -0:0ФК Самбір Самбір
     Тур 7 
      18-06-2015 
       ФК Миколаїв -1:4Бори Бориничі
     Тур 9 
      21-06-2015 
       ФК Самбір Самбір0:0ФК Миколаїв -
       Рух Винники1:1СКК Демня -
       ФК Острів Чорний Острів0:6Рочин Соснівка
       Кар`єр Торчиновичі1:0Опір Львів
      25-06-2015 
       Погонь Львів1:4Бори Бориничі
     Тур 1 
      28-06-2015 
       Кар`єр Торчиновичі0:1Бори Бориничі
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-08-2015 
       Бори Бориничі1:1Кар`єр Торчиновичі
       ФК Острів Чорний Острів1:2СКК Демня -
       Рух Винники2:1ФК Миколаїв -
       ФК Самбір Самбір1:2Погонь Львів
     Тур 11 
      16-08-2015 
       ФК Самбір Самбір0:8Бори Бориничі
       Погонь Львів1:7Рух Винники
       ФК Миколаїв -7:1ФК Острів Чорний Острів
       СКК Демня -3:1Опір Львів
       Рочин Соснівка0:1Кар`єр Торчиновичі
     Тур 10 
      23-08-2015 
       Опір Львів1:4Рочин Соснівка
     Тур 12 
      30-08-2015 
       Кар`єр Торчиновичі0:1СКК Демня -
       Опір Львів0:2ФК Миколаїв -
       ФК Острів Чорний Острів2:0Погонь Львів
       Рух Винники1:0ФК Самбір Самбір
     Тур 13 
      06-09-2015 
       Рух Винники1:1Бори Бориничі
       ФК Самбір Самбір0:0ФК Острів Чорний Острів
       Погонь Львів1:0Опір Львів
       ФК Миколаїв -1:1Кар`єр Торчиновичі
       СКК Демня -2:0Рочин Соснівка
     Тур 14 
      10-09-2015 
       Опір Львів0:1ФК Самбір Самбір
      13-09-2015 
       Бори Бориничі3:1СКК Демня -
       Рочин Соснівка2:1ФК Миколаїв -
       Кар`єр Торчиновичі3:0Погонь Львів
     Тур 17 
      20-09-2015 
       Погонь Львів1:1ФК Миколаїв -
     Тур 15 
      23-09-2015 
       ФК Острів Чорний Острів0:3Бори Бориничі
       ФК Самбір Самбір1:0Кар`єр Торчиновичі
       Рух Винники3:0Опір Львів
      24-09-2015 
       Погонь Львів0:3Рочин Соснівка
     Тур 16 
      30-09-2015 
       Бори Бориничі2:1ФК Миколаїв -
       Рочин Соснівка5:1ФК Самбір Самбір
      04-10-2015 
       СКК Демня -5:1Погонь Львів
       Кар`єр Торчиновичі1:3Рух Винники
       Опір Львів5:0ФК Острів Чорний Острів
     Тур 17 
      08-10-2015 
       Опір Львів1:3Бори Бориничі
     Тур 14 
      11-10-2015 
       ФК Острів Чорний Острів2:8Рух Винники
     Тур 15 
      18-10-2015 
       ФК Миколаїв -0:2СКК Демня -
     Тур 12 
       Бори Бориничі3:0Рочин Соснівка
     Тур 18 
       Опір Львів1:5Кар`єр Торчиновичі
      24-10-2015 
       Бори Бориничі5:0Погонь Львів
     Тур 17 
      25-10-2015 
       ФК Острів Чорний Острів1:3Кар`єр Торчиновичі
       Рух Винники4:4Рочин Соснівка
       ФК Самбір Самбір0:2СКК Демня -
     Тур 18 
      31-10-2015 
       СКК Демня -1:0Рух Винники
      01-11-2015 
       ФК Миколаїв -1:1ФК Самбір Самбір
      04-11-2015 
       Рочин Соснівка2:1ФК Острів Чорний Острів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шептицький Олег Романович Рух Винники18418
    Зубар Святослав Ігорович Бори Бориничі16017
    Дева Андрій Андрійович Рочин Соснівка11018
    Покладок Юрій Андрійович СКК Демня -10416
    Данилюк Іван Петрович Рочин Соснівка9016
    Піцур Роман Михайлович Кар`єр Торчиновичі9118
    Дячук-Ставицький Михайло Юрійович Бори Бориничі9213
    Писько Ярослав Ярославович Кар`єр Торчиновичі8014
    Алієв Олександр Олександрович Рух Винники8113
    Кашуба Віталій Вікторович Рочин Соснівка7018
    Балух Ігор Ігорович ФК Миколаїв -7017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook