Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Черкаської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-05-2015 
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н1:2Олімп Кам`янка
       ФК Авангард Монастирище0:5ФК Уманьферммаш -
       Родень Канів1:4Базис Кочубіївка
       УТК с. Паланка3:1ФК Ретро Ватутіне
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н1:1Наша Ряба Катеринопіль
       Черкащина-Академія-2 -4:1ФК Спартак Золотоноша
     Тур 2 
      16-05-2015 
       Олімп Кам`янка5:0ФК Спартак Золотоноша
       Наша Ряба Катеринопіль3:0Черкащина-Академія-2 -
       ФК Ретро Ватутіне0:0ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
       Базис Кочубіївка1:2УТК с. Паланка
       ФК Уманьферммаш -7:1Родень Канів
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н2:2ФК Авангард Монастирище
     Тур 3 
      23-05-2015 
       ФК Авангард Монастирище2:0Олімп Кам`янка
       Родень Канів1:2Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       УТК с. Паланка1:2ФК Уманьферммаш -
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н2:0Базис Кочубіївка
       Черкащина-Академія-2 -1:1ФК Ретро Ватутіне
       ФК Спартак Золотоноша0:2Наша Ряба Катеринопіль
     Тур 4 
      30-05-2015 
       Олімп Кам`янка1:1Наша Ряба Катеринопіль
       ФК Ретро Ватутіне2:2ФК Спартак Золотоноша
       Базис Кочубіївка2:1Черкащина-Академія-2 -
       ФК Уманьферммаш -1:0ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н0:2УТК с. Паланка
       ФК Авангард Монастирище3:2Родень Канів
     Тур 5 
      06-06-2015 
       Родень Канів0:5Олімп Кам`янка
       УТК с. Паланка9:0ФК Авангард Монастирище
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н1:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Черкащина-Академія-2 -2:0ФК Уманьферммаш -
       ФК Спартак Золотоноша1:2Базис Кочубіївка
       Наша Ряба Катеринопіль1:0ФК Ретро Ватутіне
     Тур 6 
      13-06-2015 
       Олімп Кам`янка1:5ФК Ретро Ватутіне
       Базис Кочубіївка3:0Наша Ряба Катеринопіль
       ФК Уманьферммаш -4:1ФК Спартак Золотоноша
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н0:0Черкащина-Академія-2 -
       ФК Авангард Монастирище0:2ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
       Родень Канів1:2УТК с. Паланка
     Тур 7 
      20-06-2015 
       УТК с. Паланка7:0Олімп Кам`янка
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н6:1Родень Канів
       Черкащина-Академія-2 -4:1ФК Авангард Монастирище
       ФК Спартак Золотоноша1:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Наша Ряба Катеринопіль1:2ФК Уманьферммаш -
       ФК Ретро Ватутіне2:1Базис Кочубіївка
     Тур 8 
      27-06-2015 
       Олімп Кам`янка3:3Базис Кочубіївка
       ФК Уманьферммаш -1:4ФК Ретро Ватутіне
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н0:2Наша Ряба Катеринопіль
       ФК Авангард Монастирище1:2ФК Спартак Золотоноша
       Родень Канів1:2Черкащина-Академія-2 -
       УТК с. Паланка1:1ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
     Тур 9 
      04-07-2015 
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н1:0Олімп Кам`янка
       Черкащина-Академія-2 -2:2УТК с. Паланка
       ФК Спартак Золотоноша5:0Родень Канів
       Наша Ряба Катеринопіль4:1ФК Авангард Монастирище
       ФК Ретро Ватутіне1:1Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Базис Кочубіївка3:4ФК Уманьферммаш -
     Тур 10 
      11-07-2015 
       Олімп Кам`янка0:3ФК Уманьферммаш -
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н1:2Базис Кочубіївка
       ФК Авангард Монастирище0:6ФК Ретро Ватутіне
       Родень Канів0:2Наша Ряба Катеринопіль
       УТК с. Паланка2:0ФК Спартак Золотоноша
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н1:0Черкащина-Академія-2 -
     Тур 11 
      18-07-2015 
       Черкащина-Академія-2 -1:1Олімп Кам`янка
       ФК Спартак Золотоноша0:3ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
       Наша Ряба Катеринопіль2:4УТК с. Паланка
       ФК Ретро Ватутіне3:0Родень Канів
       Базис Кочубіївка3:0ФК Авангард Монастирище
       ФК Уманьферммаш -2:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
    Коло 2 
     Тур 12 
      22-08-2015 
       Олімп Кам`янка1:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       ФК Уманьферммаш -1:0ФК Авангард Монастирище
       Базис Кочубіївка4:0Родень Канів
       ФК Ретро Ватутіне2:1УТК с. Паланка
       Наша Ряба Катеринопіль1:1ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
       ФК Спартак Золотоноша1:2Черкащина-Академія-2 -
     Тур 13 
      29-08-2015 
       ФК Спартак Золотоноша3:2Олімп Кам`янка
       Черкащина-Академія-2 -2:1Наша Ряба Катеринопіль
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н2:2ФК Ретро Ватутіне
       УТК с. Паланка8:2Базис Кочубіївка
       Родень Канів1:2ФК Уманьферммаш -
       ФК Авангард Монастирище1:1Златокрай-2017 Золотоніський р-н
     Тур 14 
      05-09-2015 
       Олімп Кам`янка0:2ФК Авангард Монастирище
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н8:1Родень Канів
       ФК Уманьферммаш -1:2УТК с. Паланка
       Базис Кочубіївка0:1ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
       ФК Ретро Ватутіне0:1Черкащина-Академія-2 -
       Наша Ряба Катеринопіль1:1ФК Спартак Золотоноша
     Тур 15 
      12-09-2015 
       Наша Ряба Катеринопіль2:3Олімп Кам`янка
       ФК Спартак Золотоноша0:2ФК Ретро Ватутіне
       Черкащина-Академія-2 -1:0Базис Кочубіївка
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н1:0ФК Уманьферммаш -
       УТК с. Паланка4:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Родень Канів1:2ФК Авангард Монастирище
     Тур 16 
      19-09-2015 
       Олімп Кам`янка3:1Родень Канів
       ФК Авангард Монастирище2:2УТК с. Паланка
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н1:3ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
       ФК Уманьферммаш -4:1Черкащина-Академія-2 -
       Базис Кочубіївка2:1ФК Спартак Золотоноша
       ФК Ретро Ватутіне5:1Наша Ряба Катеринопіль
     Тур 17 
      26-09-2015 
       ФК Ретро Ватутіне3:1Олімп Кам`янка
       Наша Ряба Катеринопіль2:1Базис Кочубіївка
       ФК Спартак Золотоноша1:3ФК Уманьферммаш -
       Черкащина-Академія-2 -1:2Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н3:1ФК Авангард Монастирище
       УТК с. Паланка3:0Родень Канів
     Тур 18 
      03-10-2015 
       Олімп Кам`янка0:0УТК с. Паланка
       Родень Канів0:7ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
       ФК Авангард Монастирище1:2Черкащина-Академія-2 -
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н0:1ФК Спартак Золотоноша
       ФК Уманьферммаш -3:0Наша Ряба Катеринопіль
       Базис Кочубіївка1:2ФК Ретро Ватутіне
     Тур 19 
      10-10-2015 
       Базис Кочубіївка1:2Олімп Кам`янка
       ФК Ретро Ватутіне2:1ФК Уманьферммаш -
       Наша Ряба Катеринопіль1:2Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       ФК Спартак Золотоноша1:4ФК Авангард Монастирище
       Черкащина-Академія-2 -6:3Родень Канів
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н1:2УТК с. Паланка
     Тур 20 
      17-10-2015 
       Олімп Кам`янка0:1ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
       УТК с. Паланка2:0Черкащина-Академія-2 -
       Родень Канів2:3ФК Спартак Золотоноша
       ФК Авангард Монастирище2:1Наша Ряба Катеринопіль
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н1:2ФК Ретро Ватутіне
       ФК Уманьферммаш -2:2Базис Кочубіївка
     Тур 21 
      24-10-2015 
       ФК Уманьферммаш -4:2Олімп Кам`янка
       Базис Кочубіївка2:3Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       ФК Ретро Ватутіне3:1ФК Авангард Монастирище
       Наша Ряба Катеринопіль6:0Родень Канів
       ФК Спартак Золотоноша0:0УТК с. Паланка
       Черкащина-Академія-2 -4:2ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н
     Тур 22 
      31-10-2015 
       Олімп Кам`янка4:2Черкащина-Академія-2 -
       ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н4:2ФК Спартак Золотоноша
       УТК с. Паланка5:0Наша Ряба Катеринопіль
       Родень Канів0:3ФК Ретро Ватутіне
       ФК Авангард Монастирище2:1Базис Кочубіївка
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н0:1ФК Уманьферммаш -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гопка Олег Петрович ФК Уманьферммаш -20519
    Казанюк Олександр Федорович УТК с. Паланка18219
    Янчук Сергій Леонідович Базис Кочубіївка16021
    Підвисіцький Віталій Павлович Олімп Кам`янка15321
    Колос Олександр Вікторович Черкащина-Академія-2 -12519
    Бреус Денис Віталійович ФК Спартак Золотоноша11320
    Богданов Володимир Сергійович ФК Ретро Ватутіне11118
    Баланюк Сергій Сергійович УТК с. Паланка10320
    Степанов Петро Петрович Наша Ряба Катеринопіль10219
    Охременко Артем В'ячеславович ЛНЗ-Лебедин Шполянський р-н9219
    Голуб Владислав Васильович Олімп Кам`янка9020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook