Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Черкаської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-05-2015 
       ФК Тальне Тальне2:1Ярошівка Катеринопільский р-н
       Шевченків край Звенигород. р-н2:0Мошни Черкаський р-н
       Ретро-2 Ватуніне1:2ФК Шполатехагро -
       Слобода Червона Слобода1:0Колос Вільшана
       Погреби Драбівський р-н0:2Росава-Наша Ряба с. Степанці
       ФК Городище -3:2Урожай К.-Шевченківський
     Тур 2 
      17-05-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н2:4Урожай К.-Шевченківський
       Росава-Наша Ряба с. Степанці4:0ФК Городище -
       Колос Вільшана4:1Погреби Драбівський р-н
       ФК Шполатехагро -1:1Слобода Червона Слобода
       Мошни Черкаський р-н1:1Ретро-2 Ватуніне
       ФК Тальне Тальне0:0Шевченків край Звенигород. р-н
     Тур 3 
      24-05-2015 
       Шевченків край Звенигород. р-н3:0Ярошівка Катеринопільский р-н
       Ретро-2 Ватуніне0:3ФК Тальне Тальне
       Слобода Червона Слобода1:0Мошни Черкаський р-н
       Погреби Драбівський р-н1:1ФК Шполатехагро -
       ФК Городище -1:0Колос Вільшана
       Урожай К.-Шевченківський1:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
     Тур 4 
      31-05-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н0:3Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Колос Вільшана4:1Урожай К.-Шевченківський
       ФК Шполатехагро -1:0ФК Городище -
       Мошни Черкаський р-н6:1Погреби Драбівський р-н
       ФК Тальне Тальне1:0Слобода Червона Слобода
       Шевченків край Звенигород. р-н2:0Ретро-2 Ватуніне
     Тур 5 
      07-06-2015 
       Ретро-2 Ватуніне1:6Ярошівка Катеринопільский р-н
       Слобода Червона Слобода1:1Шевченків край Звенигород. р-н
       Погреби Драбівський р-н0:0ФК Тальне Тальне
       ФК Городище -2:1Мошни Черкаський р-н
       Урожай К.-Шевченківський3:5ФК Шполатехагро -
       Росава-Наша Ряба с. Степанці2:0Колос Вільшана
     Тур 6 
      14-06-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н0:3Колос Вільшана
       ФК Шполатехагро -0:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
       ФК Тальне Тальне3:1ФК Городище -
       Шевченків край Звенигород. р-н1:1Погреби Драбівський р-н
       Ретро-2 Ватуніне2:2Слобода Червона Слобода
     Тур 7 
      21-06-2015 
       Слобода Червона Слобода5:2Ярошівка Катеринопільский р-н
       Погреби Драбівський р-н3:0Ретро-2 Ватуніне
       ФК Городище -2:2Шевченків край Звенигород. р-н
       Урожай К.-Шевченківський3:1ФК Тальне Тальне
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:2Мошни Черкаський р-н
       Колос Вільшана5:1ФК Шполатехагро -
     Тур 8 
      28-06-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н0:2ФК Шполатехагро -
       Мошни Черкаський р-н4:3Колос Вільшана
       ФК Тальне Тальне0:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Шевченків край Звенигород. р-н2:0Урожай К.-Шевченківський
       Ретро-2 Ватуніне1:3ФК Городище -
       Слобода Червона Слобода4:0Погреби Драбівський р-н
     Тур 9 
      05-07-2015 
       Погреби Драбівський р-н1:0Ярошівка Катеринопільский р-н
       ФК Городище -3:5Слобода Червона Слобода
       Урожай К.-Шевченківський5:1Ретро-2 Ватуніне
       Росава-Наша Ряба с. Степанці3:3Шевченків край Звенигород. р-н
       Колос Вільшана3:3ФК Тальне Тальне
       ФК Шполатехагро -2:0Мошни Черкаський р-н
     Тур 10 
      12-07-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н0:1Мошни Черкаський р-н
       ФК Тальне Тальне3:1ФК Шполатехагро -
       Шевченків край Звенигород. р-н1:2Колос Вільшана
       Ретро-2 Ватуніне1:4Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Слобода Червона Слобода0:3Урожай К.-Шевченківський
       Погреби Драбівський р-н2:3ФК Городище -
     Тур 11 
      19-07-2015 
       ФК Городище -3:1Ярошівка Катеринопільский р-н
       Урожай К.-Шевченківський4:3Погреби Драбівський р-н
       Росава-Наша Ряба с. Степанці3:2Слобода Червона Слобода
       Колос Вільшана8:2Ретро-2 Ватуніне
       ФК Шполатехагро -1:7Шевченків край Звенигород. р-н
       Мошни Черкаський р-н0:1ФК Тальне Тальне
     Тур 6 
      16-08-2015 
       Мошни Черкаський р-н7:3Урожай К.-Шевченківський
    Коло 2 
     Тур 12 
      23-08-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н0:8ФК Тальне Тальне
       Мошни Черкаський р-н4:0Шевченків край Звенигород. р-н
       ФК Шполатехагро -1:0Ретро-2 Ватуніне
       Колос Вільшана3:1Слобода Червона Слобода
       Росава-Наша Ряба с. Степанці5:1Погреби Драбівський р-н
       Урожай К.-Шевченківський2:1ФК Городище -
     Тур 13 
      30-08-2015 
       Урожай К.-Шевченківський2:1Ярошівка Катеринопільский р-н
       ФК Городище -0:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Погреби Драбівський р-н0:3Колос Вільшана
       Слобода Червона Слобода3:0ФК Шполатехагро -
       Ретро-2 Ватуніне1:1Мошни Черкаський р-н
       Шевченків край Звенигород. р-н4:1ФК Тальне Тальне
     Тур 14 
      06-09-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н1:5Шевченків край Звенигород. р-н
       ФК Тальне Тальне3:0Ретро-2 Ватуніне
       Мошни Черкаський р-н1:1Слобода Червона Слобода
       ФК Шполатехагро -2:0Погреби Драбівський р-н
       Колос Вільшана4:0ФК Городище -
       Росава-Наша Ряба с. Степанці3:1Урожай К.-Шевченківський
     Тур 15 
      13-09-2015 
       Росава-Наша Ряба с. Степанці6:0Ярошівка Катеринопільский р-н
       Урожай К.-Шевченківський1:3Колос Вільшана
       ФК Городище -2:5ФК Шполатехагро -
       Погреби Драбівський р-н0:1Мошни Черкаський р-н
       Слобода Червона Слобода1:1ФК Тальне Тальне
       Ретро-2 Ватуніне2:3Шевченків край Звенигород. р-н
     Тур 16 
      20-09-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н7:2Ретро-2 Ватуніне
       Шевченків край Звенигород. р-н3:2Слобода Червона Слобода
       ФК Тальне Тальне3:0Погреби Драбівський р-н
       Мошни Черкаський р-н1:3ФК Городище -
       ФК Шполатехагро -5:3Урожай К.-Шевченківський
       Колос Вільшана5:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
     Тур 17 
      27-09-2015 
       Колос Вільшана6:0Ярошівка Катеринопільский р-н
       Росава-Наша Ряба с. Степанці3:0ФК Шполатехагро -
       Урожай К.-Шевченківський5:1Мошни Черкаський р-н
       ФК Городище -1:0ФК Тальне Тальне
       Погреби Драбівський р-н1:4Шевченків край Звенигород. р-н
       Слобода Червона Слобода7:1Ретро-2 Ватуніне
     Тур 18 
      04-10-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н0:4Слобода Червона Слобода
       Ретро-2 Ватуніне6:2Погреби Драбівський р-н
       Шевченків край Звенигород. р-н4:0ФК Городище -
       ФК Тальне Тальне1:0Урожай К.-Шевченківський
       Мошни Черкаський р-н2:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
       ФК Шполатехагро -1:3Колос Вільшана
     Тур 19 
      11-10-2015 
       ФК Шполатехагро -7:0Ярошівка Катеринопільский р-н
       Колос Вільшана4:2Мошни Черкаський р-н
       Росава-Наша Ряба с. Степанці1:0ФК Тальне Тальне
       Урожай К.-Шевченківський0:4Шевченків край Звенигород. р-н
       ФК Городище -0:0Ретро-2 Ватуніне
       Погреби Драбівський р-н0:3Слобода Червона Слобода
     Тур 20 
      18-10-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н5:1Погреби Драбівський р-н
       Слобода Червона Слобода3:0ФК Городище -
       Ретро-2 Ватуніне1:1Урожай К.-Шевченківський
       Шевченків край Звенигород. р-н1:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
       ФК Тальне Тальне0:1Колос Вільшана
       Мошни Черкаський р-н4:4ФК Шполатехагро -
     Тур 21 
      25-10-2015 
       Мошни Черкаський р-н3:0Ярошівка Катеринопільский р-н
       ФК Шполатехагро -1:2ФК Тальне Тальне
       Колос Вільшана0:0Шевченків край Звенигород. р-н
       Росава-Наша Ряба с. Степанці1:1Ретро-2 Ватуніне
       Урожай К.-Шевченківський0:4Слобода Червона Слобода
       ФК Городище -3:0Погреби Драбівський р-н
     Тур 22 
      01-11-2015 
       Ярошівка Катеринопільский р-н1:2ФК Городище -
       Погреби Драбівський р-н3:0Урожай К.-Шевченківський
       Слобода Червона Слобода3:2Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Ретро-2 Ватуніне1:1Колос Вільшана
       Шевченків край Звенигород. р-н2:1ФК Шполатехагро -
       ФК Тальне Тальне3:0Мошни Черкаський р-н
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Грицай Віталій Леонідович Колос Вільшана20320
    Рокицький Олександр В'ячеславович Шевченків край Звенигород. р-н17221
    Кисіль Ігор Сергійович Росава-Наша Ряба с. Степанці16520
    Замніус Артем Ігорович ФК Шполатехагро -15221
    Стародуб Андрій Григорович ФК Городище -14320
    Болюк Олександр Володимирович Слобода Червона Слобода13020
    Євич Андрій Петрович Урожай К.-Шевченківський13018
    Хрипченко Андрій Миколайович Мошни Черкаський р-н13116
    Авраменко Олег Юрійович Урожай К.-Шевченківський10114
    Горідько Анатолій Сергійович Колос Вільшана10020
    Коріненко Вадим Валерійович Ярошівка Катеринопільский р-н909

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook