Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-04-2015 
       Покуття Снятин1:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Карпати Болехів1:0Нафтовик Долина
       ФК Галич -1:0ФК Калуш -
       Оскар Підгір`я1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Ніка Івано-Франківськ2:0Придністров`я Тлумач
       Покуття Коломия2:1Галичина-Бескид Івано-Франківськ
      22-04-2015 
       ФК Турка -1:0Пробій Городенка
     Тур 2 
      26-04-2015 
       Придністров`я Тлумач1:2Покуття Коломия
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0Ніка Івано-Франківськ
       ФК Калуш -0:3Оскар Підгір`я
       Пробій Городенка0:0ФК Галич -
       Нафтовик Долина1:1ФК Турка -
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:1Карпати Болехів
       Карпати Брошнів-Осада2:1Покуття Снятин
     Тур 3 
      29-04-2015 
       Карпати Болехів4:0Карпати Брошнів-Осада
       ФК Турка -3:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ФК Галич -0:2Нафтовик Долина
       Оскар Підгір`я5:1Пробій Городенка
       Ніка Івано-Франківськ1:1ФК Калуш -
       Покуття Коломия3:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ2:4Придністров`я Тлумач
     Тур 4 
      03-05-2015 
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:2Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       ФК Калуш -1:1Покуття Коломия
       Пробій Городенка1:2Ніка Івано-Франківськ
       Нафтовик Долина0:1Оскар Підгір`я
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:2ФК Галич -
       Карпати Брошнів-Осада4:1ФК Турка -
       Покуття Снятин1:1Карпати Болехів
     Тур 5 
      07-05-2015 
       ФК Турка -4:0Покуття Снятин
       ФК Галич -4:3Карпати Брошнів-Осада
       Оскар Підгір`я8:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Ніка Івано-Франківськ2:0Нафтовик Долина
       Покуття Коломия6:1Пробій Городенка
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ1:3ФК Калуш -
       Придністров`я Тлумач3:0Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 6 
      10-05-2015 
       ФК Калуш -1:0Придністров`я Тлумач
       Пробій Городенка3:3Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       Нафтовик Долина0:3Покуття Коломия
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:2Ніка Івано-Франківськ
       Карпати Брошнів-Осада2:2Оскар Підгір`я
       Покуття Снятин2:1ФК Галич -
       Карпати Болехів1:2ФК Турка -
     Тур 7 
      17-05-2015 
       ФК Галич -3:2Карпати Болехів
       Оскар Підгір`я4:0Покуття Снятин
       Ніка Івано-Франківськ0:2Карпати Брошнів-Осада
       Покуття Коломия5:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ1:3Нафтовик Долина
       Придністров`я Тлумач5:0Пробій Городенка
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:2ФК Калуш -
     Тур 8 
      24-05-2015 
       Пробій Городенка0:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Нафтовик Долина1:4Придністров`я Тлумач
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:1Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       Карпати Брошнів-Осада1:0Покуття Коломия
       Покуття Снятин0:1Ніка Івано-Франківськ
       Карпати Болехів0:2Оскар Підгір`я
       ФК Турка -1:1ФК Галич -
     Тур 9 
      31-05-2015 
       Оскар Підгір`я5:1ФК Турка -
       Ніка Івано-Франківськ3:0Карпати Болехів
       Покуття Коломия7:0Покуття Снятин
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ0:3Карпати Брошнів-Осада
       Придністров`я Тлумач4:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:1Нафтовик Долина
       ФК Калуш -1:1Пробій Городенка
     Тур 10 
      03-06-2015 
       Нафтовик Долина1:2ФК Калуш -
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:4Прикарпаття Івано-Франківськ
       Карпати Брошнів-Осада8:0Придністров`я Тлумач
       Покуття Снятин0:3Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       Карпати Болехів1:4Покуття Коломия
       ФК Галич -4:2Оскар Підгір`я
      05-06-2015 
       ФК Турка -0:3Ніка Івано-Франківськ
     Тур 11 
      07-06-2015 
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ5:2Карпати Болехів
       Придністров`я Тлумач2:0Покуття Снятин
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:2Карпати Брошнів-Осада
       ФК Калуш -1:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Пробій Городенка3:1Нафтовик Долина
      10-06-2015 
       Ніка Івано-Франківськ1:4ФК Галич -
       Покуття Коломия0:1ФК Турка -
     Тур 12 
      14-06-2015 
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:4Пробій Городенка
       Покуття Снятин1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Карпати Болехів2:3Придністров`я Тлумач
       ФК Турка -0:1Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       ФК Галич -3:3Покуття Коломия
       Оскар Підгір`я3:1Ніка Івано-Франківськ
     Тур 13 
      18-06-2015 
       Покуття Коломия1:0Оскар Підгір`я
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ0:0ФК Галич -
       Придністров`я Тлумач3:0ФК Турка -
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:1Карпати Болехів
       ФК Калуш -1:1Покуття Снятин
       Пробій Городенка0:4Карпати Брошнів-Осада
       Нафтовик Долина6:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
     Тур 14 
      21-06-2015 
       Карпати Брошнів-Осада1:0Нафтовик Долина
       Покуття Снятин1:1Пробій Городенка
       Карпати Болехів0:1ФК Калуш -
       ФК Турка -1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       ФК Галич -1:1Придністров`я Тлумач
       Оскар Підгір`я6:0Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       Ніка Івано-Франківськ0:2Покуття Коломия
     Тур 12 
      24-06-2015 
       Карпати Брошнів-Осада0:1ФК Калуш -
     Тур 15 
      28-06-2015 
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ1:1Ніка Івано-Франківськ
       Придністров`я Тлумач0:2Оскар Підгір`я
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:2ФК Галич -
       ФК Калуш -3:0ФК Турка -
       Пробій Городенка1:0Карпати Болехів
       Нафтовик Долина3:0Покуття Снятин
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:5Карпати Брошнів-Осада
    Коло 2 
     Тур 16 
      02-08-2015 
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:1Покуття Снятин
       Пробій Городенка1:0ФК Турка -
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:3Оскар Підгір`я
      04-08-2015 
       Придністров`я Тлумач2:1Ніка Івано-Франківськ
     Тур 17 
      09-08-2015 
       Покуття Коломия3:1Придністров`я Тлумач
       Ніка Івано-Франківськ1:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Оскар Підгір`я0:0ФК Калуш -
       ФК Галич -3:0Пробій Городенка
       ФК Турка -1:0Нафтовик Долина
       Карпати Болехів3:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Покуття Снятин0:0Карпати Брошнів-Осада
     Тур 18 
      16-08-2015 
       Карпати Брошнів-Осада4:0Карпати Болехів
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:0ФК Турка -
       Нафтовик Долина2:4ФК Галич -
       Пробій Городенка0:5Оскар Підгір`я
       ФК Калуш -0:3Ніка Івано-Франківськ
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:2Покуття Коломия
       Придністров`я Тлумач2:0Галичина-Бескид Івано-Франківськ
     Тур 19 
      23-08-2015 
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ0:4Прикарпаття Івано-Франківськ
       Покуття Коломия0:2ФК Калуш -
       Ніка Івано-Франківськ3:2Пробій Городенка
       Оскар Підгір`я4:0Нафтовик Долина
       ФК Галич -2:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ФК Турка -0:1Карпати Брошнів-Осада
       Карпати Болехів0:0Покуття Снятин
     Тур 20 
      30-08-2015 
       Покуття Снятин1:0ФК Турка -
       Карпати Брошнів-Осада1:1ФК Галич -
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:2Оскар Підгір`я
       Нафтовик Долина1:1Ніка Івано-Франківськ
       Пробій Городенка1:2Покуття Коломия
       ФК Калуш -+:-Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:3Придністров`я Тлумач
     Тур 16 
      02-09-2015 
       Нафтовик Долина1:0Карпати Болехів
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ0:0Покуття Коломия
       ФК Калуш -2:1ФК Галич -
     Тур 21 
      06-09-2015 
       Придністров`я Тлумач2:2ФК Калуш -
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ1:1Пробій Городенка
       Покуття Коломия8:1Нафтовик Долина
       Ніка Івано-Франківськ3:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Оскар Підгір`я1:0Карпати Брошнів-Осада
       ФК Галич -5:2Покуття Снятин
       ФК Турка -5:4Карпати Болехів
     Тур 22 
      13-09-2015 
       Карпати Болехів1:2ФК Галич -
       Покуття Снятин0:2Оскар Підгір`я
       Карпати Брошнів-Осада2:0Ніка Івано-Франківськ
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:6Покуття Коломия
       Пробій Городенка3:2Придністров`я Тлумач
       ФК Калуш -0:3Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 23 
      20-09-2015 
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ2:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Оскар Підгір`я9:1Карпати Болехів
      23-09-2015 
       Прикарпаття Івано-Франківськ4:0Пробій Городенка
       Придністров`я Тлумач4:0Нафтовик Долина
       Покуття Коломия1:1Карпати Брошнів-Осада
       Ніка Івано-Франківськ0:0Покуття Снятин
       ФК Галич -1:1ФК Турка -
     Тур 24 
      27-09-2015 
       Пробій Городенка0:2ФК Калуш -
      29-09-2015 
       ФК Турка -2:3Оскар Підгір`я
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:4Придністров`я Тлумач
      30-09-2015 
       Карпати Болехів0:3Ніка Івано-Франківськ
       Покуття Снятин0:3Покуття Коломия
       Карпати Брошнів-Осада7:0Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       Нафтовик Долина0:3Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 25 
      04-10-2015 
       ФК Калуш -3:0Нафтовик Долина
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Придністров`я Тлумач2:2Карпати Брошнів-Осада
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ3:2Покуття Снятин
       Покуття Коломия5:0Карпати Болехів
       Ніка Івано-Франківськ5:0ФК Турка -
       Оскар Підгір`я1:0ФК Галич -
     Тур 22 
      07-10-2015 
       Нафтовик Долина1:3Галичина-Бескид Івано-Франківськ
     Тур 26 
      11-10-2015 
       ФК Галич -1:4Ніка Івано-Франківськ
       ФК Турка -0:1Покуття Коломия
       Карпати Болехів3:1Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       Покуття Снятин3:2Придністров`я Тлумач
       Карпати Брошнів-Осада3:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:3ФК Калуш -
       Нафтовик Долина2:3Пробій Городенка
     Тур 27 
      18-10-2015 
       Пробій Городенка5:2Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ФК Калуш -1:2Карпати Брошнів-Осада
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:0Покуття Снятин
       Придністров`я Тлумач6:3Карпати Болехів
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ3:4ФК Турка -
       Покуття Коломия3:0ФК Галич -
       Ніка Івано-Франківськ0:2Оскар Підгір`я
     Тур 28 
      21-10-2015 
       Оскар Підгір`я1:0Покуття Коломия
       ФК Галич -2:2Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       ФК Турка -2:1Придністров`я Тлумач
       Карпати Болехів0:5Прикарпаття Івано-Франківськ
       Покуття Снятин0:0ФК Калуш -
       Карпати Брошнів-Осада7:1Пробій Городенка
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:1Нафтовик Долина
     Тур 29 
      25-10-2015 
       Нафтовик Долина0:3Карпати Брошнів-Осада
       Пробій Городенка0:1Покуття Снятин
       ФК Калуш -3:1Карпати Болехів
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0ФК Турка -
       Придністров`я Тлумач2:2ФК Галич -
       Галичина-Бескид Івано-Франківськ1:7Оскар Підгір`я
       Покуття Коломия0:2Ніка Івано-Франківськ
     Тур 30 
      01-11-2015 
       Ніка Івано-Франківськ4:1Галичина-Бескид Івано-Франківськ
       Оскар Підгір`я4:0Придністров`я Тлумач
       ФК Галич -0:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       ФК Турка -0:3ФК Калуш -
       Карпати Болехів+:-Пробій Городенка
       Покуття Снятин+:-Нафтовик Долина
       Карпати Брошнів-Осада5:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Цимбалістий Ігор Зіновійович Оскар Підгір`я23022
    Романишин Ростислав Євгенович Карпати Брошнів-Осада18028
    Федорович Максим Вікторович Покуття Коломия16027
    Оринчак Богдан Миколайович Прикарпаття Івано-Франківськ15228
    Ковальчук Андрій Петрович Покуття Коломия15027
    Худобяк Ігор Орестович ФК Галич -12211
    Боришкевич Володимир Іванович Карпати Брошнів-Осада11426
    Уграк Руслан Мирославович Покуття Коломия10525
    Мотуз Роман Ярославович Оскар Підгір`я10222
    Драган Андрій Русланович ФК Калуш -10027
    Дмитрів Павло Іванович Оскар Підгір`я10226

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook