Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-04-2015 
       Покуття-юн Снятин2:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Карпати-юн Болехів0:2Нафтовик-юн Долина
       ФК Галич-юн -0:1ФК Калуш-юн -
       Оскар-юн Підгір`я1:1ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Ніка-юн Івано-Франківськ4:1Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Коломия10:1Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
      22-04-2015 
       ФК Турка-юн -5:2Пробій-юн Городенка
     Тур 2 
      26-04-2015 
       Придністров`я-юн Тлумач1:2Карпати-юн Коломия
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.1:3Ніка-юн Івано-Франківськ
       ФК Калуш-юн -0:1Оскар-юн Підгір`я
       Пробій-юн Городенка1:3ФК Галич-юн -
       Нафтовик-юн Долина1:0ФК Турка-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів4:1Карпати-юн Болехів
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:1Покуття-юн Снятин
     Тур 3 
      29-04-2015 
       Карпати-юн Болехів1:3Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Турка-юн -5:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Галич-юн -3:2Нафтовик-юн Долина
       Оскар-юн Підгір`я11:1Пробій-юн Городенка
       Ніка-юн Івано-Франківськ0:0ФК Калуш-юн -
       Карпати-юн Коломия0:2ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ1:6Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 4 
      03-05-2015 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.12:0Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       ФК Калуш-юн -0:1Карпати-юн Коломия
       Пробій-юн Городенка0:5Ніка-юн Івано-Франківськ
       Нафтовик-юн Долина3:0Оскар-юн Підгір`я
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:0ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:0ФК Турка-юн -
       Покуття-юн Снятин7:0Карпати-юн Болехів
     Тур 5 
      07-05-2015 
       ФК Турка-юн -2:2Покуття-юн Снятин
       ФК Галич-юн -3:3Карпати-юн Брошнів-Осада
       Оскар-юн Підгір`я4:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Ніка-юн Івано-Франківськ3:0Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Коломия5:0Пробій-юн Городенка
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ0:9ФК Калуш-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач0:5ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
     Тур 6 
      10-05-2015 
       ФК Калуш-юн -3:0Придністров`я-юн Тлумач
       Пробій-юн Городенка5:2Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       Нафтовик-юн Долина1:3Карпати-юн Коломия
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:6Ніка-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:3Оскар-юн Підгір`я
       Покуття-юн Снятин2:0ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Болехів1:4ФК Турка-юн -
     Тур 7 
      17-05-2015 
       ФК Галич-юн -1:0Карпати-юн Болехів
       Оскар-юн Підгір`я2:2Покуття-юн Снятин
       Ніка-юн Івано-Франківськ3:0Карпати-юн Брошнів-Осада
       Карпати-юн Коломия6:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ0:11Нафтовик-юн Долина
       Придністров`я-юн Тлумач4:0Пробій-юн Городенка
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.3:0ФК Калуш-юн -
     Тур 8 
      24-05-2015 
       Пробій-юн Городенка0:5ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Нафтовик-юн Долина7:1Придністров`я-юн Тлумач
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів4:1Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:3Карпати-юн Коломия
       Покуття-юн Снятин1:0Ніка-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Болехів0:3Оскар-юн Підгір`я
       ФК Турка-юн -3:1ФК Галич-юн -
     Тур 9 
      31-05-2015 
       Оскар-юн Підгір`я5:0ФК Турка-юн -
       Ніка-юн Івано-Франківськ9:0Карпати-юн Болехів
       Карпати-юн Коломия5:5Покуття-юн Снятин
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ0:8Карпати-юн Брошнів-Осада
       Придністров`я-юн Тлумач2:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.4:2Нафтовик-юн Долина
       ФК Калуш-юн -7:0Пробій-юн Городенка
     Тур 10 
      03-06-2015 
       Нафтовик-юн Долина1:4ФК Калуш-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:3ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Карпати-юн Брошнів-Осада6:1Придністров`я-юн Тлумач
       Покуття-юн Снятин12:0Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Болехів2:2Карпати-юн Коломия
       ФК Галич-юн -1:2Оскар-юн Підгір`я
      05-06-2015 
       ФК Турка-юн -0:2Ніка-юн Івано-Франківськ
     Тур 11 
      07-06-2015 
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ0:4Карпати-юн Болехів
       Придністров`я-юн Тлумач1:5Покуття-юн Снятин
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.1:2Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Калуш-юн -4:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Пробій-юн Городенка+:-Нафтовик-юн Долина
      10-06-2015 
       Ніка-юн Івано-Франківськ9:2ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Коломия5:1ФК Турка-юн -
     Тур 12 
      14-06-2015 
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів6:0Пробій-юн Городенка
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:0ФК Калуш-юн -
       Покуття-юн Снятин2:0ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Карпати-юн Болехів1:0Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Турка-юн -4:0Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       ФК Галич-юн -1:2Карпати-юн Коломия
       Оскар-юн Підгір`я4:1Ніка-юн Івано-Франківськ
     Тур 13 
      18-06-2015 
       Карпати-юн Коломия0:4Оскар-юн Підгір`я
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ0:3ФК Галич-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач0:0ФК Турка-юн -
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.4:1Карпати-юн Болехів
       ФК Калуш-юн -2:1Покуття-юн Снятин
       Пробій-юн Городенка1:6Карпати-юн Брошнів-Осада
       Нафтовик-юн Долина6:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
     Тур 14 
      21-06-2015 
       Карпати-юн Брошнів-Осада+:-Нафтовик-юн Долина
       Покуття-юн Снятин4:1Пробій-юн Городенка
       Карпати-юн Болехів0:3ФК Калуш-юн -
       ФК Турка-юн -0:3ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       ФК Галич-юн -5:0Придністров`я-юн Тлумач
       Оскар-юн Підгір`я14:0Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       Ніка-юн Івано-Франківськ2:2Карпати-юн Коломия
     Тур 15 
      28-06-2015 
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ0:8Ніка-юн Івано-Франківськ
       Придністров`я-юн Тлумач0:2Оскар-юн Підгір`я
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.3:1ФК Галич-юн -
       ФК Калуш-юн -10:0ФК Турка-юн -
       Пробій-юн Городенка0:3Карпати-юн Болехів
       Нафтовик-юн Долина1:0Покуття-юн Снятин
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:1Карпати-юн Брошнів-Осада
    Коло 2 
     Тур 16 
      02-08-2015 
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:1Покуття-юн Снятин
       Пробій-юн Городенка2:3ФК Турка-юн -
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.2:1Оскар-юн Підгір`я
      04-08-2015 
       Придністров`я-юн Тлумач1:10Ніка-юн Івано-Франківськ
     Тур 17 
      09-08-2015 
       Карпати-юн Коломия+:-Придністров`я-юн Тлумач
       Ніка-юн Івано-Франківськ0:2ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Оскар-юн Підгір`я3:3ФК Калуш-юн -
       ФК Галич-юн -4:0Пробій-юн Городенка
       ФК Турка-юн -4:1Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Болехів0:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Покуття-юн Снятин2:2Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 18 
      16-08-2015 
       Карпати-юн Брошнів-Осада4:1Карпати-юн Болехів
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів5:0ФК Турка-юн -
       Нафтовик-юн Долина0:0ФК Галич-юн -
       Пробій-юн Городенка0:2Оскар-юн Підгір`я
       ФК Калуш-юн -0:1Ніка-юн Івано-Франківськ
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.2:0Карпати-юн Коломия
       Придністров`я-юн Тлумач2:0Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
     Тур 19 
      23-08-2015 
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ0:6ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Карпати-юн Коломия1:3ФК Калуш-юн -
       Ніка-юн Івано-Франківськ9:0Пробій-юн Городенка
       Оскар-юн Підгір`я8:0Нафтовик-юн Долина
       ФК Галич-юн -4:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Турка-юн -2:6Карпати-юн Брошнів-Осада
       Карпати-юн Болехів0:1Покуття-юн Снятин
     Тур 20 
      30-08-2015 
       Покуття-юн Снятин4:2ФК Турка-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада5:0ФК Галич-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:3Оскар-юн Підгір`я
       Нафтовик-юн Долина1:3Ніка-юн Івано-Франківськ
       Пробій-юн Городенка0:3Карпати-юн Коломия
       ФК Калуш-юн -+:-Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.5:0Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 16 
      02-09-2015 
       Нафтовик-юн Долина1:2Карпати-юн Болехів
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ1:3Карпати-юн Коломия
       ФК Калуш-юн -1:0ФК Галич-юн -
     Тур 21 
      06-09-2015 
       Придністров`я-юн Тлумач0:8ФК Калуш-юн -
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ1:0Пробій-юн Городенка
       Карпати-юн Коломия-:+Нафтовик-юн Долина
       Ніка-юн Івано-Франківськ7:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Оскар-юн Підгір`я1:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Галич-юн -0:1Покуття-юн Снятин
       ФК Турка-юн -3:3Карпати-юн Болехів
     Тур 22 
      13-09-2015 
       Карпати-юн Болехів1:2ФК Галич-юн -
       Покуття-юн Снятин0:4Оскар-юн Підгір`я
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:2Ніка-юн Івано-Франківськ
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:1Карпати-юн Коломия
       Пробій-юн Городенка2:0Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Калуш-юн -1:0ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
     Тур 23 
      20-09-2015 
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ0:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Оскар-юн Підгір`я+:-Карпати-юн Болехів
      23-09-2015 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.3:0Пробій-юн Городенка
       Придністров`я-юн Тлумач3:0Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Коломия1:3Карпати-юн Брошнів-Осада
       Ніка-юн Івано-Франківськ0:0Покуття-юн Снятин
       ФК Галич-юн -2:0ФК Турка-юн -
     Тур 24 
      27-09-2015 
       Пробій-юн Городенка0:4ФК Калуш-юн -
      29-09-2015 
       ФК Турка-юн -2:1Оскар-юн Підгір`я
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів4:2Придністров`я-юн Тлумач
      30-09-2015 
       Карпати-юн Болехів1:5Ніка-юн Івано-Франківськ
       Покуття-юн Снятин0:2Карпати-юн Коломия
       Карпати-юн Брошнів-Осада5:0Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       Нафтовик-юн Долина0:8ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
     Тур 25 
      04-10-2015 
       ФК Калуш-юн -2:0Нафтовик-юн Долина
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.7:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Придністров`я-юн Тлумач2:4Карпати-юн Брошнів-Осада
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ2:3Покуття-юн Снятин
       Карпати-юн Коломия+:-Карпати-юн Болехів
       Ніка-юн Івано-Франківськ9:1ФК Турка-юн -
       Оскар-юн Підгір`я10:3ФК Галич-юн -
     Тур 22 
      07-10-2015 
       Нафтовик-юн Долина2:0Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
     Тур 26 
      11-10-2015 
       ФК Галич-юн -0:5Ніка-юн Івано-Франківськ
       ФК Турка-юн -1:3Карпати-юн Коломия
       Карпати-юн Болехів6:0Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       Покуття-юн Снятин3:0Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:4ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:5ФК Калуш-юн -
       Нафтовик-юн Долина8:1Пробій-юн Городенка
     Тур 27 
      18-10-2015 
       Пробій-юн Городенка0:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Калуш-юн -1:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.3:0Покуття-юн Снятин
       Придністров`я-юн Тлумач5:2Карпати-юн Болехів
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ1:0ФК Турка-юн -
       Карпати-юн Коломия5:2ФК Галич-юн -
       Ніка-юн Івано-Франківськ3:1Оскар-юн Підгір`я
     Тур 28 
      21-10-2015 
       Оскар-юн Підгір`я4:2Карпати-юн Коломия
       ФК Галич-юн -6:1Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       ФК Турка-юн -0:2Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Болехів2:7ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Покуття-юн Снятин1:2ФК Калуш-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:0Пробій-юн Городенка
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів5:2Нафтовик-юн Долина
     Тур 29 
      25-10-2015 
       Нафтовик-юн Долина2:7Карпати-юн Брошнів-Осада
       Пробій-юн Городенка0:2Покуття-юн Снятин
       ФК Калуш-юн -2:0Карпати-юн Болехів
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.11:1ФК Турка-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач2:4ФК Галич-юн -
       Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ0:6Оскар-юн Підгір`я
       Карпати-юн Коломия1:3Ніка-юн Івано-Франківськ
     Тур 30 
      01-11-2015 
       Ніка-юн Івано-Франківськ7:0Галичина-Бескид-юн Івано-Франківськ
       Оскар-юн Підгір`я7:1Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Галич-юн -0:5ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       ФК Турка-юн -0:1ФК Калуш-юн -
       Карпати-юн Болехів+:-Пробій-юн Городенка
       Покуття-юн Снятин+:-Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Брошнів-Осада4:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Горбатий Роман Орестович ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.451128
    Дем'яник Арсен Ігорович Ніка-юн Івано-Франківськ43727
    Мартинюк Дмитро Іванович Оскар-юн Підгір`я27317
    Романюк Володимир Васильович Покуття-юн Снятин27327
    Андрейко Віталій Васильович Карпати-юн Брошнів-Осада22224
    Слободян Андрій Володимирович Ніка-юн Івано-Франківськ21023
    Дидич Тарас Васильович Оскар-юн Підгір`я19316
    Гладкий Сергій Васильович ФК Галич-юн -18027
    Пеляк Владислав Андрійович Нафтовик-юн Долина18025
    Савчук Олександр Сергійович Карпати-юн Коломия16024
    Тимків Михайло Валерійович ФК Калуш-юн -16224

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook