Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Івано-Франківської області з футболу регіон Північ

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-04-2015 
       ФК Битків -1:6Медик-Лісівник Солотвин
       Вихор Ямниця6:3Дністер с. Побережжя
       Енергія Бурштин1:0Лімниця Перегінське
       Колос Братківці0:1Бескид Надвірна
     Тур 2 
      03-05-2015 
       Медик-Лісівник Солотвин3:0Бескид Надвірна
       Лімниця Перегінське2:2Колос Братківці
       Дністер с. Побережжя3:4Енергія Бурштин
       ФК Битків -1:2Вихор Ямниця
     Тур 3 
      10-05-2015 
       Вихор Ямниця1:1Медик-Лісівник Солотвин
       Енергія Бурштин1:0ФК Битків -
       Колос Братківці1:1Дністер с. Побережжя
       Бескид Надвірна1:0Лімниця Перегінське
     Тур 4 
      17-05-2015 
       Медик-Лісівник Солотвин1:0Лімниця Перегінське
       Дністер с. Побережжя3:2Бескид Надвірна
       ФК Битків -1:0Колос Братківці
       Вихор Ямниця1:2Енергія Бурштин
     Тур 5 
      24-05-2015 
       Енергія Бурштин1:0Медик-Лісівник Солотвин
       Колос Братківці1:0Вихор Ямниця
       Бескид Надвірна2:4ФК Битків -
       Лімниця Перегінське4:1Дністер с. Побережжя
     Тур 6 
      31-05-2015 
       Медик-Лісівник Солотвин4:2Дністер с. Побережжя
       ФК Битків -4:2Лімниця Перегінське
       Вихор Ямниця1:3Бескид Надвірна
       Енергія Бурштин3:0Колос Братківці
     Тур 7 
      07-06-2015 
       Колос Братківці0:1Медик-Лісівник Солотвин
       Бескид Надвірна2:0Енергія Бурштин
       Лімниця Перегінське1:2Вихор Ямниця
       Дністер с. Побережжя2:5ФК Битків -
    Коло 2 
     Тур 8 
      14-06-2015 
       Медик-Лісівник Солотвин1:1ФК Битків -
       Дністер с. Побережжя1:2Вихор Ямниця
       Лімниця Перегінське0:2Енергія Бурштин
       Бескид Надвірна2:1Колос Братківці
     Тур 9 
      21-06-2015 
       Бескид Надвірна0:1Медик-Лісівник Солотвин
       Колос Братківці+:-Лімниця Перегінське
       Енергія Бурштин4:1Дністер с. Побережжя
       Вихор Ямниця3:2ФК Битків -
     Тур 10 
      28-06-2015 
       Медик-Лісівник Солотвин0:0Вихор Ямниця
       ФК Битків -2:2Енергія Бурштин
       Дністер с. Побережжя1:0Колос Братківці
       Лімниця Перегінське2:2Бескид Надвірна
     Тур 11 
      09-08-2015 
       Лімниця Перегінське-:+Медик-Лісівник Солотвин
       Бескид Надвірна0:1Дністер с. Побережжя
       Колос Братківці1:3ФК Битків -
       Енергія Бурштин1:1Вихор Ямниця
     Тур 12 
      16-08-2015 
       Медик-Лісівник Солотвин1:3Енергія Бурштин
       Вихор Ямниця+:-Колос Братківці
       ФК Битків -4:4Бескид Надвірна
       Дністер с. Побережжя+:-Лімниця Перегінське
     Тур 13 
      23-08-2015 
       Дністер с. Побережжя1:1Медик-Лісівник Солотвин
       Лімниця Перегінське-:+ФК Битків -
       Бескид Надвірна3:1Вихор Ямниця
       Колос Братківці-:+Енергія Бурштин
     Тур 14 
      30-08-2015 
       Медик-Лісівник Солотвин+:-Колос Братківці
       Енергія Бурштин0:3Бескид Надвірна
       Вихор Ямниця+:-Лімниця Перегінське
       ФК Битків -6:1Дністер с. Побережжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Максим'юк Іван Іванович ФК Битків -10213
    Давидюк Роман Васильович Бескид Надвірна10114
    Крикунов Володимир Тарасович ФК Битків -8112
    Третяк Дмитро Ярославович Дністер с. Побережжя8013
    Мельничук Андрій Ярославович Медик-Лісівник Солотвин8010
    Купчев Володимир Володимирович Енергія Бурштин7311
    Пуляк Мар'ян Володимирович Лімниця Перегінське609
    Дитко Роман Андрійович ФК Битків -5010
    Павлюк Іван Миколайович Бескид Надвірна5113
    Максим'юк Андрій Васильович ФК Битків -5013
    Стасюк Андрій Михайлович Енергія Бурштин4013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook