Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-04-2015 
       Енергетик-юн. Добротвір0:1Гірник-юн Новояворівськ
       Шахтар-юн. Червоноград3:1Богун-юн Броди
       СФК Муроване-юн -0:2Рата-юн Великі Мости
     Тур 2 
      26-04-2015 
       ФСК Яворів-юн. -1:0Думна-юн. Ременів
       Богун-юн Броди0:3СФК Муроване-юн -
       Гірник-юн Новояворівськ0:0Шахтар-юн. Червоноград
     Тур 3 
      03-05-2015 
       Сокіл-юн. Золочів1:0ФСК Яворів-юн. -
       Шахтар-юн. Червоноград3:1ФК Добросин-юн. -
       СФК Муроване-юн -1:3Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 10 
       Енергетик-юн. Добротвір7:1Рата-юн Великі Мости
     Тур 3 
      06-05-2015 
       Енергетик-юн. Добротвір0:1Юність-юн Гійче
     Тур 1 
      10-05-2015 
       Юність-юн Гійче2:1ФСК Яворів-юн. -
       Сокіл-юн. Золочів3:1ФК Добросин-юн. -
     Тур 4 
      16-05-2015 
       ФСК Яворів-юн. -3:0Рата-юн Великі Мости
       Юність-юн Гійче3:0Шахтар-юн. Червоноград
       Сокіл-юн. Золочів4:0Енергетик-юн. Добротвір
      17-05-2015 
       Богун-юн Броди1:3Думна-юн. Ременів
       ФК Добросин-юн. -3:0СФК Муроване-юн -
     Тур 5 
      24-05-2015 
       Енергетик-юн. Добротвір1:1ФСК Яворів-юн. -
       Шахтар-юн. Червоноград0:3Сокіл-юн. Золочів
       СФК Муроване-юн -0:2Юність-юн Гійче
       Думна-юн. Ременів0:1Гірник-юн Новояворівськ
       Рата-юн Великі Мости0:3Богун-юн Броди
     Тур 6 
      31-05-2015 
       ФСК Яворів-юн. -2:1Богун-юн Броди
       ФК Добросин-юн. -3:0Думна-юн. Ременів
       Сокіл-юн. Золочів3:1СФК Муроване-юн -
       Енергетик-юн. Добротвір3:1Шахтар-юн. Червоноград
      01-06-2015 
       Гірник-юн Новояворівськ3:1Рата-юн Великі Мости
     Тур 2 
      07-06-2015 
       ФК Добросин-юн. -0:0Енергетик-юн. Добротвір
       Юність-юн Гійче1:0Сокіл-юн. Золочів
     Тур 3 
       Думна-юн. Ременів1:0Рата-юн Великі Мости
     Тур 7 
      13-06-2015 
       Шахтар-юн. Червоноград2:0ФСК Яворів-юн. -
       Рата-юн Великі Мости0:2ФК Добросин-юн. -
       Богун-юн Броди0:1Гірник-юн Новояворівськ
      14-06-2015 
       СФК Муроване-юн -1:2Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 8 
      21-06-2015 
       ФСК Яворів-юн. -2:5Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Добросин-юн. -2:1Богун-юн Броди
       Юність-юн Гійче2:0Рата-юн Великі Мости
       Сокіл-юн. Золочів3:0Думна-юн. Ременів
       Шахтар-юн. Червоноград1:0СФК Муроване-юн -
     Тур 9 
      28-06-2015 
       Думна-юн. Ременів2:3Енергетик-юн. Добротвір
       Рата-юн Великі Мости1:3Сокіл-юн. Золочів
       Богун-юн Броди1:0Юність-юн Гійче
       Гірник-юн Новояворівськ5:0ФК Добросин-юн. -
      02-07-2015 
       СФК Муроване-юн -0:6ФСК Яворів-юн. -
     Тур 10 
      05-07-2015 
       ФСК Яворів-юн. -2:0ФК Добросин-юн. -
       Юність-юн Гійче1:0Гірник-юн Новояворівськ
       Сокіл-юн. Золочів1:3Богун-юн Броди
       Шахтар-юн. Червоноград5:2Думна-юн. Ременів
     Тур 11 
      11-07-2015 
       Рата-юн Великі Мости4:0Шахтар-юн. Червоноград
      12-07-2015 
       Думна-юн. Ременів3:1СФК Муроване-юн -
       Богун-юн Броди2:0Енергетик-юн. Добротвір
       Гірник-юн Новояворівськ1:1Сокіл-юн. Золочів
       ФК Добросин-юн. -1:2Юність-юн Гійче
     Тур 7 
      19-07-2015 
       Думна-юн. Ременів1:0Юність-юн Гійче
    Коло 2 
     Тур 12 
      02-08-2015 
       ФК Добросин-юн. -1:0Сокіл-юн. Золочів
       Богун-юн Броди2:0Шахтар-юн. Червоноград
       Рата-юн Великі Мости5:0СФК Муроване-юн -
     Тур 13 
      09-08-2015 
       Думна-юн. Ременів3:0ФСК Яворів-юн. -
       СФК Муроване-юн -1:8Богун-юн Броди
       Сокіл-юн. Золочів1:2Юність-юн Гійче
     Тур 14 
      15-08-2015 
       ФСК Яворів-юн. -0:2Сокіл-юн. Золочів
       Юність-юн Гійче3:2Енергетик-юн. Добротвір
       ФК Добросин-юн. -0:2Шахтар-юн. Червоноград
       Гірник-юн Новояворівськ9:1СФК Муроване-юн -
       Рата-юн Великі Мости1:4Думна-юн. Ременів
     Тур 12 
      19-08-2015 
       Гірник-юн Новояворівськ5:1Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 15 
      23-08-2015 
       Рата-юн Великі Мости1:6ФСК Яворів-юн. -
       Думна-юн. Ременів1:1Богун-юн Броди
       СФК Муроване-юн -0:5ФК Добросин-юн. -
       Енергетик-юн. Добротвір4:5Сокіл-юн. Золочів
     Тур 13 
      24-08-2015 
       Шахтар-юн. Червоноград3:0Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 15 
      30-08-2015 
       Шахтар-юн. Червоноград2:1Юність-юн Гійче
     Тур 16 
       ФСК Яворів-юн. -3:2Енергетик-юн. Добротвір
       Гірник-юн Новояворівськ4:0Думна-юн. Ременів
     Тур 19 
       Богун-юн Броди0:0ФК Добросин-юн. -
     Тур 17 
      06-09-2015 
       Богун-юн Броди10:0ФСК Яворів-юн. -
       Думна-юн. Ременів0:1ФК Добросин-юн. -
       СФК Муроване-юн -0:6Сокіл-юн. Золочів
       Шахтар-юн. Червоноград5:3Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 19 
       Рата-юн Великі Мости0:3Юність-юн Гійче
     Тур 16 
      12-09-2015 
       Сокіл-юн. Золочів3:1Шахтар-юн. Червоноград
     Тур 13 
      13-09-2015 
       Енергетик-юн. Добротвір1:1ФК Добросин-юн. -
     Тур 16 
       Юність-юн Гійче3:1СФК Муроване-юн -
       Богун-юн Броди1:2Рата-юн Великі Мости
     Тур 18 
      20-09-2015 
       Юність-юн Гійче8:0Думна-юн. Ременів
       ФК Добросин-юн. -4:0Рата-юн Великі Мости
       Гірник-юн Новояворівськ1:3Богун-юн Броди
     Тур 19 
      27-09-2015 
       Гірник-юн Новояворівськ3:2ФСК Яворів-юн. -
       Думна-юн. Ременів0:3Сокіл-юн. Золочів
       СФК Муроване-юн -2:5Шахтар-юн. Червоноград
     Тур 22 
       Енергетик-юн. Добротвір5:2Богун-юн Броди
     Тур 20 
      03-10-2015 
       ФСК Яворів-юн. -3:0СФК Муроване-юн -
       Енергетик-юн. Добротвір4:2Думна-юн. Ременів
       Сокіл-юн. Золочів9:1Рата-юн Великі Мости
       Юність-юн Гійче3:0Богун-юн Броди
      04-10-2015 
       ФК Добросин-юн. -0:2Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 18 
      08-10-2015 
       Енергетик-юн. Добротвір3:0СФК Муроване-юн -
     Тур 21 
      11-10-2015 
       ФК Добросин-юн. -1:1ФСК Яворів-юн. -
       Гірник-юн Новояворівськ1:0Юність-юн Гійче
       Богун-юн Броди0:7Сокіл-юн. Золочів
       Рата-юн Великі Мости2:5Енергетик-юн. Добротвір
       Думна-юн. Ременів0:2Шахтар-юн. Червоноград
     Тур 17 
      14-10-2015 
       Рата-юн Великі Мости0:2Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 12 
       ФСК Яворів-юн. -0:2Юність-юн Гійче
     Тур 22 
      18-10-2015 
       СФК Муроване-юн -1:3Думна-юн. Ременів
       Шахтар-юн. Червоноград5:2Рата-юн Великі Мости
       Сокіл-юн. Золочів0:2Гірник-юн Новояворівськ
       Юність-юн Гійче2:0ФК Добросин-юн. -
     Тур 18 
      23-10-2015 
       ФСК Яворів-юн. -3:0Шахтар-юн. Червоноград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гайковий Володимир Іванович Сокіл-юн. Золочів26318
    Кадай Ярослав Богданович Енергетик-юн. Добротвір24319
    Набізада Омар Мохаммад Мохаммад Салі Шахтар-юн. Червоноград1335
    Капустинський Юрій Віталійович Богун-юн Броди12013
    Маринець Андрій Іванович ФСК Яворів-юн. -11013
    Стень Олег Ярославович Гірник-юн Новояворівськ11020
    Старицький Денис Богданович Гірник-юн Новояворівськ9219
    Яцків Віталій Сергійович Юність-юн Гійче9018
    Жемела Назар Михайлович Юність-юн Гійче7212
    Кунинець Богдан Анатолійович Гірник-юн Новояворівськ6014
    Іващенко Павло Васильович ФК Добросин-юн. -6419

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook