Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-04-2015 
       Енергетик Добротвір2:2Гірник Новояворівськ
       Шахтар Червоноград0:0Богун Броди
       СФК Кордія Муроване -2:1Рата Великі Мости
     Тур 2 
      26-04-2015 
       ФСК Яворів -0:2Думна Ременів
       Богун Броди4:1СФК Кордія Муроване -
       Гірник Новояворівськ1:0Шахтар Червоноград
     Тур 3 
      03-05-2015 
       Сокіл Золочів2:0ФСК Яворів -
       Шахтар Червоноград5:1ФК Добросин -
       СФК Кордія Муроване -1:1Гірник Новояворівськ
     Тур 10 
       Енергетик Добротвір1:1Рата Великі Мости
     Тур 3 
      06-05-2015 
       Енергетик Добротвір5:1Юність Гійче
     Тур 1 
      10-05-2015 
       Юність Гійче0:1ФСК Яворів -
       Сокіл Золочів2:0ФК Добросин -
     Тур 4 
      16-05-2015 
       ФСК Яворів -0:1Рата Великі Мости
       Юність Гійче1:0Шахтар Червоноград
       Сокіл Золочів1:0Енергетик Добротвір
      17-05-2015 
       Богун Броди0:3Думна Ременів
       ФК Добросин -1:1СФК Кордія Муроване -
     Тур 5 
      24-05-2015 
       Енергетик Добротвір0:2ФСК Яворів -
       Шахтар Червоноград1:1Сокіл Золочів
       СФК Кордія Муроване -1:2Юність Гійче
       Думна Ременів1:1Гірник Новояворівськ
       Рата Великі Мости0:1Богун Броди
     Тур 6 
      31-05-2015 
       ФСК Яворів -1:0Богун Броди
       ФК Добросин -2:2Думна Ременів
       Сокіл Золочів2:1СФК Кордія Муроване -
       Енергетик Добротвір3:3Шахтар Червоноград
      01-06-2015 
       Гірник Новояворівськ3:0Рата Великі Мости
     Тур 2 
      07-06-2015 
       ФК Добросин -2:3Енергетик Добротвір
       Юність Гійче2:2Сокіл Золочів
     Тур 3 
       Думна Ременів5:0Рата Великі Мости
     Тур 7 
      13-06-2015 
       Шахтар Червоноград2:0ФСК Яворів -
       Рата Великі Мости1:0ФК Добросин -
       Богун Броди1:2Гірник Новояворівськ
      14-06-2015 
       СФК Кордія Муроване -4:1Енергетик Добротвір
     Тур 8 
      21-06-2015 
       ФСК Яворів -2:1Гірник Новояворівськ
       ФК Добросин -3:4Богун Броди
       Юність Гійче6:1Рата Великі Мости
       Сокіл Золочів1:3Думна Ременів
       Шахтар Червоноград3:2СФК Кордія Муроване -
     Тур 9 
      28-06-2015 
       Думна Ременів8:0Енергетик Добротвір
       Рата Великі Мости0:1Сокіл Золочів
       Богун Броди2:1Юність Гійче
       Гірник Новояворівськ2:1ФК Добросин -
      02-07-2015 
       СФК Кордія Муроване -3:1ФСК Яворів -
     Тур 10 
      05-07-2015 
       ФСК Яворів -2:0ФК Добросин -
       Юність Гійче0:1Гірник Новояворівськ
       Сокіл Золочів2:3Богун Броди
       Шахтар Червоноград0:2Думна Ременів
     Тур 11 
      11-07-2015 
       Рата Великі Мости0:3Шахтар Червоноград
      12-07-2015 
       Думна Ременів2:2СФК Кордія Муроване -
       Богун Броди2:0Енергетик Добротвір
       Гірник Новояворівськ0:1Сокіл Золочів
       ФК Добросин -1:1Юність Гійче
     Тур 7 
      19-07-2015 
       Думна Ременів3:1Юність Гійче
    Коло 2 
     Тур 12 
      02-08-2015 
       ФК Добросин -0:1Сокіл Золочів
       Богун Броди1:1Шахтар Червоноград
       Рата Великі Мости3:4СФК Кордія Муроване -
     Тур 13 
      09-08-2015 
       Думна Ременів4:2ФСК Яворів -
       СФК Кордія Муроване -3:1Богун Броди
       Сокіл Золочів2:1Юність Гійче
     Тур 14 
      15-08-2015 
       ФСК Яворів -0:2Сокіл Золочів
       Юність Гійче4:1Енергетик Добротвір
       ФК Добросин -0:1Шахтар Червоноград
       Гірник Новояворівськ0:1СФК Кордія Муроване -
       Рата Великі Мости0:4Думна Ременів
     Тур 12 
      19-08-2015 
       Гірник Новояворівськ2:1Енергетик Добротвір
     Тур 15 
      23-08-2015 
       Рата Великі Мости1:1ФСК Яворів -
       Думна Ременів3:0Богун Броди
       СФК Кордія Муроване -3:1ФК Добросин -
       Енергетик Добротвір0:5Сокіл Золочів
     Тур 13 
      24-08-2015 
       Шахтар Червоноград6:0Гірник Новояворівськ
     Тур 15 
      30-08-2015 
       Шахтар Червоноград3:2Юність Гійче
     Тур 16 
       ФСК Яворів -1:0Енергетик Добротвір
       Гірник Новояворівськ1:1Думна Ременів
     Тур 19 
       Богун Броди2:0ФК Добросин -
     Тур 17 
      06-09-2015 
       Богун Броди6:1ФСК Яворів -
       Думна Ременів4:2ФК Добросин -
       СФК Кордія Муроване -3:1Сокіл Золочів
       Шахтар Червоноград5:1Енергетик Добротвір
     Тур 19 
       Рата Великі Мости0:4Юність Гійче
     Тур 16 
      12-09-2015 
       Сокіл Золочів2:1Шахтар Червоноград
      13-09-2015 
       Богун Броди3:0Рата Великі Мости
     Тур 13 
       Енергетик Добротвір2:1ФК Добросин -
     Тур 16 
       Юність Гійче2:0СФК Кордія Муроване -
     Тур 18 
      20-09-2015 
       Юність Гійче0:3Думна Ременів
       ФК Добросин -2:0Рата Великі Мости
       Гірник Новояворівськ5:4Богун Броди
     Тур 19 
      27-09-2015 
       Гірник Новояворівськ2:2ФСК Яворів -
       Думна Ременів2:0Сокіл Золочів
       СФК Кордія Муроване -0:0Шахтар Червоноград
     Тур 22 
       Енергетик Добротвір0:6Богун Броди
     Тур 20 
      03-10-2015 
       Юність Гійче3:2Богун Броди
      04-10-2015 
       ФСК Яворів -3:0СФК Кордія Муроване -
       Енергетик Добротвір0:2Думна Ременів
       Сокіл Золочів3:0Рата Великі Мости
       ФК Добросин -1:1Гірник Новояворівськ
     Тур 18 
      08-10-2015 
       Енергетик Добротвір0:1СФК Кордія Муроване -
     Тур 21 
      11-10-2015 
       ФК Добросин -3:2ФСК Яворів -
       Гірник Новояворівськ1:0Юність Гійче
       Богун Броди3:2Сокіл Золочів
       Рата Великі Мости2:1Енергетик Добротвір
       Думна Ременів6:2Шахтар Червоноград
     Тур 17 
      14-10-2015 
       Рата Великі Мости1:5Гірник Новояворівськ
     Тур 12 
       ФСК Яворів -0:1Юність Гійче
     Тур 22 
      18-10-2015 
       СФК Кордія Муроване -1:3Думна Ременів
       Шахтар Червоноград5:1Рата Великі Мости
       Сокіл Золочів2:4Гірник Новояворівськ
       Юність Гійче3:1ФК Добросин -
     Тур 18 
      23-10-2015 
       ФСК Яворів -0:3Шахтар Червоноград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Фамуляк Григорій Васильович Сокіл Золочів13419
    Стасишин Юрій Мирославович Думна Ременів12020
    Левицький Богдан Богданович Богун Броди11016
    Сідельник Петро Миколайович Юність Гійче10318
    Козира Володимир Степанович Богун Броди9020
    Личак Роман Миронович Думна Ременів9120
    Івах Андрій Олексійович Енергетик Добротвір9018
    Джерш Сергій Віталійович Шахтар Червоноград8019
    Данчук Денис Іванович Сокіл Золочів8020
    Божик Олег Ігорович Рата Великі Мости8219
    Грицина Микола Богданович Думна Ременів7012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook