Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-04-2015 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:2Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       ФОК Городок-юн -0:0ФК Стебник-юн -
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів1:0Нафтовик-юн Борислав
       Карпати-юн. Турка2:2Кохавинка-юн Гніздичів
       Хімік-юн. Новий Розділ2:1ФК Добромиль-юн. Добромиль
     Тур 2 
      26-04-2015 
       Кохавинка-юн Гніздичів2:4Хімік-юн. Новий Розділ
       Нафтовик-юн Борислав5:1Карпати-юн. Турка
       ФК Стебник-юн -1:1Пульс-Авангард-юн. Жидачів
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір3:0ФОК Городок-юн -
     Тур 3 
      02-05-2015 
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів3:0Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       Карпати-юн. Турка0:4ФК Стебник-юн -
       Хімік-юн. Новий Розділ2:3Нафтовик-юн Борислав
      03-05-2015 
       ФК Добромиль-юн. Добромиль1:0Кохавинка-юн Гніздичів
      09-05-2015 
       ФОК Городок-юн -0:0ФК Мостиська-юн -
     Тур 2 
      10-05-2015 
       ФК Новошичі-юн -3:3ФК Добромиль-юн. Добромиль
     Тур 4 
      16-05-2015 
       ФК Новошичі-юн -5:1Кохавинка-юн Гніздичів
      17-05-2015 
       Нафтовик-юн Борислав2:0ФК Добромиль-юн. Добромиль
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір7:0Карпати-юн. Турка
       ФК Мостиська-юн -12:0Пульс-Авангард-юн. Жидачів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця1:4ФОК Городок-юн -
     Тур 1 
      19-05-2015 
       ФК Мостиська-юн -0:1ФК Новошичі-юн -
     Тур 5 
      24-05-2015 
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів4:2СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Хімік-юн. Новий Розділ4:1Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       ФК Добромиль-юн. Добромиль1:3ФК Стебник-юн -
       Кохавинка-юн Гніздичів0:2Нафтовик-юн Борислав
     Тур 6 
      31-05-2015 
       ФК Новошичі-юн -1:1Нафтовик-юн Борислав
       ФК Стебник-юн -3:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір1:5ФК Добромиль-юн. Добромиль
       Хімік-юн. Новий Розділ0:5ФК Мостиська-юн -
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця8:0Карпати-юн. Турка
       ФОК Городок-юн -1:0Пульс-Авангард-юн. Жидачів
     Тур 3 
      04-06-2015 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:4ФК Новошичі-юн -
     Тур 4 
      07-06-2015 
       ФК Стебник-юн -0:1Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 5 
       ФК Новошичі-юн -3:2ФОК Городок-юн -
       Карпати-юн. Турка1:18ФК Мостиська-юн -
     Тур 7 
      13-06-2015 
       Карпати-юн. Турка0:7ФОК Городок-юн -
      14-06-2015 
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів4:2ФК Новошичі-юн -
       Хімік-юн. Новий Розділ1:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       ФК Добромиль-юн. Добромиль1:3ФК Мостиська-юн -
       Кохавинка-юн Гніздичів0:2Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       Нафтовик-юн Борислав1:1ФК Стебник-юн -
     Тур 8 
      20-06-2015 
       ФК Новошичі-юн -3:1ФК Стебник-юн -
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір0:3Нафтовик-юн Борислав
       ФК Мостиська-юн -6:0Кохавинка-юн Гніздичів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:2ФК Добромиль-юн. Добромиль
       ФОК Городок-юн -1:3Хімік-юн. Новий Розділ
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів11:0Карпати-юн. Турка
     Тур 9 
      28-06-2015 
       Карпати-юн. Турка0:7ФК Новошичі-юн -
       Хімік-юн. Новий Розділ3:1Пульс-Авангард-юн. Жидачів
       ФК Добромиль-юн. Добромиль0:1ФОК Городок-юн -
       Кохавинка-юн Гніздичів1:4СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Нафтовик-юн Борислав1:3ФК Мостиська-юн -
       ФК Стебник-юн -4:1Прикарпаття-юн. Старий Самбір
     Тур 10 
      05-07-2015 
       ФК Новошичі-юн -3:2Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       ФК Мостиська-юн -5:1ФК Стебник-юн -
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:1Нафтовик-юн Борислав
       ФОК Городок-юн -5:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів0:1ФК Добромиль-юн. Добромиль
       Карпати-юн. Турка0:13Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 11 
      11-07-2015 
       Нафтовик-юн Борислав3:1ФОК Городок-юн -
      12-07-2015 
       Хімік-юн. Новий Розділ0:2ФК Новошичі-юн -
       ФК Добромиль-юн. Добромиль3:0Карпати-юн. Турка
       Кохавинка-юн Гніздичів0:1Пульс-Авангард-юн. Жидачів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця1:1ФК Стебник-юн -
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір0:3ФК Мостиська-юн -
     Тур 2 
      26-07-2015 
       ФК Мостиська-юн -3:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
    Коло 2 
     Тур 12 
      01-08-2015 
       ФК Стебник-юн -3:1ФОК Городок-юн -
      02-08-2015 
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір1:7СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Кохавинка-юн Гніздичів13:1Карпати-юн. Турка
       ФК Добромиль-юн. Добромиль1:3Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 13 
      08-08-2015 
       ФК Добромиль-юн. Добромиль2:2ФК Новошичі-юн -
       Хімік-юн. Новий Розділ6:1Кохавинка-юн Гніздичів
       Карпати-юн. Турка0:5Нафтовик-юн Борислав
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів3:4ФК Стебник-юн -
       ФОК Городок-юн -2:2Прикарпаття-юн. Старий Самбір
      09-08-2015 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця0:7ФК Мостиська-юн -
     Тур 12 
      12-08-2015 
       ФК Новошичі-юн -2:8ФК Мостиська-юн -
     Тур 14 
      15-08-2015 
       ФК Мостиська-юн -8:0ФОК Городок-юн -
      16-08-2015 
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір0:1Пульс-Авангард-юн. Жидачів
       ФК Стебник-юн -7:0Карпати-юн. Турка
       Нафтовик-юн Борислав1:3Хімік-юн. Новий Розділ
       Кохавинка-юн Гніздичів0:2ФК Добромиль-юн. Добромиль
      19-08-2015 
       ФК Новошичі-юн -3:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 15 
      23-08-2015 
       Кохавинка-юн Гніздичів0:4ФК Новошичі-юн -
       Хімік-юн. Новий Розділ1:1ФК Стебник-юн -
       Карпати-юн. Турка1:1Прикарпаття-юн. Старий Самбір
      24-08-2015 
       ФОК Городок-юн -0:2СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 16 
      28-08-2015 
       ФОК Городок-юн -0:1ФК Новошичі-юн -
      30-08-2015 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця1:2Пульс-Авангард-юн. Жидачів
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір0:4Хімік-юн. Новий Розділ
       ФК Стебник-юн -2:1ФК Добромиль-юн. Добромиль
       Нафтовик-юн Борислав3:0Кохавинка-юн Гніздичів
      03-09-2015 
       ФК Мостиська-юн -9:0Карпати-юн. Турка
     Тур 15 
      06-09-2015 
       ФК Добромиль-юн. Добромиль3:1Нафтовик-юн Борислав
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів3:0ФК Мостиська-юн -
     Тур 17 
      12-09-2015 
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів2:0ФОК Городок-юн -
      13-09-2015 
       Нафтовик-юн Борислав1:2ФК Новошичі-юн -
       Кохавинка-юн Гніздичів0:5ФК Стебник-юн -
       ФК Добромиль-юн. Добромиль1:0Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       ФК Мостиська-юн -5:2Хімік-юн. Новий Розділ
       Карпати-юн. Турка3:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 18 
      19-09-2015 
       ФОК Городок-юн -9:0Карпати-юн. Турка
      20-09-2015 
       ФК Новошичі-юн -3:0Пульс-Авангард-юн. Жидачів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця0:3Хімік-юн. Новий Розділ
       ФК Мостиська-юн -2:0ФК Добромиль-юн. Добромиль
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір3:0Кохавинка-юн Гніздичів
       ФК Стебник-юн -3:2Нафтовик-юн Борислав
     Тур 19 
      26-09-2015 
       Нафтовик-юн Борислав2:1Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       Кохавинка-юн Гніздичів2:9ФК Мостиська-юн -
       Хімік-юн. Новий Розділ3:0ФОК Городок-юн -
      27-09-2015 
       ФК Стебник-юн -1:1ФК Новошичі-юн -
       ФК Добромиль-юн. Добромиль3:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Карпати-юн. Турка3:0Пульс-Авангард-юн. Жидачів
     Тур 20 
      03-10-2015 
       ФК Новошичі-юн -3:0Карпати-юн. Турка
       ФОК Городок-юн -0:1ФК Добромиль-юн. Добромиль
      04-10-2015 
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів0:1Хімік-юн. Новий Розділ
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця0:3Кохавинка-юн Гніздичів
       ФК Мостиська-юн -4:0Нафтовик-юн Борислав
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір3:1ФК Стебник-юн -
     Тур 21 
      07-10-2015 
       ФК Добромиль-юн. Добромиль3:0Пульс-Авангард-юн. Жидачів
      11-10-2015 
       Кохавинка-юн Гніздичів0:0ФОК Городок-юн -
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір0:2ФК Новошичі-юн -
       ФК Стебник-юн -0:1ФК Мостиська-юн -
       Нафтовик-юн Борислав3:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Хімік-юн. Новий Розділ3:0Карпати-юн. Турка
     Тур 12 
      14-10-2015 
       Нафтовик-юн Борислав3:0Пульс-Авангард-юн. Жидачів
     Тур 22 
      17-10-2015 
       ФОК Городок-юн -1:2Нафтовик-юн Борислав
       Карпати-юн. Турка0:3ФК Добромиль-юн. Добромиль
      18-10-2015 
       ФК Новошичі-юн -1:0Хімік-юн. Новий Розділ
       Пульс-Авангард-юн. Жидачів3:0Кохавинка-юн Гніздичів
       ФК Стебник-юн -3:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       ФК Мостиська-юн -8:1Прикарпаття-юн. Старий Самбір
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бджола Тарас Миколайович ФК Мостиська-юн -36021
    Іваночко Тарас Михайлович ФК Мостиська-юн -19220
    Андрусевич Ростислав Андрійович ФК Мостиська-юн -19018
    Галун Назар Іванович ФК Мостиська-юн -16021
    Труш Андрій Ігорович Хімік-юн. Новий Розділ15015
    Рубаш Іван Олегович СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця14014
    Лещинський Роман Михайлович ФК Новошичі-юн -11113
    Волошин Роман Ярославович ФОК Городок-юн -11021
    Щур Тарас Павлович ФК Мостиська-юн -10221
    Свередюк Святослав Евстахійович Пульс-Авангард-юн. Жидачів10012
    Іваник Олександр Володимирович ФК Стебник-юн -10320

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook