Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Снятинського району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      02-05-2015 
       Черемош Попельники3:0ФК Ганьківці -
       ФК Келихів -3:4Чайка Іллінці
       Аеліта Олешків3:3Єдність Балинці
       Маяк Русів1:0Факел Троїця
       Рибниця Новоселиця4:1Стара Сеньйора Заболотів
       Юність Рудники5:1ФК Кулачин Снятин
       Колос Красноставці+:-Чорнява Любківці
     Тур 2 
      03-05-2015 
       Черемош Попельники4:1Чорнява Любківці
       ФК Кулачин Снятин3:0Колос Красноставці
       Стара Сеньйора Заболотів2:3Юність Рудники
       Факел Троїця2:0Рибниця Новоселиця
       Єдність Балинці0:2Маяк Русів
       Чайка Іллінці6:5Аеліта Олешків
       ФК Ганьківці -0:2ФК Келихів -
     Тур 3 
      10-05-2015 
       ФК Келихів -2:2Черемош Попельники
       Аеліта Олешків2:1ФК Ганьківці -
       Маяк Русів1:0Чайка Іллінці
       Рибниця Новоселиця6:1Єдність Балинці
       Юність Рудники2:2Факел Троїця
       Колос Красноставці6:3Стара Сеньйора Заболотів
       Чорнява Любківці1:3ФК Кулачин Снятин
     Тур 4 
      17-05-2015 
       Черемош Попельники0:1ФК Кулачин Снятин
       Стара Сеньйора Заболотів2:1Чорнява Любківці
       Факел Троїця2:0Колос Красноставці
       Єдність Балинці2:1Юність Рудники
       Чайка Іллінці2:1Рибниця Новоселиця
       ФК Ганьківці -1:1Маяк Русів
       ФК Келихів -2:2Аеліта Олешків
     Тур 5 
      24-05-2015 
       Аеліта Олешків1:2Черемош Попельники
       Маяк Русів1:2ФК Келихів -
       Рибниця Новоселиця2:1ФК Ганьківці -
       Юність Рудники-:+Чайка Іллінці
       Колос Красноставці1:5Єдність Балинці
       Чорнява Любківці2:1Факел Троїця
       ФК Кулачин Снятин2:1Стара Сеньйора Заболотів
     Тур 6 
      31-05-2015 
       Черемош Попельники3:1Стара Сеньйора Заболотів
       Факел Троїця0:0ФК Кулачин Снятин
       Єдність Балинці2:1Чорнява Любківці
       Чайка Іллінці4:3Колос Красноставці
       ФК Ганьківці -1:1Юність Рудники
       ФК Келихів -2:0Рибниця Новоселиця
       Аеліта Олешків0:3Маяк Русів
     Тур 7 
      07-06-2015 
       Маяк Русів2:0Черемош Попельники
       Рибниця Новоселиця2:1Аеліта Олешків
       Юність Рудники4:3ФК Келихів -
       Колос Красноставці1:2ФК Ганьківці -
       Чорнява Любківці3:1Чайка Іллінці
       ФК Кулачин Снятин1:2Єдність Балинці
       Стара Сеньйора Заболотів2:4Факел Троїця
     Тур 8 
      14-06-2015 
       Черемош Попельники4:3Факел Троїця
       Єдність Балинці2:1Стара Сеньйора Заболотів
       Чайка Іллінці5:4ФК Кулачин Снятин
       ФК Ганьківці -2:1Чорнява Любківці
       ФК Келихів -2:1Колос Красноставці
       Аеліта Олешків2:2Юність Рудники
       Маяк Русів2:1Рибниця Новоселиця
     Тур 9 
      21-06-2015 
       Рибниця Новоселиця1:4Черемош Попельники
       Юність Рудники2:1Маяк Русів
       Колос Красноставці1:4Аеліта Олешків
       Чорнява Любківці3:1ФК Келихів -
       ФК Кулачин Снятин3:3ФК Ганьківці -
       Стара Сеньйора Заболотів1:1Чайка Іллінці
       Факел Троїця2:0Єдність Балинці
     Тур 10 
      28-06-2015 
       Черемош Попельники2:0Єдність Балинці
       Чайка Іллінці2:3Факел Троїця
       ФК Ганьківці -4:0Стара Сеньйора Заболотів
       ФК Келихів -3:4ФК Кулачин Снятин
       Аеліта Олешків1:2Чорнява Любківці
       Маяк Русів1:1Колос Красноставці
       Рибниця Новоселиця0:2Юність Рудники
     Тур 11 
      19-07-2015 
       Юність Рудники2:0Черемош Попельники
       Колос Красноставці1:2Рибниця Новоселиця
       Чорнява Любківці2:4Маяк Русів
       ФК Кулачин Снятин2:2Аеліта Олешків
       Стара Сеньйора Заболотів3:2ФК Келихів -
       Факел Троїця1:0ФК Ганьківці -
       Єдність Балинці5:0Чайка Іллінці
     Тур 12 
      26-07-2015 
       Черемош Попельники2:1Чайка Іллінці
       ФК Ганьківці -3:0Єдність Балинці
       ФК Келихів -0:3Факел Троїця
       Аеліта Олешків4:1Стара Сеньйора Заболотів
       Маяк Русів0:0ФК Кулачин Снятин
       Рибниця Новоселиця4:1Чорнява Любківці
       Юність Рудники8:2Колос Красноставці
     Тур 13 
      02-08-2015 
       Колос Красноставці2:1Черемош Попельники
       Чорнява Любківці2:3Юність Рудники
       ФК Кулачин Снятин2:0Рибниця Новоселиця
       Стара Сеньйора Заболотів1:7Маяк Русів
       Факел Троїця2:1Аеліта Олешків
       Єдність Балинці3:1ФК Келихів -
       Чайка Іллінці1:4ФК Ганьківці -
    Коло 2 
     Тур 14 
      09-08-2015 
       ФК Ганьківці -1:1Черемош Попельники
       Чайка Іллінці2:1ФК Келихів -
       Єдність Балинці2:0Аеліта Олешків
       Факел Троїця1:1Маяк Русів
       Стара Сеньйора Заболотів0:3Рибниця Новоселиця
       ФК Кулачин Снятин2:4Юність Рудники
       Чорнява Любківці5:2Колос Красноставці
     Тур 15 
      16-08-2015 
       Чорнява Любківці1:0Черемош Попельники
       Колос Красноставці1:8ФК Кулачин Снятин
       Юність Рудники6:0Стара Сеньйора Заболотів
       Рибниця Новоселиця1:0Факел Троїця
       Маяк Русів2:0Єдність Балинці
       Аеліта Олешків1:3Чайка Іллінці
       ФК Келихів -0:4ФК Ганьківці -
     Тур 16 
      19-08-2015 
       Черемош Попельники6:0ФК Келихів -
       ФК Ганьківці -3:0Аеліта Олешків
       Чайка Іллінці0:1Маяк Русів
       Єдність Балинці1:1Рибниця Новоселиця
       Факел Троїця0:1Юність Рудники
       Стара Сеньйора Заболотів1:2Колос Красноставці
       ФК Кулачин Снятин1:0Чорнява Любківці
     Тур 17 
      23-08-2015 
       ФК Кулачин Снятин4:0Черемош Попельники
       Чорнява Любківці1:1Стара Сеньйора Заболотів
       Колос Красноставці0:3Факел Троїця
       Юність Рудники3:2Єдність Балинці
       Рибниця Новоселиця2:2Чайка Іллінці
       Маяк Русів4:1ФК Ганьківці -
       Аеліта Олешків1:2ФК Келихів -
     Тур 18 
      30-08-2015 
       Черемош Попельники+:-Аеліта Олешків
       ФК Келихів -1:4Маяк Русів
       ФК Ганьківці -3:1Рибниця Новоселиця
       Чайка Іллінці2:3Юність Рудники
       Єдність Балинці4:0Колос Красноставці
       Факел Троїця6:2Чорнява Любківці
       Стара Сеньйора Заболотів0:4ФК Кулачин Снятин
     Тур 19 
      06-09-2015 
       Стара Сеньйора Заболотів0:7Черемош Попельники
       ФК Кулачин Снятин2:1Факел Троїця
       Чорнява Любківці2:2Єдність Балинці
       Колос Красноставці1:5Чайка Іллінці
       Юність Рудники5:1ФК Ганьківці -
       Рибниця Новоселиця3:3ФК Келихів -
       Маяк Русів+:-Аеліта Олешків
     Тур 20 
      13-09-2015 
       Черемош Попельники2:7Маяк Русів
       Аеліта Олешків-:+Рибниця Новоселиця
       ФК Келихів -2:6Юність Рудники
       ФК Ганьківці -+:-Колос Красноставці
       Чайка Іллінці3:2Чорнява Любківці
       Єдність Балинці2:1ФК Кулачин Снятин
       Факел Троїця5:1Стара Сеньйора Заболотів
     Тур 21 
      20-09-2015 
       Факел Троїця2:1Черемош Попельники
       Стара Сеньйора Заболотів1:2Єдність Балинці
       ФК Кулачин Снятин+:-Чайка Іллінці
       Чорнява Любківці1:0ФК Ганьківці -
       Колос Красноставці-:+ФК Келихів -
       Юність Рудники+:-Аеліта Олешків
       Рибниця Новоселиця+:-Маяк Русів
     Тур 22 
      27-09-2015 
       Черемош Попельники2:2Рибниця Новоселиця
       Маяк Русів1:1Юність Рудники
       Аеліта Олешків-:-Колос Красноставці
       ФК Келихів -1:3Чорнява Любківці
       ФК Ганьківці -1:1ФК Кулачин Снятин
       Чайка Іллінці2:0Стара Сеньйора Заболотів
       Єдність Балинці0:2Факел Троїця
     Тур 23 
      04-10-2015 
       Єдність Балинці3:2Черемош Попельники
       Факел Троїця4:2Чайка Іллінці
       Стара Сеньйора Заболотів1:1ФК Ганьківці -
       ФК Кулачин Снятин4:0ФК Келихів -
       Чорнява Любківці+:-Аеліта Олешків
       Колос Красноставці-:+Маяк Русів
       Юність Рудники3:1Рибниця Новоселиця
     Тур 24 
      11-10-2015 
       Черемош Попельники3:4Юність Рудники
       Рибниця Новоселиця+:-Колос Красноставці
       Маяк Русів2:1Чорнява Любківці
       Аеліта Олешків-:+ФК Кулачин Снятин
       ФК Келихів -3:1Стара Сеньйора Заболотів
       ФК Ганьківці -1:1Факел Троїця
       Чайка Іллінці1:0Єдність Балинці
     Тур 25 
      14-10-2015 
       Чайка Іллінці2:6Черемош Попельники
       Єдність Балинці2:0ФК Ганьківці -
       Факел Троїця4:0ФК Келихів -
       Стара Сеньйора Заболотів+:-Аеліта Олешків
       ФК Кулачин Снятин1:2Маяк Русів
       Чорнява Любківці0:0Рибниця Новоселиця
       Колос Красноставці-:+Юність Рудники
     Тур 26 
      18-10-2015 
       Черемош Попельники+:-Колос Красноставці
       Юність Рудники5:0Чорнява Любківці
       Рибниця Новоселиця5:1ФК Кулачин Снятин
       Маяк Русів3:1Стара Сеньйора Заболотів
       Аеліта Олешків-:+Факел Троїця
       ФК Келихів -1:3Єдність Балинці
       ФК Ганьківці -6:1Чайка Іллінці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гоян Олександр Петрович Юність Рудники24017
    Шинкарик Григорій Васильович ФК Ганьківці -24224
    Гоян Василь Васильович Маяк Русів20018
    Марчук Василь Мирославович Факел Троїця14022
    Тофан Василь Васильович Юність Рудники13012
    Лахманюк Василь Олексійович Єдність Балинці11017
    Будник Андрій Володимирович Чайка Іллінці11022
    Кіф'як Іван Іванович Черемош Попельники10014
    Миронюк Олександр Ярославович ФК Кулачин Снятин10021
    Підвербецький Андрій Петрович Чайка Іллінці10117
    Равлюк Юрій Ярославович Рибниця Новоселиця10120

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook