Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Тисменицького району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-04-2015 
       Сокіл Павлівка4:0Ураган Черніїв
       ФК Клубівці -0:3Сокіл Підлісся
       Колос Пшеничники0:2Цитадель Єзупіль
       Сокіл Чукалівка1:1Бистриця Старий Лисець
       Енергія Лисець1:0ФК Радча -
       Авангард Загвіздя4:0Стримба Липівка
       Дружба Драгомирчани0:0Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 2 
      03-05-2015 
       Ураган Черніїв0:0Козацький Острів Чорнолізці
       Стримба Липівка0:0Дружба Драгомирчани
       ФК Радча -1:5Авангард Загвіздя
       Бистриця Старий Лисець3:1Енергія Лисець
       Цитадель Єзупіль1:1Сокіл Чукалівка
       Сокіл Підлісся1:2Колос Пшеничники
       Сокіл Павлівка1:2ФК Клубівці -
     Тур 3 
      10-05-2015 
       ФК Клубівці -2:2Ураган Черніїв
       Колос Пшеничники0:3Сокіл Павлівка
       Сокіл Чукалівка0:3Сокіл Підлісся
       Енергія Лисець4:0Цитадель Єзупіль
       Авангард Загвіздя1:1Бистриця Старий Лисець
       Дружба Драгомирчани3:1ФК Радча -
       Козацький Острів Чорнолізці1:0Стримба Липівка
     Тур 4 
      17-05-2015 
       Ураган Черніїв8:1Стримба Липівка
       ФК Радча -1:6Козацький Острів Чорнолізці
       Бистриця Старий Лисець1:1Дружба Драгомирчани
       Цитадель Єзупіль2:0Авангард Загвіздя
       Сокіл Підлісся0:3Енергія Лисець
       Сокіл Павлівка5:1Сокіл Чукалівка
       ФК Клубівці -2:1Колос Пшеничники
     Тур 5 
      24-05-2015 
       Колос Пшеничники2:6Ураган Черніїв
       Сокіл Чукалівка-:+ФК Клубівці -
       Енергія Лисець0:1Сокіл Павлівка
       Авангард Загвіздя3:0Сокіл Підлісся
       Дружба Драгомирчани0:1Цитадель Єзупіль
       Козацький Острів Чорнолізці3:1Бистриця Старий Лисець
       Стримба Липівка4:2ФК Радча -
     Тур 6 
      31-05-2015 
       Ураган Черніїв0:0ФК Радча -
       Бистриця Старий Лисець1:1Стримба Липівка
       Цитадель Єзупіль1:5Козацький Острів Чорнолізці
       Сокіл Підлісся4:0Дружба Драгомирчани
       Сокіл Павлівка2:0Авангард Загвіздя
       ФК Клубівці -2:1Енергія Лисець
       Колос Пшеничники1:2Сокіл Чукалівка
     Тур 7 
      07-06-2015 
       Сокіл Чукалівка1:3Ураган Черніїв
       Енергія Лисець4:1Колос Пшеничники
       Авангард Загвіздя2:1ФК Клубівці -
       Дружба Драгомирчани1:1Сокіл Павлівка
       Козацький Острів Чорнолізці1:0Сокіл Підлісся
       Стримба Липівка2:0Цитадель Єзупіль
       ФК Радча -1:3Бистриця Старий Лисець
     Тур 8 
      14-06-2015 
       Ураган Черніїв5:2Бистриця Старий Лисець
       Цитадель Єзупіль6:0ФК Радча -
       Сокіл Підлісся2:2Стримба Липівка
       Сокіл Павлівка1:2Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Клубівці -2:2Дружба Драгомирчани
       Колос Пшеничники1:3Авангард Загвіздя
       Сокіл Чукалівка1:2Енергія Лисець
     Тур 9 
      21-06-2015 
       Енергія Лисець2:3Ураган Черніїв
       Авангард Загвіздя7:0Сокіл Чукалівка
       Дружба Драгомирчани7:1Колос Пшеничники
       Козацький Острів Чорнолізці2:0ФК Клубівці -
       Стримба Липівка1:1Сокіл Павлівка
       ФК Радча -2:1Сокіл Підлісся
       Бистриця Старий Лисець1:2Цитадель Єзупіль
     Тур 10 
      28-06-2015 
       Ураган Черніїв4:1Цитадель Єзупіль
       Сокіл Підлісся2:1Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Павлівка4:3ФК Радча -
       ФК Клубівці -2:1Стримба Липівка
       Колос Пшеничники0:5Козацький Острів Чорнолізці
       Сокіл Чукалівка1:2Дружба Драгомирчани
       Енергія Лисець0:0Авангард Загвіздя
     Тур 11 
      05-07-2015 
       Авангард Загвіздя5:2Ураган Черніїв
       Дружба Драгомирчани0:1Енергія Лисець
       Козацький Острів Чорнолізці8:1Сокіл Чукалівка
       Стримба Липівка5:3Колос Пшеничники
       ФК Радча -3:2ФК Клубівці -
       Бистриця Старий Лисець2:2Сокіл Павлівка
       Цитадель Єзупіль6:1Сокіл Підлісся
     Тур 12 
      02-08-2015 
       Ураган Черніїв3:1Сокіл Підлісся
       Сокіл Павлівка2:1Цитадель Єзупіль
       ФК Клубівці -5:1Бистриця Старий Лисець
       Колос Пшеничники0:6ФК Радча -
       Сокіл Чукалівка0:3Стримба Липівка
       Енергія Лисець5:1Козацький Острів Чорнолізці
       Авангард Загвіздя1:1Дружба Драгомирчани
     Тур 13 
      09-08-2015 
       Дружба Драгомирчани2:0Ураган Черніїв
       Козацький Острів Чорнолізці3:1Авангард Загвіздя
       Стримба Липівка0:0Енергія Лисець
       ФК Радча -6:1Сокіл Чукалівка
       Бистриця Старий Лисець7:1Колос Пшеничники
       Цитадель Єзупіль-:+ФК Клубівці -
       Сокіл Підлісся0:0Сокіл Павлівка
    Коло 2 
     Тур 14 
      16-08-2015 
       Ураган Черніїв2:3Сокіл Павлівка
       Сокіл Підлісся5:1ФК Клубівці -
       Цитадель Єзупіль5:0Колос Пшеничники
       Бистриця Старий Лисець4:0Сокіл Чукалівка
       ФК Радча -1:2Енергія Лисець
       Стримба Липівка0:4Авангард Загвіздя
       Козацький Острів Чорнолізці3:0Дружба Драгомирчани
     Тур 15 
      19-08-2015 
       Козацький Острів Чорнолізці+:-Ураган Черніїв
       Дружба Драгомирчани1:1Стримба Липівка
       Авангард Загвіздя3:0ФК Радча -
       Енергія Лисець2:3Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Чукалівка-:+Цитадель Єзупіль
       Колос Пшеничники0:3Сокіл Підлісся
       ФК Клубівці -0:2Сокіл Павлівка
     Тур 16 
      23-08-2015 
       Ураган Черніїв4:0ФК Клубівці -
       Сокіл Павлівка+:-Колос Пшеничники
       Сокіл Підлісся+:-Сокіл Чукалівка
       Цитадель Єзупіль0:0Енергія Лисець
       Бистриця Старий Лисець4:0Авангард Загвіздя
       ФК Радча -2:2Дружба Драгомирчани
       Стримба Липівка0:3Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 17 
      30-08-2015 
       Стримба Липівка0:0Ураган Черніїв
       Козацький Острів Чорнолізці2:0ФК Радча -
       Дружба Драгомирчани4:2Бистриця Старий Лисець
       Авангард Загвіздя6:0Цитадель Єзупіль
       Енергія Лисець2:1Сокіл Підлісся
       Сокіл Чукалівка-:+Сокіл Павлівка
       Колос Пшеничники1:3ФК Клубівці -
     Тур 18 
      06-09-2015 
       Ураган Черніїв12:0Колос Пшеничники
       ФК Клубівці -+:-Сокіл Чукалівка
       Сокіл Павлівка1:0Енергія Лисець
       Сокіл Підлісся4:1Авангард Загвіздя
       Цитадель Єзупіль3:0Дружба Драгомирчани
       Бистриця Старий Лисець1:3Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Радча -3:0Стримба Липівка
     Тур 19 
      13-09-2015 
       ФК Радча -1:2Ураган Черніїв
       Стримба Липівка2:2Бистриця Старий Лисець
       Козацький Острів Чорнолізці3:0Цитадель Єзупіль
       Дружба Драгомирчани1:0Сокіл Підлісся
       Авангард Загвіздя1:0Сокіл Павлівка
       Енергія Лисець+:-ФК Клубівці -
       Сокіл Чукалівка-:+Колос Пшеничники
     Тур 20 
      20-09-2015 
       Ураган Черніїв+:-Сокіл Чукалівка
       Колос Пшеничники0:3Енергія Лисець
       ФК Клубівці --:+Авангард Загвіздя
       Сокіл Павлівка-:+Дружба Драгомирчани
       Сокіл Підлісся0:3Козацький Острів Чорнолізці
       Цитадель Єзупіль3:0Стримба Липівка
       Бистриця Старий Лисець2:1ФК Радча -
     Тур 21 
      27-09-2015 
       Бистриця Старий Лисець0:1Ураган Черніїв
       ФК Радча -4:1Цитадель Єзупіль
       Стримба Липівка2:3Сокіл Підлісся
       Козацький Острів Чорнолізці3:1Сокіл Павлівка
       Дружба Драгомирчани1:2ФК Клубівці -
       Авангард Загвіздя3:0Колос Пшеничники
       Енергія Лисець+:-Сокіл Чукалівка
     Тур 22 
      04-10-2015 
       Ураган Черніїв1:1Енергія Лисець
       Сокіл Чукалівка-:+Авангард Загвіздя
       Колос Пшеничники1:4Дружба Драгомирчани
       ФК Клубівці -1:3Козацький Острів Чорнолізці
       Сокіл Павлівка+:-Стримба Липівка
       Сокіл Підлісся1:1ФК Радча -
       Цитадель Єзупіль0:3Бистриця Старий Лисець
     Тур 23 
      11-10-2015 
       Цитадель Єзупіль1:3Ураган Черніїв
       Бистриця Старий Лисець4:6Сокіл Підлісся
       ФК Радча -1:4Сокіл Павлівка
       Стримба Липівка2:1ФК Клубівці -
       Козацький Острів Чорнолізці10:1Колос Пшеничники
       Дружба Драгомирчани+:-Сокіл Чукалівка
       Авангард Загвіздя0:2Енергія Лисець
     Тур 24 
      14-10-2015 
       Ураган Черніїв2:1Авангард Загвіздя
       Енергія Лисець3:0Дружба Драгомирчани
       Сокіл Чукалівка-:+Козацький Острів Чорнолізці
       Колос Пшеничники1:2Стримба Липівка
       ФК Клубівці -7:3ФК Радча -
       Сокіл Павлівка3:3Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Підлісся5:2Цитадель Єзупіль
     Тур 25 
      18-10-2015 
       Сокіл Підлісся0:3Ураган Черніїв
       Цитадель Єзупіль-:+Сокіл Павлівка
       Бистриця Старий Лисець2:3ФК Клубівці -
       ФК Радча -+:-Колос Пшеничники
       Стримба Липівка+:-Сокіл Чукалівка
       Козацький Острів Чорнолізці0:0Енергія Лисець
       Дружба Драгомирчани2:1Авангард Загвіздя
     Тур 26 
      25-10-2015 
       Ураган Черніїв3:0Дружба Драгомирчани
       Авангард Загвіздя-:+Козацький Острів Чорнолізці
       Енергія Лисець4:1Стримба Липівка
       Сокіл Чукалівка-:+ФК Радча -
       Колос Пшеничники1:1Бистриця Старий Лисець
       ФК Клубівці -+:-Цитадель Єзупіль
       Сокіл Павлівка2:3Сокіл Підлісся
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ревуцький Микола Анатолійович Козацький Острів Чорнолізці28321
    Іванишин Михайло Михайлович Авангард Загвіздя25322
    Зварич Роман Романович Ураган Черніїв18113
    Якубів Ігор Петрович ФК Радча -14024
    Білогубка Віталій Миколайович Бистриця Старий Лисець14022
    Турчанський Віталій Васильович Сокіл Павлівка14022
    Семанюк Володимир Іванович Ураган Черніїв14022
    Кравців Микола Богданович Дружба Драгомирчани12014
    Лаврук Михайло Ігорович Козацький Острів Чорнолізці12121
    Ткачук Михайло Михайлович Ураган Черніїв12023
    Білогубка Юрій Миколайович Енергія Лисець11024

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook