Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Тисменицького району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      03-05-2015 
       Оболонь Милування0:1ФК Тязів -
       Сокіл Угринів3:2ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Дністер Довге1:2Прикарпаття Підлужжя
       Фортуна Березівка0:0Бистриця Стебник
       ФК Угринів -3:2Скала Стриганці-Довге
       ФК Одаї -0:2ФК Старі Кривотули -
     Тур 2 
      10-05-2015 
       ФК Тязів -0:1ФК Старі Кривотули -
       Скала Стриганці-ДовгеФК Одаї -
       Бистриця Стебник0:0ФК Угринів -
       Прикарпаття Підлужжя4:2Фортуна Березівка
       ФК Марківці Сільгоспхімія -0:5Дністер Довге
       Оболонь Милування5:2Сокіл Угринів
     Тур 3 
      17-05-2015 
       Сокіл Угринів2:1ФК Тязів -
       Дністер Довге2:2Оболонь Милування
       Фортуна Березівка6:3ФК Марківці Сільгоспхімія -
       ФК Угринів -4:3Прикарпаття Підлужжя
       ФК Одаї -5:6Бистриця Стебник
       ФК Старі Кривотули -7:1Скала Стриганці-Довге
     Тур 4 
      24-05-2015 
       ФК Тязів -7:1Скала Стриганці-Довге
       Бистриця Стебник3:1ФК Старі Кривотули -
       Прикарпаття ПідлужжяФК Одаї -
       ФК Марківці Сільгоспхімія -4:2ФК Угринів -
       Оболонь Милування2:1Фортуна Березівка
       Сокіл Угринів1:4Дністер Довге
     Тур 5 
      31-05-2015 
       Дністер Довге0:0ФК Тязів -
       Фортуна Березівка5:3Сокіл Угринів
       ФК Угринів -1:2Оболонь Милування
       ФК Одаї -6:4ФК Марківці Сільгоспхімія -
       ФК Старі Кривотули -3:2Прикарпаття Підлужжя
       Скала Стриганці-Довге2:3Бистриця Стебник
     Тур 6 
      07-06-2015 
       ФК Тязів -2:0Бистриця Стебник
       Прикарпаття Підлужжя10:1Скала Стриганці-Довге
       ФК Марківці Сільгоспхімія -1:4ФК Старі Кривотули -
       Оболонь Милування3:1ФК Одаї -
       Сокіл Угринів2:1ФК Угринів -
       Дністер Довге1:3Фортуна Березівка
     Тур 7 
      14-06-2015 
       Фортуна Березівка1:1ФК Тязів -
       ФК Угринів -1:0Дністер Довге
       ФК Одаї -4:2Сокіл Угринів
       ФК Старі Кривотули -2:1Оболонь Милування
       Скала Стриганці-Довге2:1ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Бистриця Стебник4:4Прикарпаття Підлужжя
     Тур 8 
      21-06-2015 
       ФК Тязів -1:1Прикарпаття Підлужжя
       ФК Марківці Сільгоспхімія -1:7Бистриця Стебник
       Оболонь Милування5:4Скала Стриганці-Довге
       Сокіл Угринів2:1ФК Старі Кривотули -
       Дністер Довге8:2ФК Одаї -
       Фортуна Березівка2:1ФК Угринів -
     Тур 9 
      28-06-2015 
       ФК Угринів -2:2ФК Тязів -
       ФК Одаї -0:4Фортуна Березівка
       ФК Старі Кривотули -4:1Дністер Довге
       Скала Стриганці-Довге3:5Сокіл Угринів
       Бистриця Стебник5:1Оболонь Милування
       Прикарпаття Підлужжя6:1ФК Марківці Сільгоспхімія -
     Тур 10 
      05-07-2015 
       ФК Тязів -10:1ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Оболонь Милування3:1Прикарпаття Підлужжя
       Сокіл Угринів1:1Бистриця Стебник
       Дністер Довге9:1Скала Стриганці-Довге
       Фортуна Березівка0:0ФК Старі Кривотули -
       ФК Угринів -+:-ФК Одаї -
     Тур 11 
      09-08-2015 
       ФК Одаї -ФК Тязів -
       ФК Старі Кривотули -3:3ФК Угринів -
       Скала Стриганці-ДовгеФортуна Березівка
       Бистриця Стебник3:2Дністер Довге
       Прикарпаття Підлужжя-:+Сокіл Угринів
       ФК Марківці Сільгоспхімія -0:6Оболонь Милування
    Коло 2 
     Тур 12 
      16-08-2015 
       ФК Тязів -3:2Оболонь Милування
       ФК Марківці Сільгоспхімія -4:3Сокіл Угринів
       Прикарпаття Підлужжя2:1Дністер Довге
       Бистриця Стебник3:3Фортуна Березівка
       Скала Стриганці-ДовгеФК Угринів -
       ФК Старі Кривотули -ФК Одаї -
     Тур 13 
      19-08-2015 
       ФК Старі Кривотули -4:1ФК Тязів -
       ФК Одаї -0:0Скала Стриганці-Довге
       ФК Угринів -2:1Бистриця Стебник
       Фортуна Березівка2:1Прикарпаття Підлужжя
       Дністер Довге1:3ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Сокіл Угринів2:1Оболонь Милування
     Тур 14 
      23-08-2015 
       ФК Тязів -0:2Сокіл Угринів
       Оболонь Милування2:2Дністер Довге
       ФК Марківці Сільгоспхімія -+:-Фортуна Березівка
       Прикарпаття Підлужжя4:1ФК Угринів -
       Бистриця СтебникФК Одаї -
       Скала Стриганці-ДовгеФК Старі Кривотули -
     Тур 15 
      30-08-2015 
       Скала Стриганці-ДовгеФК Тязів -
       ФК Старі Кривотули -1:0Бистриця Стебник
       ФК Одаї -Прикарпаття Підлужжя
       ФК Угринів -6:1ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Фортуна Березівка1:0Оболонь Милування
       Дністер Довге3:0Сокіл Угринів
     Тур 16 
      06-09-2015 
       ФК Тязів -1:1Дністер Довге
       Сокіл Угринів1:1Фортуна Березівка
       Оболонь Милування4:0ФК Угринів -
       ФК Марківці Сільгоспхімія -ФК Одаї -
       Прикарпаття Підлужжя2:0ФК Старі Кривотули -
       Бистриця СтебникСкала Стриганці-Довге
     Тур 17 
      13-09-2015 
       Бистриця Стебник4:2ФК Тязів -
       Скала Стриганці-ДовгеПрикарпаття Підлужжя
       ФК Старі Кривотули -6:2ФК Марківці Сільгоспхімія -
       ФК Одаї -Оболонь Милування
       ФК Угринів -4:1Сокіл Угринів
       Фортуна Березівка2:2Дністер Довге
     Тур 18 
      20-09-2015 
       ФК Тязів -1:4Фортуна Березівка
       Дністер Довге1:6ФК Угринів -
       Сокіл Угринів0:0ФК Одаї -
       Оболонь Милування3:1ФК Старі Кривотули -
       ФК Марківці Сільгоспхімія -Скала Стриганці-Довге
       Прикарпаття Підлужжя3:3Бистриця Стебник
     Тур 19 
      27-09-2015 
       Прикарпаття Підлужжя4:2ФК Тязів -
       Бистриця Стебник6:2ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Скала Стриганці-ДовгеОболонь Милування
       ФК Старі Кривотули --:+Сокіл Угринів
       ФК Одаї -Дністер Довге
       ФК Угринів -7:1Фортуна Березівка
     Тур 20 
      04-10-2015 
       ФК Тязів -3:4ФК Угринів -
       Фортуна БерезівкаФК Одаї -
       Дністер Довге0:5ФК Старі Кривотули -
       Сокіл УгринівСкала Стриганці-Довге
       Оболонь Милування6:1Бистриця Стебник
       ФК Марківці Сільгоспхімія -1:4Прикарпаття Підлужжя
     Тур 21 
      11-10-2015 
       ФК Марківці Сільгоспхімія -1:2ФК Тязів -
       Прикарпаття Підлужжя6:4Оболонь Милування
       Бистриця Стебник1:2Сокіл Угринів
       Скала Стриганці-ДовгеДністер Довге
       ФК Старі Кривотули -1:0Фортуна Березівка
       ФК Одаї -ФК Угринів -
     Тур 22 
      18-10-2015 
       ФК Тязів -ФК Одаї -
       ФК Угринів -3:2ФК Старі Кривотули -
       Фортуна БерезівкаСкала Стриганці-Довге
       Дністер Довге+:-Бистриця Стебник
       Сокіл Угринів1:2Прикарпаття Підлужжя
       Оболонь Милування7:4ФК Марківці Сільгоспхімія -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Макогоняк Андрій Петрович Сокіл Угринів23318
    Стуй Микола Петрович ФК Угринів -21020
    Адамчук Володимир Іванович ФК Марківці Сільгоспхімія -18117
    Гринчак Андрій Орестович Прикарпаття Підлужжя15014
    Баранецький Богдан Богданович Оболонь Милування1328
    Романишак Олег Ігорович Бистриця Стебник12019
    Григорчук Іван Михайлович ФК Тязів -9015
    Обшира Андрій Петрович Прикарпаття Підлужжя8011
    Грабовецький Дмитро Миколайович ФК Старі Кривотули -8020
    Пилипів Михайло Євгенійович Бистриця Стебник8118
    Волосянко Дмитро Васильович Бистриця Стебник8010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook