Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Тисменицького району з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-04-2015 
       Сокіл-юн Павлівка5:1Ураган-юн Черніїв
       ФК Клубівці-юн -3:1Сокіл-юн Підлісся
       Колос-юн Пшеничники2:4Цитадель-юн Єзупіль
       Сокіл-юн Чукалівка2:3Бистриця-юн Старий Лисець
       Енергія-юн Лисець0:4ФК Радча-юн -
       Авангард-юн Загвіздя3:1Стримба-юн Липівка
       Дружба-юн Драгомирчани0:7Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 2 
      03-05-2015 
       Ураган-юн Черніїв0:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Стримба-юн Липівка3:0Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Радча-юн -7:2Авангард-юн Загвіздя
       Бистриця-юн Старий Лисець4:0Енергія-юн Лисець
       Цитадель-юн Єзупіль2:0Сокіл-юн Чукалівка
       Сокіл-юн Підлісся3:1Колос-юн Пшеничники
       Сокіл-юн Павлівка2:2ФК Клубівці-юн -
     Тур 3 
      10-05-2015 
       ФК Клубівці-юн -7:0Ураган-юн Черніїв
       Колос-юн Пшеничники1:6Сокіл-юн Павлівка
       Сокіл-юн Чукалівка1:1Сокіл-юн Підлісся
       Енергія-юн Лисець3:2Цитадель-юн Єзупіль
       Авангард-юн Загвіздя0:2Бистриця-юн Старий Лисець
       Дружба-юн Драгомирчани0:7ФК Радча-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці6:0Стримба-юн Липівка
     Тур 4 
      17-05-2015 
       Ураган-юн Черніїв2:2Стримба-юн Липівка
       ФК Радча-юн -0:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Бистриця-юн Старий Лисець6:0Дружба-юн Драгомирчани
       Цитадель-юн Єзупіль1:2Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Підлісся5:0Енергія-юн Лисець
       Сокіл-юн Павлівка3:0Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Клубівці-юн -4:2Колос-юн Пшеничники
     Тур 5 
      24-05-2015 
       Колос-юн Пшеничники3:1Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Чукалівка-:+ФК Клубівці-юн -
       Енергія-юн Лисець0:5Сокіл-юн Павлівка
       Авангард-юн Загвіздя0:1Сокіл-юн Підлісся
       Дружба-юн Драгомирчани2:0Цитадель-юн Єзупіль
       Козацький Острів-юн Чорнолізці1:0Бистриця-юн Старий Лисець
       Стримба-юн Липівка1:1ФК Радча-юн -
     Тур 6 
      31-05-2015 
       Ураган-юн Черніїв0:1ФК Радча-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець3:2Стримба-юн Липівка
       Цитадель-юн Єзупіль0:4Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Сокіл-юн Підлісся0:0Дружба-юн Драгомирчани
       Сокіл-юн Павлівка2:0Авангард-юн Загвіздя
       ФК Клубівці-юн -18:0Енергія-юн Лисець
       Колос-юн Пшеничники1:1Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 7 
      07-06-2015 
       Сокіл-юн Чукалівка5:0Ураган-юн Черніїв
       Енергія-юн Лисець+:-Колос-юн Пшеничники
       Авангард-юн Загвіздя3:6ФК Клубівці-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани3:2Сокіл-юн Павлівка
       Козацький Острів-юн Чорнолізці8:1Сокіл-юн Підлісся
       Стримба-юн Липівка3:0Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Радча-юн -3:2Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 8 
      14-06-2015 
       Ураган-юн Черніїв2:5Бистриця-юн Старий Лисець
       Цитадель-юн Єзупіль3:0ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Підлісся1:0Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Павлівка0:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Клубівці-юн -2:1Дружба-юн Драгомирчани
       Колос-юн Пшеничники5:3Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Чукалівка6:3Енергія-юн Лисець
     Тур 9 
      21-06-2015 
       Енергія-юн Лисець1:3Ураган-юн Черніїв
       Авангард-юн Загвіздя3:4Сокіл-юн Чукалівка
       Дружба-юн Драгомирчани3:1Колос-юн Пшеничники
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:1ФК Клубівці-юн -
       Стримба-юн Липівка4:2Сокіл-юн Павлівка
       ФК Радча-юн -2:1Сокіл-юн Підлісся
       Бистриця-юн Старий Лисець3:0Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 10 
      28-06-2015 
       Ураган-юн Черніїв0:5Цитадель-юн Єзупіль
       Сокіл-юн Підлісся0:3Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Павлівка2:2ФК Радча-юн -
       ФК Клубівці-юн -2:0Стримба-юн Липівка
       Колос-юн Пшеничники1:6Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Сокіл-юн Чукалівка2:1Дружба-юн Драгомирчани
       Енергія-юн Лисець1:1Авангард-юн Загвіздя
     Тур 11 
      05-07-2015 
       Авангард-юн Загвіздя9:1Ураган-юн Черніїв
       Дружба-юн Драгомирчани4:3Енергія-юн Лисець
       Козацький Острів-юн Чорнолізці3:1Сокіл-юн Чукалівка
       Стримба-юн Липівка4:0Колос-юн Пшеничники
       ФК Радча-юн -4:3ФК Клубівці-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець1:1Сокіл-юн Павлівка
       Цитадель-юн Єзупіль3:1Сокіл-юн Підлісся
     Тур 12 
      02-08-2015 
       Ураган-юн Черніїв2:4Сокіл-юн Підлісся
       Сокіл-юн Павлівка2:0Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Клубівці-юн -2:2Бистриця-юн Старий Лисець
       Колос-юн Пшеничники1:9ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка1:4Стримба-юн Липівка
       Енергія-юн Лисець0:5Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Авангард-юн Загвіздя2:0Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 13 
      09-08-2015 
       Дружба-юн Драгомирчани14:0Ураган-юн Черніїв
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:2Авангард-юн Загвіздя
       Стримба-юн Липівка7:0Енергія-юн Лисець
       ФК Радча-юн -7:0Сокіл-юн Чукалівка
       Бистриця-юн Старий Лисець8:0Колос-юн Пшеничники
       Цитадель-юн Єзупіль0:1ФК Клубівці-юн -
       Сокіл-юн Підлісся0:1Сокіл-юн Павлівка
    Коло 2 
     Тур 14 
      16-08-2015 
       Ураган-юн Черніїв0:4Сокіл-юн Павлівка
       Сокіл-юн Підлісся1:2ФК Клубівці-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль10:0Колос-юн Пшеничники
       Бистриця-юн Старий Лисець4:0Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Радча-юн -4:1Енергія-юн Лисець
       Стримба-юн Липівка1:2Авангард-юн Загвіздя
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:0Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 15 
      19-08-2015 
       Козацький Острів-юн Чорнолізці+:-Ураган-юн Черніїв
       Дружба-юн Драгомирчани1:2Стримба-юн Липівка
       Авангард-юн Загвіздя0:3ФК Радча-юн -
       Енергія-юн Лисець0:5Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Чукалівка-:+Цитадель-юн Єзупіль
       Колос-юн Пшеничники0:2Сокіл-юн Підлісся
       ФК Клубівці-юн -5:1Сокіл-юн Павлівка
     Тур 16 
      23-08-2015 
       Ураган-юн Черніїв0:4ФК Клубівці-юн -
       Сокіл-юн Павлівка+:-Колос-юн Пшеничники
       Сокіл-юн Підлісся+:-Сокіл-юн Чукалівка
       Цитадель-юн Єзупіль3:1Енергія-юн Лисець
       Бистриця-юн Старий Лисець4:0Авангард-юн Загвіздя
       ФК Радча-юн -6:1Дружба-юн Драгомирчани
       Стримба-юн Липівка1:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 17 
      30-08-2015 
       Стримба-юн Липівка6:0Ураган-юн Черніїв
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:1ФК Радча-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани1:2Бистриця-юн Старий Лисець
       Авангард-юн Загвіздя1:3Цитадель-юн Єзупіль
       Енергія-юн Лисець0:3Сокіл-юн Підлісся
       Сокіл-юн Чукалівка-:+Сокіл-юн Павлівка
       Колос-юн Пшеничники0:4ФК Клубівці-юн -
     Тур 18 
      06-09-2015 
       Ураган-юн Черніїв9:3Колос-юн Пшеничники
       ФК Клубівці-юн -+:-Сокіл-юн Чукалівка
       Сокіл-юн Павлівка1:0Енергія-юн Лисець
       Сокіл-юн Підлісся4:2Авангард-юн Загвіздя
       Цитадель-юн Єзупіль0:0Дружба-юн Драгомирчани
       Бистриця-юн Старий Лисець1:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Радча-юн -4:2Стримба-юн Липівка
     Тур 19 
      13-09-2015 
       ФК Радча-юн -7:1Ураган-юн Черніїв
       Стримба-юн Липівка1:1Бистриця-юн Старий Лисець
       Козацький Острів-юн Чорнолізці9:2Цитадель-юн Єзупіль
       Дружба-юн Драгомирчани4:1Сокіл-юн Підлісся
       Авангард-юн Загвіздя0:0Сокіл-юн Павлівка
       Енергія-юн Лисець0:0ФК Клубівці-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка-:+Колос-юн Пшеничники
     Тур 20 
      20-09-2015 
       Ураган-юн Черніїв+:-Сокіл-юн Чукалівка
       Колос-юн Пшеничники4:0Енергія-юн Лисець
       ФК Клубівці-юн -6:0Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Павлівка-:+Дружба-юн Драгомирчани
       Сокіл-юн Підлісся2:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Цитадель-юн Єзупіль1:1Стримба-юн Липівка
       Бистриця-юн Старий Лисець1:1ФК Радча-юн -
     Тур 21 
      27-09-2015 
       Бистриця-юн Старий Лисець9:0Ураган-юн Черніїв
       ФК Радча-юн -3:2Цитадель-юн Єзупіль
       Стримба-юн Липівка1:0Сокіл-юн Підлісся
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:1Сокіл-юн Павлівка
       Дружба-юн Драгомирчани2:3ФК Клубівці-юн -
       Авангард-юн Загвіздя6:0Колос-юн Пшеничники
       Енергія-юн Лисець+:-Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 22 
      04-10-2015 
       Ураган-юн Черніїв2:6Енергія-юн Лисець
       Сокіл-юн Чукалівка-:+Авангард-юн Загвіздя
       Колос-юн Пшеничники-:+Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Клубівці-юн -4:0Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Сокіл-юн Павлівка+:-Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Підлісся1:5ФК Радча-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль0:5Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 23 
      11-10-2015 
       Цитадель-юн Єзупіль+:-Ураган-юн Черніїв
       Бистриця-юн Старий Лисець2:0Сокіл-юн Підлісся
       ФК Радча-юн -4:1Сокіл-юн Павлівка
       Стримба-юн Липівка0:3ФК Клубівці-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці18:0Колос-юн Пшеничники
       Дружба-юн Драгомирчани+:-Сокіл-юн Чукалівка
       Авангард-юн Загвіздя1:1Енергія-юн Лисець
     Тур 24 
      14-10-2015 
       Ураган-юн Черніїв3:2Авангард-юн Загвіздя
       Енергія-юн Лисець0:2Дружба-юн Драгомирчани
       Сокіл-юн Чукалівка-:+Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Колос-юн Пшеничники+:-Стримба-юн Липівка
       ФК Клубівці-юн -4:1ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Павлівка0:0Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Підлісся1:0Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 25 
      18-10-2015 
       Сокіл-юн Підлісся4:1Ураган-юн Черніїв
       Цитадель-юн Єзупіль-:+Сокіл-юн Павлівка
       Бистриця-юн Старий Лисець2:0ФК Клубівці-юн -
       ФК Радча-юн -+:-Колос-юн Пшеничники
       Стримба-юн Липівка+:-Сокіл-юн Чукалівка
       Козацький Острів-юн Чорнолізці3:1Енергія-юн Лисець
       Дружба-юн Драгомирчани1:1Авангард-юн Загвіздя
     Тур 26 
      25-10-2015 
       Ураган-юн Черніїв1:5Дружба-юн Драгомирчани
       Авангард-юн Загвіздя-:+Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Енергія-юн Лисець+:-Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Чукалівка-:+ФК Радча-юн -
       Колос-юн Пшеничники2:5Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Клубівці-юн -+:-Цитадель-юн Єзупіль
       Сокіл-юн Павлівка2:1Сокіл-юн Підлісся
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Андрейчук Ігор Ігорович Козацький Острів-юн Чорнолізці44023
    Струк Микола Миколайович ФК Радча-юн -37023
    Антошків Олег Любомирович ФК Клубівці-юн -33120
    Балан Тарас Володимирович Бистриця-юн Старий Лисець27121
    Карпів Руслан Ігорович ФК Клубівці-юн -27022
    Петрів Олег Тарасович Дружба-юн Драгомирчани19024
    Вацеба Андрій Іванович ФК Радча-юн -19023
    Крутий Віталій Васильович Бистриця-юн Старий Лисець15017
    Струк Микола Богданович Сокіл-юн Чукалівка14011
    Катрич Дмитро Романович Цитадель-юн Єзупіль13017
    Струк Микола Богданович Козацький Острів-юн Чорнолізці1105

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook