Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Тисменицького району з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      03-05-2015 
       Оболонь-юн Милування4:2ФК Тязів-юн -
       Сокіл-юн Угринів10:0ФК Марківці-юн -
       Дністер-юн Довге0:3Прикарпаття-юн Підлужжя
       Фортуна-юн Березівка7:0Бистриця-юн Стебник
       ФК Угринів-юн -4:2ФК Стриганці-юн -
       ФК Одаї-юн -6:1ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 2 
      10-05-2015 
       ФК Тязів-юн -5:1ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Стриганці-юн --:-ФК Одаї-юн -
       Бистриця-юн Стебник1:1ФК Угринів-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:1Фортуна-юн Березівка
       ФК Марківці-юн -4:3Дністер-юн Довге
       Оболонь-юн Милування9:1Сокіл-юн Угринів
     Тур 3 
      17-05-2015 
       Сокіл-юн Угринів1:1ФК Тязів-юн -
       Дністер-юн Довге0:1Оболонь-юн Милування
       Фортуна-юн Березівка7:4ФК Марківці-юн -
       ФК Угринів-юн -0:4Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Одаї-юн -8:1Бистриця-юн Стебник
       ФК Старі Кривотули-юн -7:0ФК Стриганці-юн -
     Тур 4 
      24-05-2015 
       ФК Тязів-юн -10:1ФК Стриганці-юн -
       Бистриця-юн Стебник0:6ФК Старі Кривотули-юн -
       Прикарпаття-юн ПідлужжяФК Одаї-юн -
       ФК Марківці-юн -2:2ФК Угринів-юн -
       Оболонь-юн Милування4:0Фортуна-юн Березівка
       Сокіл-юн Угринів5:0Дністер-юн Довге
     Тур 5 
      31-05-2015 
       Дністер-юн Довге4:6ФК Тязів-юн -
       Фортуна-юн Березівка3:2Сокіл-юн Угринів
       ФК Угринів-юн -1:3Оболонь-юн Милування
       ФК Одаї-юн -1:3ФК Марківці-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -3:1Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Стриганці-юн -4:3Бистриця-юн Стебник
     Тур 6 
      07-06-2015 
       ФК Тязів-юн -4:2Бистриця-юн Стебник
       Прикарпаття-юн Підлужжя9:2ФК Стриганці-юн -
       ФК Марківці-юн -1:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Оболонь-юн Милування5:0ФК Одаї-юн -
       Сокіл-юн Угринів0:0ФК Угринів-юн -
       Дністер-юн Довге1:4Фортуна-юн Березівка
     Тур 7 
      14-06-2015 
       Фортуна-юн Березівка4:3ФК Тязів-юн -
       ФК Угринів-юн -5:0Дністер-юн Довге
       ФК Одаї-юн -4:2Сокіл-юн Угринів
       ФК Старі Кривотули-юн -1:1Оболонь-юн Милування
       ФК Стриганці-юн -0:4ФК Марківці-юн -
       Бистриця-юн Стебник2:3Прикарпаття-юн Підлужжя
     Тур 8 
      21-06-2015 
       ФК Тязів-юн -3:3Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Марківці-юн -2:1Бистриця-юн Стебник
       Оболонь-юн Милування12:3ФК Стриганці-юн -
       Сокіл-юн Угринів1:2ФК Старі Кривотули-юн -
       Дністер-юн Довге2:4ФК Одаї-юн -
       Фортуна-юн Березівка3:0ФК Угринів-юн -
     Тур 9 
      28-06-2015 
       ФК Угринів-юн -1:3ФК Тязів-юн -
       ФК Одаї-юн -1:8Фортуна-юн Березівка
       ФК Старі Кривотули-юн -5:2Дністер-юн Довге
       ФК Стриганці-юн -1:6Сокіл-юн Угринів
       Бистриця-юн Стебник1:4Оболонь-юн Милування
       Прикарпаття-юн Підлужжя7:2ФК Марківці-юн -
     Тур 10 
      05-07-2015 
       ФК Тязів-юн -3:4ФК Марківці-юн -
       Оболонь-юн Милування2:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       Сокіл-юн Угринів5:1Бистриця-юн Стебник
       Дністер-юн Довге0:6ФК Стриганці-юн -
       Фортуна-юн Березівка0:1ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Угринів-юн -+:-ФК Одаї-юн -
     Тур 11 
      09-08-2015 
       ФК Одаї-юн -ФК Тязів-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -4:0ФК Угринів-юн -
       ФК Стриганці-юн -Фортуна-юн Березівка
       Бистриця-юн Стебник5:1Дністер-юн Довге
       Прикарпаття-юн Підлужжя-:+Сокіл-юн Угринів
       ФК Марківці-юн -1:1Оболонь-юн Милування
    Коло 2 
     Тур 12 
      16-08-2015 
       ФК Тязів-юн -3:1Оболонь-юн Милування
       ФК Марківці-юн -4:0Сокіл-юн Угринів
       Прикарпаття-юн Підлужжя9:0Дністер-юн Довге
       Бистриця-юн Стебник0:5Фортуна-юн Березівка
       ФК Стриганці-юн -ФК Угринів-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -ФК Одаї-юн -
     Тур 13 
      19-08-2015 
       ФК Старі Кривотули-юн -4:3ФК Тязів-юн -
       ФК Одаї-юн -ФК Стриганці-юн -
       ФК Угринів-юн -9:0Бистриця-юн Стебник
       Фортуна-юн Березівка0:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       Дністер-юн Довге0:2ФК Марківці-юн -
       Сокіл-юн Угринів0:2Оболонь-юн Милування
     Тур 14 
      23-08-2015 
       ФК Тязів-юн -11:4Сокіл-юн Угринів
       Оболонь-юн Милування10:0Дністер-юн Довге
       ФК Марківці-юн -3:3Фортуна-юн Березівка
       Прикарпаття-юн Підлужжя4:0ФК Угринів-юн -
       Бистриця-юн СтебникФК Одаї-юн -
       ФК Стриганці-юн -ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 15 
      30-08-2015 
       ФК Стриганці-юн -ФК Тязів-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -5:1Бистриця-юн Стебник
       ФК Одаї-юн -Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Угринів-юн -0:4ФК Марківці-юн -
       Фортуна-юн Березівка1:1Оболонь-юн Милування
       Дністер-юн Довге0:6Сокіл-юн Угринів
     Тур 16 
      06-09-2015 
       ФК Тязів-юн -9:0Дністер-юн Довге
       Сокіл-юн Угринів0:0Фортуна-юн Березівка
       Оболонь-юн Милування7:1ФК Угринів-юн -
       ФК Марківці-юн -ФК Одаї-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Бистриця-юн Стебник1:3ФК Стриганці-юн -
     Тур 17 
      13-09-2015 
       Бистриця-юн Стебник1:3ФК Тязів-юн -
       ФК Стриганці-юн --:+Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Старі Кривотули-юн -2:0ФК Марківці-юн -
       ФК Одаї-юн -Оболонь-юн Милування
       ФК Угринів-юн -0:3Сокіл-юн Угринів
       Фортуна-юн Березівка+:-Дністер-юн Довге
     Тур 18 
      20-09-2015 
       ФК Тязів-юн -0:6Фортуна-юн Березівка
       Дністер-юн Довге0:3ФК Угринів-юн -
       Сокіл-юн УгринівФК Одаї-юн -
       Оболонь-юн Милування2:1ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Марківці-юн -ФК Стриганці-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя6:0Бистриця-юн Стебник
     Тур 19 
      27-09-2015 
       Прикарпаття-юн Підлужжя2:1ФК Тязів-юн -
       Бистриця-юн Стебник1:8ФК Марківці-юн -
       ФК Стриганці-юн -Оболонь-юн Милування
       ФК Старі Кривотули-юн -3:0Сокіл-юн Угринів
       ФК Одаї-юн -Дністер-юн Довге
       ФК Угринів-юн -1:3Фортуна-юн Березівка
     Тур 20 
      04-10-2015 
       ФК Тязів-юн -8:5ФК Угринів-юн -
       Фортуна-юн БерезівкаФК Одаї-юн -
       Дністер-юн Довге0:8ФК Старі Кривотули-юн -
       Сокіл-юн УгринівФК Стриганці-юн -
       Оболонь-юн Милування+:-Бистриця-юн Стебник
       ФК Марківці-юн -1:3Прикарпаття-юн Підлужжя
     Тур 21 
      11-10-2015 
       ФК Марківці-юн -3:5ФК Тязів-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя+:-Оболонь-юн Милування
       Бистриця-юн Стебник0:9Сокіл-юн Угринів
       ФК Стриганці-юн -Дністер-юн Довге
       ФК Старі Кривотули-юн -0:3Фортуна-юн Березівка
       ФК Одаї-юн -ФК Угринів-юн -
     Тур 22 
      18-10-2015 
       ФК Тязів-юн -ФК Одаї-юн -
       ФК Угринів-юн -1:3ФК Старі Кривотули-юн -
       Фортуна-юн БерезівкаФК Стриганці-юн -
       Дністер-юн Довге+:-Бистриця-юн Стебник
       Сокіл-юн Угринів2:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       Оболонь-юн Милування1:0ФК Марківці-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Легун Олег Васильович Оболонь-юн Милування24018
    Шимчук Юрій Миколайович Фортуна-юн Березівка21019
    Вознюк Степан Анатолійович ФК Старі Кривотули-юн -19013
    Осадець Михайло Володимирович ФК Тязів-юн -17017
    Обшира Роман Петрович Прикарпаття-юн Підлужжя12019
    Коштрубій Назарій Миколайович ФК Тязів-юн -10116
    Понайда Ігор Михайлович ФК Марківці-юн -9017
    Леськів Михайло Володимирович Прикарпаття-юн Підлужжя9015
    Жирак Віталій Петрович Фортуна-юн Березівка9017
    Сокольський Микола Васильович ФК Тязів-юн -907
    Михайлюк Тарас Васильович ФК Марківці-юн -8020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook