Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-04-2015 
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:2Сокіл с.Ямпіль
       Галичина Бібрка0:1Арсенал с.Старе Село
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир3:1Юність с.Верхня Білка
     Тур 2 
      03-05-2015 
       Сокіл с.Ямпіль1:0Галичина Бібрка
       Золота Липа с. Чемеринці2:3Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 3 
      17-05-2015 
       Сокіл с.Великі Глібовичі5:2Сокіл с.Борщовичі
       Галичина Бібрка7:2Золота Липа с. Чемеринці
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир2:1Сокіл с.Ямпіль
      21-05-2015 
       Юність с.Верхня Білка3:4Арсенал с.Старе Село
     Тур 2 
      24-05-2015 
       Сокіл с.Борщовичі3:4Юність с.Верхня Білка
     Тур 1 
      07-06-2015 
       Золота Липа с. Чемеринці4:0Сокіл с.Борщовичі
     Тур 4 
       Сокіл с.Ямпіль1:3Юність с.Верхня Білка
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:0Галичина Бібрка
     Тур 5 
      14-06-2015 
       Галичина Бібрка7:1Сокіл с.Борщовичі
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир2:2Сокіл с.Великі Глібовичі
       Юність с.Верхня Білка7:1Золота Липа с. Чемеринці
       Арсенал с.Старе Село10:1Сокіл с.Ямпіль
     Тур 6 
      21-06-2015 
       Сокіл с.Борщовичі1:4Сокіл с.Ямпіль
       Золота Липа с. Чемеринці0:4Арсенал с.Старе Село
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:3Юність с.Верхня Білка
     Тур 2 
      28-06-2015 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир4:1Арсенал с.Старе Село
     Тур 4 
      02-07-2015 
       Сокіл с.Борщовичі1:3Арсенал с.Старе Село
     Тур 7 
      05-07-2015 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир8:0Сокіл с.Борщовичі
       Юність с.Верхня Білка2:1Галичина Бібрка
       Арсенал с.Старе Село6:1Сокіл с.Великі Глібовичі
       Сокіл с.Ямпіль1:1Золота Липа с. Чемеринці
     Тур 6 
      08-07-2015 
       Галичина Бібрка4:1Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 4 
      12-07-2015 
       Золота Липа с. Чемеринці3:1Фенікс-Стефано с.Підмонастир
    Коло 2 
     Тур 8 
      01-08-2015 
       Арсенал с.Старе Село6:1Галичина Бібрка
      02-08-2015 
       Сокіл с.Ямпіль2:1Сокіл с.Великі Глібовичі
       Юність с.Верхня Білка2:4Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 9 
      08-08-2015 
       Арсенал с.Старе Село4:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
      09-08-2015 
       Юність с.Верхня Білка3:2Сокіл с.Борщовичі
       Галичина Бібрка4:3Сокіл с.Ямпіль
       Сокіл с.Великі Глібовичі3:2Золота Липа с. Чемеринці
     Тур 10 
      16-08-2015 
       Сокіл с.Борщовичі2:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       Золота Липа с. Чемеринці3:1Галичина Бібрка
       Сокіл с.Ямпіль4:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 11 
      23-08-2015 
       Арсенал с.Старе Село5:1Сокіл с.Борщовичі
      24-08-2015 
       Юність с.Верхня Білка6:2Сокіл с.Ямпіль
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир6:1Золота Липа с. Чемеринці
       Галичина Бібрка0:3Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 10 
      27-08-2015 
       Арсенал с.Старе Село5:1Юність с.Верхня Білка
     Тур 12 
      30-08-2015 
       Сокіл с.Борщовичі3:0Галичина Бібрка
       Сокіл с.Великі Глібовичі0:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Золота Липа с. Чемеринці0:1Юність с.Верхня Білка
       Сокіл с.Ямпіль0:4Арсенал с.Старе Село
     Тур 13 
      06-09-2015 
       Сокіл с.Ямпіль5:4Сокіл с.Борщовичі
       Арсенал с.Старе Село9:2Золота Липа с. Чемеринці
       Юність с.Верхня Білка2:1Сокіл с.Великі Глібовичі
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир3:0Галичина Бібрка
     Тур 14 
      13-09-2015 
       Сокіл с.Борщовичі2:3Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Галичина Бібрка0:3Юність с.Верхня Білка
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:3Арсенал с.Старе Село
       Золота Липа с. Чемеринці3:2Сокіл с.Ямпіль
     Тур 8 
      20-09-2015 
       Сокіл с.Борщовичі6:3Золота Липа с. Чемеринці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Скрильов Василь Олександрович Арсенал с.Старе Село24014
    Смолинець Руслан Ярославович Юність с.Верхня Білка17312
    Сенишин Назар Богданович Арсенал с.Старе Село12114
    Толочко Остап Романович Сокіл с.Великі Глібовичі12211
    Патуляк Віталій Степанович Фенікс-Стефано с.Підмонастир12412
    Бойко Назар Богданович Арсенал с.Старе Село9012
    Бугрин Тарас Романович Фенікс-Стефано с.Підмонастир8011
    Матяк Андрій Степанович Золота Липа с. Чемеринці6014
    Гришко Назар Богданович Сокіл с.Борщовичі6113
    Залуський Олег Любомирович Сокіл с.Ямпіль5011
    Васьків Микола Ігорович Сокіл с.Борщовичі5011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook