Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-04-2015 
       ФК Красне-юн -3:1Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Галичина-юн Великий Дорошів1:0Нива-Кордія-юн Жовтанці
     Тур 2 
      03-05-2015 
       Нива-Кордія-юн Жовтанці0:0Локомотив-юн. Рава Руська
       ФК Красне-юн -3:0Легенда-юн Сілець
       Старт-юн Батятичі4:1Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
     Тур 3 
      17-05-2015 
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі0:4Локомотив-юн. Рава Руська
       Легенда-юн Сілець3:0Старт-юн Батятичі
       Галичина-юн Великий Дорошів6:0ФК Красне-юн -
       Нива-Кордія-юн Жовтанці4:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
     Тур 1 
      24-05-2015 
       Локомотив-юн. Рава Руська3:1Старт-юн Батятичі
     Тур 2 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:5Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 4 
      07-06-2015 
       Локомотив-юн. Рава Руська5:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       ФК Красне-юн -0:0Нива-Кордія-юн Жовтанці
       Старт-юн Батятичі2:3Галичина-юн Великий Дорошів
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі0:4Легенда-юн Сілець
     Тур 5 
      14-06-2015 
       Легенда-юн Сілець0:2Локомотив-юн. Рава Руська
       Галичина-юн Великий Дорошів3:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Нива-Кордія-юн Жовтанці3:0Старт-юн Батятичі
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:3ФК Красне-юн -
     Тур 6 
      21-06-2015 
       Локомотив-юн. Рава Руська2:1ФК Красне-юн -
       Старт-юн Батятичі0:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі1:4Нива-Кордія-юн Жовтанці
       Легенда-юн Сілець4:1Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 7 
      05-07-2015 
       Галичина-юн Великий Дорошів5:2Локомотив-юн. Рава Руська
       Нива-Кордія-юн Жовтанці3:1Легенда-юн Сілець
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів3:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       ФК Красне-юн -1:0Старт-юн Батятичі
     Тур 1 
      12-07-2015 
       Легенда-юн Сілець3:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
    Коло 2 
     Тур 8 
      02-08-2015 
       Локомотив-юн. Рава Руська0:0Старт-юн Батятичі
       ФК Красне-юн -0:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:0Легенда-юн Сілець
       Нива-Кордія-юн Жовтанці0:0Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 9 
      21-11-2019 
       Нива-Кордія-юн Жовтанці0:0Локомотив-юн. Рава Руська
       Галичина-юн Великий Дорошів0:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Легенда-юн Сілець0:0ФК Красне-юн -
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі0:0Старт-юн Батятичі
     Тур 10 
       Локомотив-юн. Рава Руська0:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Старт-юн Батятичі0:0Легенда-юн Сілець
       ФК Красне-юн -0:0Галичина-юн Великий Дорошів
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:0Нива-Кордія-юн Жовтанці
     Тур 11 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:0Локомотив-юн. Рава Руська
       Нива-Кордія-юн Жовтанці0:0ФК Красне-юн -
       Галичина-юн Великий Дорошів0:0Старт-юн Батятичі
       Легенда-юн Сілець0:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
     Тур 12 
       Локомотив-юн. Рава Руська0:0Легенда-юн Сілець
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі0:0Галичина-юн Великий Дорошів
       Старт-юн Батятичі0:0Нива-Кордія-юн Жовтанці
       ФК Красне-юн -0:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
     Тур 13 
       ФК Красне-юн -0:0Локомотив-юн. Рава Руська
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:0Старт-юн Батятичі
       Нива-Кордія-юн Жовтанці0:0Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Галичина-юн Великий Дорошів0:0Легенда-юн Сілець
     Тур 14 
       Локомотив-юн. Рава Руська0:0Галичина-юн Великий Дорошів
       Легенда-юн Сілець0:0Нива-Кордія-юн Жовтанці
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі0:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Старт-юн Батятичі0:0ФК Красне-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Маліновський Андрій Михайлович Галичина-юн Великий Дорошів614
    Красілович Юрій Сергійович Галичина-юн Великий Дорошів205
    Ваховський Андрій Володимирович Локомотив-юн. Рава Руська206
    Трофімук Віктор Вікторович Галичина-юн Великий Дорошів216
    Молоко Роман Михайлович Локомотив-юн. Рава Руська207
    Семенів Михайло Богданович ФК Красне-юн -206
    Мазур Іван Михайлович Локомотив-юн. Рава Руська204
    Галушка Назар Володимирович Локомотив-юн. Рава Руська104
    Прибула Руслан-Андрій Володимирович Локомотив-юн. Рава Руська107
    Калінка Юрій Сергійович ФК Красне-юн -114
    Медвідь Сергій Павлович Галичина-юн Великий Дорошів106

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook