Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-04-2015 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі3:0Сокіл-юн. с.Ямпіль
       Галичина-юн Бібрка0:0ФК Опір 1999 Львів
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир3:3Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 2 
      03-05-2015 
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:1Галичина-юн Бібрка
     Тур 3 
      17-05-2015 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі5:3Сокіл-юн. Борщовичі
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир0:1Сокіл-юн. с.Ямпіль
      21-05-2015 
       Юність-юн. с. Верхня Білка3:0ФК Опір 1999 Львів
     Тур 2 
      24-05-2015 
       Сокіл-юн. Борщовичі1:10Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 4 
      07-06-2015 
       Сокіл-юн. с.Ямпіль1:3Юність-юн. с. Верхня Білка
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:2Галичина-юн Бібрка
     Тур 5 
      14-06-2015 
       Галичина-юн Бібрка0:0Сокіл-юн. Борщовичі
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФК Опір 1999 Львів0:0Сокіл-юн. с.Ямпіль
     Тур 6 
      21-06-2015 
       Сокіл-юн. Борщовичі0:0Сокіл-юн. с.Ямпіль
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:0Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 2 
      28-06-2015 
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир0:0ФК Опір 1999 Львів
     Тур 4 
      02-07-2015 
       Сокіл-юн. Борщовичі0:0ФК Опір 1999 Львів
     Тур 7 
      05-07-2015 
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир0:0Сокіл-юн. Борщовичі
       Юність-юн. с. Верхня Білка0:0Галичина-юн Бібрка
       ФК Опір 1999 Львів0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 6 
      08-07-2015 
       Галичина-юн Бібрка0:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
    Коло 2 
     Тур 8 
      02-08-2015 
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФК Опір 1999 Львів0:0Галичина-юн Бібрка
       Юність-юн. с. Верхня Білка0:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
     Тур 9 
      24-04-2019 
       Юність-юн. с. Верхня Білка0:0Сокіл-юн. Борщовичі
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир0:0ФК Опір 1999 Львів
       Галичина-юн Бібрка0:0Сокіл-юн. с.Ямпіль
     Тур 10 
       Сокіл-юн. Борщовичі0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       ФК Опір 1999 Львів0:0Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 11 
       ФК Опір 1999 Львів0:0Сокіл-юн. Борщовичі
       Юність-юн. с. Верхня Білка0:0Сокіл-юн. с.Ямпіль
       Галичина-юн Бібрка0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 12 
       Сокіл-юн. Борщовичі0:0Галичина-юн Бібрка
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:0ФК Опір 1999 Львів
     Тур 13 
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:0Сокіл-юн. Борщовичі
       Юність-юн. с. Верхня Білка0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир0:0Галичина-юн Бібрка
     Тур 14 
       Сокіл-юн. Борщовичі0:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       Галичина-юн Бібрка0:0Юність-юн. с. Верхня Білка
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:0ФК Опір 1999 Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шевчук Андрій Степанович Юність-юн. с. Верхня Білка904
    Іванець Олег Павлович Юність-юн. с. Верхня Білка414
    Курдина Артур Богданович Сокіл-юн. Великі Глібовичі203
    Журавель Олег Романович Сокіл-юн. Борщовичі212
    Радевич Віталій Володимирович Фенікс-Стефано-юн Підмонастир201
    Іванець Руслан Павлович Юність-юн. с. Верхня Білка203
    Онищак Олег Ігорович Сокіл-юн. с.Ямпіль104
    Завада Юрій Павлович Сокіл-юн. с.Ямпіль104
    Дзіковський Олег Михайлович Юність-юн. с. Верхня Білка113
    Потапенко Ростислав Костянтинович Фенікс-Стефано-юн Підмонастир102
    Костів Максим Богданович Сокіл-юн. Великі Глібовичі103

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook