Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Чернігівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      16-05-2015 
       Зірка Корюківка2:3Ревна Семенівка
       Єдність с. Плиски1:0Агродім Бахмач
       Фрунзівець Ніжин0:0Авангард Корюківка
       ФК Чернігів -1:0ЛКТ Чернігів
       ФК Кобра-2000 Чернігів0:1Олімп Чернігів
     Тур 2 
      23-05-2015 
       ЛКТ Чернігів7:0ФК Кобра-2000 Чернігів
       Авангард Корюківка1:0ФК Чернігів -
       Єдність с. Плиски2:0Фрунзівець Ніжин
       Ревна Семенівка2:1Агродім Бахмач
     Тур 3 
      30-05-2015 
       Фрунзівець Ніжин1:2Ревна Семенівка
       ФК Чернігів -0:1Єдність с. Плиски
       ФК Кобра-2000 Чернігів0:6Авангард Корюківка
       Олімп Чернігів1:0ЛКТ Чернігів
     Тур 4 
      06-06-2015 
       Авангард Корюківка0:1Олімп Чернігів
       Єдність с. Плиски7:0ФК Кобра-2000 Чернігів
       Ревна Семенівка0:3ФК Чернігів -
       Зірка Корюківка0:2Агродім Бахмач
      09-06-2015 
       Полісся-Юність с.Добрянка0:0Фрунзівець Ніжин
     Тур 5 
      13-06-2015 
       Фрунзівець Ніжин+:-Зірка Корюківка
       ФК Чернігів -1:1Полісся-Юність с.Добрянка
       ФК Кобра-2000 Чернігів1:2Ревна Семенівка
       Олімп Чернігів2:2Єдність с. Плиски
       ЛКТ Чернігів0:1Авангард Корюківка
     Тур 6 
      20-06-2015 
       Єдність с. Плиски3:0ЛКТ Чернігів
       Ревна Семенівка0:2Олімп Чернігів
       Полісся-Юність с.Добрянка3:1ФК Кобра-2000 Чернігів
       Зірка Корюківка2:2ФК Чернігів -
       Агродім Бахмач4:0Фрунзівець Ніжин
     Тур 7 
      27-06-2015 
       ФК Чернігів -2:1Агродім Бахмач
       ФК Кобра-2000 Чернігів0:4Зірка Корюківка
       Олімп Чернігів2:0Полісся-Юність с.Добрянка
       ЛКТ Чернігів1:2Ревна Семенівка
       Авангард Корюківка1:1Єдність с. Плиски
     Тур 8 
      04-07-2015 
       Ревна Семенівка2:4Авангард Корюківка
       Полісся-Юність с.Добрянка1:1ЛКТ Чернігів
       Зірка Корюківка3:1Олімп Чернігів
       Агродім Бахмач+:-ФК Кобра-2000 Чернігів
       Фрунзівець Ніжин1:1ФК Чернігів -
     Тур 10 
      08-07-2015 
       ФК Чернігів -7:1ФК Кобра-2000 Чернігів
     Тур 9 
      11-07-2015 
       ФК Кобра-2000 Чернігів0:2Фрунзівець Ніжин
       Олімп Чернігів1:1Агродім Бахмач
       ЛКТ Чернігів3:0Зірка Корюківка
       Авангард Корюківка3:3Полісся-Юність с.Добрянка
       Єдність с. Плиски3:1Ревна Семенівка
     Тур 11 
      15-07-2015 
       Олімп Чернігів0:0ФК Чернігів -
     Тур 10 
      18-07-2015 
       Полісся-Юність с.Добрянка1:4Єдність с. Плиски
       Зірка Корюківка1:5Авангард Корюківка
       Агродім Бахмач1:2ЛКТ Чернігів
       Фрунзівець Ніжин0:1Олімп Чернігів
     Тур 11 
      25-07-2015 
       ЛКТ Чернігів1:0Фрунзівець Ніжин
       Авангард Корюківка2:1Агродім Бахмач
       Єдність с. Плиски11:0Зірка Корюківка
       Ревна Семенівка3:2Полісся-Юність с.Добрянка
     Тур 2 
      01-08-2015 
       Полісся-Юність с.Добрянка0:1Зірка Корюківка
     Тур 3 
      08-08-2015 
       Агродім Бахмач2:3Полісся-Юність с.Добрянка
    Коло 2 
     Тур 12 
      22-08-2015 
       Полісся-Юність с.Добрянка1:2Ревна Семенівка
       Зірка Корюківка0:3Єдність с. Плиски
       Агродім Бахмач1:3Авангард Корюківка
       Фрунзівець Ніжин0:3ЛКТ Чернігів
       ФК Чернігів -4:0Олімп Чернігів
     Тур 13 
      29-08-2015 
       ФК Кобра-2000 ЧернігівФК Чернігів -
       Олімп Чернігів0:3Фрунзівець Ніжин
       ЛКТ Чернігів0:0Агродім Бахмач
       Авангард Корюківка7:0Зірка Корюківка
       Єдність с. Плиски8:1Полісся-Юність с.Добрянка
     Тур 14 
      05-09-2015 
       Ревна Семенівка1:0Єдність с. Плиски
       Полісся-Юність с.Добрянка0:0Авангард Корюківка
       Зірка Корюківка2:4ЛКТ Чернігів
       Агродім Бахмач2:1Олімп Чернігів
       Фрунзівець НіжинФК Кобра-2000 Чернігів
     Тур 15 
      11-09-2015 
       ЛКТ Чернігів1:1Полісся-Юність с.Добрянка
      12-09-2015 
       ФК Чернігів -2:1Фрунзівець Ніжин
       ФК Кобра-2000 ЧернігівАгродім Бахмач
       Олімп Чернігів5:1Зірка Корюківка
       Авангард Корюківка1:0Ревна Семенівка
     Тур 16 
      19-09-2015 
       Ревна СеменівкаЛКТ Чернігів
       Зірка КорюківкаФК Кобра-2000 Чернігів
       Агродім БахмачФК Чернігів -
      20-09-2015 
       Єдність с. ПлискиАвангард Корюківка
       Полісся-Юність с.ДобрянкаОлімп Чернігів
     Тур 17 
      26-09-2015 
       Фрунзівець Ніжин2:5Агродім Бахмач
       ФК Чернігів -Зірка Корюківка
       Олімп ЧернігівРевна Семенівка
       ЛКТ ЧернігівЄдність с. Плиски
      27-09-2015 
       ФК Кобра-2000 ЧернігівПолісся-Юність с.Добрянка
     Тур 18 
      03-10-2015 
       Авангард КорюківкаЛКТ Чернігів
       Єдність с. ПлискиОлімп Чернігів
       Ревна СеменівкаФК Кобра-2000 Чернігів
       Зірка КорюківкаФрунзівець Ніжин
     Тур 22 
       Агродім Бахмач2:1Єдність с. Плиски
     Тур 18 
      04-10-2015 
       Полісся-Юність с.ДобрянкаФК Чернігів -
     Тур 19 
      10-10-2015 
       Агродім БахмачЗірка Корюківка
       ФК Чернігів -Ревна Семенівка
       ФК Кобра-2000 ЧернігівЄдність с. Плиски
       Олімп ЧернігівАвангард Корюківка
       Фрунзівець Ніжин2:1Полісся-Юність с.Добрянка
     Тур 20 
      16-10-2015 
       Полісся-Юність с.Добрянка1:1Агродім Бахмач
      17-10-2015 
       ЛКТ ЧернігівОлімп Чернігів
       Авангард КорюківкаФК Кобра-2000 Чернігів
       Єдність с. ПлискиФК Чернігів -
       Ревна СеменівкаФрунзівець Ніжин
     Тур 21 
      24-10-2015 
       Агродім БахмачРевна Семенівка
       Фрунзівець Ніжин0:2Єдність с. Плиски
       ФК Чернігів -Авангард Корюківка
       ФК Кобра-2000 ЧернігівЛКТ Чернігів
      25-10-2015 
       Зірка КорюківкаПолісся-Юність с.Добрянка
     Тур 22 
      31-10-2015 
       Олімп ЧернігівФК Кобра-2000 Чернігів
       ЛКТ ЧернігівФК Чернігів -
       Авангард КорюківкаФрунзівець Ніжин
       Ревна СеменівкаЗірка Корюківка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Муляр Артем Олександрович Єдність с. Плиски13014
    Шупік Євгеній Володимирович Єдність с. Плиски9114
    Круковець Валентин Васильович Ревна Семенівка8213
    Мчедлішвілі Теймураз Давидович ФК Чернігів -8112
    Постолатьєв Максим Володимирович Єдність с. Плиски7015
    Гаврильченко Олександр Миколайович Агродім Бахмач6115
    Кострома Ігор Олексійович Зірка Корюківка5012
    Школьний Олександр Леонідович Єдність с. Плиски5011
    Чаус Максим Іванович Авангард Корюківка5014
    Буленок Віталій Юрійович Авангард Корюківка4013
    Чорний Олексій Володимирович Зірка Корюківка407

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook