Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Закарпатської області Східна

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2016 
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків2:4Карпати Рахів
       ФК Терново -2:1Говерла смт.Ясіня
       ФК Золотарьово с.Золотареве2:5Авангард Тересва
       ФК Іза с.Іза0:3ФК Велика Копаня -
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква1:1ФК Вишкове -
       Карпати с. Дубове0:2Інтер Ганичі
     Тур 2 
      24-04-2016 
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків6:2ФК Терново -
       Говерла смт.Ясіня5:1ФК Золотарьово с.Золотареве
       Авангард Тересва1:1ФК Іза с.Іза
       ФК Велика Копаня -1:2Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       ФК Вишкове -2:2Карпати с. Дубове
       Карпати Рахів1:1Інтер Ганичі
     Тур 3 
      30-04-2016 
       ФК Золотарьово с.Золотареве1:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       ФК Терново -4:3Карпати Рахів
       ФК Іза с.Іза2:1Говерла смт.Ясіня
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква8:3Авангард Тересва
       Карпати с. Дубове1:2ФК Велика Копаня -
       Інтер Ганичі2:1ФК Вишкове -
     Тур 4 
      08-05-2016 
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків6:0ФК Іза с.Іза
       ФК Терново -5:0ФК Золотарьово с.Золотареве
       Говерла смт.Ясіня1:0Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       Авангард Тересва2:1Карпати с. Дубове
       ФК Велика Копаня -0:0Інтер Ганичі
       Карпати Рахів3:1ФК Вишкове -
     Тур 5 
      15-05-2016 
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква4:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       ФК Іза с.Іза1:5ФК Терново -
       ФК Золотарьово с.Золотареве1:1Карпати Рахів
       Карпати с. Дубове0:0Говерла смт.Ясіня
       Інтер Ганичі7:2Авангард Тересва
       ФК Вишкове -2:1ФК Велика Копаня -
     Тур 6 
      21-05-2016 
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків3:1Карпати с. Дубове
       ФК Терново -3:0Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       ФК Золотарьово с.Золотареве4:0ФК Іза с.Іза
       Говерла смт.Ясіня3:0Інтер Ганичі
       Авангард Тересва2:0ФК Вишкове -
       Карпати Рахів3:1ФК Велика Копаня -
     Тур 7 
      29-05-2016 
       Інтер Ганичі5:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Карпати с. Дубове1:1ФК Терново -
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква3:1ФК Золотарьово с.Золотареве
       ФК Іза с.Іза1:0Карпати Рахів
       ФК Вишкове -2:4Говерла смт.Ясіня
       ФК Велика Копаня -3:3Авангард Тересва
     Тур 8 
      05-06-2016 
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків1:0ФК Вишкове -
       ФК Терново -1:3Інтер Ганичі
       ФК Золотарьово с.Золотареве1:2Карпати с. Дубове
       ФК Іза с.Іза1:2Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       Говерла смт.Ясіня4:1ФК Велика Копаня -
       Карпати Рахів4:2Авангард Тересва
     Тур 9 
      11-06-2016 
       ФК Велика Копаня -5:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       ФК Вишкове -0:1ФК Терново -
       Інтер Ганичі4:0ФК Золотарьово с.Золотареве
       Карпати с. Дубове3:1ФК Іза с.Іза
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква0:4Карпати Рахів
       Авангард Тересва1:1Говерла смт.Ясіня
     Тур 10 
      19-06-2016 
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків6:1Авангард Тересва
       ФК Терново -3:2ФК Велика Копаня -
       ФК Золотарьово с.Золотареве3:0ФК Вишкове -
       ФК Іза с.Іза0:4Інтер Ганичі
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква3:1Карпати с. Дубове
       Карпати Рахів1:0Говерла смт.Ясіня
     Тур 11 
      26-06-2016 
       Говерла смт.Ясіня2:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Авангард Тересва5:2ФК Терново -
       ФК Велика Копаня -4:0ФК Золотарьово с.Золотареве
       ФК Вишкове -1:1ФК Іза с.Іза
       Інтер Ганичі1:5Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       Карпати с. Дубове2:0Карпати Рахів
    Коло 2 
     Тур 12 
      14-08-2016 
       Карпати Рахів2:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Говерла смт.Ясіня2:1ФК Терново -
       Авангард Тересва1:2ФК Золотарьово с.Золотареве
       ФК Велика Копаня -3:1ФК Іза с.Іза
       ФК Вишкове -3:3Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       Інтер Ганичі6:0Карпати с. Дубове
     Тур 13 
      21-08-2016 
       Інтер Ганичі3:2Карпати Рахів
       ФК Золотарьово с.Золотареве5:2Говерла смт.Ясіня
       ФК Іза с.Іза1:0Авангард Тересва
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква1:0ФК Велика Копаня -
       Карпати с. Дубове0:0ФК Вишкове -
       ФК Терново -3:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
     Тур 14 
      27-08-2016 
       Карпати Рахів6:2ФК Терново -
       Говерла смт.Ясіня2:1ФК Іза с.Іза
       Авангард Тересва0:0Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       ФК Велика Копаня -2:1Карпати с. Дубове
       ФК Вишкове -0:2Інтер Ганичі
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків7:0ФК Золотарьово с.Золотареве
     Тур 15 
      04-09-2016 
       ФК Вишкове -0:2Карпати Рахів
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква1:2Говерла смт.Ясіня
       Карпати с. Дубове4:2Авангард Тересва
       Інтер Ганичі2:1ФК Велика Копаня -
       ФК Іза с.Іза6:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       ФК Золотарьово с.Золотареве3:5ФК Терново -
     Тур 16 
      11-09-2016 
       Карпати Рахів8:0ФК Золотарьово с.Золотареве
       Говерла смт.Ясіня2:2Карпати с. Дубове
       Авангард Тересва0:2Інтер Ганичі
       ФК Велика Копаня -1:1ФК Вишкове -
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків2:1Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       ФК Терново -3:1ФК Іза с.Іза
     Тур 17 
      17-09-2016 
       ФК Велика Копаня -1:0Карпати Рахів
       Інтер ГаничіГоверла смт.Ясіня
       ФК Вишкове -3:1Авангард Тересва
       Карпати с. Дубове3:0СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква0:3ФК Терново -
       ФК Іза с.Іза4:0ФК Золотарьово с.Золотареве
     Тур 18 
      25-09-2016 
       Карпати Рахів3:1ФК Іза с.Іза
       Говерла смт.Ясіня3:0ФК Вишкове -
       Авангард Тересва0:1ФК Велика Копаня -
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків0:0Інтер Ганичі
       ФК Терново -4:2Карпати с. Дубове
       ФК Золотарьово с.Золотареве2:3Вікторія-Лнс с.Біла Церква
     Тур 19 
      02-10-2016 
       ФК Вишкове -3:0СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Інтер Ганичі6:2ФК Терново -
       Карпати с. Дубове7:0ФК Золотарьово с.Золотареве
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква5:1ФК Іза с.Іза
       Авангард Тересва1:2Карпати Рахів
       ФК Велика Копаня -2:0Говерла смт.Ясіня
     Тур 20 
      08-10-2016 
       Карпати Рахів3:1Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       Говерла смт.Ясіня2:2Авангард Тересва
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків1:2ФК Велика Копаня -
       ФК Терново -1:1ФК Вишкове -
       ФК Золотарьово с.Золотареве1:2Інтер Ганичі
       ФК Іза с.Іза2:3Карпати с. Дубове
     Тур 21 
      16-10-2016 
       Говерла смт.Ясіня1:5Карпати Рахів
       Авангард Тересва3:0СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       ФК Велика Копаня -4:2ФК Терново -
       ФК Вишкове -2:1ФК Золотарьово с.Золотареве
       Інтер Ганичі5:3ФК Іза с.Іза
       Карпати с. Дубове5:2Вікторія-Лнс с.Біла Церква
     Тур 22 
      23-10-2016 
       Карпати Рахів2:1Карпати с. Дубове
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків3:0Говерла смт.Ясіня
       ФК Терново -3:1Авангард Тересва
       ФК Золотарьово с.Золотареве2:2ФК Велика Копаня -
       ФК Іза с.Іза0:1ФК Вишкове -
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква1:2Інтер Ганичі
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Фіцай Микола Михайлович Інтер Ганичі19121
    Лембак Анатолій Іванович СК ім. І. Яремчука В.Бичків14320
    Лендєл Іван Іванович Карпати с. Дубове14122
    Молодик Іван Іванович Інтер Ганичі14020
    Микуличинський Іван Юрійович Карпати Рахів13121
    Дербак Володимир Павлович Авангард Тересва12315
    Маркуц Роман Михайлович ФК Терново -11022
    Штефан Василь Іванович Вікторія-Лнс с.Біла Церква11222
    Грегорчак Михайло Михайлович Карпати Рахів9016
    Дикун Євген Іванович ФК Терново -9016
    Павлючок Мирослав Васильович Говерла смт.Ясіня9118

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook