Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Вінницької області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-08-2015 
       Патріот с.Кукавка2:015 ГРОМАДА с.Руданське
       ФК Вінниця -4:0Нива Вінниця
       Факел Липовець2:0ФК Шаргород -
      26-08-2015 
       Шляховик Погребище3:0Авангард Ладижин
     Тур 2 
      29-08-2015 
       Авангард Ладижин4:0Поділля Кирнасівка
       Нива Вінниця2:3Шляховик Погребище
       Патріот с.Кукавка0:2ФК Вінниця -
      30-08-2015 
       ФК Козятин -0:5Факел Липовець
       15 ГРОМАДА с.Руданське5:1ФК Шаргород -
     Тур 3 
      05-09-2015 
       ФК Вінниця -3:115 ГРОМАДА с.Руданське
       Шляховик Погребище1:2Патріот с.Кукавка
       Факел Липовець5:0Авангард Ладижин
       ФК Шаргород -5:0ФК Козятин -
      06-09-2015 
       Поділля Кирнасівка0:6Нива Вінниця
     Тур 4 
      12-09-2015 
       Авангард Ладижин0:1ФК Шаргород -
       Патріот с.Кукавка10:0Поділля Кирнасівка
      13-09-2015 
       15 ГРОМАДА с.Руданське5:3ФК Козятин -
       Нива Вінниця2:3Факел Липовець
     Тур 1 
      19-09-2015 
       Поділля Кирнасівка1:2ФК Козятин -
     Тур 4 
      23-09-2015 
       ФК Вінниця -1:2Шляховик Погребище
     Тур 5 
      26-09-2015 
       Шляховик Погребище0:115 ГРОМАДА с.Руданське
       ФК Козятин -1:3Авангард Ладижин
       Поділля Кирнасівка0:6ФК Вінниця -
       Факел Липовець0:2Патріот с.Кукавка
      30-09-2015 
       ФК Шаргород -0:2Нива Вінниця
     Тур 6 
      03-10-2015 
       Патріот с.Кукавка2:2ФК Шаргород -
       ФК Вінниця -1:5Факел Липовець
       Шляховик Погребище5:0Поділля Кирнасівка
      07-10-2015 
       Нива Вінниця4:0ФК Козятин -
     Тур 7 
      14-10-2015 
       Авангард Ладижин0:0Нива Вінниця
     Тур 8 
      17-10-2015 
       Патріот с.Кукавка3:2Авангард Ладижин
       ФК Вінниця -5:1ФК Козятин -
       Шляховик Погребище3:0ФК Шаргород -
       Поділля Кирнасівка1:9Факел Липовець
     Тур 9 
      24-10-2015 
       Факел Липовець1:115 ГРОМАДА с.Руданське
       ФК Шаргород -3:1Поділля Кирнасівка
       ФК Козятин -2:6Шляховик Погребище
       Авангард Ладижин0:7ФК Вінниця -
      25-10-2015 
       Нива Вінниця2:2Патріот с.Кукавка
     Тур 7 
      31-10-2015 
       Поділля Кирнасівка1:715 ГРОМАДА с.Руданське
       Факел Липовець3:0Шляховик Погребище
       ФК Шаргород -1:2ФК Вінниця -
       ФК Козятин -0:6Патріот с.Кукавка
     Тур 8 
      01-11-2015 
       15 ГРОМАДА с.Руданське1:2Нива Вінниця
     Тур 6 
      07-11-2015 
       15 ГРОМАДА с.Руданське3:0Авангард Ладижин
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2016 
       Нива Вінниця1:1ФК Вінниця -
       Авангард Ладижин0:2Шляховик Погребище
       ФК Шаргород -1:1Факел Липовець
       ФК Козятин -1:0Поділля Кирнасівка
      10-04-2016 
       15 ГРОМАДА с.Руданське2:1Патріот с.Кукавка
     Тур 11 
      16-04-2016 
       Поділля Кирнасівка0:1Авангард Ладижин
       ФК Шаргород -1:115 ГРОМАДА с.Руданське
       Шляховик Погребище0:2Нива Вінниця
       ФК Вінниця -0:2Патріот с.Кукавка
      17-04-2016 
       Факел Липовець5:2ФК Козятин -
     Тур 12 
      23-04-2016 
       Патріот с.Кукавка3:2Шляховик Погребище
       Авангард Ладижин0:6Факел Липовець
      24-04-2016 
       ФК Козятин -1:1ФК Шаргород -
      02-05-2016 
       15 ГРОМАДА с.Руданське2:1ФК Вінниця -
       Нива Вінниця1:1Поділля Кирнасівка
     Тур 13 
      06-05-2016 
       ФК Козятин -3:415 ГРОМАДА с.Руданське
       ФК Шаргород -0:0Авангард Ладижин
       Факел Липовець3:1Нива Вінниця
       Поділля Кирнасівка0:4Патріот с.Кукавка
     Тур 14 
      11-05-2016 
       ФК Вінниця -2:0Поділля Кирнасівка
       Нива Вінниця2:0ФК Шаргород -
      14-05-2016 
       Патріот с.Кукавка5:2Факел Липовець
      15-05-2016 
       15 ГРОМАДА с.Руданське0:1Шляховик Погребище
       Авангард Ладижин3:4ФК Козятин -
     Тур 15 
      18-05-2016 
       Факел Липовець4:0ФК Вінниця -
       ФК Козятин -1:3Нива Вінниця
      21-05-2016 
       Авангард Ладижин3:015 ГРОМАДА с.Руданське
       ФК Шаргород -0:0Патріот с.Кукавка
       Поділля Кирнасівка0:1Шляховик Погребище
     Тур 16 
      25-05-2016 
       ФК Вінниця -4:1ФК Шаргород -
       Нива Вінниця3:0Авангард Ладижин
      28-05-2016 
       Шляховик Погребище1:2Факел Липовець
      29-05-2016 
       15 ГРОМАДА с.Руданське0:3Поділля Кирнасівка
       Патріот с.Кукавка8:0ФК Козятин -
     Тур 13 
      01-06-2016 
       Шляховик Погребище2:7ФК Вінниця -
     Тур 17 
       Нива Вінниця2:115 ГРОМАДА с.Руданське
      04-06-2016 
       ФК Козятин -2:4ФК Вінниця -
       Авангард Ладижин0:4Патріот с.Кукавка
       ФК Шаргород -0:1Шляховик Погребище
       Факел Липовець4:0Поділля Кирнасівка
     Тур 18 
      08-06-2016 
       15 ГРОМАДА с.Руданське1:4Факел Липовець
       Поділля Кирнасівка2:2ФК Шаргород -
       Шляховик Погребище2:1ФК Козятин -
       ФК Вінниця -3:0Авангард Ладижин
       Патріот с.Кукавка3:0Нива Вінниця
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Поліщук Володимир Анатолійович Факел Липовець23118
    Маляренко Ігор Олександрович Факел Липовець15118
    Браславський Ярослав Вікторович ФК Вінниця -12016
    Собко Олександр Олександрович Нива Вінниця11118
    Маду Олісаемека Санді - ФК Вінниця -10017
    Гусак Роман Олександрович Шляховик Погребище1019
    Пивовар Олексій Володимирович Патріот с.Кукавка909
    Ебігвеі Мікхеал Чукс Патріот с.Кукавка7013
    Соколовський Сергій Віталійович ФК Шаргород -7018
    Федюкін Олександр Сергійович Патріот с.Кукавка7017
    Волошинський Вадим Андрійович ФК Вінниця -6015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook