Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Вінницької області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-08-2015 
       Нива Тростянець0:1Агро-Астра с. Рачки
      23-08-2015 
       ФК Гайсин -3:0Візит с. Соколова
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:1Моноліт Козятин
       Колос Муровані Курилівці1:3Зірка Гайсин
       Будівельник Іллінці0:0ФК Бар -
     Тур 2 
      29-08-2015 
       ФК Бар -3:1ЕМС-Поділля Вінниця
       Агро-Астра с. Рачки0:1Колос Муровані Курилівці
      30-08-2015 
       Зірка Гайсин0:3Будівельник Іллінці
       Візит с. Соколова3:0Сатурн - Перемога Вапнярка
       Бонас Лучинчик, М-К р-н1:0ФК Гайсин -
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова2:1Промінь с.Глухівці
     Тур 3 
      05-09-2015 
       Нива Тростянець1:1Візит с. Соколова
       Будівельник Іллінці2:1Агро-Астра с. Рачки
      06-09-2015 
       ЕМС-Поділля Вінниця2:0Промінь с.Глухівці
       ФК Гайсин -0:3Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Сатурн - Перемога Вапнярка4:1Бонас Лучинчик, М-К р-н
       Колос Муровані Курилівці3:0Моноліт Козятин
       ФК Бар -1:1Зірка Гайсин
     Тур 4 
      12-09-2015 
       Агро-Астра с. Рачки3:1ФК Бар -
       Бонас Лучинчик, М-К р-н2:0Нива Тростянець
      13-09-2015 
       Зірка Гайсин0:3ЕМС-Поділля Вінниця
       Моноліт Козятин6:2Будівельник Іллінці
       Візит с. Соколова1:1Колос Муровані Курилівці
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:0Сатурн - Перемога Вапнярка
       Промінь с.Глухівці2:3ФК Гайсин -
     Тур 5 
      19-09-2015 
       Нива Тростянець1:5Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Зірка Гайсин1:2Агро-Астра с. Рачки
      20-09-2015 
       ЕМС-Поділля Вінниця3:0ФК Гайсин -
       Колос Муровані Курилівці2:1Бонас Лучинчик, М-К р-н
       Будівельник Іллінці1:3Візит с. Соколова
       ФК Бар -2:2Моноліт Козятин
     Тур 6 
      26-09-2015 
       Агро-Астра с. Рачки3:2ЕМС-Поділля Вінниця
       Промінь с.Глухівці3:0Нива Тростянець
      27-09-2015 
       Моноліт Козятин0:1Зірка Гайсин
       Візит с. Соколова0:3ФК Бар -
       Бонас Лучинчик, М-К р-н2:1Будівельник Іллінці
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:0Колос Муровані Курилівці
       ФК Гайсин -2:2Сатурн - Перемога Вапнярка
     Тур 7 
      03-10-2015 
       Агро-Астра с. Рачки4:1Моноліт Козятин
       Будівельник Іллінці0:3Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Зірка Гайсин1:0Візит с. Соколова
      04-10-2015 
       ЕМС-Поділля Вінниця4:2Сатурн - Перемога Вапнярка
       Нива Тростянець0:2ФК Гайсин -
       Колос Муровані Курилівці3:0Промінь с.Глухівці
       ФК Бар -1:0Бонас Лучинчик, М-К р-н
     Тур 8 
      10-10-2015 
       Візит с. Соколова3:2Агро-Астра с. Рачки
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:0ФК Бар -
      11-10-2015 
       Моноліт Козятин2:3ЕМС-Поділля Вінниця
       Бонас Лучинчик, М-К р-н2:1Зірка Гайсин
       Промінь с.Глухівці3:1Будівельник Іллінці
       ФК Гайсин -6:0Колос Муровані Курилівці
       Сатурн - Перемога Вапнярка2:0Нива Тростянець
     Тур 9 
      14-10-2015 
       Нива Тростянець0:2ЕМС-Поділля Вінниця
       Колос Муровані Курилівці0:2Сатурн - Перемога Вапнярка
       Будівельник Іллінці1:1ФК Гайсин -
       ФК Бар -1:1Промінь с.Глухівці
       Зірка Гайсин1:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Агро-Астра с. Рачки4:0Бонас Лучинчик, М-К р-н
       Моноліт Козятин4:1Візит с. Соколова
     Тур 10 
      17-10-2015 
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова2:2Агро-Астра с. Рачки
      18-10-2015 
       ЕМС-Поділля Вінниця6:0Візит с. Соколова
       Бонас Лучинчик, М-К р-н2:2Моноліт Козятин
       Промінь с.Глухівці1:0Зірка Гайсин
       ФК Гайсин -2:0ФК Бар -
       Сатурн - Перемога Вапнярка1:0Будівельник Іллінці
       Нива Тростянець1:1Колос Муровані Курилівці
     Тур 11 
      24-10-2015 
       Агро-Астра с. Рачки6:1Промінь с.Глухівці
       Зірка Гайсин2:0ФК Гайсин -
      25-10-2015 
       Колос Муровані Курилівці1:2ЕМС-Поділля Вінниця
       Будівельник Іллінці2:1Нива Тростянець
       ФК Бар -1:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Візит с. Соколова2:0Бонас Лучинчик, М-К р-н
     Тур 1 
      28-10-2015 
       Промінь с.Глухівці3:2Бонас Лучинчик, М-К р-н
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:0ЕМС-Поділля Вінниця
     Тур 12 
      31-10-2015 
       ФК Гайсин -1:2Агро-Астра с. Рачки
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова2:0Візит с. Соколова
      01-11-2015 
       ЕМС-Поділля Вінниця4:1Бонас Лучинчик, М-К р-н
       Сатурн - Перемога Вапнярка2:0Зірка Гайсин
       Нива Тростянець3:0ФК Бар -
       Колос Муровані Курилівці1:0Будівельник Іллінці
       Промінь с.Глухівці4:1Моноліт Козятин
     Тур 13 
      07-11-2015 
       Будівельник Іллінці2:3ЕМС-Поділля Вінниця
       ФК Бар -2:2Колос Муровані Курилівці
       Нива Тростянець3:0Зірка Гайсин
       Агро-Астра с. Рачки2:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Моноліт Козятин3:0ФК Гайсин -
       Візит с. Соколова1:1Промінь с.Глухівці
       Бонас Лучинчик, М-К р-н0:3Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 5 
      14-11-2015 
       Сатурн - Перемога Вапнярка1:0Промінь с.Глухівці
     Тур 11 
      15-11-2015 
       Моноліт Козятин0:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 2 
      03-04-2016 
       Моноліт Козятин0:1Нива Тростянець
    Коло 2 
     Тур 14 
      09-04-2016 
       Агро-Астра с. Рачки3:0Нива Тростянець
      10-04-2016 
       ФК Бар -0:0Будівельник Іллінці
       Візит с. Соколова2:2ФК Гайсин -
       Моноліт Козятин1:0Сатурн - Перемога Вапнярка
       Зірка Гайсин3:0Колос Муровані Курилівці
       Бонас Лучинчик, М-К р-н3:0Промінь с.Глухівці
       ЕМС-Поділля Вінниця2:0Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 15 
      16-04-2016 
       Колос Муровані Курилівці0:2Агро-Астра с. Рачки
       Нива Тростянець2:2Моноліт Козятин
      17-04-2016 
       ЕМС-Поділля Вінниця2:1ФК Бар -
       Будівельник Іллінці2:1Зірка Гайсин
       Сатурн - Перемога Вапнярка3:1Візит с. Соколова
       ФК Гайсин -2:1Бонас Лучинчик, М-К р-н
       Промінь с.Глухівці0:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 16 
      20-04-2016 
       Візит с. Соколова3:0Нива Тростянець
       Агро-Астра с. Рачки4:0Будівельник Іллінці
       Промінь с.Глухівці1:2ЕМС-Поділля Вінниця
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова4:0ФК Гайсин -
       Бонас Лучинчик, М-К р-н1:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Моноліт Козятин6:0Колос Муровані Курилівці
       Зірка Гайсин2:1ФК Бар -
     Тур 17 
      23-04-2016 
       ФК Бар -0:3Агро-Астра с. Рачки
      24-04-2016 
       ЕМС-Поділля Вінниця3:0Зірка Гайсин
       Будівельник Іллінці1:1Моноліт Козятин
       Колос Муровані Курилівці3:0Візит с. Соколова
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       ФК Гайсин -0:3Промінь с.Глухівці
     Тур 18 
      27-04-2016 
       Агро-Астра с. Рачки3:0Зірка Гайсин
      30-04-2016 
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:1Нива Тростянець
       ФК Гайсин -0:4ЕМС-Поділля Вінниця
       Бонас Лучинчик, М-К р-н1:0Колос Муровані Курилівці
       Візит с. Соколова4:1Будівельник Іллінці
       Моноліт Козятин3:1ФК Бар -
       Промінь с.Глухівці2:2Сатурн - Перемога Вапнярка
     Тур 19 
      03-05-2016 
       ЕМС-Поділля Вінниця1:0Агро-Астра с. Рачки
       Нива Тростянець0:0Промінь с.Глухівці
       Зірка Гайсин2:2Моноліт Козятин
       Візит с. Соколова3:3ФК Бар -
       Будівельник Іллінці0:3Бонас Лучинчик, М-К р-н
       Колос Муровані Курилівці1:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Сатурн - Перемога Вапнярка2:1ФК Гайсин -
     Тур 20 
      07-05-2016 
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:0Будівельник Іллінці
       Візит с. Соколова0:3Зірка Гайсин
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:4ЕМС-Поділля Вінниця
       ФК Гайсин -2:4Нива Тростянець
       Колос Муровані Курилівці7:1Промінь с.Глухівці
       Бонас Лучинчик, М-К р-н4:2ФК Бар -
     Тур 21 
      09-05-2016 
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова8:1ФК Бар -
       ЕМС-Поділля Вінниця5:0Моноліт Козятин
       Будівельник Іллінці3:0Промінь с.Глухівці
       Колос Муровані Курилівці5:0ФК Гайсин -
       Зірка Гайсин2:0Бонас Лучинчик, М-К р-н
      11-05-2016 
       Агро-Астра с. Рачки5:0Візит с. Соколова
     Тур 22 
      14-05-2016 
       ЕМС-Поділля Вінниця7:1Нива Тростянець
       Бонас Лучинчик, М-К р-н0:2Агро-Астра с. Рачки
      15-05-2016 
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:0Колос Муровані Курилівці
       ФК Гайсин -0:2Будівельник Іллінці
       Промінь с.Глухівці1:0ФК Бар -
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова4:0Зірка Гайсин
       Візит с. Соколова3:8Моноліт Козятин
     Тур 23 
      21-05-2016 
       Агро-Астра с. Рачки1:3Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Колос Муровані Курилівці0:0Нива Тростянець
      22-05-2016 
       ФК Бар -4:3ФК Гайсин -
       Візит с. Соколова0:6ЕМС-Поділля Вінниця
       Моноліт Козятин3:0Бонас Лучинчик, М-К р-н
       Зірка Гайсин4:0Промінь с.Глухівці
       Будівельник Іллінці3:3Сатурн - Перемога Вапнярка
     Тур 20 
      25-05-2016 
       Моноліт КозятинАгро-Астра с. Рачки
     Тур 24 
      28-05-2016 
       Промінь с.Глухівці1:3Агро-Астра с. Рачки
       Нива Тростянець2:0Будівельник Іллінці
      29-05-2016 
       ФК Гайсин -0:3Зірка Гайсин
       ЕМС-Поділля Вінниця4:1Колос Муровані Курилівці
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:1ФК Бар -
       Бонас Лучинчик, М-К р-н8:4Візит с. Соколова
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова0:3Моноліт Козятин
     Тур 17 
      01-06-2016 
       Нива ТростянецьБонас Лучинчик, М-К р-н
     Тур 21 
      03-06-2016 
       Нива Тростянець4:1Сатурн - Перемога Вапнярка
     Тур 25 
      05-06-2016 
       Агро-Астра с. Рачки3:0ФК Гайсин -
       Візит с. Соколова3:0Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Бонас Лучинчик, М-К р-н0:6ЕМС-Поділля Вінниця
       Зірка Гайсин4:2Сатурн - Перемога Вапнярка
       ФК Бар -1:0Нива Тростянець
       Будівельник Іллінці0:2Колос Муровані Курилівці
       Моноліт Козятин3:0Промінь с.Глухівці
     Тур 26 
      11-06-2016 
       ЕМС-Поділля Вінниця2:1Будівельник Іллінці
       Колос Муровані Курилівці4:1ФК Бар -
       Нива Тростянець0:3Зірка Гайсин
       Сатурн - Перемога Вапнярка1:3Агро-Астра с. Рачки
       ФК Гайсин -0:3Моноліт Козятин
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова0:3Бонас Лучинчик, М-К р-н
       Промінь с.Глухівці4:1Візит с. Соколова
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Степанюк Владислав Ігорович ЕМС-Поділля Вінниця23222
    Корбут Юрій Володимирович ЕМС-Поділля Вінниця15024
    Мазур Сергій Петрович Агро-Астра с. Рачки12016
    Мандрик Денис Сергійович Агро-Астра с. Рачки10222
    Софійчук Олег Миколайович Бонас Лучинчик, М-К р-н10121
    Бринзюк Микола Анатолійович Колос Муровані Курилівці9123
    Барчук Олександр Миколайович Агро-Астра с. Рачки9024
    Рак Богдан Юрійович Агро-Астра с. Рачки9120
    Бакун Василь Миколайович Візит с. Соколова9023
    Наутяк Антон Костянтинович Світанок-Агросвіт с. Шляхова9020
    Яворський Денис Олегович Моноліт Козятин8116

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook