Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат області з футболу серед юнацьких команд

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-09-2015 
       Гірник Кривий РігЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
      23-09-2015 
       Кривбас-84 Кривий РігАвангард-юн Жовті Води
       Обрій-Трубник-юн НікопольДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 2 
      26-09-2015 
       Авангард-юн Жовті ВодиЮвілейний-юн Новоолександрівка
       ДЮСШ ОрджонікідзеШахтар-юн Марганець
      30-09-2015 
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Кривбас-84 Кривий РігГірник Кривий Ріг
     Тур 3 
       Ювілейний-юн Новоолександрівка0:2ДЮСШ Орджонікідзе
      03-10-2015 
       Гірник Кривий РігАвангард-юн Жовті Води
       Шахтар-юн МарганецьЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
      07-10-2015 
       Обрій-Трубник-юн НікопольКривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 4 
      10-10-2015 
       Авангард-юн Жовті ВодиДЮСШ Орджонікідзе
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольЮвілейний-юн Новоолександрівка
       Гірник Кривий Ріг2:2Обрій-Трубник-юн Нікополь
      14-10-2015 
       Кривбас-84 Кривий Ріг0:4Шахтар-юн Марганець
     Тур 5 
      17-10-2015 
       Шахтар-юн Марганець3:2Гірник Кривий Ріг
       ДЮСШ ОрджонікідзеЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
      21-10-2015 
       Обрій-Трубник-юн Нікополь3:0Авангард-юн Жовті Води
       Ювілейний-юн Новоолександрівка1:3Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 6 
      25-10-2015 
       Авангард-юн Жовті ВодиЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
      28-10-2015 
       Кривбас-84 Кривий РігДЮСШ Орджонікідзе
       Гірник Кривий РігЮвілейний-юн Новоолександрівка
       Обрій-Трубник-юн НікопольШахтар-юн Марганець
     Тур 7 
      31-10-2015 
       Шахтар-юн МарганецьАвангард-юн Жовті Води
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаОбрій-Трубник-юн Нікополь
       ДЮСШ ОрджонікідзеГірник Кривий Ріг
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольКривбас-84 Кривий Ріг
    Коло 2 
     Тур 8 
       Авангард-юн Жовті ВодиШахтар-юн Марганець
    Коло 1 
     Тур 1 
      01-11-2015 
       Шахтар-юн Марганець1:0Ювілейний-юн Новоолександрівка
    Коло 2 
     Тур 8 
      17-11-2019 
       Обрій-Трубник-юн НікопольЮвілейний-юн Новоолександрівка
       Гірник Кривий РігДЮСШ Орджонікідзе
       Кривбас-84 Кривий РігЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
     Тур 9 
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольАвангард-юн Жовті Води
       ДЮСШ ОрджонікідзеКривбас-84 Кривий Ріг
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаГірник Кривий Ріг
       Шахтар-юн МарганецьОбрій-Трубник-юн Нікополь
     Тур 10 
       Авангард-юн Жовті ВодиОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Гірник Кривий РігШахтар-юн Марганець
       Кривбас-84 Кривий РігЮвілейний-юн Новоолександрівка
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 11 
       ДЮСШ ОрджонікідзеАвангард-юн Жовті Води
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
       Шахтар-юн МарганецьКривбас-84 Кривий Ріг
       Обрій-Трубник-юн НікопольГірник Кривий Ріг
     Тур 12 
       Авангард-юн Жовті ВодиГірник Кривий Ріг
       Кривбас-84 Кривий РігОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольШахтар-юн Марганець
       ДЮСШ ОрджонікідзеЮвілейний-юн Новоолександрівка
     Тур 13 
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаАвангард-юн Жовті Води
       Шахтар-юн МарганецьДЮСШ Орджонікідзе
       Обрій-Трубник-юн НікопольЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
       Гірник Кривий РігКривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 14 
       Авангард-юн Жовті ВодиКривбас-84 Кривий Ріг
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольГірник Кривий Ріг
       ДЮСШ ОрджонікідзеОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаШахтар-юн Марганець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кліщовий Станіслав Романович Шахтар-юн Марганець401
    Лук'яненко Даніїл Олександрович Шахтар-юн Марганець212
    Осадчий Сергій Андрійович Кривбас-84 Кривий Ріг201
    Заякін Федір Вікторович Обрій-Трубник-юн Нікополь201
    Клімчак Павло Сергійович Шахтар-юн Марганець102
    Вовк Олександр Сергійович Гірник Кривий Ріг102
    Шинін Олексій Романович Гірник Кривий Ріг101
    Ігнатенко Владислав Вадимович Обрій-Трубник-юн Нікополь102
    Сутуга Ілля Олексійович Шахтар-юн Марганець102
    Куренний Валентин Олександрович Обрій-Трубник-юн Нікополь102
    Холопов Євгеній Дмитрович Гірник Кривий Ріг102

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook