Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Одеської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-06-2015 
       Олімп с.Кирнички2:2Дунай Ізмаїл
       ФК Чорноморськ -2:3ФК Єреміївка -
       Хаджибей с.УсатовеТірас-2500 Б-Дністровський
     Тур 2 
       Олімп с.КирничкиТірас-2500 Б-Дністровський
     Тур 1 
      25-07-2015 
       Зоря Сарат. р-н0:0Енергомир Теплодар
     Тур 2 
      19-03-2019 
       Енергомир ТеплодарХаджибей с.Усатове
       ФК Єреміївка -Зоря Сарат. р-н
       Дунай ІзмаїлФК Чорноморськ -
     Тур 3 
       ФК Чорноморськ -Олімп с.Кирнички
       Зоря Сарат. р-нДунай Ізмаїл
       Хаджибей с.УсатовеФК Єреміївка -
       Тірас-2500 Б-ДністровськийЕнергомир Теплодар
     Тур 4 
       Олімп с.КирничкиЕнергомир Теплодар
       ФК Єреміївка -Тірас-2500 Б-Дністровський
       Дунай ІзмаїлХаджибей с.Усатове
       ФК Чорноморськ -Зоря Сарат. р-н
     Тур 5 
       Зоря Сарат. р-нОлімп с.Кирнички
       Хаджибей с.УсатовеФК Чорноморськ -
       Тірас-2500 Б-ДністровськийДунай Ізмаїл
       Енергомир ТеплодарФК Єреміївка -
     Тур 6 
       Олімп с.КирничкиФК Єреміївка -
       Дунай ІзмаїлЕнергомир Теплодар
       ФК Чорноморськ -Тірас-2500 Б-Дністровський
       Зоря Сарат. р-нХаджибей с.Усатове
     Тур 7 
       Хаджибей с.УсатовеОлімп с.Кирнички
       Тірас-2500 Б-ДністровськийЗоря Сарат. р-н
       Енергомир ТеплодарФК Чорноморськ -
       ФК Єреміївка -Дунай Ізмаїл
    Коло 2 
     Тур 8 
       Дунай ІзмаїлОлімп с.Кирнички
       ФК Єреміївка -ФК Чорноморськ -
       Енергомир ТеплодарЗоря Сарат. р-н
       Тірас-2500 Б-ДністровськийХаджибей с.Усатове
     Тур 9 
       Тірас-2500 Б-ДністровськийОлімп с.Кирнички
       Хаджибей с.УсатовеЕнергомир Теплодар
       Зоря Сарат. р-нФК Єреміївка -
       ФК Чорноморськ -Дунай Ізмаїл
     Тур 10 
       Олімп с.КирничкиФК Чорноморськ -
       Дунай ІзмаїлЗоря Сарат. р-н
       ФК Єреміївка -Хаджибей с.Усатове
       Енергомир ТеплодарТірас-2500 Б-Дністровський
     Тур 11 
       Енергомир ТеплодарОлімп с.Кирнички
       Тірас-2500 Б-ДністровськийФК Єреміївка -
       Хаджибей с.УсатовеДунай Ізмаїл
       Зоря Сарат. р-нФК Чорноморськ -
     Тур 12 
       Олімп с.КирничкиЗоря Сарат. р-н
       ФК Чорноморськ -Хаджибей с.Усатове
       Дунай ІзмаїлТірас-2500 Б-Дністровський
       ФК Єреміївка -Енергомир Теплодар
     Тур 13 
       ФК Єреміївка -Олімп с.Кирнички
       Енергомир ТеплодарДунай Ізмаїл
       Тірас-2500 Б-ДністровськийФК Чорноморськ -
       Хаджибей с.УсатовеЗоря Сарат. р-н
     Тур 14 
       Олімп с.КирничкиХаджибей с.Усатове
       Зоря Сарат. р-нТірас-2500 Б-Дністровський
       ФК Чорноморськ -Енергомир Теплодар
       Дунай ІзмаїлФК Єреміївка -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Підлетейчук Олег Михайлович ФК Єреміївка -201
    Авдонін Леонід Миколайович Дунай Ізмаїл201
    Гриневич Олександр Сергійович ФК Чорноморськ -101
    Войніков Олег Михайлович ФК Єреміївка -100
    Доаге Володимир Дмитрович Олімп с.Кирнички111
    Бузила Роман Гаврилович ФК Чорноморськ -101
    Макасер Олексій Олександрович Олімп с.Кирнички101
    Шикера Олексій Вікторович ФК Єреміївка -001
    Спинзурат Руслан Миколайович Олімп с.Кирнички001
    Димов Вячеслав Євгенович Дунай Ізмаїл001
    Перчун Микола Миколайович Олімп с.Кирнички001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook