Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Рожнятівського району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      08-05-2016 
       Карпати Дуба1:1Лімниця Ясень
       Штурм Камінь-Рівня3:1Карпати Верхній Струтин
       Прикарпаття Рожнятів1:0ФК Грабів -
       ФК Іванівка-Ясеновець -3:0Колос Вербівка
       ФК Сливки Рожнятівський р-н2:4Бережниця Петранка
     Тур 2 
      15-05-2016 
       Колос Вербівка3:3ФК Сливки Рожнятівський р-н
       ФК Грабів -3:1ФК Іванівка-Ясеновець -
       Карпати Верхній Струтин3:0Прикарпаття Рожнятів
       Лімниця Ясень2:1Штурм Камінь-Рівня
       ФК Спас -3:2Карпати Дуба
     Тур 3 
      22-05-2016 
       Штурм Камінь-Рівня9:2ФК Спас -
       Прикарпаття Рожнятів6:1Лімниця Ясень
       ФК Іванівка-Ясеновець -3:7Карпати Верхній Струтин
       ФК Сливки Рожнятівський р-н3:0ФК Грабів -
       Бережниця ПетранкаКолос Вербівка
     Тур 4 
      29-05-2016 
       ФК Грабів -0:4Бережниця Петранка
       Карпати Верхній Струтин2:0ФК Сливки Рожнятівський р-н
       Лімниця Ясень5:4ФК Іванівка-Ясеновець -
       ФК Спас -0:1Прикарпаття Рожнятів
       Карпати Дуба2:3Штурм Камінь-Рівня
     Тур 5 
      05-06-2016 
       Прикарпаття Рожнятів2:1Карпати Дуба
       ФК Іванівка-Ясеновець -5:3ФК Спас -
       ФК Сливки Рожнятівський р-н1:2Лімниця Ясень
       Бережниця Петранка1:0Карпати Верхній Струтин
       Колос Вербівка2:0ФК Грабів -
     Тур 6 
      12-06-2016 
       Карпати Верхній Струтин2:0Колос Вербівка
       Лімниця ЯсеньБережниця Петранка
       ФК Спас -ФК Сливки Рожнятівський р-н
       Карпати Дуба1:2ФК Іванівка-Ясеновець -
       Штурм Камінь-Рівня2:1Прикарпаття Рожнятів
     Тур 7 
      19-06-2016 
       ФК Іванівка-Ясеновець -1:6Штурм Камінь-Рівня
       ФК Сливки Рожнятівський р-н3:2Карпати Дуба
       Бережниця Петранка2:2ФК Спас -
       Колос Вербівка2:3Лімниця Ясень
       ФК Грабів -1:1Карпати Верхній Струтин
     Тур 8 
      26-06-2016 
       Лімниця Ясень4:0ФК Грабів -
       ФК Спас -+:-Колос Вербівка
       Карпати ДубаБережниця Петранка
       Штурм Камінь-Рівня6:1ФК Сливки Рожнятівський р-н
       Прикарпаття Рожнятів8:1ФК Іванівка-Ясеновець -
     Тур 9 
      03-07-2016 
       ФК Сливки Рожнятівський р-н1:3Прикарпаття Рожнятів
       Бережниця ПетранкаШтурм Камінь-Рівня
       Колос Вербівка-:+Карпати Дуба
       ФК Грабів -5:3ФК Спас -
       Карпати Верхній Струтин2:5Лімниця Ясень
     Тур 10 
      10-07-2016 
       ФК Спас -1:0Карпати Верхній Струтин
       Карпати ДубаФК Грабів -
       Штурм Камінь-РівняКолос Вербівка
       Прикарпаття РожнятівБережниця Петранка
       ФК Іванівка-Ясеновець -ФК Сливки Рожнятівський р-н
     Тур 11 
      07-08-2016 
       Бережниця ПетранкаФК Іванівка-Ясеновець -
       Колос Вербівка0:1Прикарпаття Рожнятів
       ФК Грабів -3:5Штурм Камінь-Рівня
       Карпати Верхній СтрутинКарпати Дуба
       Лімниця ЯсеньФК Спас -
    Коло 2 
     Тур 12 
      14-08-2016 
       ФК Іванівка-Ясеновець -4:7Бережниця Петранка
       Прикарпаття Рожнятів4:1Колос Вербівка
       Штурм Камінь-РівняФК Грабів -
       Карпати Дуба0:2Карпати Верхній Струтин
       ФК Спас -3:4Лімниця Ясень
     Тур 13 
      21-08-2016 
       Карпати Верхній СтрутинФК Спас -
       ФК Грабів -2:5Карпати Дуба
       Колос Вербівка3:0Штурм Камінь-Рівня
       Бережниця Петранка-:+Прикарпаття Рожнятів
       ФК Сливки Рожнятівський р-нФК Іванівка-Ясеновець -
     Тур 14 
      28-08-2016 
       Прикарпаття РожнятівФК Сливки Рожнятівський р-н
       Штурм Камінь-Рівня2:2Бережниця Петранка
       Карпати Дуба3:3Колос Вербівка
       ФК Спас -3:3ФК Грабів -
       Лімниця ЯсеньКарпати Верхній Струтин
     Тур 15 
      04-09-2016 
       ФК Грабів -Лімниця Ясень
       Колос ВербівкаФК Спас -
       Бережниця ПетранкаКарпати Дуба
       ФК Сливки Рожнятівський р-н0:1Штурм Камінь-Рівня
       ФК Іванівка-Ясеновець -1:8Прикарпаття Рожнятів
     Тур 16 
      11-09-2016 
       Штурм Камінь-РівняФК Іванівка-Ясеновець -
       Карпати ДубаФК Сливки Рожнятівський р-н
       ФК Спас -Бережниця Петранка
       Лімниця ЯсеньКолос Вербівка
       Карпати Верхній Струтин+:-ФК Грабів -
     Тур 17 
      18-09-2016 
       Колос ВербівкаКарпати Верхній Струтин
       Бережниця ПетранкаЛімниця Ясень
       ФК Сливки Рожнятівський р-нФК Спас -
       ФК Іванівка-Ясеновець -Карпати Дуба
       Прикарпаття РожнятівШтурм Камінь-Рівня
     Тур 18 
      25-09-2016 
       Карпати ДубаПрикарпаття Рожнятів
       ФК Спас -ФК Іванівка-Ясеновець -
       Лімниця Ясень2:1ФК Сливки Рожнятівський р-н
       Карпати Верхній СтрутинБережниця Петранка
       ФК Грабів -Колос Вербівка
     Тур 19 
      02-10-2016 
       Бережниця ПетранкаФК Грабів -
       ФК Сливки Рожнятівський р-нКарпати Верхній Струтин
       ФК Іванівка-Ясеновець -Лімниця Ясень
       Прикарпаття РожнятівФК Спас -
       Штурм Камінь-РівняКарпати Дуба
     Тур 20 
      09-10-2016 
       ФК Спас -Штурм Камінь-Рівня
       Лімниця ЯсеньПрикарпаття Рожнятів
       Карпати Верхній СтрутинФК Іванівка-Ясеновець -
       ФК Грабів -ФК Сливки Рожнятівський р-н
       Колос ВербівкаБережниця Петранка
     Тур 21 
      16-10-2016 
       ФК Сливки Рожнятівський р-нКолос Вербівка
       ФК Іванівка-Ясеновець -ФК Грабів -
       Прикарпаття РожнятівКарпати Верхній Струтин
       Штурм Камінь-РівняЛімниця Ясень
       Карпати ДубаФК Спас -
     Тур 22 
      23-10-2016 
       Лімниця ЯсеньКарпати Дуба
       Карпати Верхній СтрутинШтурм Камінь-Рівня
       ФК Грабів -Прикарпаття Рожнятів
       Колос ВербівкаФК Іванівка-Ясеновець -
       Бережниця ПетранкаФК Сливки Рожнятівський р-н
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Пуляк Мар'ян Володимирович Бережниця Петранка1505
    Чван Василь Михайлович Штурм Камінь-Рівня1109
    Асріян Карлен Рачікович ФК Іванівка-Ясеновець -10010
    Саварин Василь Ігорович ФК Грабів -608
    Слободенюк Анатолій Олегович Карпати Верхній Струтин608
    Волощук Степан Васильович Прикарпаття Рожнятів6010
    Библів Петро Дмитрович Карпати Дуба509
    Чван Микола Михайлович Штурм Камінь-Рівня509
    Локатир Олег Богданович Прикарпаття Рожнятів504
    Вагилевич Роман Вікторович ФК Сливки Рожнятівський р-н5010
    Надрага Микола Васильович Лімниця Ясень5010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook