Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Рогатинського району з футболу Суперліга

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    ФК Липівка -1813324242-20
    Дністер Козарі1811433752-27
    ФК Конюшки -1810533535-22
    ФК Верхня Липиця -1810533539-19
    ФК Лучинці -187742836-22
    ФК Загір’я -185672133-43
    Ураган Добринів185491931-31
    ФК Бабухів -1833121217-47
    ФК Воскресинці -1832131131-58
    ФК Нижня Липиця -182313920-47
    ФК Кліщівна -000000-0
    ФК Букачівці -000000-0
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2016 
       ФК Конюшки -1:1ФК Загір’я -
       ФК Воскресинці -1:5ФК Липівка -
       ФК Букачівці -1:0ФК Нижня Липиця -
       ФК Бабухів -0:3ФК Верхня Липиця -
       Ураган Добринів1:1ФК Лучинці -
     Тур 2 
      24-04-2016 
       ФК Загір’я -0:1ФК Лучинці -
       ФК Верхня Липиця -1:0Ураган Добринів
       ФК Нижня Липиця -1:1ФК Бабухів -
       ФК Кліщівна -2:1ФК Букачівці -
       ФК Липівка -2:2Дністер Козарі
       ФК Конюшки -5:2ФК Воскресинці -
     Тур 3 
      15-05-2016 
       ФК Воскресинці -3:4ФК Загір’я -
       Дністер Козарі0:0ФК Конюшки -
       ФК Букачівці -1:2ФК Липівка -
       ФК Бабухів -0:2ФК Кліщівна -
       Ураган Добринів5:1ФК Нижня Липиця -
       ФК Лучинці -1:1ФК Верхня Липиця -
     Тур 4 
      29-05-2016 
       ФК Загір’я -0:0ФК Верхня Липиця -
       ФК Нижня Липиця -1:1ФК Лучинці -
       ФК Кліщівна -2:4Ураган Добринів
       ФК Липівка -1:0ФК Бабухів -
       ФК Конюшки -3:0ФК Букачівці -
       ФК Воскресинці -1:4Дністер Козарі
     Тур 5 
      12-06-2016 
       Дністер Козарі3:0ФК Загір’я -
       ФК Букачівці -3:2ФК Воскресинці -
       ФК Бабухів -0:0ФК Конюшки -
       Ураган Добринів1:2ФК Липівка -
       ФК Лучинці -2:0ФК Кліщівна -
       ФК Верхня Липиця -1:0ФК Нижня Липиця -
     Тур 6 
      26-06-2016 
       ФК Загір’я -5:2ФК Нижня Липиця -
       ФК Кліщівна -0:4ФК Верхня Липиця -
       ФК Конюшки -4:1Ураган Добринів
       ФК Воскресинці -4:4ФК Бабухів -
     Тур 7 
      03-07-2016 
       ФК Букачівці -1:3ФК Загір’я -
       ФК Бабухів -1:6Дністер Козарі
       Ураган Добринів3:1ФК Воскресинці -
       ФК Лучинці -4:0ФК Конюшки -
       ФК Верхня Липиця -1:1ФК Липівка -
       ФК Нижня Липиця -1:1ФК Кліщівна -
     Тур 8 
      10-07-2016 
       ФК Загір’я -3:1ФК Кліщівна -
       ФК Липівка -1:0ФК Нижня Липиця -
       ФК Конюшки -1:0ФК Верхня Липиця -
       ФК Воскресинці -4:1ФК Лучинці -
       Дністер Козарі2:1Ураган Добринів
       ФК Букачівці -2:0ФК Бабухів -
     Тур 9 
      17-07-2016 
       ФК Бабухів -2:5ФК Загір’я -
       Ураган Добринів4:0ФК Букачівці -
       ФК Лучинці -3:1Дністер Козарі
       ФК Верхня Липиця -4:0ФК Воскресинці -
       ФК Нижня Липиця -1:2ФК Конюшки -
       ФК Кліщівна -1:1ФК Липівка -
     Тур 10 
      24-07-2016 
       ФК Загір’я -0:3ФК Липівка -
       ФК Конюшки -2:0ФК Кліщівна -
       ФК Воскресинці -2:2ФК Нижня Липиця -
       Дністер Козарі5:3ФК Верхня Липиця -
       ФК Букачівці -1:5ФК Лучинці -
       ФК Бабухів -1:0Ураган Добринів
     Тур 1 
      28-07-2016 
       Дністер Козарі0:0ФК Кліщівна -
     Тур 11 
      31-07-2016 
       Ураган Добринів3:3ФК Загір’я -
       ФК Лучинці -5:0ФК Бабухів -
       ФК Верхня Липиця -0:0ФК Букачівці -
       ФК Нижня Липиця -0:4Дністер Козарі
       ФК Кліщівна -0:4ФК Воскресинці -
       ФК Липівка -3:1ФК Конюшки -
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-08-2016 
       ФК Загір’я -2:2ФК Конюшки -
       ФК Липівка -3:0ФК Воскресинці -
       ФК Кліщівна -0:0Дністер Козарі
       ФК Верхня Липиця -3:0ФК Бабухів -
       ФК Лучинці -2:2Ураган Добринів
     Тур 13 
      14-08-2016 
       ФК Лучинці -1:2ФК Загір’я -
       Ураган Добринів2:2ФК Верхня Липиця -
       ФК Бабухів -0:2ФК Нижня Липиця -
       ФК Букачівці -0:0ФК Кліщівна -
       Дністер Козарі4:0ФК Липівка -
       ФК Воскресинці -2:3ФК Конюшки -
     Тур 14 
      21-08-2016 
       ФК Загір’я -5:3ФК Воскресинці -
       ФК Конюшки -3:1Дністер Козарі
       ФК Нижня Липиця -0:1Ураган Добринів
       ФК Верхня Липиця -3:2ФК Лучинці -
    Коло 1 
     Тур 6 
      24-08-2016 
       ФК Липівка -2:0ФК Лучинці -
    Коло 2 
     Тур 15 
      28-08-2016 
       ФК Верхня Липиця -2:2ФК Загір’я -
       ФК Лучинці -4:0ФК Нижня Липиця -
       ФК Бабухів -2:4ФК Липівка -
       Дністер Козарі3:2ФК Воскресинці -
     Тур 16 
      04-09-2016 
       ФК Загір’я -2:2Дністер Козарі
       ФК Конюшки -2:1ФК Бабухів -
       ФК Липівка -2:1Ураган Добринів
       ФК Нижня Липиця -2:5ФК Верхня Липиця -
     Тур 17 
      11-09-2016 
       ФК Нижня Липиця -5:1ФК Загір’я -
       ФК Лучинці -2:2ФК Липівка -
       Ураган Добринів0:2ФК Конюшки -
       ФК Бабухів -4:0ФК Воскресинці -
     Тур 18 
      18-09-2016 
       Дністер Козарі4:0ФК Бабухів -
       ФК Воскресинці -2:1Ураган Добринів
       ФК Конюшки -1:1ФК Лучинці -
       ФК Липівка -2:1ФК Верхня Липиця -
     Тур 19 
      25-09-2016 
       ФК Нижня Липиця -0:2ФК Липівка -
       ФК Верхня Липиця -1:0ФК Конюшки -
       ФК Лучинці -2:0ФК Воскресинці -
       Ураган Добринів2:5Дністер Козарі
     Тур 20 
      02-10-2016 
       ФК Загір’я -0:1ФК Бабухів -
       Дністер Козарі2:2ФК Лучинці -
       ФК Воскресинці -0:3ФК Верхня Липиця -
       ФК Конюшки -5:1ФК Нижня Липиця -
     Тур 21 
      09-10-2016 
       ФК Липівка -6:1ФК Загір’я -
       ФК Нижня Липиця -2:4ФК Воскресинці -
       ФК Верхня Липиця -5:1Дністер Козарі
       Ураган Добринів4:0ФК Бабухів -
     Тур 22 
      16-10-2016 
       ФК Загір’я -0:3Ураган Добринів
       ФК Бабухів -0:3ФК Лучинці -
       Дністер Козарі3:0ФК Нижня Липиця -
       ФК Конюшки -3:1ФК Липівка -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Крохмалюк Володимир Степанович ФК Липівка -18320
    Павлучкович Василь Миронович Дністер Козарі15113
    Ватаманюк Тарас Михайлович ФК Загір’я -14118
    Скробач Роман Михайлович ФК Конюшки -10119
    Дорошенко Роман Богданович ФК Воскресинці -9017
    Галушка Петро Володимирович ФК Верхня Липиця -9019
    Патрун Ігор Васильович ФК Липівка -9019
    Кельбас Тарас Богданович ФК Верхня Липиця -8019
    Галушка Андрій Володимирович ФК Верхня Липиця -7015
    Озарків Володимир Зіновійович ФК Воскресинці -7011
    Лавренюк Вячеслав Володимирович ФК Загір’я -7020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook