Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      03-04-2016 
       Рух Винники3:1ФК Миколаїв -
       Гірник Новояворівськ0:1Бори Бориничі
       Кар`єр Торчиновичі1:1ФК Острів Чорний Острів
       ФК Мостиська -0:3Рочин Соснівка
       СКК Демня -2:0Погонь Львів
     Тур 2 
      10-04-2016 
       Погонь Львів1:1Юність Гійче
       Рочин Соснівка1:2СКК Демня -
       ФК Острів Чорний Острів2:2ФК Мостиська -
       Бори Бориничі1:2Кар`єр Торчиновичі
       ФК Миколаїв -1:1Гірник Новояворівськ
       ФК Самбір Самбір0:0Рух Винники
     Тур 3 
      17-04-2016 
       Рух Винники2:1Юність Гійче
       Гірник Новояворівськ1:0ФК Самбір Самбір
       Кар`єр Торчиновичі2:1ФК Миколаїв -
       ФК Мостиська -0:2Бори Бориничі
       СКК Демня -5:2ФК Острів Чорний Острів
       Погонь Львів0:0Рочин Соснівка
     Тур 4 
      24-04-2016 
       ФК Острів Чорний Острів0:3Погонь Львів
       Бори Бориничі1:0СКК Демня -
       ФК Миколаїв -6:1ФК Мостиська -
       ФК Самбір Самбір1:1Кар`єр Торчиновичі
       Рух Винники5:1Гірник Новояворівськ
      27-04-2016 
       Юність Гійче0:5Рочин Соснівка
     Тур 5 
      05-05-2016 
       Рочин Соснівка6:1ФК Острів Чорний Острів
      08-05-2016 
       Гірник Новояворівськ4:0Юність Гійче
       Кар`єр Торчиновичі0:0Рух Винники
       ФК Мостиська -1:3ФК Самбір Самбір
       СКК Демня -2:1ФК Миколаїв -
       Погонь Львів0:1Бори Бориничі
     Тур 6 
      11-05-2016 
       ФК Миколаїв -1:2Погонь Львів
      15-05-2016 
       Юність Гійче3:3ФК Острів Чорний Острів
       ФК Самбір Самбір2:1СКК Демня -
       Рух Винники1:0ФК Мостиська -
       Гірник Новояворівськ1:2Кар`єр Торчиновичі
     Тур 10 
      18-05-2016 
       Гірник Новояворівськ0:2Рочин Соснівка
     Тур 1 
      22-05-2016 
       ФК Самбір Самбір0:0Юність Гійче
     Тур 7 
      25-05-2016 
       Рочин Соснівка3:0ФК Миколаїв -
      29-05-2016 
       Кар`єр Торчиновичі2:0Юність Гійче
       СКК Демня -0:4Рух Винники
       Погонь Львів1:3ФК Самбір Самбір
       ФК Острів Чорний Острів1:3Бори Бориничі
     Тур 8 
      01-06-2016 
       ФК Самбір Самбір0:4Рочин Соснівка
      04-06-2016 
       Кар`єр Торчиновичі2:1ФК Мостиська -
      05-06-2016 
       Юність Гійче2:1Бори Бориничі
       ФК Миколаїв -1:0ФК Острів Чорний Острів
       Рух Винники2:0Погонь Львів
       Гірник Новояворівськ0:3СКК Демня -
     Тур 9 
      08-06-2016 
       Рочин Соснівка3:0Рух Винники
      12-06-2016 
       СКК Демня -2:1Кар`єр Торчиновичі
       Погонь Львів1:0Гірник Новояворівськ
       ФК Острів Чорний Острів1:4ФК Самбір Самбір
       Бори Бориничі1:2ФК Миколаїв -
      15-06-2016 
       ФК Мостиська -1:1Юність Гійче
     Тур 10 
      17-06-2016 
       Кар`єр Торчиновичі3:1Погонь Львів
      18-06-2016 
       ФК Мостиська -1:2СКК Демня -
      19-06-2016 
       Юність Гійче0:1ФК Миколаїв -
       ФК Самбір Самбір0:0Бори Бориничі
       Рух Винники3:1ФК Острів Чорний Острів
     Тур 11 
      24-06-2016 
       Погонь Львів1:0ФК Мостиська -
      25-06-2016 
       ФК Миколаїв -3:0ФК Самбір Самбір
      26-06-2016 
       Рочин Соснівка4:1Кар`єр Торчиновичі
       СКК Демня -6:1Юність Гійче
       ФК Острів Чорний Острів3:1Гірник Новояворівськ
       Бори Бориничі1:2Рух Винники
     Тур 7 
      30-06-2016 
       ФК Мостиська -1:2Гірник Новояворівськ
     Тур 6 
       Бори БориничіРочин Соснівка
    Коло 2 
     Тур 12 
      06-08-2016 
       Рочин Соснівка2:1ФК Мостиська -
      07-08-2016 
       Юність Гійче0:2ФК Самбір Самбір
       ФК Миколаїв -+:-Рух Винники
       ФК Острів Чорний Острів1:5Кар`єр Торчиновичі
       Погонь Львів1:2СКК Демня -
       Бори Бориничі0:0Гірник Новояворівськ
     Тур 13 
      13-08-2016 
       Юність Гійче1:1Погонь Львів
       ФК Мостиська -1:0ФК Острів Чорний Острів
      14-08-2016 
       СКК Демня -3:0Рочин Соснівка
       Кар`єр ТорчиновичіБори Бориничі
       Гірник Новояворівськ2:1ФК Миколаїв -
       Рух Винники-:+ФК Самбір Самбір
     Тур 14 
      17-08-2016 
       Рочин Соснівка4:1Погонь Львів
      21-08-2016 
       Юність Гійче+:-Рух Винники
       ФК Самбір Самбір4:1Гірник Новояворівськ
       Бори БориничіФК Мостиська -
       ФК Острів Чорний Острів1:4СКК Демня -
     Тур 18 
      03-09-2016 
       Гірник Новояворівськ1:2ФК Мостиська -
     Тур 15 
      04-09-2016 
       Погонь Львів5:1ФК Острів Чорний Острів
       СКК Демня -Бори Бориничі
       Кар`єр Торчиновичі1:0ФК Самбір Самбір
       Гірник Новояворівськ+:-Рух Винники
      07-09-2016 
       Рочин Соснівка2:0Юність Гійче
     Тур 16 
      10-09-2016 
       ФК Самбір Самбір2:1ФК Мостиська -
      11-09-2016 
       Рух Винники-:+Кар`єр Торчиновичі
       Бори БориничіПогонь Львів
       ФК Острів Чорний Острів1:3Рочин Соснівка
     Тур 19 
       СКК Демня -3:0Гірник Новояворівськ
     Тур 17 
      18-09-2016 
       ФК Острів Чорний Острів3:0Юність Гійче
       Рочин СоснівкаБори Бориничі
       Погонь Львів0:2ФК Миколаїв -
       СКК Демня -2:0ФК Самбір Самбір
       ФК Мостиська -+:-Рух Винники
       Кар`єр Торчиновичі4:1Гірник Новояворівськ
     Тур 14 
      25-09-2016 
       ФК Миколаїв -0:0Кар`єр Торчиновичі
     Тур 22 
       Гірник Новояворівськ2:1ФК Острів Чорний Острів
     Тур 15 
      28-09-2016 
       ФК Мостиська -0:2ФК Миколаїв -
     Тур 18 
      02-10-2016 
       Юність Гійче1:2Кар`єр Торчиновичі
       Рух Винники-:+СКК Демня -
       ФК Самбір Самбір3:1Погонь Львів
       Бори БориничіФК Острів Чорний Острів
     Тур 21 
      06-10-2016 
       Рочин Соснівка9:0Гірник Новояворівськ
     Тур 19 
      07-10-2016 
       ФК Мостиська -1:2Кар`єр Торчиновичі
     Тур 16 
      09-10-2016 
       Юність Гійче0:0Гірник Новояворівськ
     Тур 19 
       Бори БориничіЮність Гійче
       ФК Острів Чорний Острів2:1ФК Миколаїв -
       Рочин Соснівка0:0ФК Самбір Самбір
       Погонь Львів+:-Рух Винники
     Тур 20 
      16-10-2016 
       Юність Гійче4:1ФК Мостиська -
       Кар`єр Торчиновичі0:1СКК Демня -
       Гірник Новояворівськ1:3Погонь Львів
       Рух Винники-:+Рочин Соснівка
       ФК Самбір Самбір1:0ФК Острів Чорний Острів
       ФК Миколаїв -Бори Бориничі
     Тур 21 
      23-10-2016 
       ФК Миколаїв -4:0Юність Гійче
       Бори БориничіФК Самбір Самбір
       ФК Острів Чорний Острів+:-Рух Винники
       Погонь Львів1:2Кар`єр Торчиновичі
       СКК Демня -3:0ФК Мостиська -
     Тур 22 
      29-10-2016 
       Юність Гійче1:8СКК Демня -
      30-10-2016 
       ФК Мостиська -1:2Погонь Львів
       Рух ВинникиБори Бориничі
       ФК Самбір Самбір0:0ФК Миколаїв -
     Тур 16 
      02-11-2016 
       ФК Миколаїв -1:0СКК Демня -
     Тур 22 
       Кар`єр Торчиновичі1:1Рочин Соснівка
     Тур 18 
      09-11-2016 
       ФК Миколаїв -2:0Рочин Соснівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кухарський Андрій Миколайович СКК Демня -12019
    Бойко Олександр Артурович Кар`єр Торчиновичі10120
    Дева Андрій Андрійович Рочин Соснівка9118
    Буй Микола Степанович Рочин Соснівка9010
    Піцур Роман Михайлович Кар`єр Торчиновичі8018
    Балух Ігор Ігорович ФК Миколаїв -7020
    Крив'як Василь Ярославович Гірник Новояворівськ7019
    Сень Юрій Володимирович Рочин Соснівка7016
    Коваль Григорій Володимирович ФК Миколаїв -7015
    Писько Ярослав Ярославович СКК Демня -6019
    Слука Богдан Васильович СКК Демня -6620

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook