Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Тисменицького району з футболу юнаки група Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-04-2016 
       Енергія-юн Лисець0:2ФК Клубівці-юн -
       Стримба-юн Липівка2:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:0Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 2 
      17-04-2016 
       ФК Клубівці-юн -5:1Дружба-юн Драгомирчани
       Прикарпаття-юн Підлужжя0:6Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Енергія-юн Лисець1:0Стримба-юн Липівка
     Тур 3 
      24-04-2016 
       Стримба-юн Липівка2:4ФК Клубівці-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці5:0Енергія-юн Лисець
       Дружба-юн Драгомирчани2:1Прикарпаття-юн Підлужжя
     Тур 4 
      08-05-2016 
       ФК Клубівці-юн -5:1Прикарпаття-юн Підлужжя
       Енергія-юн Лисець0:1Дружба-юн Драгомирчани
       Стримба-юн Липівка0:0Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 5 
      15-05-2016 
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:3ФК Клубівці-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани0:0Стримба-юн Липівка
       Прикарпаття-юн Підлужжя0:2Енергія-юн Лисець
    Коло 2 
     Тур 6 
      22-05-2016 
       ФК Клубівці-юн -3:1Енергія-юн Лисець
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:8Стримба-юн Липівка
       Дружба-юн Драгомирчани0:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 7 
      29-05-2016 
       Дружба-юн Драгомирчани2:3ФК Клубівці-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці+:-Прикарпаття-юн Підлужжя
       Стримба-юн Липівка1:0Енергія-юн Лисець
     Тур 8 
      05-06-2016 
       ФК Клубівці-юн -5:0Стримба-юн Липівка
       Енергія-юн Лисець0:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Прикарпаття-юн Підлужжя0:4Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 9 
      12-06-2016 
       Прикарпаття-юн Підлужжя0:11ФК Клубівці-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани1:3Енергія-юн Лисець
       Козацький Острів-юн Чорнолізці+:-Стримба-юн Липівка
     Тур 10 
      19-06-2016 
       ФК Клубівці-юн -1:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Стримба-юн Липівка5:2Дружба-юн Драгомирчани
       Енергія-юн Лисець+:-Прикарпаття-юн Підлужжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Антошків Олег Любомирович ФК Клубівці-юн -20010
    Слободян Михайло Романович Козацький Острів-юн Чорнолізці7010
    Дмитрів Віталій Олександрович Дружба-юн Драгомирчани6010
    Пронюк Богдан Володимирович ФК Клубівці-юн -5010
    Саковський Іван Михайлович Козацький Острів-юн Чорнолізці5010
    Андрейчук Ігор Ігорович Козацький Острів-юн Чорнолізці509
    Надрага Андрій Миколайович Енергія-юн Лисець509
    Данилюк Назарій Олегович ФК Клубівці-юн -404
    Фіцик Павло Іванович Стримба-юн Липівка409
    Василишин Віталій Володимирович Стримба-юн Липівка407
    Чегарнецький Сергій Петрович Стримба-юн Липівка319

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook