Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Черкаської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      30-04-2016 
       ФК Спартак Золотоноша0:0Альтаїр Драбів
       Олімп Кам`янка1:0Черкащина-Академія-2 -
       Шевченків край Городище1:2УТК Уманський р-н
       Базис Кочубіївка1:0ФК Уманьферммаш -
       ФК Авангард Монастирище1:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
       ФК Ретро Ватутіне1:2Златокрай-2017 Золотоніський р-н
     Тур 2 
      07-05-2016 
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:2ФК Ретро Ватутіне
       ФК Уманьферммаш -4:1ФК Авангард Монастирище
       УТК Уманський р-н3:3Базис Кочубіївка
       Черкащина-Академія-2 -1:1Шевченків край Городище
       Альтаїр Драбів2:1Олімп Кам`янка
       ЛНЗ-Лебедин -3:0ФК Спартак Золотоноша
     Тур 3 
      14-05-2016 
       Олімп Кам`янка1:4ЛНЗ-Лебедин -
       Шевченків край Городище0:0Альтаїр Драбів
       Базис Кочубіївка2:1Черкащина-Академія-2 -
       ФК Авангард Монастирище3:3УТК Уманський р-н
       ФК Ретро Ватутіне0:1ФК Уманьферммаш -
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н1:2Росава-Наша Ряба с. Степанці
     Тур 4 
      21-05-2016 
       ФК Уманьферммаш -1:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       УТК Уманський р-н3:0ФК Ретро Ватутіне
       Черкащина-Академія-2 -2:0ФК Авангард Монастирище
       Альтаїр Драбів0:2Базис Кочубіївка
       ЛНЗ-Лебедин -5:1Шевченків край Городище
       ФК Спартак Золотоноша0:1Олімп Кам`янка
     Тур 5 
      28-05-2016 
       Шевченків край Городище2:1ФК Спартак Золотоноша
       Базис Кочубіївка2:2ЛНЗ-Лебедин -
       ФК Авангард Монастирище1:4Альтаїр Драбів
       ФК Ретро Ватутіне2:2Черкащина-Академія-2 -
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н2:4УТК Уманський р-н
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:5ФК Уманьферммаш -
     Тур 6 
      04-06-2016 
       УТК Уманський р-н6:4Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Черкащина-Академія-2 -0:2Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Альтаїр Драбів1:0ФК Ретро Ватутіне
       ЛНЗ-Лебедин -2:2ФК Авангард Монастирище
       ФК Спартак Золотоноша2:3Базис Кочубіївка
       Олімп Кам`янка2:1Шевченків край Городище
     Тур 7 
      11-06-2016 
       Базис Кочубіївка2:1Олімп Кам`янка
       ФК Авангард Монастирище3:0ФК Спартак Золотоноша
       ФК Ретро Ватутіне0:0ЛНЗ-Лебедин -
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н1:2Альтаїр Драбів
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:5Черкащина-Академія-2 -
       ФК Уманьферммаш -0:1УТК Уманський р-н
     Тур 8 
      18-06-2016 
       Черкащина-Академія-2 -4:0ФК Уманьферммаш -
       Альтаїр Драбів2:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
       ЛНЗ-Лебедин -2:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       ФК Спартак Золотоноша0:2ФК Ретро Ватутіне
       Олімп Кам`янка2:0ФК Авангард Монастирище
       Шевченків край Городище2:1Базис Кочубіївка
     Тур 9 
      25-06-2016 
       ФК Авангард Монастирище2:1Шевченків край Городище
       ФК Ретро Ватутіне2:1Олімп Кам`янка
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н3:0ФК Спартак Золотоноша
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:4ЛНЗ-Лебедин -
       ФК Уманьферммаш -3:0Альтаїр Драбів
       УТК Уманський р-н3:1Черкащина-Академія-2 -
     Тур 10 
      02-07-2016 
       Альтаїр Драбів1:0УТК Уманський р-н
       ЛНЗ-Лебедин -3:1ФК Уманьферммаш -
       ФК Спартак Золотоноша0:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Олімп Кам`янка1:3Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Шевченків край Городище0:0ФК Ретро Ватутіне
       Базис Кочубіївка4:0ФК Авангард Монастирище
     Тур 11 
      09-07-2016 
       ФК Ретро Ватутіне1:0Базис Кочубіївка
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н3:2Шевченків край Городище
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:1Олімп Кам`янка
       ФК Уманьферммаш -1:0ФК Спартак Золотоноша
       УТК Уманський р-н0:5ЛНЗ-Лебедин -
       Черкащина-Академія-2 -0:0Альтаїр Драбів
     Тур 12 
      16-07-2016 
       ЛНЗ-Лебедин -2:0Черкащина-Академія-2 -
       ФК Спартак Золотоноша1:4УТК Уманський р-н
       Олімп Кам`янка0:3ФК Уманьферммаш -
       Шевченків край Городище0:2Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Базис Кочубіївка0:1Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       ФК Авангард Монастирище0:2ФК Ретро Ватутіне
     Тур 13 
      23-07-2016 
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н2:0ФК Авангард Монастирище
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:3Базис Кочубіївка
       ФК Уманьферммаш -3:1Шевченків край Городище
       УТК Уманський р-н4:0Олімп Кам`янка
       Черкащина-Академія-2 -1:0ФК Спартак Золотоноша
       Альтаїр Драбів1:2ЛНЗ-Лебедин -
    Коло 2 
     Тур 14 
      20-08-2016 
       Альтаїр Драбів7:0ФК Спартак Золотоноша
       Черкащина-Академія-2 -1:0Олімп Кам`янка
       УТК Уманський р-н2:1Шевченків край Городище
       ФК Уманьферммаш -1:1Базис Кочубіївка
       Росава-Наша Ряба с. Степанці5:0ФК Авангард Монастирище
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н1:5ФК Ретро Ватутіне
     Тур 15 
      27-08-2016 
       ФК Ретро Ватутіне1:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
       ФК Авангард Монастирище0:5ФК Уманьферммаш -
       Базис Кочубіївка1:2УТК Уманський р-н
       Шевченків край Городище0:1Черкащина-Академія-2 -
       Олімп Кам`янка1:6Альтаїр Драбів
       ФК Спартак Золотоноша0:3ЛНЗ-Лебедин -
     Тур 16 
      03-09-2016 
       ЛНЗ-Лебедин -2:0Олімп Кам`янка
       Альтаїр Драбів3:3Шевченків край Городище
       Черкащина-Академія-2 -2:3Базис Кочубіївка
       УТК Уманський р-н7:2ФК Авангард Монастирище
       ФК Уманьферммаш -1:0ФК Ретро Ватутіне
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:1Златокрай-2017 Золотоніський р-н
     Тур 17 
      10-09-2016 
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н2:3ФК Уманьферммаш -
       ФК Ретро Ватутіне1:4УТК Уманський р-н
       ФК Авангард Монастирище0:2Черкащина-Академія-2 -
       Базис Кочубіївка1:0Альтаїр Драбів
       Шевченків край Городище2:3ЛНЗ-Лебедин -
       Олімп Кам`янка3:0ФК Спартак Золотоноша
     Тур 18 
      17-09-2016 
       ФК Спартак Золотоноша1:2Шевченків край Городище
       ЛНЗ-Лебедин -3:0Базис Кочубіївка
       Альтаїр Драбів4:4ФК Авангард Монастирище
       Черкащина-Академія-2 -1:3ФК Ретро Ватутіне
       УТК Уманський р-н3:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       ФК Уманьферммаш -1:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
     Тур 19 
      24-09-2016 
       Росава-Наша Ряба с. Степанці1:2УТК Уманський р-н
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н2:2Черкащина-Академія-2 -
       ФК Ретро Ватутіне1:3Альтаїр Драбів
       ФК Авангард Монастирище0:4ЛНЗ-Лебедин -
       Базис Кочубіївка7:1ФК Спартак Золотоноша
       Шевченків край Городище3:1Олімп Кам`янка
     Тур 20 
      01-10-2016 
       Олімп Кам`янка1:3Базис Кочубіївка
       ФК Спартак Золотоноша0:1ФК Авангард Монастирище
       ЛНЗ-Лебедин -2:0ФК Ретро Ватутіне
       Альтаїр Драбів4:1Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Черкащина-Академія-2 -0:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
       УТК Уманський р-н0:1ФК Уманьферммаш -
     Тур 21 
      08-10-2016 
       ФК Уманьферммаш -3:0Черкащина-Академія-2 -
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:4Альтаїр Драбів
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н0:2ЛНЗ-Лебедин -
       ФК Ретро Ватутіне5:1ФК Спартак Золотоноша
       ФК Авангард Монастирище1:0Олімп Кам`янка
       Базис Кочубіївка3:1Шевченків край Городище
     Тур 22 
      15-10-2016 
       Шевченків край Городище1:3ФК Авангард Монастирище
       Олімп Кам`янка1:1ФК Ретро Ватутіне
       ФК Спартак Золотоноша1:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       ЛНЗ-Лебедин -5:2Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Альтаїр Драбів0:2ФК Уманьферммаш -
       Черкащина-Академія-2 -2:1УТК Уманський р-н
     Тур 23 
      22-10-2016 
       УТК Уманський р-н3:3Альтаїр Драбів
       ФК Уманьферммаш -1:2ЛНЗ-Лебедин -
       Росава-Наша Ряба с. Степанці1:0ФК Спартак Золотоноша
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н0:0Олімп Кам`янка
       ФК Ретро Ватутіне5:3Шевченків край Городище
       ФК Авангард Монастирище0:3Базис Кочубіївка
     Тур 24 
      29-10-2016 
       Базис Кочубіївка4:0ФК Ретро Ватутіне
       Шевченків край Городище0:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Олімп Кам`янка0:3Росава-Наша Ряба с. Степанці
       ФК Спартак Золотоноша2:3ФК Уманьферммаш -
       ЛНЗ-Лебедин -1:1УТК Уманський р-н
       Альтаїр Драбів2:0Черкащина-Академія-2 -
     Тур 25 
      05-11-2016 
       Черкащина-Академія-2 -0:2ЛНЗ-Лебедин -
       УТК Уманський р-н0:0ФК Спартак Золотоноша
       ФК Уманьферммаш -1:0Олімп Кам`янка
       Росава-Наша Ряба с. Степанці3:2Шевченків край Городище
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н1:4Базис Кочубіївка
       ФК Ретро Ватутіне4:1ФК Авангард Монастирище
     Тур 26 
      12-11-2016 
       ФК Авангард Монастирище0:2Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Базис Кочубіївка-:-Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Шевченків край Городище3:1ФК Уманьферммаш -
       Олімп Кам`янка0:0УТК Уманський р-н
       ФК Спартак Золотоноша0:3Черкащина-Академія-2 -
       ЛНЗ-Лебедин -3:2Альтаїр Драбів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Янчук Сергій Леонідович Базис Кочубіївка16024
    Вакуленко Антон Вадимович ЛНЗ-Лебедин -14324
    Грицай Віталій Леонідович Шевченків край Городище13321
    Степанов Петро Петрович ЛНЗ-Лебедин -12024
    Павленко Михайло Вікторович УТК Уманський р-н11018
    Панченко Владислав Олександрович Златокрай-2017 Золотоніський р-н10019
    Смілянець Вадим Валерійович Базис Кочубіївка9021
    Казанюк Олександр Федорович УТК Уманський р-н9021
    Єжаченко Євгеній Олександрович УТК Уманський р-н9023
    Гопка Олег Петрович ФК Уманьферммаш -8124
    Пемпем Нжоя Ібрахім Мунір ФК Уманьферммаш -8121

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook