Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      03-04-2016 
       Рух-юн. Винники2:0ФК Миколаїв-юн. -
       Гірник-юн Новояворівськ5:0Галичина 2000 Львів
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:1ФК Острів-юн Чорний Острів
       ФК Мостиська-юн -5:0Гірник-юн. Соснівка
       ФК Львів Львів2:1Погонь-юн. Львів
     Тур 2 
      10-04-2016 
       Погонь-юн. Львів5:1Юність-юн Гійче
       Гірник-юн. Соснівка0:2ФК Львів Львів
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:6ФК Мостиська-юн -
       Галичина 2000 Львів0:4Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФК Миколаїв-юн. -5:1Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Самбір-юн. -0:0Рух-юн. Винники
     Тур 3 
      17-04-2016 
       Рух-юн. Винники0:1Юність-юн Гійче
       Гірник-юн Новояворівськ3:0ФК Самбір-юн. -
       Кар`єр-юн Торчиновичі0:2ФК Миколаїв-юн. -
       ФК Мостиська-юн -6:0Галичина 2000 Львів
       ФК Львів Львів3:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       Погонь-юн. Львів2:0Гірник-юн. Соснівка
     Тур 4 
      24-04-2016 
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:2Погонь-юн. Львів
       Галичина 2000 Львів0:10ФК Львів Львів
       ФК Миколаїв-юн. -0:1ФК Мостиська-юн -
       ФК Самбір-юн. -0:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       Рух-юн. Винники2:1Гірник-юн Новояворівськ
      27-04-2016 
       Юність-юн Гійче1:5Гірник-юн. Соснівка
     Тур 5 
      05-05-2016 
       Гірник-юн. Соснівка4:0ФК Острів-юн Чорний Острів
      08-05-2016 
       Гірник-юн Новояворівськ0:0Юність-юн Гійче
       Кар`єр-юн Торчиновичі0:3Рух-юн. Винники
       ФК Мостиська-юн -4:0ФК Самбір-юн. -
       ФК Львів Львів3:1ФК Миколаїв-юн. -
       Погонь-юн. Львів8:1Галичина 2000 Львів
     Тур 6 
      11-05-2016 
       ФК Миколаїв-юн. -1:0Погонь-юн. Львів
      15-05-2016 
       Юність-юн Гійче6:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       ФК Самбір-юн. -0:2ФК Львів Львів
       Рух-юн. Винники0:2ФК Мостиська-юн -
       Гірник-юн Новояворівськ5:0Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 10 
      18-05-2016 
       Гірник-юн Новояворівськ0:0Гірник-юн. Соснівка
     Тур 1 
      22-05-2016 
       ФК Самбір-юн. -1:0Юність-юн Гійче
     Тур 7 
      25-05-2016 
       Гірник-юн. Соснівка0:1ФК Миколаїв-юн. -
      29-05-2016 
       Кар`єр-юн Торчиновичі0:4Юність-юн Гійче
       Погонь-юн. Львів11:0ФК Самбір-юн. -
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:3Галичина 2000 Львів
     Тур 8 
      01-06-2016 
       ФК Самбір-юн. -0:1Гірник-юн. Соснівка
      04-06-2016 
       Кар`єр-юн Торчиновичі0:3ФК Мостиська-юн -
      05-06-2016 
       Юність-юн Гійче4:0Галичина 2000 Львів
       ФК Миколаїв-юн. -2:2ФК Острів-юн Чорний Острів
       Рух-юн. Винники0:4Погонь-юн. Львів
       Гірник-юн Новояворівськ1:0ФК Львів Львів
     Тур 9 
      08-06-2016 
       Гірник-юн. Соснівка1:1Рух-юн. Винники
      12-06-2016 
       ФК Львів Львів5:0Кар`єр-юн Торчиновичі
       Погонь-юн. Львів5:0Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Острів-юн Чорний Острів0:3ФК Самбір-юн. -
       Галичина 2000 Львів0:7ФК Миколаїв-юн. -
      15-06-2016 
       ФК Мостиська-юн -3:0Юність-юн Гійче
     Тур 7 
      16-06-2016 
       ФК Львів Львів3:0Рух-юн. Винники
     Тур 10 
      17-06-2016 
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:2Погонь-юн. Львів
      18-06-2016 
       ФК Мостиська-юн -1:2ФК Львів Львів
      19-06-2016 
       Юність-юн Гійче0:1ФК Миколаїв-юн. -
       ФК Самбір-юн. -3:0Галичина 2000 Львів
       Рух-юн. Винники11:1ФК Острів-юн Чорний Острів
     Тур 11 
      24-06-2016 
       Погонь-юн. Львів8:2ФК Мостиська-юн -
      25-06-2016 
       ФК Миколаїв-юн. -4:0ФК Самбір-юн. -
      26-06-2016 
       Гірник-юн. Соснівка1:0Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФК Львів Львів3:0Юність-юн Гійче
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:11Гірник-юн Новояворівськ
       Галичина 2000 Львів2:1Рух-юн. Винники
     Тур 7 
      30-06-2016 
       ФК Мостиська-юн -4:3Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 6 
       Галичина 2000 ЛьвівГірник-юн. Соснівка
    Коло 2 
     Тур 12 
      06-08-2016 
       Гірник-юн. Соснівка1:6ФК Мостиська-юн -
      07-08-2016 
       Юність-юн Гійче6:1ФК Самбір-юн. -
       ФК Миколаїв-юн. -+:-Рух-юн. Винники
       Галичина 2000 ЛьвівГірник-юн Новояворівськ
       ФК Острів-юн Чорний Острів2:4Кар`єр-юн Торчиновичі
       Погонь-юн. Львів2:1ФК Львів Львів
     Тур 13 
      13-08-2016 
       Юність-юн Гійче1:5Погонь-юн. Львів
       ФК Мостиська-юн -17:0ФК Острів-юн Чорний Острів
      14-08-2016 
       ФК Львів Львів6:0Гірник-юн. Соснівка
       Кар`єр-юн ТорчиновичіГаличина 2000 Львів
       Гірник-юн Новояворівськ0:1ФК Миколаїв-юн. -
       Рух-юн. Винники-:+ФК Самбір-юн. -
     Тур 14 
      17-08-2016 
       Гірник-юн. Соснівка0:11Погонь-юн. Львів
      21-08-2016 
       Юність-юн Гійче+:-Рух-юн. Винники
       ФК Самбір-юн. -4:3Гірник-юн Новояворівськ
       Галичина 2000 ЛьвівФК Мостиська-юн -
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:9ФК Львів Львів
     Тур 18 
      03-09-2016 
       Гірник-юн Новояворівськ0:2ФК Мостиська-юн -
     Тур 15 
      04-09-2016 
       Погонь-юн. Львів12:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       ФК Львів ЛьвівГаличина 2000 Львів
       Кар`єр-юн Торчиновичі1:4ФК Самбір-юн. -
       Гірник-юн Новояворівськ+:-Рух-юн. Винники
      07-09-2016 
       Гірник-юн. Соснівка0:7Юність-юн Гійче
     Тур 16 
      10-09-2016 
       ФК Самбір-юн. -0:3ФК Мостиська-юн -
      11-09-2016 
       Рух-юн. Винники-:+Кар`єр-юн Торчиновичі
       Галичина 2000 ЛьвівПогонь-юн. Львів
       ФК Острів-юн Чорний Острів3:1Гірник-юн. Соснівка
     Тур 19 
       ФК Львів Львів4:0Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 17 
      18-09-2016 
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:3Юність-юн Гійче
       Гірник-юн. СоснівкаГаличина 2000 Львів
       Погонь-юн. Львів8:1ФК Миколаїв-юн. -
       ФК Львів Львів3:0ФК Самбір-юн. -
       ФК Мостиська-юн -+:-Рух-юн. Винники
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:1Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 22 
      25-09-2016 
       Гірник-юн Новояворівськ3:0ФК Острів-юн Чорний Острів
     Тур 14 
       ФК Миколаїв-юн. -4:2Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 15 
      28-09-2016 
       ФК Мостиська-юн -0:0ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 18 
      02-10-2016 
       Юність-юн Гійче5:0Кар`єр-юн Торчиновичі
       Рух-юн. Винники-:+ФК Львів Львів
       ФК Самбір-юн. -2:5Погонь-юн. Львів
       Галичина 2000 ЛьвівФК Острів-юн Чорний Острів
     Тур 21 
      06-10-2016 
       Гірник-юн. Соснівка2:2Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 19 
      07-10-2016 
       ФК Мостиська-юн -3:0Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 16 
      09-10-2016 
       Юність-юн Гійче1:0Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 19 
       Галичина 2000 ЛьвівЮність-юн Гійче
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:6ФК Миколаїв-юн. -
       Гірник-юн. Соснівка0:1ФК Самбір-юн. -
       Погонь-юн. Львів+:-Рух-юн. Винники
     Тур 20 
      16-10-2016 
       Юність-юн Гійче0:5ФК Мостиська-юн -
       Кар`єр-юн Торчиновичі0:6ФК Львів Львів
       Гірник-юн Новояворівськ0:6Погонь-юн. Львів
       Рух-юн. Винники-:+Гірник-юн. Соснівка
       ФК Самбір-юн. -13:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       ФК Миколаїв-юн. -Галичина 2000 Львів
     Тур 21 
      23-10-2016 
       ФК Миколаїв-юн. -3:0Юність-юн Гійче
       Галичина 2000 ЛьвівФК Самбір-юн. -
       ФК Острів-юн Чорний Острів+:-Рух-юн. Винники
       Погонь-юн. Львів3:0Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФК Львів Львів2:0ФК Мостиська-юн -
     Тур 22 
      30-10-2016 
       Юність-юн Гійче0:3ФК Львів Львів
       ФК Мостиська-юн -3:1Погонь-юн. Львів
       Рух-юн. ВинникиГаличина 2000 Львів
       ФК Самбір-юн. -3:0ФК Миколаїв-юн. -
      02-11-2016 
       Кар`єр-юн Торчиновичі0:2Гірник-юн. Соснівка
     Тур 16 
       ФК Миколаїв-юн. -1:1ФК Львів Львів
     Тур 18 
      09-11-2016 
       ФК Миколаїв-юн. -0:0Гірник-юн. Соснівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ільчишин Віталій Іванович Погонь-юн. Львів21018
    Бджола Тарас Миколайович ФК Мостиська-юн -20217
    Кісільовський Юрій Михайлович Погонь-юн. Львів19117
    Черниш Євген Олександрович Погонь-юн. Львів15219
    Іваночко Тарас Михайлович ФК Мостиська-юн -15019
    Майовецький Руслан-Роман Зіновійович Погонь-юн. Львів11013
    Циркуненко Павло Сергійович Юність-юн Гійче9311
    Ременяк Артур Володимирович ФК Львів Львів708
    Матис Андрій Володимирович ФК Мостиська-юн -7119
    Гнатів Андріан Миколайович Погонь-юн. Львів7017
    Кутепів Назарій Григорович Погонь-юн. Львів7119

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook