Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2016 
       Шахтар Червоноград2:1Думна Ременів
       СФК Кордія Муроване -2:1ФК Добросин -
       Корона Львів3:1Енергетик Добротвір
      20-04-2016 
       Галичина Великий Дорошів1:0Богун Броди
     Тур 2 
      24-04-2016 
       Богун Броди0:1Шахтар Червоноград
       Локомотив Рава-Руська2:0Галичина Великий Дорошів
     Тур 8 
       СФК Кордія Муроване -1:0Корона Львів
     Тур 3 
      08-05-2016 
       СФК Кордія Муроване -1:1Богун Броди
      09-05-2016 
       Шахтар Червоноград1:3Локомотив Рава-Руська
       Корона Львів0:0Думна Ременів
       Енергетик Добротвір1:1ФК Добросин -
     Тур 4 
      15-05-2016 
       Думна Ременів4:1Енергетик Добротвір
       Богун Броди3:3Корона Львів
       Галичина Великий Дорошів1:2Шахтар Червоноград
     Тур 5 
      22-05-2016 
       СФК Кордія Муроване -4:1Галичина Великий Дорошів
       Енергетик Добротвір3:3Богун Броди
       ФК Добросин -1:1Думна Ременів
     Тур 2 
      29-05-2016 
       ФК Добросин -1:1Корона Львів
     Тур 4 
       Локомотив Рава-Руська1:1СФК Кордія Муроване -
     Тур 6 
      05-06-2016 
       Богун Броди3:0ФК Добросин -
       Локомотив Рава-Руська1:1Енергетик Добротвір
       Галичина Великий Дорошів3:1Корона Львів
       Шахтар Червоноград0:3СФК Кордія Муроване -
     Тур 2 
      09-06-2016 
       Думна Ременів3:1СФК Кордія Муроване -
     Тур 7 
      11-06-2016 
       Шахтар Червоноград0:1Корона Львів
      12-06-2016 
       Енергетик Добротвір1:5Галичина Великий Дорошів
       ФК Добросин -1:2Локомотив Рава-Руська
       Думна Ременів2:1Богун Броди
     Тур 9 
      15-06-2016 
       Енергетик Добротвір1:0СФК Кордія Муроване -
     Тур 5 
      16-06-2016 
       Корона Львів0:0Локомотив Рава-Руська
     Тур 8 
      18-06-2016 
       Галичина Великий Дорошів1:1ФК Добросин -
       Шахтар Червоноград4:0Енергетик Добротвір
      20-06-2016 
       Локомотив Рава-Руська1:1Думна Ременів
     Тур 9 
      26-06-2016 
       ФК Добросин -2:2Шахтар Червоноград
       Думна Ременів4:1Галичина Великий Дорошів
       Богун Броди0:1Локомотив Рава-Руська
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-08-2016 
       Думна Ременів1:0Шахтар Червоноград
       ФК Добросин -0:0СФК Кордія Муроване -
     Тур 11 
      13-08-2016 
       Корона Львів2:1ФК Добросин -
       Галичина Великий Дорошів0:5Локомотив Рава-Руська
      14-08-2016 
       Шахтар Червоноград0:1Богун Броди
     Тур 10 
      17-08-2016 
       Богун Броди2:1Галичина Великий Дорошів
     Тур 12 
      19-08-2016 
       Думна Ременів6:2Корона Львів
      21-08-2016 
       Локомотив Рава-Руська2:1Шахтар Червоноград
       Богун Броди4:2СФК Кордія Муроване -
     Тур 13 
      24-08-2016 
       Енергетик Добротвір2:5Думна Ременів
       Корона Львів0:2Богун Броди
       СФК Кордія Муроване -3:2Локомотив Рава-Руська
       Шахтар Червоноград2:0Галичина Великий Дорошів
     Тур 14 
      27-08-2016 
       Локомотив Рава-Руська0:1Корона Львів
      28-08-2016 
       Галичина Великий Дорошів0:2СФК Кордія Муроване -
       Богун Броди4:3Енергетик Добротвір
       Думна Ременів4:0ФК Добросин -
     Тур 15 
      03-09-2016 
       Корона Львів3:0Галичина Великий Дорошів
      04-09-2016 
       ФК Добросин -3:3Богун Броди
       Енергетик Добротвір2:1Локомотив Рава-Руська
       СФК Кордія Муроване -3:1Шахтар Червоноград
     Тур 16 
      11-09-2016 
       Корона Львів4:1Шахтар Червоноград
       Галичина Великий Дорошів5:0Енергетик Добротвір
       Локомотив Рава-Руська5:1ФК Добросин -
       Богун Броди1:4Думна Ременів
     Тур 17 
      18-09-2016 
       Думна Ременів1:0Локомотив Рава-Руська
       ФК Добросин -2:1Галичина Великий Дорошів
       Енергетик Добротвір3:0Шахтар Червоноград
       Корона Львів1:1СФК Кордія Муроване -
     Тур 11 
      21-09-2016 
       СФК Кордія Муроване -2:2Думна Ременів
     Тур 10 
      22-09-2016 
       Енергетик Добротвір4:3Корона Львів
     Тур 18 
      24-09-2016 
       Шахтар Червоноград4:0ФК Добросин -
      25-09-2016 
       СФК Кордія Муроване -2:0Енергетик Добротвір
       Галичина Великий Дорошів0:3Думна Ременів
       Локомотив Рава-Руська2:0Богун Броди
     Тур 12 
      02-10-2016 
       ФК Добросин -0:2Енергетик Добротвір
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сенишин Назар Богданович Думна Ременів14116
    Голуб Юрій Олегович СФК Кордія Муроване -9415
    Івах Андрій Олексійович Енергетик Добротвір9016
    Стасишин Юрій Мирославович Корона Львів8014
    Левицький Богдан Богданович Богун Броди7416
    Єпіфанов Олександр Ігорович Шахтар Червоноград6012
    Личак Роман Миронович Думна Ременів6116
    Роль Андрій Богданович Галичина Великий Дорошів6115
    Краївський Ігор Михайлович Локомотив Рава-Руська6015
    Мізерник Олег Ярославович Локомотив Рава-Руська6016
    Козира Володимир Степанович Богун Броди5015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook