Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      16-04-2016 
       Сокіл Золочів3:2ФК Черляни -
      17-04-2016 
       ФК Ходорів -1:1Сокіл Угерсько
       ФОК Городок -1:0ФСК Яворів -
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир2:1Хімік Новий Розділ
       Юність с.Верхня Білка3:2Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 2 
      23-04-2016 
       ФК Ходорів -2:0ФК Черляни -
      24-04-2016 
       Сокіл с.Великі Глібовичі0:1Сокіл Золочів
       Хімік Новий Розділ0:1Юність с.Верхня Білка
       ФСК Яворів -1:7Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Сокіл Угерсько1:1ФОК Городок -
     Тур 3 
      07-05-2016 
       ФК Черляни -4:2Сокіл с.Великі Глібовичі
      08-05-2016 
       ФОК Городок -1:1ФК Ходорів -
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир1:4Сокіл Угерсько
       Юність с.Верхня Білка0:0ФСК Яворів -
       Сокіл Золочів3:0Хімік Новий Розділ
     Тур 4 
      14-05-2016 
       Хімік Новий Розділ1:0ФК Черляни -
       ФСК Яворів -0:2Сокіл Золочів
       Сокіл Угерсько0:3Юність с.Верхня Білка
       ФОК Городок -0:1Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 5 
      19-05-2016 
       ФК Черляни -0:1ФСК Яворів -
      22-05-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир3:0ФК Ходорів -
       Юність с.Верхня Білка1:1ФОК Городок -
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:1Хімік Новий Розділ
     Тур 4 
      29-05-2016 
       ФК Ходорів -4:0Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 5 
       Сокіл Золочів3:2Сокіл Угерсько
     Тур 9 
       Хімік Новий Розділ2:0ФОК Городок -
     Тур 6 
      04-06-2016 
       Сокіл Угерсько6:2ФК Черляни -
      05-06-2016 
       ФК Ходорів -0:2Хімік Новий Розділ
       ФСК Яворів -2:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФОК Городок -2:2Сокіл Золочів
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир1:2Юність с.Верхня Білка
     Тур 7 
      12-06-2016 
       Юність с.Верхня Білка2:0ФК Ходорів -
       Сокіл Золочів1:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:1Сокіл Угерсько
       Хімік Новий Розділ2:0ФСК Яворів -
     Тур 8 
      18-06-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир3:1ФК Черляни -
      19-06-2016 
       ФК Ходорів -1:2ФСК Яворів -
       Сокіл Угерсько2:2Хімік Новий Розділ
       ФОК Городок -5:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       Юність с.Верхня Білка0:0Сокіл Золочів
     Тур 7 
      22-06-2016 
       ФК Черляни -3:2ФОК Городок -
     Тур 9 
      25-06-2016 
       ФК Черляни -0:5Юність с.Верхня Білка
      26-06-2016 
       Сокіл Золочів1:0ФК Ходорів -
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:5Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       ФСК Яворів -3:3Сокіл Угерсько
    Коло 2 
     Тур 10 
      06-08-2016 
       ФК Черляни -3:3Сокіл Золочів
      07-08-2016 
       Сокіл Угерсько4:0ФК Ходорів -
       ФСК Яворів -0:2ФОК Городок -
       Сокіл с.Великі Глібовичі0:1Юність с.Верхня Білка
     Тур 11 
      11-08-2016 
       ФК Черляни -2:2ФК Ходорів -
      14-08-2016 
       Сокіл Золочів7:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       Юність с.Верхня Білка1:0Хімік Новий Розділ
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир5:0ФСК Яворів -
       ФОК Городок -0:1Сокіл Угерсько
     Тур 10 
      17-08-2016 
       Хімік Новий Розділ1:3Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 12 
      20-08-2016 
       ФК Ходорів -1:2ФОК Городок -
       Сокіл Угерсько1:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       ФСК Яворів -0:1Юність с.Верхня Білка
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:3ФК Черляни -
      21-08-2016 
       Хімік Новий Розділ1:1Сокіл Золочів
     Тур 13 
      24-08-2016 
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:5ФК Ходорів -
       ФК Черляни -1:0Хімік Новий Розділ
       Сокіл Золочів3:2ФСК Яворів -
       Юність с.Верхня Білка0:0Сокіл Угерсько
     Тур 14 
      27-08-2016 
       ФСК Яворів -4:1ФК Черляни -
      28-08-2016 
       ФОК Городок -1:1Юність с.Верхня Білка
       Сокіл Угерсько3:2Сокіл Золочів
     Тур 13 
      31-08-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир1:0ФОК Городок -
     Тур 14 
       Опір Львів3:0Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 15 
      03-09-2016 
       ФК Черляни -3:0Сокіл Угерсько
      04-09-2016 
       Опір Львів0:2ФК Ходорів -
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:3ФСК Яворів -
       Сокіл Золочів3:1ФОК Городок -
       Юність с.Верхня Білка1:0Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 16 
      10-09-2016 
       ФОК Городок -1:0ФК Черляни -
      11-09-2016 
       ФК Ходорів -0:1Юність с.Верхня Білка
       Сокіл Угерсько5:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФСК Яворів -2:0Опір Львів
     Тур 14 
      14-09-2016 
       ФК Ходорів -0:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 18 
       Сокіл Угерсько0:1ФСК Яворів -
     Тур 17 
      17-09-2016 
       ФК Черляни -2:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
      18-09-2016 
       ФСК Яворів -2:0ФК Ходорів -
       Опір Львів1:3Сокіл Угерсько
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:3ФОК Городок -
       Сокіл Золочів1:1Юність с.Верхня Білка
     Тур 16 
      21-09-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир3:2Сокіл Золочів
     Тур 18 
      25-09-2016 
       ФК Ходорів -4:3Сокіл Золочів
       Юність с.Верхня Білка3:1ФК Черляни -
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир4:1Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФОК Городок -4:1Опір Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Данчук Денис Іванович Сокіл Золочів13017
    Великошич Ростислав Володимирович Сокіл Угерсько11016
    Бугрин Тарас Романович Фенікс-Стефано с.Підмонастир11017
    Курилишин Андрій Вікторович Сокіл Угерсько8118
    Іванець Михайло Миколайович Фенікс-Стефано с.Підмонастир7017
    Фамуляк Григорій Васильович Сокіл Золочів7017
    Киселевич Назар Русланович ФОК Городок -7017
    Клюс Юліан Ярославович ФСК Яворів -7016
    Гайковий Володимир Іванович Сокіл Золочів6017
    Гнатів Роман Сергійович ФОК Городок -6015
    Шеремета Андрій Ярославович Сокіл Золочів609

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook