Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2016 
       Кохавинка Гніздичів0:0Нафтовик Борислав
       Карпати Доброгостів1:6Зоря Трускавець
       ФК Стебник -0:2СК Східниця с.м.т.Східниця
     Тур 2 
      24-04-2016 
       СК Східниця с.м.т.Східниця0:0Нафтовик Борислав
       ФК Добромиль -2:1ФК Стебник -
       Зоря Трускавець1:2ФК Новошичі -
       Прикарпаття Старий Самбір2:1Карпати Доброгостів
       Кохавинка Гніздичів1:1Карпати Турка
     Тур 3 
      08-05-2016 
       Карпати Доброгостів0:2Кохавинка Гніздичів
      09-05-2016 
       Карпати Турка0:3Нафтовик Борислав
       ФК Новошичі -0:0Прикарпаття Старий Самбір
       ФК Стебник -0:0Зоря Трускавець
       СК Східниця с.м.т.Східниця0:0ФК Добромиль -
     Тур 4 
      15-05-2016 
       Нафтовик Борислав1:0ФК Добромиль -
       Зоря Трускавець4:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       Прикарпаття Старий Самбір2:1ФК Стебник -
       Кохавинка Гніздичів2:3ФК Новошичі -
       Карпати Турка1:0Карпати Доброгостів
     Тур 5 
      22-05-2016 
       Карпати Доброгостів2:1Нафтовик Борислав
       ФК Новошичі -4:0Карпати Турка
       ФК Стебник -1:0Кохавинка Гніздичів
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:0Прикарпаття Старий Самбір
       ФК Добромиль -2:1Зоря Трускавець
     Тур 6 
      28-05-2016 
       Нафтовик Борислав0:4Зоря Трускавець
       Кохавинка Гніздичів1:4СК Східниця с.м.т.Східниця
       Карпати Турка0:3ФК Стебник -
      29-05-2016 
       Карпати Доброгостів1:6ФК Новошичі -
     Тур 1 
      01-06-2016 
       ФК Новошичі -1:1ФК Добромиль -
      05-06-2016 
       Прикарпаття Старий Самбір3:0Карпати Турка
     Тур 7 
       ФК Добромиль -3:0Кохавинка Гніздичів
     Тур 9 
       ФК Стебник -2:0Нафтовик Борислав
     Тур 7 
      12-06-2016 
       ФК Новошичі -2:0Нафтовик Борислав
       ФК Стебник -1:1Карпати Доброгостів
       СК Східниця с.м.т.Східниця6:0Карпати Турка
       Зоря Трускавець5:1Прикарпаття Старий Самбір
     Тур 8 
      19-06-2016 
       Нафтовик Борислав1:1Прикарпаття Старий Самбір
       Кохавинка Гніздичів4:2Зоря Трускавець
       Карпати Турка0:1ФК Добромиль -
       Карпати Доброгостів1:3СК Східниця с.м.т.Східниця
       ФК Новошичі -3:0ФК Стебник -
     Тур 9 
      26-06-2016 
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:1ФК Новошичі -
       ФК Добромиль -2:1Карпати Доброгостів
       Зоря Трускавець0:1Карпати Турка
       Прикарпаття Старий Самбір1:2Кохавинка Гніздичів
     Тур 6 
      03-07-2016 
       Прикарпаття Старий Самбір0:4ФК Добромиль -
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-08-2016 
       Карпати Турка1:2Прикарпаття Старий Самбір
       Зоря Трускавець1:0Карпати Доброгостів
       ФК Добромиль -2:2ФК Новошичі -
       СК Східниця с.м.т.Східниця4:1ФК Стебник -
     Тур 11 
      13-08-2016 
       ФК Стебник -1:2ФК Добромиль -
       ФК Новошичі -0:2Зоря Трускавець
       Карпати Турка1:1Кохавинка Гніздичів
      14-08-2016 
       Нафтовик Борислав4:1СК Східниця с.м.т.Східниця
       Карпати Доброгостів5:1Прикарпаття Старий Самбір
     Тур 12 
      21-08-2016 
       Нафтовик Борислав1:1Карпати Турка
       Кохавинка Гніздичів1:1Карпати Доброгостів
       Прикарпаття Старий Самбір2:1ФК Новошичі -
       Зоря Трускавець2:3ФК Стебник -
       ФК Добромиль -4:0СК Східниця с.м.т.Східниця
     Тур 13 
      24-08-2016 
       ФК Добромиль -2:0Нафтовик Борислав
       ФК Новошичі -3:2Кохавинка Гніздичів
     Тур 15 
       ФК Стебник -2:2Карпати Турка
     Тур 14 
      28-08-2016 
       Нафтовик Борислав2:2Карпати Доброгостів
       Карпати Турка2:2ФК Новошичі -
       Прикарпаття Старий Самбір3:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       Зоря Трускавець1:6ФК Добромиль -
     Тур 13 
      31-08-2016 
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:2Зоря Трускавець
       Карпати Доброгостів3:3Карпати Турка
     Тур 15 
      04-09-2016 
       Зоря Трускавець1:1Нафтовик Борислав
       ФК Добромиль -3:1Прикарпаття Старий Самбір
       ФК Новошичі -3:1Карпати Доброгостів
     Тур 16 
      10-09-2016 
       Нафтовик Борислав0:6ФК Новошичі -
      11-09-2016 
       Карпати Доброгостів2:2ФК Стебник -
       Карпати Турка1:6СК Східниця с.м.т.Східниця
       Кохавинка Гніздичів1:3ФК Добромиль -
       Прикарпаття Старий Самбір2:0Зоря Трускавець
     Тур 15 
      14-09-2016 
       СК Східниця с.м.т.Східниця4:0Кохавинка Гніздичів
     Тур 17 
       ФК Добромиль -2:1Карпати Турка
      18-09-2016 
       Прикарпаття Старий Самбір1:2Нафтовик Борислав
       Зоря Трускавець4:0Кохавинка Гніздичів
       СК Східниця с.м.т.Східниця3:0Карпати Доброгостів
       ФК Стебник -1:0ФК Новошичі -
     Тур 18 
      25-09-2016 
       ФК Новошичі -1:2СК Східниця с.м.т.Східниця
       Карпати Доброгостів2:3ФК Добромиль -
       Карпати Турка0:2Зоря Трускавець
       Кохавинка Гніздичів0:2Прикарпаття Старий Самбір
     Тур 13 
      02-10-2016 
       ФК Стебник -0:0Прикарпаття Старий Самбір
     Тур 10 
       Нафтовик Борислав3:0Кохавинка Гніздичів
     Тур 14 
      09-10-2016 
       Кохавинка Гніздичів2:2ФК Стебник -
     Тур 18 
      16-10-2016 
       Нафтовик Борислав0:0ФК Стебник -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Скрильов Василь Олександрович ФК Добромиль -19117
    Паранюк Юрій Миколайович СК Східниця с.м.т.Східниця10016
    Шакалець Роман Іванович Зоря Трускавець9018
    Колодій Іван Михайлович СК Східниця с.м.т.Східниця9018
    Задорожний Микола Осипович ФК Новошичі -8618
    Розлач Олександр Віталійович Карпати Доброгостів7315
    Дурда Андрій Романович ФК Новошичі -7013
    Лисак Роман Русланович Прикарпаття Старий Самбір6016
    Лук'янов Максим Вікторович ФК Добромиль -6315
    Миськів Василь Олексійович СК Східниця с.м.т.Східниця6218
    Шакалець Андрій Іванович Зоря Трускавець609

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook