Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Тисменицького району з футболу юнаки група А

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-04-2016 
       Оболонь-юн Милування13:0Майдан-юн с. Майдан
       ФК Вільшаниця-юн -0:5ФК Старі Кривотули-юн -
       Фортуна-юн Березівка4:3Колос-юн Пшеничники
     Тур 2 
      17-04-2016 
       ФК Старі Кривотули-юн -0:0Фортуна-юн Березівка
       Майдан-юн с. Майдан1:0ФК Вільшаниця-юн -
       ФК Стриганці-Довге-юн -1:4Оболонь-юн Милування
     Тур 3 
      24-04-2016 
       ФК Вільшаниця-юн -3:3ФК Стриганці-Довге-юн -
       Фортуна-юн Березівка5:1Майдан-юн с. Майдан
       Колос-юн Пшеничники2:3ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 4 
      05-05-2016 
       Майдан-юн с. Майдан0:1Колос-юн Пшеничники
       ФК Стриганці-Довге-юн -3:0Фортуна-юн Березівка
       Оболонь-юн Милування7:1ФК Вільшаниця-юн -
     Тур 5 
      08-05-2016 
       Фортуна-юн Березівка0:3Оболонь-юн Милування
       Колос-юн Пшеничники2:2ФК Стриганці-Довге-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -6:0Майдан-юн с. Майдан
     Тур 6 
      15-05-2016 
       ФК Стриганці-Довге-юн -5:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Оболонь-юн Милування4:2Колос-юн Пшеничники
       ФК Вільшаниця-юн -0:1Фортуна-юн Березівка
     Тур 7 
      18-05-2016 
       Колос-юн Пшеничники4:1ФК Вільшаниця-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -1:4Оболонь-юн Милування
       Майдан-юн с. Майдан3:5ФК Стриганці-Довге-юн -
    Коло 2 
     Тур 8 
      22-05-2016 
       Майдан-юн с. Майдан0:1Оболонь-юн Милування
       ФК Старі Кривотули-юн -6:0ФК Вільшаниця-юн -
       Колос-юн Пшеничники2:5Фортуна-юн Березівка
     Тур 9 
      29-05-2016 
       Фортуна-юн Березівка7:1ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Вільшаниця-юн -2:0Майдан-юн с. Майдан
       Оболонь-юн Милування2:0ФК Стриганці-Довге-юн -
     Тур 10 
      05-06-2016 
       ФК Стриганці-Довге-юн -3:0ФК Вільшаниця-юн -
       Майдан-юн с. Майдан0:8Фортуна-юн Березівка
       ФК Старі Кривотули-юн -7:1Колос-юн Пшеничники
     Тур 11 
      08-06-2016 
       Колос-юн Пшеничники12:0Майдан-юн с. Майдан
       Фортуна-юн Березівка4:2ФК Стриганці-Довге-юн -
       ФК Вільшаниця-юн -2:3Оболонь-юн Милування
     Тур 12 
      12-06-2016 
       Оболонь-юн Милування1:3Фортуна-юн Березівка
       ФК Стриганці-Довге-юн -2:1Колос-юн Пшеничники
       Майдан-юн с. Майдан3:6ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 13 
      19-06-2016 
       ФК Старі Кривотули-юн -3:1ФК Стриганці-Довге-юн -
       Колос-юн Пшеничники0:3Оболонь-юн Милування
       Фортуна-юн Березівка4:0ФК Вільшаниця-юн -
     Тур 14 
      22-06-2016 
       ФК Вільшаниця-юн -1:2Колос-юн Пшеничники
       Оболонь-юн Милування5:2ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Стриганці-Довге-юн -3:0Майдан-юн с. Майдан
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Легун Олег Васильович Оболонь-юн Милування1819
    Запоточний Олександр Романович ФК Старі Кривотули-юн -14112
    Пронюк Іван Ігорович Колос-юн Пшеничники12012
    Запоточний Володимир Віталійович ФК Старі Кривотули-юн -10010
    Чабан Тарас Михайлович Оболонь-юн Милування8012
    Мельничук Роман Васильович Оболонь-юн Милування8011
    Жураківський Владислав Любомирович Фортуна-юн Березівка8011
    Протас Любомир Ігорович ФК Стриганці-Довге-юн -807
    Шимчук Юрій Миколайович Фортуна-юн Березівка7010
    Жураківський Роман Ярославович Фортуна-юн Березівка7012
    Пицик Назар Васильович ФК Стриганці-Довге-юн -6012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook