Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Тисменицького району з футболу юнаки група Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-04-2016 
       Сокіл-юн Угринів4:3Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -2:2Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Тязів-юн -0:1ФК Угринів-юн -
     Тур 2 
      17-04-2016 
       Сокіл-юн Чукалівка5:1ФК Тязів-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:1ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Цитадель-юн Єзупіль0:1Сокіл-юн Угринів
     Тур 3 
      24-04-2016 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -6:2Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Тязів-юн -1:3Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Угринів-юн -0:2Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 4 
      05-05-2016 
       Цегельник-юн Нові Кривотули3:2ФК Угринів-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль0:3ФК Тязів-юн -
       Сокіл-юн Угринів+:-ФК Марківці-юн Франківський Дім -
     Тур 5 
      08-05-2016 
       ФК Тязів-юн -2:1Сокіл-юн Угринів
       ФК Угринів-юн -7:2Цитадель-юн Єзупіль
       Сокіл-юн Чукалівка2:3Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 6 
      15-05-2016 
       Цитадель-юн Єзупіль2:4Сокіл-юн Чукалівка
       Сокіл-юн Угринів2:1ФК Угринів-юн -
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -6:2ФК Тязів-юн -
     Тур 7 
      18-05-2016 
       ФК Угринів-юн -3:5ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Сокіл-юн Чукалівка4:1Сокіл-юн Угринів
       Цегельник-юн Нові Кривотули8:0Цитадель-юн Єзупіль
    Коло 2 
     Тур 8 
      22-05-2016 
       Цегельник-юн Нові Кривотули8:0Сокіл-юн Угринів
       Сокіл-юн Чукалівка4:3ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       ФК Угринів-юн -4:2ФК Тязів-юн -
     Тур 9 
      29-05-2016 
       ФК Тязів-юн --:-Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -0:4Цегельник-юн Нові Кривотули
       Сокіл-юн Угринів0:4Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 10 
      05-06-2016 
       Цитадель-юн Єзупіль3:2ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Цегельник-юн Нові Кривотули4:0ФК Тязів-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка+:-ФК Угринів-юн -
     Тур 11 
      08-06-2016 
       ФК Угринів-юн -1:4Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Тязів-юн -3:2Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -+:-Сокіл-юн Угринів
     Тур 12 
      12-06-2016 
       Сокіл-юн Угринів-:+ФК Тязів-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль+:-ФК Угринів-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:2Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 13 
      19-06-2016 
       Сокіл-юн Чукалівка+:-Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Угринів-юн -4:3Сокіл-юн Угринів
       ФК Тязів-юн -1:2ФК Марківці-юн Франківський Дім -
     Тур 14 
      22-06-2016 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -4:1ФК Угринів-юн -
       Сокіл-юн Угринів1:1Сокіл-юн Чукалівка
       Цитадель-юн Єзупіль0:5Цегельник-юн Нові Кривотули
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Яцюк Сергій Іванович Цегельник-юн Нові Кривотули1609
    Мельник Василь Васильович ФК Марківці-юн Франківський Дім -15010
    Романець Роман Васильович Цегельник-юн Нові Кривотули7012
    Ільків Андрій Миколайович Цегельник-юн Нові Кривотули7010
    Кочет Василь Петрович ФК Тязів-юн -709
    Шаран Андрій Ігорович ФК Марківці-юн Франківський Дім -7011
    Яцура Степан Романович ФК Угринів-юн -6012
    Горчук Микола Миколайович Цегельник-юн Нові Кривотули609
    Макар Григорій Федорович ФК Тязів-юн -5012
    Цінявський Зіновій Анатолійович Цегельник-юн Нові Кривотули408
    Мельник Олександр Сергійович Сокіл-юн Чукалівка408

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook