Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Коломийського району з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2016 
       ФК Черемхів-юн -Метеор-юн Жукотин
       Спартак-юн СтрупківПрут-юн Воскресинці
       ФК Хлібичин-юн -ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Сокіл-юн КоршівПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Сопів-юн -Прометей-юн Матеївці
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Дебеславці-юн -
     Тур 2 
      24-04-2016 
       Метеор-юн ЖукотинФК Дебеславці-юн -
       Прометей-юн МатеївціДовбушівець-юн Печеніжин
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Сопів-юн -
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нСокіл-юн Коршів
       Прут-юн ВоскресинціФК Хлібичин-юн -
       ФК Черемхів-юн -Спартак-юн Струпків
     Тур 3 
      08-05-2016 
       Спартак-юн СтрупківМетеор-юн Жукотин
       ФК Хлібичин-юн -ФК Черемхів-юн -
       Сокіл-юн КоршівПрут-юн Воскресинці
       ФК Сопів-юн -ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Довбушівець-юн ПеченіжинПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Дебеславці-юн -Прометей-юн Матеївці
     Тур 4 
      15-05-2016 
       Метеор-юн ЖукотинПрометей-юн Матеївці
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Дебеславці-юн -
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нДовбушівець-юн Печеніжин
       Прут-юн ВоскресинціФК Сопів-юн -
       ФК Черемхів-юн -Сокіл-юн Коршів
       Спартак-юн СтрупківФК Хлібичин-юн -
     Тур 5 
      22-05-2016 
       ФК Хлібичин-юн -Метеор-юн Жукотин
       Сокіл-юн КоршівСпартак-юн Струпків
       ФК Сопів-юн -ФК Черемхів-юн -
       Довбушівець-юн ПеченіжинПрут-юн Воскресинці
       ФК Дебеславці-юн -ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Прометей-юн МатеївціПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
     Тур 6 
      29-05-2016 
       Метеор-юн ЖукотинПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нПрометей-юн Матеївці
       Прут-юн ВоскресинціФК Дебеславці-юн -
       ФК Черемхів-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
       Спартак-юн СтрупківФК Сопів-юн -
       ФК Хлібичин-юн -Сокіл-юн Коршів
     Тур 7 
      05-06-2016 
       Сокіл-юн КоршівМетеор-юн Жукотин
       ФК Сопів-юн -ФК Хлібичин-юн -
       Довбушівець-юн ПеченіжинСпартак-юн Струпків
       ФК Дебеславці-юн -ФК Черемхів-юн -
       Прометей-юн МатеївціПрут-юн Воскресинці
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Угорники-юн Коломийський р-н
     Тур 8 
      12-06-2016 
       Метеор-юн ЖукотинФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Прут-юн ВоскресинціПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Черемхів-юн -Прометей-юн Матеївці
       Спартак-юн СтрупківФК Дебеславці-юн -
       ФК Хлібичин-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
       Сокіл-юн КоршівФК Сопів-юн -
     Тур 9 
      19-06-2016 
       ФК Сопів-юн -Метеор-юн Жукотин
       Довбушівець-юн ПеченіжинСокіл-юн Коршів
       ФК Дебеславці-юн -ФК Хлібичин-юн -
       Прометей-юн МатеївціСпартак-юн Струпків
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Черемхів-юн -
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нПрут-юн Воскресинці
     Тур 10 
      26-06-2016 
       Метеор-юн ЖукотинПрут-юн Воскресинці
       ФК Черемхів-юн -ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Спартак-юн СтрупківПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Хлібичин-юн -Прометей-юн Матеївці
       Сокіл-юн КоршівФК Дебеславці-юн -
       ФК Сопів-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
     Тур 11 
      03-07-2016 
       Довбушівець-юн ПеченіжинМетеор-юн Жукотин
       ФК Дебеславці-юн -ФК Сопів-юн -
       Прометей-юн МатеївціСокіл-юн Коршів
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Хлібичин-юн -
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нСпартак-юн Струпків
       Прут-юн ВоскресинціФК Черемхів-юн -
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-08-2016 
       Метеор-юн ЖукотинДовбушівець-юн Печеніжин
       ФК Сопів-юн -ФК Дебеславці-юн -
       Сокіл-юн КоршівПрометей-юн Матеївці
       ФК Хлібичин-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Спартак-юн СтрупківФК Угорники-юн Коломийський р-н
       ФК Черемхів-юн -Прут-юн Воскресинці
     Тур 13 
      14-08-2016 
       Прут-юн ВоскресинціМетеор-юн Жукотин
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нФК Черемхів-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикСпартак-юн Струпків
       Прометей-юн МатеївціФК Хлібичин-юн -
       ФК Дебеславці-юн -Сокіл-юн Коршів
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Сопів-юн -
     Тур 14 
      21-08-2016 
       Метеор-юн ЖукотинФК Сопів-юн -
       Сокіл-юн КоршівДовбушівець-юн Печеніжин
       ФК Хлібичин-юн -ФК Дебеславці-юн -
       Спартак-юн СтрупківПрометей-юн Матеївці
       ФК Черемхів-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Прут-юн ВоскресинціФК Угорники-юн Коломийський р-н
     Тур 15 
      28-08-2016 
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нМетеор-юн Жукотин
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикПрут-юн Воскресинці
       Прометей-юн МатеївціФК Черемхів-юн -
       ФК Дебеславці-юн -Спартак-юн Струпків
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Хлібичин-юн -
       ФК Сопів-юн -Сокіл-юн Коршів
     Тур 16 
      04-09-2016 
       Метеор-юн ЖукотинСокіл-юн Коршів
       ФК Хлібичин-юн -ФК Сопів-юн -
       Спартак-юн СтрупківДовбушівець-юн Печеніжин
       ФК Черемхів-юн -ФК Дебеславці-юн -
       Прут-юн ВоскресинціПрометей-юн Матеївці
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
     Тур 17 
      11-09-2016 
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикМетеор-юн Жукотин
       Прометей-юн МатеївціФК Угорники-юн Коломийський р-н
       ФК Дебеславці-юн -Прут-юн Воскресинці
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Черемхів-юн -
       ФК Сопів-юн -Спартак-юн Струпків
       Сокіл-юн КоршівФК Хлібичин-юн -
     Тур 18 
      18-09-2016 
       Метеор-юн ЖукотинФК Хлібичин-юн -
       Спартак-юн СтрупківСокіл-юн Коршів
       ФК Черемхів-юн -ФК Сопів-юн -
       Прут-юн ВоскресинціДовбушівець-юн Печеніжин
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нФК Дебеславці-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикПрометей-юн Матеївці
     Тур 19 
      25-09-2016 
       Прометей-юн МатеївціМетеор-юн Жукотин
       ФК Дебеславці-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Угорники-юн Коломийський р-н
       ФК Сопів-юн -Прут-юн Воскресинці
       Сокіл-юн КоршівФК Черемхів-юн -
       ФК Хлібичин-юн -Спартак-юн Струпків
     Тур 20 
      02-10-2016 
       Метеор-юн ЖукотинСпартак-юн Струпків
       ФК Черемхів-юн -ФК Хлібичин-юн -
       Прут-юн ВоскресинціСокіл-юн Коршів
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нФК Сопів-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикДовбушівець-юн Печеніжин
       Прометей-юн МатеївціФК Дебеславці-юн -
     Тур 21 
      09-10-2016 
       ФК Дебеславці-юн -Метеор-юн Жукотин
       Довбушівець-юн ПеченіжинПрометей-юн Матеївці
       ФК Сопів-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Сокіл-юн КоршівФК Угорники-юн Коломийський р-н
       ФК Хлібичин-юн -Прут-юн Воскресинці
       Спартак-юн СтрупківФК Черемхів-юн -
     Тур 22 
      16-10-2016 
       Метеор-юн ЖукотинФК Черемхів-юн -
       Прут-юн ВоскресинціСпартак-юн Струпків
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нФК Хлібичин-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикСокіл-юн Коршів
       Прометей-юн МатеївціФК Сопів-юн -
       ФК Дебеславці-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook