Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Коломийського району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-04-2016 
       Вікторія Велика Кам`янкаЮвента Лісна Слобідка
       ФК Мишин Коломийський р-нКнягинин Підгайчики
       Карпати СпасПрут Семаківці
       ФК Торговиця Коломийський р-нФК Королівка-Корнич -
       Нива ДжурківФК Ценява -
       Старт Старий ГвіздецьФК Голосків -
     Тур 2 
      16-04-2016 
       Ювента Лісна СлобідкаФК Мишин Коломийський р-н
      17-04-2016 
       ФК Ценява -Старт Старий Гвіздець
       ФК Королівка-Корнич -Нива Джурків
       Прут СемаківціФК Торговиця Коломийський р-н
       Княгинин ПідгайчикиКарпати Спас
       ФК Шепарівці Коломийський р-нВікторія Велика Кам`янка
     Тур 3 
      24-04-2016 
       ФК Мишин Коломийський р-нФК Шепарівці Коломийський р-н
       Карпати СпасЮвента Лісна Слобідка
       ФК Торговиця Коломийський р-нКнягинин Підгайчики
       Нива ДжурківПрут Семаківці
       Старт Старий ГвіздецьФК Королівка-Корнич -
       ФК Голосків -ФК Ценява -
     Тур 4 
      07-05-2016 
       Прут СемаківціСтарт Старий Гвіздець
      08-05-2016 
       ФК Королівка-Корнич -ФК Голосків -
       Княгинин ПідгайчикиНива Джурків
       Ювента Лісна СлобідкаФК Торговиця Коломийський р-н
       ФК Шепарівці Коломийський р-нКарпати Спас
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Мишин Коломийський р-н
     Тур 5 
      14-05-2016 
       Карпати СпасВікторія Велика Кам`янка
      15-05-2016 
       ФК Торговиця Коломийський р-нФК Шепарівці Коломийський р-н
       Нива ДжурківЮвента Лісна Слобідка
       Старт Старий ГвіздецьКнягинин Підгайчики
       ФК Голосків -Прут Семаківці
       ФК Ценява -ФК Королівка-Корнич -
     Тур 6 
      21-05-2016 
       ФК Шепарівці Коломийський р-нНива Джурків
      22-05-2016 
       Прут СемаківціФК Ценява -
       Княгинин ПідгайчикиФК Голосків -
       Ювента Лісна СлобідкаСтарт Старий Гвіздець
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Торговиця Коломийський р-н
       ФК Мишин Коломийський р-нКарпати Спас
     Тур 7 
      28-05-2016 
       ФК Ценява -Княгинин Підгайчики
      29-05-2016 
       ФК Торговиця Коломийський р-нФК Мишин Коломийський р-н
       Нива ДжурківВікторія Велика Кам`янка
       Старт Старий ГвіздецьФК Шепарівці Коломийський р-н
       ФК Голосків -Ювента Лісна Слобідка
       ФК Королівка-Корнич -Прут Семаківці
     Тур 8 
      05-06-2016 
       Княгинин ПідгайчикиФК Королівка-Корнич -
       Ювента Лісна СлобідкаФК Ценява -
       ФК Шепарівці Коломийський р-нФК Голосків -
       Вікторія Велика Кам`янкаСтарт Старий Гвіздець
       ФК Мишин Коломийський р-нНива Джурків
       Карпати СпасФК Торговиця Коломийський р-н
     Тур 9 
      12-06-2016 
       Нива ДжурківКарпати Спас
       Старт Старий ГвіздецьФК Мишин Коломийський р-н
       ФК Голосків -Вікторія Велика Кам`янка
       ФК Ценява -ФК Шепарівці Коломийський р-н
       ФК Королівка-Корнич -Ювента Лісна Слобідка
       Прут СемаківціКнягинин Підгайчики
     Тур 10 
      19-06-2016 
       Ювента Лісна СлобідкаПрут Семаківці
       ФК Шепарівці Коломийський р-нФК Королівка-Корнич -
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Ценява -
       ФК Мишин Коломийський р-нФК Голосків -
       Карпати СпасСтарт Старий Гвіздець
       ФК Торговиця Коломийський р-нНива Джурків
     Тур 11 
      26-06-2016 
       Старт Старий ГвіздецьФК Торговиця Коломийський р-н
       ФК Голосків -Карпати Спас
       ФК Ценява -ФК Мишин Коломийський р-н
       ФК Королівка-Корнич -Вікторія Велика Кам`янка
       Прут СемаківціФК Шепарівці Коломийський р-н
       Княгинин ПідгайчикиЮвента Лісна Слобідка
     Тур 12 
      02-07-2016 
       ФК Торговиця Коломийський р-нФК Голосків -
      03-07-2016 
       ФК Шепарівці Коломийський р-нКнягинин Підгайчики
       Вікторія Велика Кам`янкаПрут Семаківці
       ФК Мишин Коломийський р-нФК Королівка-Корнич -
       Карпати СпасФК Ценява -
       Нива ДжурківСтарт Старий Гвіздець
     Тур 13 
      10-07-2016 
       ФК Голосків -Нива Джурків
       ФК Ценява -ФК Торговиця Коломийський р-н
       ФК Королівка-Корнич -Карпати Спас
       Прут СемаківціФК Мишин Коломийський р-н
       Княгинин ПідгайчикиВікторія Велика Кам`янка
       Ювента Лісна СлобідкаФК Шепарівці Коломийський р-н
    Коло 2 
     Тур 14 
      31-07-2016 
       Нива ДжурківФК Голосків -
       ФК Торговиця Коломийський р-нФК Ценява -
       Карпати СпасФК Королівка-Корнич -
       ФК Мишин Коломийський р-нПрут Семаківці
       Вікторія Велика Кам`янкаКнягинин Підгайчики
       ФК Шепарівці Коломийський р-нЮвента Лісна Слобідка
     Тур 15 
      06-08-2016 
       ФК Голосків -ФК Торговиця Коломийський р-н
      07-08-2016 
       Княгинин ПідгайчикиФК Шепарівці Коломийський р-н
       Прут СемаківціВікторія Велика Кам`янка
       ФК Королівка-Корнич -ФК Мишин Коломийський р-н
       ФК Ценява -Карпати Спас
       Старт Старий ГвіздецьНива Джурків
     Тур 16 
      14-08-2016 
       ФК Торговиця Коломийський р-нСтарт Старий Гвіздець
       Карпати СпасФК Голосків -
       ФК Мишин Коломийський р-нФК Ценява -
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Королівка-Корнич -
       ФК Шепарівці Коломийський р-нПрут Семаківці
       Ювента Лісна СлобідкаКнягинин Підгайчики
     Тур 17 
      21-08-2016 
       Прут СемаківціЮвента Лісна Слобідка
       ФК Королівка-Корнич -ФК Шепарівці Коломийський р-н
       ФК Ценява -Вікторія Велика Кам`янка
       ФК Голосків -ФК Мишин Коломийський р-н
       Старт Старий ГвіздецьКарпати Спас
       Нива ДжурківФК Торговиця Коломийський р-н
     Тур 18 
      28-08-2016 
       Карпати СпасНива Джурків
       ФК Мишин Коломийський р-нСтарт Старий Гвіздець
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Голосків -
       ФК Шепарівці Коломийський р-нФК Ценява -
       Ювента Лісна СлобідкаФК Королівка-Корнич -
       Княгинин ПідгайчикиПрут Семаківці
     Тур 19 
      04-09-2016 
       ФК Королівка-Корнич -Княгинин Підгайчики
       ФК Ценява -Ювента Лісна Слобідка
       ФК Голосків -ФК Шепарівці Коломийський р-н
       Старт Старий ГвіздецьВікторія Велика Кам`янка
       Нива ДжурківФК Мишин Коломийський р-н
       ФК Торговиця Коломийський р-нКарпати Спас
     Тур 20 
      10-09-2016 
       Княгинин ПідгайчикиФК Ценява -
      11-09-2016 
       ФК Мишин Коломийський р-нФК Торговиця Коломийський р-н
       Вікторія Велика Кам`янкаНива Джурків
       ФК Шепарівці Коломийський р-нСтарт Старий Гвіздець
       Ювента Лісна СлобідкаФК Голосків -
       Прут СемаківціФК Королівка-Корнич -
     Тур 21 
      17-09-2016 
       Нива ДжурківФК Шепарівці Коломийський р-н
      18-09-2016 
       ФК Ценява -Прут Семаківці
       ФК Голосків -Княгинин Підгайчики
       Старт Старий ГвіздецьЮвента Лісна Слобідка
       ФК Торговиця Коломийський р-нВікторія Велика Кам`янка
       Карпати СпасФК Мишин Коломийський р-н
     Тур 22 
      24-09-2016 
       Вікторія Велика Кам`янкаКарпати Спас
      25-09-2016 
       ФК Шепарівці Коломийський р-нФК Торговиця Коломийський р-н
       Ювента Лісна СлобідкаНива Джурків
       Княгинин ПідгайчикиСтарт Старий Гвіздець
       Прут СемаківціФК Голосків -
       ФК Королівка-Корнич -ФК Ценява -
     Тур 23 
      01-10-2016 
       Старт Старий ГвіздецьПрут Семаківці
      02-10-2016 
       ФК Голосків -ФК Королівка-Корнич -
       Нива ДжурківКнягинин Підгайчики
       ФК Торговиця Коломийський р-нЮвента Лісна Слобідка
       Карпати СпасФК Шепарівці Коломийський р-н
       ФК Мишин Коломийський р-нВікторія Велика Кам`янка
     Тур 24 
      09-10-2016 
       ФК Шепарівці Коломийський р-нФК Мишин Коломийський р-н
       Ювента Лісна СлобідкаКарпати Спас
       Княгинин ПідгайчикиФК Торговиця Коломийський р-н
       Прут СемаківціНива Джурків
       ФК Королівка-Корнич -Старт Старий Гвіздець
       ФК Ценява -ФК Голосків -
     Тур 25 
      15-10-2016 
       ФК Мишин Коломийський р-нЮвента Лісна Слобідка
      16-10-2016 
       Старт Старий ГвіздецьФК Ценява -
       Нива ДжурківФК Королівка-Корнич -
       ФК Торговиця Коломийський р-нПрут Семаківці
       Карпати СпасКнягинин Підгайчики
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Шепарівці Коломийський р-н
     Тур 26 
      23-10-2016 
       Ювента Лісна СлобідкаВікторія Велика Кам`янка
       Княгинин ПідгайчикиФК Мишин Коломийський р-н
       Прут СемаківціКарпати Спас
       ФК Королівка-Корнич -ФК Торговиця Коломийський р-н
       ФК Ценява -Нива Джурків
       ФК Голосків -Старт Старий Гвіздець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook