Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2016 
       Шахтар-юн. Червоноград3:1Думна-юн. Ременів
       СФК Муроване-юн -0:5ФК Добросин-юн. -
       СДЮШОР-4 Львів5:1Енергетик-юн. Добротвір
      20-04-2016 
       Галичина-юн Великий Дорошів1:1Богун-юн Броди
     Тур 2 
      24-04-2016 
       Богун-юн Броди2:2Шахтар-юн. Червоноград
       Локомотив-юн. Рава Руська1:1Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 8 
       СФК Муроване-юн -2:1СДЮШОР-4 Львів
     Тур 3 
      08-05-2016 
       СФК Муроване-юн -5:2Богун-юн Броди
      09-05-2016 
       Шахтар-юн. Червоноград0:1Локомотив-юн. Рава Руська
       СДЮШОР-4 Львів4:0Думна-юн. Ременів
       Енергетик-юн. Добротвір0:1ФК Добросин-юн. -
     Тур 4 
      15-05-2016 
       Думна-юн. Ременів0:2Енергетик-юн. Добротвір
       Богун-юн Броди1:3СДЮШОР-4 Львів
       Галичина-юн Великий Дорошів5:3Шахтар-юн. Червоноград
     Тур 5 
      22-05-2016 
       СФК Муроване-юн -0:3Галичина-юн Великий Дорошів
       Енергетик-юн. Добротвір2:1Богун-юн Броди
       ФК Добросин-юн. -3:0Думна-юн. Ременів
     Тур 2 
      29-05-2016 
       ФК Добросин-юн. -1:1СДЮШОР-4 Львів
     Тур 4 
       Локомотив-юн. Рава Руська1:1СФК Муроване-юн -
     Тур 6 
      05-06-2016 
       Богун-юн Броди0:2ФК Добросин-юн. -
       Локомотив-юн. Рава Руська3:1Енергетик-юн. Добротвір
       Галичина-юн Великий Дорошів0:3СДЮШОР-4 Львів
       Шахтар-юн. Червоноград7:0СФК Муроване-юн -
     Тур 2 
      09-06-2016 
       Думна-юн. Ременів0:0СФК Муроване-юн -
     Тур 7 
      11-06-2016 
       Шахтар-юн. Червоноград0:3СДЮШОР-4 Львів
      12-06-2016 
       Енергетик-юн. Добротвір0:0Галичина-юн Великий Дорошів
       ФК Добросин-юн. -1:0Локомотив-юн. Рава Руська
       Думна-юн. Ременів4:6Богун-юн Броди
     Тур 9 
      15-06-2016 
       Енергетик-юн. Добротвір3:0СФК Муроване-юн -
     Тур 5 
      16-06-2016 
       СДЮШОР-4 Львів3:0Локомотив-юн. Рава Руська
     Тур 8 
      18-06-2016 
       Галичина-юн Великий Дорошів1:3ФК Добросин-юн. -
       Шахтар-юн. Червоноград6:0Енергетик-юн. Добротвір
      20-06-2016 
       Локомотив-юн. Рава Руська3:0Думна-юн. Ременів
     Тур 9 
      26-06-2016 
       ФК Добросин-юн. -3:1Шахтар-юн. Червоноград
       Думна-юн. Ременів3:10Галичина-юн Великий Дорошів
       Богун-юн Броди2:3Локомотив-юн. Рава Руська
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-08-2016 
       Думна-юн. Ременів1:2Шахтар-юн. Червоноград
       ФК Добросин-юн. -2:0СФК Муроване-юн -
     Тур 11 
      13-08-2016 
       Корона-юн Львів5:0ФК Добросин-юн. -
       Галичина-юн Великий Дорошів2:1Локомотив-юн. Рава Руська
      14-08-2016 
       Шахтар-юн. Червоноград5:0Богун-юн Броди
     Тур 10 
      17-08-2016 
       Богун-юн Броди2:4Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 12 
      19-08-2016 
       Думна-юн. Ременів1:3Корона-юн Львів
      21-08-2016 
       Локомотив-юн. Рава Руська2:2Шахтар-юн. Червоноград
       Богун-юн Броди3:0СФК Муроване-юн -
     Тур 13 
      24-08-2016 
       Енергетик-юн. Добротвір2:0Думна-юн. Ременів
       Корона-юн Львів4:0Богун-юн Броди
       СФК Муроване-юн -0:5Локомотив-юн. Рава Руська
       Шахтар-юн. Червоноград0:1Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 14 
      27-08-2016 
       Локомотив-юн. Рава Руська1:1Корона-юн Львів
      28-08-2016 
       Галичина-юн Великий ДорошівСФК Муроване-юн -
       Богун-юн Броди2:1Енергетик-юн. Добротвір
       Думна-юн. Ременів0:0ФК Добросин-юн. -
     Тур 10 
      31-08-2016 
       Енергетик-юн. ДобротвірКорона-юн Львів
     Тур 15 
      03-09-2016 
       Корона-юн ЛьвівГаличина-юн Великий Дорошів
      04-09-2016 
       ФК Добросин-юн. -Богун-юн Броди
       Енергетик-юн. ДобротвірЛокомотив-юн. Рава Руська
       СФК Муроване-юн -Шахтар-юн. Червоноград
     Тур 12 
      07-09-2016 
       ФК Добросин-юн. -Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 16 
      10-09-2016 
       Шахтар-юн. ЧервоноградКорона-юн Львів
      11-09-2016 
       Галичина-юн Великий ДорошівЕнергетик-юн. Добротвір
       Локомотив-юн. Рава РуськаФК Добросин-юн. -
       Богун-юн БродиДумна-юн. Ременів
     Тур 17 
      17-09-2016 
       Корона-юн ЛьвівСФК Муроване-юн -
      18-09-2016 
       Думна-юн. РеменівЛокомотив-юн. Рава Руська
       ФК Добросин-юн. -Галичина-юн Великий Дорошів
       Енергетик-юн. ДобротвірШахтар-юн. Червоноград
     Тур 11 
      21-09-2016 
       СФК Муроване-юн -Думна-юн. Ременів
     Тур 18 
      25-09-2016 
       СФК Муроване-юн -Енергетик-юн. Добротвір
       Шахтар-юн. ЧервоноградФК Добросин-юн. -
       Галичина-юн Великий ДорошівДумна-юн. Ременів
       Локомотив-юн. Рава РуськаБогун-юн Броди
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Богомаз Назарій Петрович Шахтар-юн. Червоноград17011
    Макара Олег Олегович Галичина-юн Великий Дорошів16011
    Андрес Олег Ігорович СДЮШОР-4 Львів608
    Медвідь Ростислав Андрійович СДЮШОР-4 Львів508
    Модний Віталій Андрійович ФК Добросин-юн. -5010
    Гром'як Юрій Богданович Богун-юн Броди507
    Беднарчук Михайло Васильович Богун-юн Броди408
    Гавран Андрій Володимирович ФК Добросин-юн. -4011
    Бай Степан Іванович Богун-юн Броди4013
    Маркусь Юрій Володимирович Шахтар-юн. Червоноград4012
    Чорний Ілля Андрійович Локомотив-юн. Рава Руська4011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook