Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Коломийського району з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нКнягинин-юн Підгайчики
       Карпати-юн СпасПрут-юн Семаківці
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Королівка-Корнич-юн -
       Нива-юн ДжурківФК Ценява-юн -
       Старт-юн Старий ГвіздецьФК Голосків-юн -
     Тур 2 
       ФК Ценява-юн -Старт-юн Старий Гвіздець
       ФК Королівка-Корнич-юн -Нива-юн Джурків
       Прут-юн СемаківціФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       Княгинин-юн ПідгайчикиКарпати-юн Спас
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Мишин-юн Коломийський р-н
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нВікторія-юн Велика Кам`янка
     Тур 3 
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
       Карпати-юн СпасЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нКнягинин-юн Підгайчики
       Нива-юн ДжурківПрут-юн Семаківці
       Старт-юн Старий ГвіздецьФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Голосків-юн -ФК Ценява-юн -
     Тур 4 
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Голосків-юн -
       Прут-юн СемаківціСтарт-юн Старий Гвіздець
       Княгинин-юн ПідгайчикиНива-юн Джурків
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нКарпати-юн Спас
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Мишин-юн Коломийський р-н
     Тур 5 
       Карпати-юн СпасВікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
       Нива-юн ДжурківЮвента-юн Лісна Слобідка
       Старт-юн Старий ГвіздецьКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Голосків-юн -Прут-юн Семаківці
       ФК Ценява-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
     Тур 6 
       Прут-юн СемаківціФК Ценява-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Голосків-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаСтарт-юн Старий Гвіздець
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нНива-юн Джурків
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нКарпати-юн Спас
     Тур 7 
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Мишин-юн Коломийський р-н
       Нива-юн ДжурківВікторія-юн Велика Кам`янка
       Старт-юн Старий ГвіздецьФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
       ФК Голосків-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       ФК Ценява-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       ФК Королівка-Корнич-юн -Прут-юн Семаківці
     Тур 8 
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Королівка-Корнич-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Ценява-юн -
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нФК Голосків-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаСтарт-юн Старий Гвіздець
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нНива-юн Джурків
       Карпати-юн СпасФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
     Тур 9 
       Нива-юн ДжурківКарпати-юн Спас
       Старт-юн Старий ГвіздецьФК Мишин-юн Коломийський р-н
       ФК Голосків-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Ценява-юн -ФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
       ФК Королівка-Корнич-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       Прут-юн СемаківціКнягинин-юн Підгайчики
     Тур 10 
       Ювента-юн Лісна СлобідкаПрут-юн Семаківці
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нФК Королівка-Корнич-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Ценява-юн -
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нФК Голосків-юн -
       Карпати-юн СпасСтарт-юн Старий Гвіздець
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нНива-юн Джурків
     Тур 11 
       Старт-юн Старий ГвіздецьФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       ФК Голосків-юн -Карпати-юн Спас
       ФК Ценява-юн -ФК Мишин-юн Коломийський р-н
       ФК Королівка-Корнич-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       Прут-юн СемаківціФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
       Княгинин-юн ПідгайчикиЮвента-юн Лісна Слобідка
     Тур 12 
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нКнягинин-юн Підгайчики
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаПрут-юн Семаківці
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нФК Королівка-Корнич-юн -
       Карпати-юн СпасФК Ценява-юн -
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Голосків-юн -
       Нива-юн ДжурківСтарт-юн Старий Гвіздець
     Тур 13 
       ФК Голосків-юн -Нива-юн Джурків
       ФК Ценява-юн -ФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       ФК Королівка-Корнич-юн -Карпати-юн Спас
       Прут-юн СемаківціФК Мишин-юн Коломийський р-н
       Княгинин-юн ПідгайчикиВікторія-юн Велика Кам`янка
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
    Коло 2 
     Тур 14 
       Нива-юн ДжурківФК Голосків-юн -
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Ценява-юн -
       Карпати-юн СпасФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нПрут-юн Семаківці
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нЮвента-юн Лісна Слобідка
     Тур 15 
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
       Прут-юн СемаківціВікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Мишин-юн Коломийський р-н
       ФК Ценява-юн -Карпати-юн Спас
       ФК Голосків-юн -ФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       Старт-юн Старий ГвіздецьНива-юн Джурків
     Тур 16 
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нСтарт-юн Старий Гвіздець
       Карпати-юн СпасФК Голосків-юн -
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нФК Ценява-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нПрут-юн Семаківці
       Ювента-юн Лісна СлобідкаКнягинин-юн Підгайчики
     Тур 17 
       Прут-юн СемаківціЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
       ФК Ценява-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Голосків-юн -ФК Мишин-юн Коломийський р-н
       Старт-юн Старий ГвіздецьКарпати-юн Спас
       Нива-юн ДжурківФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
     Тур 18 
       Карпати-юн СпасНива-юн Джурків
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нСтарт-юн Старий Гвіздець
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Голосків-юн -
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нФК Ценява-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Королівка-Корнич-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиПрут-юн Семаківці
     Тур 19 
       ФК Королівка-Корнич-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       ФК Ценява-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       ФК Голосків-юн -ФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
       Старт-юн Старий ГвіздецьВікторія-юн Велика Кам`янка
       Нива-юн ДжурківФК Мишин-юн Коломийський р-н
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нКарпати-юн Спас
     Тур 20 
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаНива-юн Джурків
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нСтарт-юн Старий Гвіздець
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Голосків-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Ценява-юн -
       Прут-юн СемаківціФК Королівка-Корнич-юн -
     Тур 21 
       ФК Ценява-юн -Прут-юн Семаківці
       ФК Голосків-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       Старт-юн Старий ГвіздецьЮвента-юн Лісна Слобідка
       Нива-юн ДжурківФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нВікторія-юн Велика Кам`янка
       Карпати-юн СпасФК Мишин-юн Коломийський р-н
     Тур 22 
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаКарпати-юн Спас
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       Ювента-юн Лісна СлобідкаНива-юн Джурків
       Княгинин-юн ПідгайчикиСтарт-юн Старий Гвіздець
       Прут-юн СемаківціФК Голосків-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Ценява-юн -
     Тур 23 
       ФК Голосків-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       Старт-юн Старий ГвіздецьПрут-юн Семаківці
       Нива-юн ДжурківКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нЮвента-юн Лісна Слобідка
       Карпати-юн СпасФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нВікторія-юн Велика Кам`янка
     Тур 24 
       ФК Шепарівці-юн Коломийський р-нФК Мишин-юн Коломийський р-н
       Ювента-юн Лісна СлобідкаКарпати-юн Спас
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       Прут-юн СемаківціНива-юн Джурків
       ФК Королівка-Корнич-юн -Старт-юн Старий Гвіздець
       ФК Ценява-юн -ФК Голосків-юн -
     Тур 25 
       Старт-юн Старий ГвіздецьФК Ценява-юн -
       Нива-юн ДжурківФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нПрут-юн Семаківці
       Карпати-юн СпасКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нЮвента-юн Лісна Слобідка
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Шепарівці-юн Коломийський р-н
     Тур 26 
       Ювента-юн Лісна СлобідкаВікторія-юн Велика Кам`янка
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Мишин-юн Коломийський р-н
       Прут-юн СемаківціКарпати-юн Спас
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       ФК Ценява-юн -Нива-юн Джурків
       ФК Голосків-юн -Старт-юн Старий Гвіздець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook