Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат міста з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2016 
       Гірник-Ветеран Кривий Ріг2:1ПівдГЗК Кривий Ріг
      30-04-2016 
       Металург Кривий Ріг3:3КНУ Кривий Ріг
       Колос Софіївка7:0Депор Кривий Ріг
       ХФК Пенуел Кривий Ріг3:1СК Північне сяйво ПівнГЗК -
       Енергетик Зеленодольськ2:2ЦГЗК Кривий Ріг
     Тур 2 
      04-05-2016 
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -1:0Гірник-Ветеран Кривий Ріг
       Лозуватка-Кривий Ріг -2:1Металург Кривий Ріг
      07-05-2016 
       Депор Кривий Ріг1:7ХФК Пенуел Кривий Ріг
      08-05-2016 
       КНУ Кривий Ріг0:6Колос Софіївка
       ПівдГЗК Кривий Ріг0:4Енергетик Зеленодольськ
     Тур 1 
      10-05-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -5:0Локомотив
     Тур 2 
      11-05-2016 
       Локомотив 0:3ЦГЗК Кривий Ріг
     Тур 3 
       Гірник-Ветеран Кривий Ріг1:6Лозуватка-Кривий Ріг -
      14-05-2016 
       Енергетик Зеленодольськ3:3КНУ Кривий Ріг
       ХФК Пенуел Кривий Ріг3:2Металург Кривий Ріг
       ЦГЗК Кривий Ріг4:0Депор Кривий Ріг
       Колос Софіївка5:3Локомотив
      15-05-2016 
       ПівдГЗК Кривий Ріг0:0СК Північне сяйво ПівнГЗК -
     Тур 4 
      18-05-2016 
       Колос Софіївка2:2Лозуватка-Кривий Ріг -
       Гірник-Ветеран Кривий Ріг7:2Депор Кривий Ріг
      21-05-2016 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг3:1КНУ Кривий Ріг
       Енергетик Зеленодольськ4:1СК Північне сяйво ПівнГЗК -
      22-05-2016 
       Металург Кривий Ріг2:0Локомотив
       ЦГЗК Кривий Ріг0:0ПівдГЗК Кривий Ріг
     Тур 5 
      25-05-2016 
       КНУ Кривий Ріг0:5Гірник-Ветеран Кривий Ріг
       Лозуватка-Кривий Ріг -4:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
      28-05-2016 
       Депор Кривий Ріг2:4Енергетик Зеленодольськ
       Металург Кривий Ріг2:1Колос Софіївка
      29-05-2016 
       Локомотив 1:8ПівдГЗК Кривий Ріг
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -1:2ЦГЗК Кривий Ріг
     Тур 6 
      01-06-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -5:1Енергетик Зеленодольськ
       Металург Кривий Ріг8:3Гірник-Ветеран Кривий Ріг
      04-06-2016 
       КНУ Кривий Ріг1:3ЦГЗК Кривий Ріг
       Локомотив 1:5СК Північне сяйво ПівнГЗК -
      05-06-2016 
       Депор Кривий Ріг4:2ПівдГЗК Кривий Ріг
       Колос Софіївка2:2ХФК Пенуел Кривий Ріг
     Тур 7 
      08-06-2016 
       Гірник-Ветеран Кривий Ріг4:1Локомотив
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -1:4Лозуватка-Кривий Ріг -
      11-06-2016 
       Енергетик Зеленодольськ2:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
       ЦГЗК Кривий Ріг0:1Колос Софіївка
      12-06-2016 
       Депор Кривий Ріг2:0КНУ Кривий Ріг
       ПівдГЗК Кривий Ріг1:3Металург Кривий Ріг
     Тур 8 
      15-06-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -5:2ПівдГЗК Кривий Ріг
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:1Гірник-Ветеран Кривий Ріг
      18-06-2016 
       КНУ Кривий Ріг0:0СК Північне сяйво ПівнГЗК -
       Металург Кривий Ріг6:1ЦГЗК Кривий Ріг
       Колос Софіївка1:0Енергетик Зеленодольськ
      19-06-2016 
       Локомотив 2:3Депор Кривий Ріг
     Тур 9 
      22-06-2016 
       Гірник-Ветеран Кривий Ріг0:3Колос Софіївка
       ЦГЗК Кривий Ріг0:1Лозуватка-Кривий Ріг -
      25-06-2016 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг3:0Локомотив
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -0:2Депор Кривий Ріг
      26-06-2016 
       ПівдГЗК Кривий Ріг2:0КНУ Кривий Ріг
       Енергетик Зеленодольськ3:0Металург Кривий Ріг
     Тур 10 
      29-06-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -7:0Депор Кривий Ріг
       Гірник-Ветеран Кривий Ріг4:6Енергетик Зеленодольськ
      02-07-2016 
       Локомотив 1:3КНУ Кривий Ріг
       Металург Кривий Ріг3:0СК Північне сяйво ПівнГЗК -
      03-07-2016 
       Колос Софіївка4:1ПівдГЗК Кривий Ріг
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:0ЦГЗК Кривий Ріг
     Тур 11 
      06-07-2016 
       ЦГЗК Кривий Ріг1:0Гірник-Ветеран Кривий Ріг
       КНУ Кривий Ріг1:6Лозуватка-Кривий Ріг -
      09-07-2016 
       Енергетик Зеленодольськ3:0Локомотив
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -0:2Колос Софіївка
      10-07-2016 
       ПівдГЗК Кривий Ріг0:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
       Депор Кривий Ріг4:4Металург Кривий Ріг
    Коло 2 
     Тур 12 
      27-08-2016 
       ЦГЗК Кривий Ріг2:0Енергетик Зеленодольськ
       КНУ Кривий Ріг3:7Металург Кривий Ріг
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -2:2ХФК Пенуел Кривий Ріг
      28-08-2016 
       Депор Кривий Ріг1:7Колос Софіївка
      31-08-2016 
       Локомотив 0:3Лозуватка-Кривий Ріг -
       ПівдГЗК Кривий Ріг2:1Гірник-Ветеран Кривий Ріг
     Тур 13 
      03-09-2016 
       ЦГЗК Кривий Ріг2:1Локомотив
       Колос Софіївка5:0КНУ Кривий Ріг
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:3Депор Кривий Ріг
      04-09-2016 
       Енергетик Зеленодольськ2:0ПівдГЗК Кривий Ріг
      07-09-2016 
       Гірник-Ветеран Кривий Ріг2:6СК Північне сяйво ПівнГЗК -
       Металург Кривий Ріг0:4Лозуватка-Кривий Ріг -
     Тур 14 
      10-09-2016 
       Локомотив 1:11Металург Кривий Ріг
       КНУ Кривий Ріг2:2ХФК Пенуел Кривий Ріг
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -0:2Енергетик Зеленодольськ
      11-09-2016 
       ПівдГЗК Кривий Ріг0:1ЦГЗК Кривий Ріг
      14-09-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -1:0Колос Софіївка
       Депор Кривий Ріг5:9Гірник-Ветеран Кривий Ріг
     Тур 15 
      17-09-2016 
       Енергетик Зеленодольськ5:1Депор Кривий Ріг
      18-09-2016 
       ПівдГЗК Кривий Ріг1:0Локомотив
       ЦГЗК Кривий Ріг4:1СК Північне сяйво ПівнГЗК -
       Колос Софіївка7:2Металург Кривий Ріг
      21-09-2016 
       Гірник-Ветеран Кривий Ріг4:2КНУ Кривий Ріг
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:6Лозуватка-Кривий Ріг -
     Тур 16 
      24-09-2016 
       Металург Кривий Ріг2:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
       Депор Кривий Ріг1:1ЦГЗК Кривий Ріг
       КНУ Кривий Ріг3:4Енергетик Зеленодольськ
      25-09-2016 
       Локомотив 0:12Колос Софіївка
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -0:0ПівдГЗК Кривий Ріг
      28-09-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -1:0Гірник-Ветеран Кривий Ріг
     Тур 17 
      01-10-2016 
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -3:0Локомотив
       ЦГЗК Кривий Ріг7:3КНУ Кривий Ріг
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:1Колос Софіївка
      02-10-2016 
       ПівдГЗК Кривий Ріг1:3Депор Кривий Ріг
      05-10-2016 
       Енергетик Зеленодольськ1:5Лозуватка-Кривий Ріг -
       Гірник-Ветеран Кривий Ріг7:4Металург Кривий Ріг
     Тур 18 
      08-10-2016 
       Локомотив 1:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
       Металург Кривий Ріг0:3Енергетик Зеленодольськ
      09-10-2016 
       КНУ Кривий Ріг3:2ПівдГЗК Кривий Ріг
       Депор Кривий Ріг3:0СК Північне сяйво ПівнГЗК -
      12-10-2016 
       Колос Софіївка3:3Гірник-Ветеран Кривий Ріг
       Лозуватка-Кривий Ріг -2:0ЦГЗК Кривий Ріг
     Тур 19 
      15-10-2016 
       Депор Кривий Ріг2:1Локомотив
       Енергетик Зеленодольськ2:2Колос Софіївка
      16-10-2016 
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -1:1КНУ Кривий Ріг
       ЦГЗК Кривий Ріг2:1Металург Кривий Ріг
      19-10-2016 
       ПівдГЗК Кривий Ріг1:3Лозуватка-Кривий Ріг -
       Гірник-Ветеран Кривий Ріг3:2ХФК Пенуел Кривий Ріг
     Тур 20 
      22-10-2016 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:0Енергетик Зеленодольськ
       КНУ Кривий Ріг9:2Депор Кривий Ріг
      23-10-2016 
       Колос Софіївка0:0ЦГЗК Кривий Ріг
       Металург Кривий Ріг3:2ПівдГЗК Кривий Ріг
      26-10-2016 
       Локомотив 1:4Гірник-Ветеран Кривий Ріг
       Лозуватка-Кривий Ріг -3:0СК Північне сяйво ПівнГЗК -
     Тур 21 
      29-10-2016 
       КНУ Кривий Ріг3:0Локомотив
       СК Північне сяйво ПівнГЗК -0:3Металург Кривий Ріг
       ЦГЗК Кривий Ріг4:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
       ПівдГЗК Кривий Ріг1:3Колос Софіївка
      02-11-2016 
       Депор Кривий Ріг4:11Лозуватка-Кривий Ріг -
       Енергетик Зеленодольськ1:0Гірник-Ветеран Кривий Ріг
     Тур 22 
      05-11-2016 
       Локомотив 0:3Енергетик Зеленодольськ
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:4ПівдГЗК Кривий Ріг
       Металург Кривий Ріг0:3Депор Кривий Ріг
      06-11-2016 
       Колос Софіївка3:0СК Північне сяйво ПівнГЗК -
      08-11-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -5:0КНУ Кривий Ріг
      09-11-2016 
       Гірник-Ветеран Кривий РігЦГЗК Кривий Ріг
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Проноза Вадим Валерійович Лозуватка-Кривий Ріг -25020
    Арбузов Євгеній Геннадійович Гірник-Ветеран Кривий Ріг21021
    Тарасюк Максим Леонідович Металург Кривий Ріг20019
    Горбаненко Вячеслав Олександрович Металург Кривий Ріг17018
    Зуєв Роман Володимирович Енергетик Зеленодольськ14019
    Бовтуненко Сергій Олександрович Колос Софіївка14011
    Алєксєєнко Олександр Олексійович Енергетик Зеленодольськ14021
    Шутильов Назарій Віталійович Лозуватка-Кривий Ріг -12016
    Балабас Олексій Олегович Колос Софіївка12020
    Гречка Роман Сергійович ХФК Пенуел Кривий Ріг11017
    Бабенко Владислав Олегович Лозуватка-Кривий Ріг -11016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook