Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      16-04-2016 
       Сокіл-юн. Золочів0:2ФК Черляни-юн -
      17-04-2016 
       ФК Ходорів-юн -0:2Сокіл-юн. Угерсько
       ФОК Городок-юн -1:0ФСК Яворів-юн. -
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир2:0Хімік-юн. Новий Розділ
       Юність-юн. с. Верхня Білка5:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 2 
      23-04-2016 
       ФК Ходорів-юн -0:0ФК Черляни-юн -
      24-04-2016 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:4Сокіл-юн. Золочів
       Хімік-юн. Новий Розділ2:2Юність-юн. с. Верхня Білка
       ФСК Яворів-юн. -2:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       Сокіл-юн. Угерсько2:0ФОК Городок-юн -
     Тур 3 
      07-05-2016 
       ФК Черляни-юн -1:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
      08-05-2016 
       ФОК Городок-юн -1:1ФК Ходорів-юн -
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир2:1Сокіл-юн. Угерсько
       Юність-юн. с. Верхня Білка3:0ФСК Яворів-юн. -
       Сокіл-юн. Золочів0:1Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 4 
      14-05-2016 
       Хімік-юн. Новий Розділ0:1ФК Черляни-юн -
       Сокіл-юн. Угерсько1:3Юність-юн. с. Верхня Білка
       ФОК Городок-юн -1:2Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       ФСК Яворів-юн. -3:0Сокіл-юн. Золочів
     Тур 5 
      19-05-2016 
       ФК Черляни-юн -2:1ФСК Яворів-юн. -
      22-05-2016 
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир0:0ФК Ходорів-юн -
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:0ФОК Городок-юн -
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:1Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 4 
      29-05-2016 
       ФК Ходорів-юн -3:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 5 
       Сокіл-юн. Золочів1:0Сокіл-юн. Угерсько
     Тур 9 
       Хімік-юн. Новий Розділ0:1ФОК Городок-юн -
     Тур 6 
      05-06-2016 
       ФК Ходорів-юн -0:0Хімік-юн. Новий Розділ
       ФСК Яворів-юн. -0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФОК Городок-юн -1:2Сокіл-юн. Золочів
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир1:0Юність-юн. с. Верхня Білка
      08-06-2016 
       Сокіл-юн. Угерсько2:2ФК Черляни-юн -
     Тур 7 
      12-06-2016 
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:0ФК Ходорів-юн -
       Сокіл-юн. Золочів2:1Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:3Сокіл-юн. Угерсько
       Хімік-юн. Новий Розділ5:0ФСК Яворів-юн. -
     Тур 8 
      18-06-2016 
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир1:2ФК Черляни-юн -
      19-06-2016 
       ФК Ходорів-юн -3:1ФСК Яворів-юн. -
       Сокіл-юн. Угерсько0:3Хімік-юн. Новий Розділ
       ФОК Городок-юн -3:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Юність-юн. с. Верхня Білка2:1Сокіл-юн. Золочів
     Тур 7 
      22-06-2016 
       ФК Черляни-юн -2:1ФОК Городок-юн -
     Тур 9 
      25-06-2016 
       ФК Черляни-юн -1:0Юність-юн. с. Верхня Білка
      26-06-2016 
       Сокіл-юн. Золочів1:2ФК Ходорів-юн -
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:2Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       ФСК Яворів-юн. -4:1Сокіл-юн. Угерсько
    Коло 2 
     Тур 10 
      06-08-2016 
       ФК Черляни-юн -3:0Сокіл-юн. Золочів
      07-08-2016 
       Сокіл-юн. Угерсько0:0ФК Ходорів-юн -
       ФСК Яворів-юн. -2:1ФОК Городок-юн -
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:2Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 11 
      11-08-2016 
       ФК Черляни-юн -1:0ФК Ходорів-юн -
      14-08-2016 
       Сокіл-юн. Золочів1:1Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Юність-юн. с. Верхня Білка2:1Хімік-юн. Новий Розділ
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир2:3ФСК Яворів-юн. -
       ФОК Городок-юн -1:0Сокіл-юн. Угерсько
     Тур 10 
      17-08-2016 
       Хімік-юн. Новий Розділ1:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
     Тур 12 
      20-08-2016 
       ФК Ходорів-юн -4:0ФОК Городок-юн -
       Сокіл-юн. Угерсько1:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       ФСК Яворів-юн. -1:2Юність-юн. с. Верхня Білка
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:3ФК Черляни-юн -
      21-08-2016 
       Хімік-юн. Новий Розділ1:1Сокіл-юн. Золочів
     Тур 13 
      24-08-2016 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:7ФК Ходорів-юн -
       ФК Черляни-юн -1:2Хімік-юн. Новий Розділ
       Сокіл-юн. ЗолочівФСК Яворів-юн. -
       Юність-юн. с. Верхня БілкаСокіл-юн. Угерсько
       Фенікс-Стефано-юн ПідмонастирФОК Городок-юн -
     Тур 14 
      27-08-2016 
       ФСК Яворів-юн. -ФК Черляни-юн -
      28-08-2016 
       ФОК Городок-юн -Юність-юн. с. Верхня Білка
       Сокіл-юн. УгерськоСокіл-юн. Золочів
      31-08-2016 
       Хімік-юн. Новий РозділСокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 15 
      03-09-2016 
       ФК Черляни-юн -Сокіл-юн. Угерсько
      04-09-2016 
       Хімік-юн. Новий РозділФК Ходорів-юн -
       Сокіл-юн. Великі ГлібовичіФСК Яворів-юн. -
       Сокіл-юн. ЗолочівФОК Городок-юн -
       Юність-юн. с. Верхня БілкаФенікс-Стефано-юн Підмонастир
     Тур 16 
      10-09-2016 
       ФОК Городок-юн -ФК Черляни-юн -
      11-09-2016 
       ФК Ходорів-юн -Юність-юн. с. Верхня Білка
       Фенікс-Стефано-юн ПідмонастирСокіл-юн. Золочів
       Сокіл-юн. УгерськоСокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФСК Яворів-юн. -Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 14 
      14-09-2016 
       ФК Ходорів-юн -Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
     Тур 17 
      17-09-2016 
       ФК Черляни-юн -Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
      18-09-2016 
       ФСК Яворів-юн. -ФК Ходорів-юн -
       Хімік-юн. Новий РозділСокіл-юн. Угерсько
       Сокіл-юн. Великі ГлібовичіФОК Городок-юн -
       Сокіл-юн. ЗолочівЮність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 18 
      25-09-2016 
       ФК Ходорів-юн -Сокіл-юн. Золочів
       Юність-юн. с. Верхня БілкаФК Черляни-юн -
       Фенікс-Стефано-юн ПідмонастирСокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФОК Городок-юн -Хімік-юн. Новий Розділ
       Сокіл-юн. УгерськоФСК Яворів-юн. -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Іванець Руслан Павлович Юність-юн. с. Верхня Білка9012
    Левенець Олексій Миколайович ФК Ходорів-юн -6012
    Мерчук Михайло Романович Сокіл-юн. Угерсько4011
    Галушка Віталій Григорович ФК Черляни-юн -425
    Гаєвський Ігор Юрійович Юність-юн. с. Верхня Білка4012
    Трухим Андрій Романович Хімік-юн. Новий Розділ406
    Кізлак Роман Юрійович ФОК Городок-юн -4010
    Сабадашка Віталій Богданович Хімік-юн. Новий Розділ3012
    Тітик Олег Григорович ФК Ходорів-юн -3013
    Кізима Ігор Іванович Сокіл-юн. Угерсько3110
    Герун Мар'ян Ігорович Сокіл-юн. Золочів3011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook