Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2016 
       Кохавинка-юн Гніздичів1:4Нафтовик-юн Борислав
       Карпати-юн Дорогостів0:3Зоря-юн. Трускавець
       ФК Стебник-юн -2:5СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 2 
      24-04-2016 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця1:3Нафтовик-юн Борислав
       ФК Добромиль-юн. Добромиль1:1ФК Стебник-юн -
       Зоря-юн. Трускавець1:2ФК Новошичі-юн -
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір3:0Карпати-юн Дорогостів
       Кохавинка-юн Гніздичів0:1Карпати-юн. Турка
     Тур 3 
      08-05-2016 
       Карпати-юн Дорогостів0:3Кохавинка-юн Гніздичів
      09-05-2016 
       Карпати-юн. Турка0:6Нафтовик-юн Борислав
       ФК Новошичі-юн -1:0Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       ФК Стебник-юн -3:1Зоря-юн. Трускавець
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця0:5ФК Добромиль-юн. Добромиль
     Тур 4 
      15-05-2016 
       Нафтовик-юн Борислав0:1ФК Добромиль-юн. Добромиль
       Зоря-юн. Трускавець1:2СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір1:2ФК Стебник-юн -
       Кохавинка-юн Гніздичів3:0ФК Новошичі-юн -
       Карпати-юн. Турка3:0Карпати-юн Дорогостів
     Тур 5 
      22-05-2016 
       Карпати-юн Дорогостів0:3Нафтовик-юн Борислав
       ФК Новошичі-юн -2:1Карпати-юн. Турка
       ФК Стебник-юн -2:1Кохавинка-юн Гніздичів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:3Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       ФК Добромиль-юн. Добромиль7:1Зоря-юн. Трускавець
     Тур 6 
      28-05-2016 
       Нафтовик-юн Борислав2:1Зоря-юн. Трускавець
       Кохавинка-юн Гніздичів4:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Карпати-юн. Турка0:2ФК Стебник-юн -
      29-05-2016 
       Карпати-юн Дорогостів1:0ФК Новошичі-юн -
     Тур 1 
      01-06-2016 
       ФК Новошичі-юн -0:1ФК Добромиль-юн. Добромиль
      05-06-2016 
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір5:0Карпати-юн. Турка
     Тур 7 
       ФК Добромиль-юн. Добромиль1:0Кохавинка-юн Гніздичів
     Тур 9 
       ФК Стебник-юн -0:2Нафтовик-юн Борислав
     Тур 7 
      12-06-2016 
       ФК Новошичі-юн -0:5Нафтовик-юн Борислав
       ФК Стебник-юн -2:1Карпати-юн Дорогостів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця2:0Карпати-юн. Турка
       Зоря-юн. Трускавець0:4Прикарпаття-юн. Старий Самбір
     Тур 8 
      19-06-2016 
       Нафтовик-юн Борислав2:1Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       Кохавинка-юн Гніздичів6:2Зоря-юн. Трускавець
       Карпати-юн. Турка0:4ФК Добромиль-юн. Добромиль
       Карпати-юн Дорогостів3:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       ФК Новошичі-юн -3:1ФК Стебник-юн -
     Тур 9 
      26-06-2016 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця5:4ФК Новошичі-юн -
       ФК Добромиль-юн. Добромиль3:1Карпати-юн Дорогостів
       Зоря-юн. Трускавець3:0Карпати-юн. Турка
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір1:0Кохавинка-юн Гніздичів
     Тур 6 
      03-07-2016 
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір0:0ФК Добромиль-юн. Добромиль
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-08-2016 
       Карпати-юн. Турка0:1Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       Зоря-юн. Трускавець1:4Карпати-юн Дорогостів
       ФК Добромиль-юн. Добромиль8:0ФК Новошичі-юн -
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця2:3ФК Стебник-юн -
     Тур 11 
      13-08-2016 
       ФК Стебник-юн -3:3ФК Добромиль-юн. Добромиль
       ФК Новошичі-юн -4:3Зоря-юн. Трускавець
       Карпати-юн. Турка3:0Кохавинка-юн Гніздичів
      14-08-2016 
       Нафтовик-юн Борислав3:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Карпати-юн Дорогостів0:1Прикарпаття-юн. Старий Самбір
     Тур 12 
      21-08-2016 
       Нафтовик-юн Борислав2:0Карпати-юн. Турка
       Кохавинка-юн Гніздичів1:1Карпати-юн Дорогостів
       Прикарпаття-юн. Старий Самбір1:0ФК Новошичі-юн -
       Зоря-юн. Трускавець4:3ФК Стебник-юн -
       ФК Добромиль-юн. Добромиль4:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 13 
      24-08-2016 
       ФК Добромиль-юн. ДобромильНафтовик-юн Борислав
       СК Східниця-юн. с.м.т.СхідницяЗоря-юн. Трускавець
       ФК Новошичі-юн -Кохавинка-юн Гніздичів
     Тур 15 
       ФК Стебник-юн -Карпати-юн. Турка
     Тур 14 
      28-08-2016 
       Нафтовик-юн БориславКарпати-юн Дорогостів
       Карпати-юн. ТуркаФК Новошичі-юн -
       Прикарпаття-юн. Старий СамбірСК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Зоря-юн. ТрускавецьФК Добромиль-юн. Добромиль
     Тур 10 
      31-08-2016 
       Нафтовик-юн БориславКохавинка-юн Гніздичів
     Тур 13 
       ФК Стебник-юн -Прикарпаття-юн. Старий Самбір
       Карпати-юн ДорогостівКарпати-юн. Турка
     Тур 15 
      04-09-2016 
       Зоря-юн. ТрускавецьНафтовик-юн Борислав
       ФК Добромиль-юн. ДобромильПрикарпаття-юн. Старий Самбір
       ФК Новошичі-юн -Карпати-юн Дорогостів
     Тур 16 
      11-09-2016 
       Нафтовик-юн БориславФК Новошичі-юн -
       Карпати-юн ДорогостівФК Стебник-юн -
       Карпати-юн. ТуркаСК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Кохавинка-юн ГніздичівФК Добромиль-юн. Добромиль
       Прикарпаття-юн. Старий СамбірЗоря-юн. Трускавець
     Тур 15 
      14-09-2016 
       СК Східниця-юн. с.м.т.СхідницяКохавинка-юн Гніздичів
     Тур 17 
       ФК Добромиль-юн. ДобромильКарпати-юн. Турка
      18-09-2016 
       Прикарпаття-юн. Старий СамбірНафтовик-юн Борислав
       Зоря-юн. ТрускавецьКохавинка-юн Гніздичів
       СК Східниця-юн. с.м.т.СхідницяКарпати-юн Дорогостів
       ФК Стебник-юн -ФК Новошичі-юн -
     Тур 18 
      25-09-2016 
       Нафтовик-юн БориславФК Стебник-юн -
       ФК Новошичі-юн -СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Карпати-юн ДорогостівФК Добромиль-юн. Добромиль
       Карпати-юн. ТуркаЗоря-юн. Трускавець
       Кохавинка-юн ГніздичівПрикарпаття-юн. Старий Самбір
     Тур 14 
      02-10-2016 
       Кохавинка-юн ГніздичівФК Стебник-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Свідзінський Ігор Тарасович Нафтовик-юн Борислав10310
    Комнатовський Дмитро Ігорович ФК Добромиль-юн. Добромиль9012
    Хомічак Семен Васильович ФК Добромиль-юн. Добромиль7111
    Семінський Микола Олегович СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця717
    Батюк Сергій Степанович Нафтовик-юн Борислав6011
    Чайківський Вадим Олексійович СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця6011
    Лучин Сергій Русланович ФК Добромиль-юн. Добромиль608
    Бобурчак Остап Володимирович ФК Стебник-юн -5010
    Білас Юрій Васильович Прикарпаття-юн. Старий Самбір5112
    Славич Олег Ігорович ФК Стебник-юн -4011
    Торський Артур Андрійович Карпати-юн Дорогостів4011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook